Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Έχω ισοπεδώσει τους πορωμένους πουτανάκηδες με ατράνταχτα επιχειρήματα.
Όλος ο πλανήτης εξάλλου γνωρίζει ότι το γαμήσι με γκόμενα είναι ποιοτικά ανώτερο της πουτάνας σαν γαμήσι, είτε φτάσει είε όχι στο συναίσθημα
κι αυτοί ως μια χούφτα μου έλεγαν ναι μεν αλλά, παπαριές ότι αν έτσι κι αν αλλιώς μήπως ξεφύγουν. :2funny: Εγώ ξέρω να πω αυτό για την ακέραιη σύγκριση
κι αυτοί έκαναν αχ και βαχ. Ούτε αχ ούτε βαχ! :2funny:

Άλλο να γαμάς πουτάνα σε όλο το φάσμα της πορνείας, η οποία σε "ανέχεται" σε συγκεκριμένο πρόγραμμα για όσο χρόνο προβλέπεται
σε στημένο γαμήσι που πληρώνεις κάθε φορά κι άλλο να γαμάς κανονική γκόμενα που σε "γουστάρει"

σε πρόγραμμα τα πάντα όλα για ατελείωτο χρόνο σε ρεαλιστικό γαμήσι που δεν στο χρεώνει.

Κι αν δεν πάει το θέμα ή βαρεθείς, φεύγεις και πας να βρεις άλλη γκόμενα έχοντας τις πουτάνες για τα χοντρά. :2funny:
Αλλά ποιος να τα κάνει αυτά από δαύτους όταν παρακαλάνε πουτάνες για το παίξουν μεγαλογαμιάδες;

:2funny:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.849
Κριτικές
1
Like
1.393
Πόντοι
216
Έχω ισοπεδώσει τους πορωμένους πουτανάκηδες με ατράνταχτα επιχειρήματα.
Όλος ο πλανήτης εξάλλου γνωρίζει ότι το γαμήσι με γκόμενα είναι ποιοτικά ανώτερο της πουτάνας σαν γαμήσι, είτε φτάσει είε όχι στο συναίσθημα
κι αυτοί ως μια χούφτα μου έλεγαν ναι μεν αλλά, παπαριές ότι αν έτσι κι αν αλλιώς μήπως ξεφύγουν. :2funny: Εγώ ξέρω να πω αυτό για την ακέραιη σύγκριση
κι αυτοί έκαναν αχ και βαχ. Ούτε αχ ούτε βαχ! :2funny:

Άλλο να γαμάς πουτάνα σε όλο το φάσμα της πορνείας, η οποία σε "ανέχεται" σε συγκεκριμένο πρόγραμμα για όσο χρόνο προβλέπεται
σε στημένο γαμήσι που πληρώνεις κάθε φορά κι άλλο να γαμάς κανονική γκόμενα που σε "γουστάρει"

σε πρόγραμμα τα πάντα όλα για ατελείωτο χρόνο σε ρεαλιστικό γαμήσι που δεν στο χρεώνει.

Κι αν δεν πάει το θέμα ή βαρεθείς, φεύγεις και πας να βρεις άλλη γκόμενα έχοντας τις πουτάνες για τα χοντρά. :2funny:
Αλλά ποιος να τα κάνει αυτά από δαύτους όταν παρακαλάνε πουτάνες για το παίξουν μεγαλογαμιάδες;

:2funny:
Ρε χαζοβιολη λες βλακειες και αυτο δείχνει οτι ποτε δεν ειχες γκόμενα.
Ποσες γκόμενες νομιζεις θα σου δωσουν πισω τρυπα?εδω πολλοι παντρεμένοι χρονια και δεν εχουν παρει κουλουρι,ποσες απο τις γκόμενες νομιζεις θα σου κανει ισπανικό? Σπανια αραια και που,ποσες θα σου βρουν δικαιολογιες οτι περιμένουν περίοδο η εχουν πονοκέφαλο?
Ποσες θα δεχτουν να παίξετε ρόλους με δεσιματα φτυσιματα κατουρα κλπ?και δεν θα σε πει ανώμαλο και θα το συζητησει και με τις φιλες της.ποσες θα σου κανουν ποδολαγνεια;θα σε πουν πολυ απλα φετιχιστη, ποσες θα κανουν καλο μπουκι?και αν κανουν γιατι το μπουκι ολες το κάνουν σχεδόν ποσες θα τα καταπιουν?η ποια γκόμενα θα σε αφήσει να τη χυσεις στα μούτρα?
Παψε να λες σου εχω πει μονίμως ασυναρτησιες, εχουμε κανει σχεσεις και ξερουμε οτι απο σεξ απλο λιτο και απέριττο, η συχνότητα με τη παρόδο του χρονου πεφτει και μετα φτανεις σε σημειο να πηδας σαν λαγος και αυτη να κοιταει το ταβανι λέγοντας απο μεσα της αντε ρε μαλακα χυσε να κοιμηθώ.
Το ποιοτικό σεξ βλάκα δεν καθορίζεται αν ειναι ιεροδουλη ή γκόμενα αλλα αν το εχει μια γυναικα ή δεν το έχει,και αν πεσεις σε γκόμενα που δεν το εχει ή να στο βγάλει στη φορα μετα το γαμο τη πατησες χαϊβάνι.
Καταλαβες ρε βοιδαρε ή να μουγκρισω μπας και με καταλαβεις καλύτερα...
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Λάκισαν τα ναύαγια. :2funny:Δεν τολμούν να μιλήσουν. Κάτι πήγαν να πουν για σχετικότητες αλλά έφαγαν κι εκεί τα μπουνίδια τους :2funny:
διότι άλλο η αλήθεια όπως το παραπάνω αξίωμα που κότσαρα κι άλλο τα γούστα, επιθυμίες κτλ.
Ας κάτσουν να λένε παπαριές για να εξισώσουν την γκόμενα που γουστάρει να γαμηθεί με την πουτάνα που κοιτάζει πως θα φύγει
απο κοντά τους όσο μπορεί πιο γρήγορα :2funny:κι ας βάζουν σάλτσες του μήπως, ναι, μεν αλλά κι έτσι κι αλλιώς για να πείσουν τον εαυτό τους
ως άρρωστοι κι ανασφαλείς που είναι.

Τι νομίζουν όμως; ότι αν δεν γράφουν, θα σταματήσω; πάντα θα βρίσκω πατήματα.

Να κι άλλο! Σαν του Ακροατή που σβήνει ποστ γαμωμάνων όπως απέδειξα αφού όσοι πήγαν στην φώτο που είχα βάλει για να δουν το λινκ
ότανπάτησαν, είδαν σβησμένο ποστ.

screen-20.28.37[11.04.2024].png


Πάντα θα είμαι πάνω από το κεφάλι τους και για όσο μπορώ. Είναι η μοίρα τους κι εμένα η χαρά μου! :2funny:
Και τίποτα να μην κάνουν, πάντα κάτι θα βρίσκω.
Το μεγάλο ερώτημα είναι ένα. Γιατί διαβάζουν πράγματα που τους ενοχλούν;;;

άρα...

:rockon:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.849
Κριτικές
1
Like
1.393
Πόντοι
216
Λάκισαν τα ναύαγια. :2funny:Δεν τολμούν να μιλήσουν. Κάτι πήγαν να πουν για σχετικότητες αλλά έφαγαν κι εκεί τα μπουνίδια τους :2funny:
διότι άλλο η αλήθεια όπως το παραπάνω αξίωμα που κότσαρα κι άλλο τα γούστα, επιθυμίες κτλ.
Ας κάτσουν να λένε παπαριές για να εξισώσουν την γκόμενα που γουστάρει να γαμηθεί με την πουτάνα που κοιτάζει πως θα φύγει
απο κοντά τους όσο μπορεί πιο γρήγορα :2funny:κι ας βάζουν σάλτσες του μήπως, ναι, μεν αλλά κι έτσι κι αλλιώς για να πείσουν τον εαυτό τους
ως άρρωστοι κι ανασφαλείς που είναι.

Τι νομίζουν όμως; ότι αν δεν γράφουν, θα σταματήσω; πάντα θα βρίσκω πατήματα.

Να κι άλλο! Σαν του Ακροατή που σβήνει ποστ γαμωμάνων όπως απέδειξα αφού όσοι πήγαν στην φώτο που είχα βάλει για να δουν το λινκ
ότανπάτησαν, είδαν σβησμένο ποστ.

screen-20.28.37[11.04.2024].png


Πάντα θα είμαι πάνω από το κεφάλι τους και για όσο μπορώ. Είναι η μοίρα τους κι εμένα η χαρά μου! :2funny:
Και τίποτα να μην κάνουν, πάντα κάτι θα βρίσκω.
Το μεγάλο ερώτημα είναι ένα; γιατί διαβάζουν πράγματα που τους ενοχλούν;;;

άρα...

:rockon:
Απάντησε μου σου εχω γράψει, αλλα δεν τολμάς
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.466
Like
16.189
Πόντοι
3.656
Ρέ σύ γιά πολύ μιζέρια τό κόβω...μωσαικό κάτω...καρέκλες τής φτώχιας...σιδερένια ρολά τού 60' τίποτα...πολύ χάλι είναι!!
Δέν θά πήγαινα εκεί Λαδάκη...ούτε μία γκαρσονιέρα στήν Κοζάνη...νά μού έδιναν!! :coffee:


Εϊναι ιστορικό στέκι στο ιστορικό κέντρο .
Μη λες μαλακίες .
Δεν κρίνεται από το κτίριο .
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Πάω να δω τι μούρες θα έχει σήμερα στο first dates.

gp (11).gif


:2funny:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.924
Like
3.709
Πόντοι
1.706
Εϊναι ιστορικό στέκι στο ιστορικό κέντρο .
Μη λες μαλακίες .
Δεν κρίνεται από το κτίριο .
Ιστορικό μπορεί νά είναι...δέν λέω...αλλά όπως τό κόβω δέν έχει χαρακτήρα νά μέ ελκύει!!
Είμαι περισσότερο οπτικός τύπος...θέλω νά βλέπω όμορφα πράγματα...αυτό είναι στύλ παλιακό.
Σέ άλλους μπορεί νά τούς αρέσει...εμένα όχι!!
Ασε πού δέν έχω καμία σχέση μέ σκάκι!! :undecided:
Ιστορικό ήταν καί τό παλαιό αεροδρόμιο στό Ελληνικό...καί έβαλαν μετανάστες μέσα!!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Σάλια! Συνέχεια σάλια! :2funny:Μην πέσει η απόδοση, μην είναι άπειρη η γκόμενα, μην το ένα, μην το άλλο και του κώλου κουβέντες!

Η ουσία είναι αν ο άνδρας είναι άχρηστος όπως οι πορωμένοι πουτανάκηδες, ψάχνει δικαιολογίες.
Οι υπόλοιποι...αν τους ζαλίζει για οποιονδήποτε λόγο μια γκόμενα, μία, δύο, τρεις, την διώχνουν και τέλος. Πάνε για άλλη.
Ήρθαν τώρα οι απόπατοι του κατιμά :2funny:που κυνηγούν τις πουτάνες να τις παντρευτούν, να ορθώσουν ανάστημα.

gif (30).gif



:2funny:
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
474
Πόντοι
301
Λάκισαν τα ναύαγια. :2funny:Δεν τολμούν να μιλήσουν. Κάτι πήγαν να πουν για σχετικότητες αλλά έφαγαν κι εκεί τα μπουνίδια τους :2funny:
διότι άλλο η αλήθεια όπως το παραπάνω αξίωμα που κότσαρα κι άλλο τα γούστα, επιθυμίες κτλ.
Ας κάτσουν να λένε παπαριές για να εξισώσουν την γκόμενα που γουστάρει να γαμηθεί με την πουτάνα που κοιτάζει πως θα φύγει
απο κοντά τους όσο μπορεί πιο γρήγορα :2funny:κι ας βάζουν σάλτσες του μήπως, ναι, μεν αλλά κι έτσι κι αλλιώς για να πείσουν τον εαυτό τους
ως άρρωστοι κι ανασφαλείς που είναι.

Τι νομίζουν όμως; ότι αν δεν γράφουν, θα σταματήσω; πάντα θα βρίσκω πατήματα.

Να κι άλλο! Σαν του Ακροατή που σβήνει ποστ γαμωμάνων όπως απέδειξα αφού όσοι πήγαν στην φώτο που είχα βάλει για να δουν το λινκ
ότανπάτησαν, είδαν σβησμένο ποστ.

screen-20.28.37[11.04.2024].png


Πάντα θα είμαι πάνω από το κεφάλι τους και για όσο μπορώ. Είναι η μοίρα τους κι εμένα η χαρά μου! :2funny:
Και τίποτα να μην κάνουν, πάντα κάτι θα βρίσκω.
Το μεγάλο ερώτημα είναι ένα. Γιατί διαβάζουν πράγματα που τους ενοχλούν;;;

άρα...

:rockon:
Τη καλυτερη διαφημιση μου κανεις!Η αληθεια ειναι πως σε εκεινη τη φαση,μαλλον σε αποστομωσα διοτι δεν ειχες τα κακαλα να μου απαντησεις ευθεως!Ενταξει ειμαστε μικρε???Ελπιζω να μη σε εκανα να κλαψεις μονο...Αν και στα αρχιδια μου...
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.924
Like
3.709
Πόντοι
1.706
Ο ψεύτης καί ελεεινός γκομενοπαρθένος ψυχοπαθής τής Ερμού...έφαγε τά μούτρα του...λέγοντας πάλι φιδιές ότι έσβησα Post!!
Μετά από τήν 30χρονη εργαζόμενη στόν φούρνο Βενέτη πού γάμησε...μετά τήν παντρεμένη πού πάλι γάμησε...τώρα έβγαλε καί γαμεί γκόμενα από τά Zara!!
Τό άτομο πραγματικά έχει ξεπεράσει κάθε όριο τής ηλιθιότητας...τού ψέματος...καί τής πουστιάς!!
Είναι σίγουρα υποψήφιος...γιά τίς ειδήσεις τών 8 κάποια στιγμή!! :undecided:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.470
Κριτικές
94
Like
46.792
Πόντοι
17.311
Ρε χαζοβιολη λες βλακειες και αυτο δείχνει οτι ποτε δεν ειχες γκόμενα.
Ποσες γκόμενες νομιζεις θα σου δωσουν πισω τρυπα?εδω πολλοι παντρεμένοι χρονια και δεν εχουν παρει κουλουρι,ποσες απο τις γκόμενες νομιζεις θα σου κανει ισπανικό? Σπανια αραια και που,ποσες θα σου βρουν δικαιολογιες οτι περιμένουν περίοδο η εχουν πονοκέφαλο?
Ποσες θα δεχτουν να παίξετε ρόλους με δεσιματα φτυσιματα κατουρα κλπ?και δεν θα σε πει ανώμαλο και θα το συζητησει και με τις φιλες της.ποσες θα σου κανουν ποδολαγνεια;θα σε πουν πολυ απλα φετιχιστη, ποσες θα κανουν καλο μπουκι?και αν κανουν γιατι το μπουκι ολες το κάνουν σχεδόν ποσες θα τα καταπιουν?η ποια γκόμενα θα σε αφήσει να τη χυσεις στα μούτρα?
Παψε να λες σου εχω πει μονίμως ασυναρτησιες, εχουμε κανει σχεσεις και ξερουμε οτι απο σεξ απλο λιτο και απέριττο, η συχνότητα με τη παρόδο του χρονου πεφτει και μετα φτανεις σε σημειο να πηδας σαν λαγος και αυτη να κοιταει το ταβανι λέγοντας απο μεσα της αντε ρε μαλακα χυσε να κοιμηθώ.
Το ποιοτικό σεξ βλάκα δεν καθορίζεται αν ειναι ιεροδουλη ή γκόμενα αλλα αν το εχει μια γυναικα ή δεν το έχει,και αν πεσεις σε γκόμενα που δεν το εχει ή να στο βγάλει στη φορα μετα το γαμο τη πατησες χαϊβάνι.
Καταλαβες ρε βοιδαρε ή να μουγκρισω μπας και με καταλαβεις καλύτερα...
με όλα αυτά που λες, αυτοξεβρακωνεσαι... αν δεν το έχεις πάρει χαμπάρι και δείχνεις ότι εσύ είσαι το χαϊβανι.
προσωπικά με τις σχέσεις μου κάναμε όλα τα "αρνητικά" που γράφεις (χυσιματα στη μάπα, καταπινανε, δεσίματα, λαιμούς, κλπ που λες), εκτός από κατουρηματα που είναι αηδιαστικά και κώλο που δε μπορούσε καμία να μου δώσει λόγω μεγέθους και παχους, αν και προσπαθούσαμε κάποιες λίγες φορές.
και λέω λίγες γιατί δεν είμαι και φαν του κώλου, άρα δεν είχα επιμονή στο συγκεκριμένο κομμάτι.
όλα τα άλλα όμως κανονικοτατα και από μόνες τους, πράγμα που εσενα δε σου έτυχε, όπως τα γράφεις.
βγάλε τις γυναίκες έξω λίγο και σκέψου μήπως κάνεις κάτι λάθος εσύ και δε στα προσφέρουν αυτά.
η ιερόδουλη στα κάνει με φράγκα και μια μικρή εξαίρεση αν σε γουστάρει προσωπικα.
η γκόμενα σου, δε σου παίρνει φράγκα για να πηδηχτει μαζί σου.

συμφωνώ βέβαια στο να το έχει η' να μην το έχει, αλλά αν δεν το έχει, γιατί να την κρατήσεις?

κατανοητοτατο όλο αυτό νομίζω.
τέλος δεν είμαι παντρεμένος, αν σε βοηθάει αυτό κάπου και οι σχέσεις μου ήταν από χρόνο και πάνω.
δεν υπολογίζω τις σχέσεις ξεπετες (μερες-βδομαδες-λιγους μήνες).
 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.466
Like
16.189
Πόντοι
3.656
Ιστορικό μπορεί νά είναι...δέν λέω...αλλά όπως τό κόβω δέν έχει χαρακτήρα νά μέ ελκύει!!
Είμαι περισσότερο οπτικός τύπος...θέλω νά βλέπω όμορφα πράγματα...αυτό είναι στύλ παλιακό.
Σέ άλλους μπορεί νά τούς αρέσει...εμένα όχι!!
Ασε πού δέν έχω καμία σχέση μέ σκάκι!! :undecided:
Ιστορικό ήταν καί τό παλαιό αεροδρόμιο στό Ελληνικό...καί έβαλαν μετανάστες μέσα!!


Άκου κομματάρα που έβαλε .... ομιλητής σε ραδιόφωνο ... με πολιτικές αναλύσεις !
Με έπιασε αδιάβαστο .
Δεν το είχα ξανακούσει ... αν και γουστάρω blues , r&b κτλ κτλ ...
το ήξερες ;;;


Ανοίγω μπέρμπον !
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.924
Like
3.709
Πόντοι
1.706
Άκου κομματάρα που έβαλε .... ομιλητής σε ραδιόφωνο ... με πολιτικές αναλύσεις !
Με έπιασε αδιάβαστο .
Δεν το είχα ξανακούσει ... αν και γουστάρω blues , r&b κτλ κτλ ...
το ήξερες ;;;


Ανοίγω μπέρμπον !
Ναί ρέ εννοείται...αυτό είναι Delta Blues!!
Εχει καί στοιχεία καί χαμηλές Dixieland Jazz!! :undecided:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.849
Κριτικές
1
Like
1.393
Πόντοι
216
με όλα αυτά που λες, αυτοξεβρακωνεσαι... αν δεν το έχεις πάρει χαμπάρι και δείχνεις ότι εσύ είσαι το χαϊβανι.
προσωπικά με τις σχέσεις μου κάναμε όλα τα "αρνητικά" που γράφεις (χυσιματα στη μάπα, καταπινανε, δεσίματα, λαιμούς, κλπ που λες), εκτός από κατουρηματα που είναι αηδιαστικά και κώλο που δε μπορούσε καμία να μου δώσει λόγω μεγέθους και παχους, αν και προσπαθούσαμε κάποιες λίγες φορές.
και λέω λίγες γιατί δεν είμαι και φαν του κώλου, άρα δεν είχα επιμονή στο συγκεκριμένο κομμάτι.
όλα τα άλλα όμως κανονικοτατα και από μόνες τους, πράγμα που εσενα δε σου έτυχε, όπως τα γράφεις.
βγάλε τις γυναίκες έξω λίγο και σκέψου μήπως κάνεις κάτι λάθος εσύ και δε στα προσφέρουν αυτά.
η ιερόδουλη στα κάνει με φράγκα και μια μικρή εξαίρεση αν σε γουστάρει προσωπικα.
η γκόμενα σου, δε σου παίρνει φράγκα για να πηδηχτει μαζί σου.

συμφωνώ βέβαια στο να το έχει η' να μην το έχει, αλλά αν δεν το έχει, γιατί να την κρατήσεις?

κατανοητοτατο όλο αυτό νομίζω.
τέλος δεν είμαι παντρεμένος, αν σε βοηθάει αυτό κάπου και οι σχέσεις μου ήταν από χρόνο και πάνω.
δεν υπολογίζω τις σχέσεις ξεπετες (μερες-βδομαδες-λιγους μήνες).
Μιας και στηρίζεις παπια και ο παπιας δεν εχει τη νοημοσύνη να απαντήσει ανελαβες εσυ λοιπόν οποτε ακου.
Παπατετοιε δεν μας ενδιαφέρει τι εκανες εσυ με τις σχεσεις σου,εδω μιλάμε για τη μαζα και η μαζα δεν ειναι ικανοποιημενη απο τις γκόμενες γυναίκες συζύγους τους.
Αν ηταν ικανοποιημένοι γιατί πανω απο το 50% των πελατων τρεχουν και σκανε λεφτα στον αγοραιο έρωτα?
Και μη μου πεις οτι πανε μονο οι ελεύθεροι, η πλειοψηφία ειναι παντρεμενοι δεσμευμενοι...
Εγω μια χαρα φερόμαι και ποτε δεν ικανοποιηθηκα σεξουαλικα απο γκόμενα τοσο,γι αυτο και πηγαίνω στα μπουρδέλα,ειναι μια συνειδητή επιλογή μου η αλλιως το χόμπι μου μιας και εκει βρίσκω ικανοποιηση περισσότερο..
Εκτος και αν παραδεχτεις ότι εσεις είστε μονογαμαδες και εμεις πολυγαμαδες
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
1
Like
823
Πόντοι
96
papaphilips αντε και ηρθα απο καφενε ...δεν αλλαξε κατι ο ιδιος ηλιθιος τα παει σέρνοντας :2funny:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.924
Like
3.709
Πόντοι
1.706
Ο τύπος έκανε remake εκδοχή του 1920 ;
Από τόσο παλιά ... έχω μόνο leroy carr
Σχεδόν ολα τά παλαιά τά έχουν κάνει remake!!
Αληθινή καί Original Blues...άν καί αυτός ο Christopher William Stoneking...ήταν Αυστραλός!! :heavymetalbig:

a1.png
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: FARAW

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom