Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 845 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 311 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 556 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.882

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.888
Κριτικές
94
Like
46.173
Πόντοι
17.311
Πάνο όχι Μάνες ρέ...βρίσε όποιον θέλεις αλλά όχι Μάνες!!
Δέν είναι σωστό αυτό!!
ασε τον πανουλη κ. - μουνοπανο, να εκφραστει ελευθερα, μην τον αποπερνεις.
αφου φαινεται οτι εχει μεγαλωσει με ηθος, αρχες και αξιες, οπως επισης να τα τιμα.
μαλλον τα ιδια λενε και για τη δικη του και καπου θελει να ξεσπασει το βελουδινο αγορι μας.
εκει που παει στα εθνικα μετωπα της μαλακιας, αυτα τους μαθαινουν προφανως.
βεβαια μετα, ...κανουν παρτιζ αναμεταξυτους, γιατι τους κλανουν οι γκομενες... οι ελληνικες !!! :2funny::2funny::2funny:
Village People Dancing GIF by Saturday Night Live


the-blue-oyster-bar-police-academy.gif
EYsQSP.gif
 

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
86
Like
120
Πόντοι
0
Κομοδίνο στο κεφάλι ?
Μωρή άνδρα στό επίπεδο τής εμφάνισης μου...δέν πρόκειται ποτέ στήν ζωή σου νά έχεις...όσο καί νά παρακαλάς!!
Καί αυτά γιά τά κομοδίνα πέστα αλλού...όχι σέ εμένα δέν σέ παίρνει!!
-Ολες εσείς οι άσχημες μόνο μέ κανένα καράφλα 1.55...σαπιοκοιλιά 200 κιλά σάς παίρνει- :2funny:
Σε φτύνουν και εσυ νομίζεις βρέχει.γεια σου βρε νέολαγνε που σε παρακαλάνε κιολας.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
ασε τον πανουλη κ. - μουνοπανο, να εκφραστει ελευθερα, μην τον αποπερνεις.
αφου φαινεται οτι εχει μεγαλωσει με ηθος, αρχες και αξιες, οπως επισης να τα τιμα.
μαλλον τα ιδια λενε και για τη δικη του και καπου θελει να ξεσπασει το βελουδινο αγορι μας.
εκει που παει στα εθνικα μετωπα της μαλακιας, αυτα τους μαθαινουν προφανως.
βεβαια μετα, ...κανουν παρτιζ αναμεταξυτους, γιατι τους κλανουν οι γκομενες... οι ελληνικες !!! :2funny::2funny::2funny:
Village People Dancing GIF by Saturday Night Live


the-blue-oyster-bar-police-academy.gif
EYsQSP.gif
Αυτό δέν είναι σωστό φίλιπς νά βρίζουν Μάνες...κανένας δέν έχει τό δικαίωμα νά τό κάνει!!
Εγώ τό έχω πεί...είμαι κατά...ξεκάθαρα σέ τέτοιες τοποθετήσεις!!
Ακόμα καί τήν Ουρσουλα καί τήν Magi τίς ασχημονιές...πέρα από τό "Βασικό" βρισίδι δέν πρέπει νά περνάμε τά όρια!!
Ok δηλαδή επειδή είναι άσχημες καί δέν έχουν γκόμενο νά τίς εξεφτελίζουμε ? θέλει λίγο πιό...καθαρή λογική!!
Αλλά όταν έχουν μισανδρικές απόψεις...τήν γαμήσαν οι ξεκωλιάρες!! :undecided:
Σε φτύνουν και εσυ νομίζεις βρέχει.γεια σου βρε νέολαγνε που σε παρακαλάνε κιολας.
Μέ φτύνουν καί νομίζω ότι μέ παρακαλάνε ?
Κάτι δέν σού έχουν πεί καλά....αρκετές γκόμενες μέ γουστάρουν...τί δέν καταλαβαίνεις ?
Τόσο απίθανο σού φαίνεται ?
Αλλά τί λέω...φυσικά καί σού φαίνεται απίθανο...διότι εσύ καί πολλές άλλες είστε πολύ χαμηλού επιπέδου!! :kiss-mark:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.888
Κριτικές
94
Like
46.173
Πόντοι
17.311
Αυτό δέν είναι σωστό φίλιπς νά βρίζουν Μάνες...κανένας δέν έχει τό δικαίωμα νά τό κάνει!!
δε ξερω για τον καθενα τι ειναι και τι δεν ειναι σωστο, συμφωνα με τις εμπειριες και το γαμησι που εχει φαει η ψυχουλα του.
εγω ξερω οτι τα γραπτα μενουν και ο καθενας μπορει να βγαλει τα δικα του συμπερασματα, συμφωνα με το αναλογο αη-κιου που κατεχει.
γι'αυτο κανω παραθεσεις και γι'αυτο πηδαω κωλαρακια καθε φορα με ποστς δικα τους και παθαινουν ντελουλου.
δε βαζω δικα μου λογια κοινως, γιατι απλα δε χρειαζεται.
μονοι τους ξεβρακωνονται.
ολα τα αλλα ειναι για ανεστηδες-πανουληδες κ. με μονοψηφιο αη-κιου (υπο του 0) και θεωριες που μονο αυτοι καταλαβαινουν, του στυλ...
μου εστειλε μελος, μου ειπε μελος, γνωστος μου ειπε, ο μπατζανακης της κυρας μαρικας μου ειπε, ο δελτας της γειτονιας που εχει εβγα μου εστειλε μηνυμα και τρεχα γυρευε.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
δε ξερω για τον καθενα τι ειναι και τι δεν ειναι σωστο, συμφωνα με τις εμπειριες και το γαμησι που εχει φαει η ψυχουλα του.
εγω ξερω οτι τα γραπτα μενουν και ο καθενας μπορει να βγαλει τα δικα του συμπερασματα, συμφωνα με το αναλογο αη-κιου που κατεχει.
γι'αυτο κανω παραθεσεις και γι'αυτο πηδαω κωλαρακια καθε φορα με ποστς δικα τους και παθαινουν ντελουλου.
δε βαζω δικα μου λογια κοινως, γιατι απλα δε χρειαζεται.
μονοι τους ξεβρακωνονται.
ολα τα αλλα ειναι για ανεστηδες-πανουληδες κ. με μονοψηφιο αη-κιου (υπο του 0) και θεωριες που μονο αυτοι καταλαβαινουν, του στυλ...
μου εστειλε μελος, μου ειπε μελος, γνωστος μου ειπε, ο μπατζανακης της κυρας μαρικας μου ειπε, ο δελτας της γειτονιας που εχει εβγα μου εστειλε μηνυμα και τρεχα γυρευε.
Εσύ Φίλιπς συμφωνείς μέ τά γραπτά τής Ουρσουλα καί τής Magi ?
Θέλω καθαρή τοποθέτηση!! Νά έχω καί μία εικόνα.
Αν συμφωνείς σέ κάποιο ποσοστό π.χ συμφωνώ στό 20% η στό 50% αιτιολόγησε το!!
Δηλαδή συμφωνώ σέ αυτό καί αυτό...καί διαφωνώ στό άλλο!!
-Νά σου θυμίσω ότι η Magi...έχει σαδομαζοχιστικές τάσεις...καί η Ουρσουλα είναι όλο ειρωνεία καί κακία- :undecided:
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.888
Κριτικές
94
Like
46.173
Πόντοι
17.311
Εσύ Φίλιπς συμφωνείς μέ τά γραπτά τής Ουρσουλα καί τής Magi ?
Θέλω καθαρή τοποθέτηση!!
Αν συμφωνείς σέ κάποιο ποσοστό π.χ συμφωνώ στό 20% η στό 50% αιτιολόγησε το!!
Δηλαδή συμφωνώ σέ αυτό καί αυτό...καί διαφωνώ στό άλλο!!
-Νά σου θυμίσω ότι η Magi έχει σαδομαζοχιστικές τάσεις καί η Ουρσουλα είναι όλο ειρωνία καί κακία- :undecided:
δε μπορω να σου απαντησω, γιατι προσωπικα δεν εχω παρακολουθησει απο την αρχη την κουβεντα-διαμαχη σας, γι'αυτο και δεν μπαινω σφηνα σε σας.
απεναντιας, εγω μπηκα σφηνα γιατι δε συμφωνησα με τις αποψεις του ανεστακου και του πανουλη κ. , οι οποιοι αυτοι ξεκινησαν να με βριζουν χωρις λογο, επειδη με το μονοψηφιο αη-κιου που εχουν, εβγαλαν συμπερασμα μονοι τους, οτι υποστηριζω τον ντακ, ενω δεν εχω γραψει κατι τετοιο πουθενα.
οπως επισης δεν εχω γραψει τιποτα απολυτως απο ολα αυτα που νομιζουν.
κοινως μονοι τους τα λενε και μονοι τους δινουν τα ευσημα εναλλαξ και μαζι με σενα σε καποια.
οταν λοιπον εχεις να κανεις με 2 πανιβλακες, θα τους γλεντησεις αναλογως και θα πας σε αυτον που ειναι ο λογικος της υποθεσης.
εδω βεβαια εχουμε παει σε χαβαλε πιο πολυ, το οποιο εσεις το εχετε παρει προσωπικα.
ουτε αυτο εχετε καταλαβει και φαινεται απο τις απαντησεις σας.
εσυ κανεις το ιδιο, σορρυ κιολας
βγαζεις συμπερασματα χωρις να ξερεις, ενω σε καποια, η απαντηση ειναι μπροστα σου αρκει να κανεις καποια κλικς.
τον ντακ εγω τον ξερω απο παλια εδω μεσα και αν ψαξεις, ειχα γραψει ποιος ειναι εδω και πολυ καιρο πριν, πριν καταλαβω οτι οντως ηταν αυτος. ο τροπος γραφης του μου τον θυμισε τοτε και απλα τον αφησα μεχρι να το οριστικοποιησω, οπου και εγινε κλασικα.

- απο εδω ο ανεστακος.
#183,697
#183,710

- απο εδω ο πανουλης κ. η' αλλιως το μουνοπανο (οπως λες), που ουτε τον ηξερα καν αυτον τον γελοιο πουθενα και χωρις λογο εγραψε αυτο.
#183,732

εδω και ολα μου τα μηνυματα στο θρεντ, αν θες να μελετησεις.
https://www.bourdela.com/forum/search/6377541/?page=6

νομιζω σε υπερκαλυψα με αποδειξεις και οχι με στυλ ανεστακου-ψυχολογου της φαπας και της χουφτας, μου ειπε μελος, μου εστειλε μελος κλπ
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
δε μπορω να σου απαντησω, γιατι προσωπικα δεν εχω παρακολουθησει απο την αρχη την κουβεντα-διαμαχη σας, γι'αυτο και δεν μπαινω σφηνα σε σας.
απεναντιας, εγω μπηκα σφηνα γιατι δε συμφωνησα με τις αποψεις του ανεστακου και του πανουλη κ. , οι οποιοι αυτοι ξεκινησαν να με βριζουν χωρις λογο, επειδη με το μονοψηφιο αη-κιου που εχουν, εβγαλαν συμπερασμα μονοι τους, οτι υποστηριζω τον ντακ, ενω δεν εχω γραψει κατι τετοιο πουθενα.
οπως επισης δεν εχω γραψει τιποτα απολυτως απο ολα αυτα που νομιζουν.
κοινως μονοι τους τα λενε και μονοι τους δινουν τα ευσημα εναλλαξ και μαζι με σενα σε καποια.
οταν λοιπον εχεις να κανεις με 2 πανιβλακες, θα τους γλεντησεις αναλογως και θα πας σε αυτον που ειναι ο λογικος της υποθεσης.
εδω βεβαια εχουμε παει σε χαβαλε πιο πολυ, το οποιο εσεις το εχετε παρει προσωπικα.
ουτε αυτο εχετε καταλαβει και φαινεται απο τις απαντησεις σας.
εσυ κανεις το ιδιο, σορρυ κιολας
βγαζεις συμπερασματα χωρις να ξερεις, ενω σε καποια, η απαντηση ειναι μπροστα σου αρκει να κανεις καποια κλικς.
τον ντακ εγω τον ξερω απο παλια εδω μεσα και αν ψαξεις, ειχα γραψει ποιος ειναι εδω και πολυ καιρο πριν, πριν καταλαβω οτι οντως ηταν αυτος. ο τροπος γραφης του μου τον θυμισε τοτε και απλα τον αφησα μεχρι να το οριστικοποιησω, οπου και εγινε κλασικα.

- απο εδω ο ανεστακος.
#183,697
#183,710

- απο εδω ο πανουλης κ. η' αλλιως το μουνοπανο (οπως λες), που ουτε τον ηξερα καν αυτον τον γελοιο πουθενα και χωρις λογο εγραψε αυτο.
#183,732

εδω και ολα μου τα μηνυματα στο θρεντ, αν θες να μελετησεις.
https://www.bourdela.com/forum/search/6377541/?page=6

νομιζω σε υπερκαλυψα με αποδειξεις και οχι με στυλ ανεστακου-ψυχολογου της φαπας και της χουφτας, μου ειπε μελος, μου εστειλε μελος κλπ
Μέ υπερ-κάλυψες σέ όλα τά άλλα εκτός αυτό πού σέ ρώτησα...για τήν Ουρσουλα καί τήν Magi!!
Ok τό αντιλαμβάνομαι ότι δέν θέλεις νά έρθεις σέ δύσκολη θέση...καί κάνω ότι δέν καταλαβαίνω!!
Πάντως εγώ τήν λέω τήν άποψη μου ελεύθερα...διαφορετικά δέν έχει νόημα!!
Σίγουρα κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός!!
Keep on rocking!! :headbaning2:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.888
Κριτικές
94
Like
46.173
Πόντοι
17.311
Μέ υπερ-κάλυψες σέ όλα τά άλλα εκτός αυτό πού σέ ρώτησα...για τήν Ουρσουλα καί τήν Magi!!
Ok τό αντιλαμβάνομαι ότι δέν θέλεις νά έρθεις σέ δύσκολη θέση...καί κάνω ότι δέν καταλαβαίνω!!
Πάντως εγώ τήν λέω τήν άποψη μου ελεύθερα...διαφορετικά δέν έχει νόημα!!
Σίγουρα κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός!!
Keep on rocking!! :headbaning2:
η πρωτη προταση ηταν η απαντηση μου.
την ουρσουλα δεν την ξερω καν, αρα δεν εχω γνωμη.
ποσο πιο κατανοητο ?
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
967
Κριτικές
1
Like
492
Πόντοι
26
Κομοδίνο στο κεφάλι ?
Μωρή άνδρα στό επίπεδο τής εμφάνισης μου...δέν πρόκειται ποτέ στήν ζωή σου νά έχεις...όσο καί νά παρακαλάς!!
Καί αυτά γιά τά κομοδίνα πέστα αλλού...όχι σέ εμένα δέν σέ παίρνει!!
-Ολες εσείς οι άσχημες μόνο μέ κανένα καράφλα 1.55...σαπιοκοιλιά 200 κιλά σάς παίρνει- :2funny:
ομορφαντρα οταν τρως ροχαλες ψηλα το κεφαλι
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
η πρωτη προταση ηταν η απαντηση μου.
την ουρσουλα δεν την ξερω καν, αρα δεν εχω γνωμη.
ποσο πιο κατανοητο ?
Τήν Ουρσουλα δέν τήν ξέρεις κάν...τό δέχομαι!!
Η Magi μέ όλα αυτά πού έχει πεί...δέν έχεις γνώμη...περίεργο έως καί ύποπτο θά έλεγα!!
Μιλάει γιά σαδομαζοχισμό...έχεις γνώμη γιά αυτό ?
ομορφαντρα οταν τρως ροχαλες ψηλα το κεφαλι
Από ποιόν έφαγα ροχάλα...από εσένα η τήν άλλη τήν ασχημονιά ?
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
967
Κριτικές
1
Like
492
Πόντοι
26
Αυτο της το ειχα πει ήρεμα και πολιτισμένα δεν το καταλαβε ήθελε να προκαλεί τωρα που τρωει ολο μπινελικια όμως εχει ερθει στα ισια της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μωρη ασε τα δαχτυλα μιας και ξερεις που τα χωνεις εισαι έμπειρη σ αυτα εσυ
σε τι κατασταση εισαι ηρθαν οι κοιμπαροι? μην φοβασαι για ποτακι ειναι
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.888
Κριτικές
94
Like
46.173
Πόντοι
17.311
Τήν Ουρσουλα δέν τήν ξέρεις κάν...τό δέχομαι!!
Η Magi μέ όλα αυτά πού έχει πεί...δέν έχεις γνώμη...περίεργο έως καί ύποπτο θά έλεγα!!
Μιλάει γιά σαδομαζοχισμό...έχεις γνώμη γιά αυτό ?
δεν εχω γνωμη για σαδομαζοχισμο, αρα δεν επεμβαινω, γιατι προφανως δε με ενδιαφερει.
τα αυτονοητα πρεπει να εξηγησω ? :rolleyes:
για πες εσυ τωρα που το περιεργο και που ακομα το εως και υποπτο να σε δω ? :think:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
967
Κριτικές
1
Like
492
Πόντοι
26
Τήν Ουρσουλα δέν τήν ξέρεις κάν...τό δέχομαι!!
Η Magi μέ όλα αυτά πού έχει πεί...δέν έχεις γνώμη...περίεργο έως καί ύποπτο θά έλεγα!!
Μιλάει γιά σαδομαζοχισμό...έχεις γνώμη γιά αυτό ?

Από ποιόν έφαγα ροχάλα...από εσένα η τήν άλλη τήν ασχημονιά ?
μεχρι να γινεις αντρας εχουμε δρομο ,,,ακομα βλεπεις δρακους....τωρα αν ζορίζεσαι για τις ψηλές που τρως για καλο σου ειναι
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.888
Κριτικές
94
Like
46.173
Πόντοι
17.311
μεχρι να γινεις αντρας εχουμε δρομο ,,,ακομα βλεπεις δρακους....τωρα αν ζορίζεσαι για τις ψηλές που τρως για καλο σου ειναι
κατσε να μπει και το υπολοιπο παρεακι, γιατι προμηνυεται καταπληκτικο γουϊκεντ :tooth:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
967
Κριτικές
1
Like
492
Πόντοι
26
δεν εχω γνωμη για σαδομαζοχισμο, αρα δεν επεμβαινω, γιατι προφανως δε με ενδιαφερει.
τα αυτονοητα πρεπει να εξηγησω ? :rolleyes:
για πες εσυ τωρα που το περιεργο και που ακομα το εως και υποπτο να σε δω ? :think:
κοιτα στροφη το μουνετο ,,,:2funny::2funny: ολο χαρη ...αντε να δω που θα φτασει η κωλοτουμπα του
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
δεν εχω γνωμη για σαδομαζοχισμο, αρα δεν επεμβαινω, γιατι προφανως δε με ενδιαφερει.
τα αυτονοητα πρεπει να εξηγησω ? :rolleyes:
για πες εσυ τωρα που το περιεργο και που ακομα το εως και υποπτο να σε δω ? :think:
Τό περίεργο καί ύποπτο είναι...ότι όταν γίνεται μία λογική ερώτηση νά σού λέει ο άλλος...δέν ξέρω...δέν είδα...δέν γνωρίζω!!
Αυτό γιά εμένα είναι απάντηση. Ξέρεις τί απάντηση είναι ?
Οτι προτιμώ νά έχω συμπάθειες...αντί νά δυναμιτίζω τό περιβάλλον!!
μεχρι να γινεις αντρας εχουμε δρομο ,,,ακομα βλεπεις δρακους....τωρα αν ζορίζεσαι για τις ψηλές που τρως για καλο σου ειναι
Μέχρι νά γίνω άνδρας ? Καλά θά περιμένω ότι πείς!! :2funny:
Εσύ δέν τρώς ψιλές αλλά πολύ χονδρές!! :2funny:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.415
Κριτικές
1
Like
1.165
Πόντοι
216
Τήν Ουρσουλα δέν τήν ξέρεις κάν...τό δέχομαι!!
Η Magi μέ όλα αυτά πού έχει πεί...δέν έχεις γνώμη...περίεργο έως καί ύποπτο θά έλεγα!!
Μιλάει γιά σαδομαζοχισμό...έχεις γνώμη γιά αυτό ?

Από ποιόν έφαγα ροχάλα...από εσένα η τήν άλλη τήν ασχημονιά ?
Ρε φιλε μη κανεις διαλογο με τον υποτακτικο φιλιπς.
Στηρίζει τις φεμινιστριες οπως στηριζε και τη παπια.
Ειναι στην απεναντι μεριά.
Απλα ειναι φουστης γιατι παει να αποφυγειτις ερωτήσεις σου.
Γαμησε τον και αυτον μην υπολογίζεις
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.888
Κριτικές
94
Like
46.173
Πόντοι
17.311
Τό περίεργο καί ύποπτο είναι...ότι όταν γίνεται μία λογική ερώτηση νά σού λέει ο άλλος...δέν ξέρω...δέν είδα...δέν γνωρίζω!!
Αυτό γιά εμένα είναι απάντηση. Ξέρεις τί απάντηση είναι ?
Οτι προτιμώ νά έχω συμπάθειες...αντί νά δυναμιτίζω τό περιβάλλον!!
σορρυ αλλα ετσι οπως εγραψες δεν καταλαβα τι θες να πεις.
για ξαναριχτο αλλη μια.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.415
Κριτικές
1
Like
1.165
Πόντοι
216
δεν εχω γνωμη για σαδομαζοχισμο, αρα δεν επεμβαινω, γιατι προφανως δε με ενδιαφερει.
τα αυτονοητα πρεπει να εξηγησω ? :rolleyes:
για πες εσυ τωρα που το περιεργο και που ακομα το εως και υποπτο να σε δω ? :think:
Ρε πανιβλακα τι δεν εχεις γνώμη αφου σε διακορευει η αλλη.
Μπαινεις να τη στηριξεις καθε λεπτο,χθες την ειχα πνιξει και σε ψάχναμε να την σωσεις
Χαχχαχαχααχαχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μεχρι να γινεις αντρας εχουμε δρομο ,,,ακομα βλεπεις δρακους....τωρα αν ζορίζεσαι για τις ψηλές που τρως για καλο σου ειναι
Παλι τα ίδια λες μωρη βρωμιαρα.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
Ρε φιλε μη κανεις διαλογο με τον υποτακτικο φιλιπς.
Στηρίζει τις φεμινιστριες οπως στηριζε και τη παπια.
Ειναι στην απεναντι μεριά.
Απλα ειναι φουστης γιατι παει να αποφυγειτις ερωτήσεις σου.
Γαμησε τον και αυτον μην υπολογίζεις
Οποιος διαβάζει τό θρέντ...θά βγάλει τά συμπεράσματα του!!
σορρυ αλλα ετσι οπως εγραψες δεν καταλαβα τι θες να πεις.
για ξαναριχτο αλλη μια.
Δέν χρειάζεται νά καταλάβεις...κατάλαβαν όλοι οι άλλοι γιά εσένα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom