Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (2 μέλη και 58 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.742
Κριτικές
1
Like
1.302
Πόντοι
216
Ο τύπος είναι ρόμπα ξεκούμπωτη. Έχει φτιάξει 20 κλώνους και κάθε φορά τροχιζει χοντράδες για να βγει πιο φουσκωτό το κεηκ του. Εδώ ξεκίνησε να λέει για αυτοβελτίωση, έφτιαξε ένα παραμύθι ότι του την έπεσε μια στα σοσιαλ (φύτεψε ότι έγινε και βιντεοκλήση για να μην του πω ότι ήταν άγνωστη και μιλούσε σε φάντασμα) :2funny:
κι αφού μιλούσε μαζί της όπως είπε για 20 μέρες!!! απεφάνθη ότι την γείωσε γιατί ήθελε αυτός!!!
κάτι παραπάνω από σεξ
και τι έκανε;;; πήγε λέει στο μπουρδέλο!!! Κι όταν τον ξεβράκωσα ήρθε ο Τσιγκολελές να πει ότι καλά έκανε που τιμώρησε την σοσιαλού γιατί δεν της έδωσε το πάνω χέρι. Αλλά στο μπουρδέλο πήγε να γαμήσει!!!Την άλλη δεν την γάμησε!!!
Είναι για εγκλεισμό η τάξη τους.

giphy (1).gif



:2funny:
Κλωνους αλλοι εχουν παπακι,ουτε χοντράδες λέω, λεω γεγονοτα πραγματικα αν τωρα δεν τα πιστεύεις προβλημα σου,εγω ποτε δεν πουλάω αερα και βαζω σάλτσα.
Ναι την ακυρωσα την αλλη γιατί μου έβαλε ορο θα βρεθούμε μονο για σεξ,της ειπα αν θες γνωριμία και μετα,η τυπισσα ηταν κάθετη και της λεω οχι,έπρεπε να φυλαξω τα μηνύματα θα στα εβαζα στη μουρη να τα δεις,θα ψαξω αν υπάρχει αρχειο πουθενά γιατι κρατάω και θα στα σερβίρω.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.742
Κριτικές
1
Like
1.302
Πόντοι
216
παπατζης δηλαδη με λίγα λόγια.
νταξει καλά το πας και τα ακουμπάς παντου αφού μπορείς.
και στη μόστρα και στο αυτοβελτιωμενο 10λεπτο δηλαδή.
χρειαζεστε και εσείς.
κάπως πρέπει να κυκλοφορεί το χρήμα, αλλά και να τονωθει το ηθικό και η αυτοπεποίθηση-επιβεβαιωση των γλαστρών με ψυχολογικά μέχρι τον αστράγαλο.
χρήσιμοι είστε στην τελική.
Εδω κανεις λαθος παπατετοιε,παντα κοστολογω,νομιζεις οτι σκορπαω λεφτά πολλα.
Με τις εξωτερικές γκόμενες αντε κανα καφε μια στο τοσο να χαλάσω,βασικα της παω εκει που θελω εγω και οποια αντέξει καλως,αυτο το κανω για να μην χαλαω λεφτα πολλα με τις εξωτερικές.
Τωρα με τις ιεροδουλες μια χαρα βολεύομαι Μεταξουργείο αντε και φυλης και πολλες οταν παω επαρχεία βολευομαι στα τοπικα εκει αν και πιο ακριβα.
Απλα παντα κοιταω το ζυγι να μη ξέφευγω.
Αν ειχα καλύτερο μισθο μπορεί να μην ασχολιομουν καθόλου με τις εξωτερικες γκόμενες και το πηγαινα μονο αγοραιο,αλλα καλύτερα να εχω διπλο μέτωπο.
Βέβαια δημιουργούνται αποριες απο διάφορους πως γινεται να αλλαζω συνέχεια κοπέλες και να μην στεριωνω με μια,η αλήθεια απο την αλλη ειναι οτι καμια δεν μπορεί να δοθει και να με ακολουθήσει,εγω βαζους τους ορους και οποια θελει ακολουθεί,ομως ολες σχεδουν δεν μπορούν γιατι θελουν να εχουν το πανω το χερι τον ελεγχο οποτε εκει αρχίζω και ξεσκαρταρω.
Αν υπεκυπτα τοτε θα ημουν παντρεμενος πριν 10 χρονια αλλα ποτε δεν υπεκυψα έφευγα παντα με το κεφαλι ψηλά,μαγκας χωρις να εχω μπει στο καλουπι καμιας.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.348
Κριτικές
94
Like
46.648
Πόντοι
17.311
Εδω κανεις λαθος παπατετοιε,παντα κοστολογω,νομιζεις οτι σκορπαω λεφτά πολλα.
Με τις εξωτερικές γκόμενες αντε κανα καφε μια στο τοσο να χαλάσω,βασικα της παω εκει που θελω εγω και οποια αντέξει καλως,αυτο το κανω για να μην χαλαω λεφτα πολλα με τις εξωτερικές.
Τωρα με τις ιεροδουλες μια χαρα βολεύομαι Μεταξουργείο αντε και φυλης και πολλες οταν παω επαρχεία βολευομαι στα τοπικα εκει αν και πιο ακριβα.
Απλα παντα κοιταω το ζυγι να μη ξέφευγω.
Αν ειχα καλύτερο μισθο μπορεί να μην ασχολιομουν καθόλου με τις εξωτερικες γκόμενες και το πηγαινα μονο αγοραιο,αλλα καλύτερα να εχω διπλο μέτωπο.
Βέβαια δημιουργούνται αποριες απο διάφορους πως γινεται να αλλαζω συνέχεια κοπέλες και να μην στεριωνω με μια,η αλήθεια απο την αλλη ειναι οτι καμια δεν μπορεί να δοθει και να με ακολουθήσει,εγω βαζους τους ορους και οποια θελει ακολουθεί,ομως ολες σχεδουν δεν μπορούν γιατι θελουν να εχουν το πανω το χερι τον ελεγχο οποτε εκει αρχίζω και ξεσκαρταρω.
Αν υπεκυπτα τοτε θα ημουν παντρεμενος πριν 10 χρονια αλλα ποτε δεν υπεκυψα έφευγα παντα με το κεφαλι ψηλά,μαγκας χωρις να εχω μπει στο καλουπι καμιας.
μάστορα δε χρειάζεται να γράφεις όλα αυτά τα φύκια, γιατί φαίνεσαι από χλμ πόσο αμπαλος είσαι.
σου είπα και πριν αυτοξεβρακωνεσαι.
στο μόνο καλούπι που έχεις μπει και το μόνο πάνω χέρι που έχεις, είναι αυτό της παλάμης σου.
κάτσε εσύ και μιμησου τον Χανς Κρίστιαν Άντερσεν για να το παίξεις καμπόσος στο μπου για τον εγωισμό σου και για κάτι τυπακια όμοια σου.
όπως σου είπα και πριν, εσυ-εσεις είστε χρήσιμοι... μέχρι εκεί ομως.
από κορόιδα (ποιοτικά κιόλας) είναι φουλ οι γκόμενες, γι'αυτό βρίσκουν και τα κάνουν όλα αυτά που κάνουν άλλωστε.
για να πηγαίνεις Μεταξουργείο, αυτοβελτίωσες το 5λεπτο τελικά, άρα η δικιά σου ικανοποίηση κρατάει το πολύ 3. ούτε ο τιμημένος μπαρμπαπηδουλας να ήσουν βρε κακομοίρογλου. το καλύτερο πελατακι είσαι, το απόλυτο βι/εφ/εμ.
αν χρονομετρησεις τη μαλακια που τραβάς κάθε μερα από το πρωί ίσα με το βράδυ κρατάει κάτι παραπάνω από 3 στο συνολο, γιατί κερδίζεις κάποια λεπτά κοιτώντας και καμαρώνοντας την καγκουρόφατσά σου στον καθρέφτη, σαν μεγαλος τρομπας που είσαι. όπως ο Πανούλης ο Κ. που την έχει κάνει και άβαταρ.
αποτέλεσμα όλων αυτών να τα ακουμπάς μόνο στο παπατζιλικι για να αγοράσεις ένα διαφορετικό συναίσθημα εκτός της μόνιμης μιζέριας σου.
όλα κομπλέ δηλαδή για όλους.
ντάξει καλά το πας όπως προείπα.
ένας χρήσιμος μαλακας εισαι και εσυ και δεν είσαι μόνος.
είσαι και τυχερός δηλαδή μέσα στη μαλακιά σου, έχεις παρεούλα.
κιπ ον το λοιπόν.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Ο Ακροατής γυρίζει στα νήματα για να δείξει ότι κάτι ξέρει ενώ είναι άχρηστος. :2funny:Εκτός ότι έγινε κότα με αποδείξεις και έχει ξεφτιλιστεί σε πολλά, έχει εισάγει την έκφραση "άτομό μου" διότι διάβασε το "τύπε μου" και το παίζει φίρμα ότι πάει μόνο εξωτερικό για διασκέδαση. Σου λέει κάτσε μην του πει κάνεις τίποτα και γίνει πάλι ξεφτίλα ως μη εμφανιζόμενος. Τέλος σε γκόμενες δεν την πέφτει ποτέ, σε πουτάνες δεν πάει, άρα πως γαμάει;;; πολύ απλά δεν γαμάει. Απλά σέρνεται στα νήματα για να ξεχνάει την δυστυχία του. Δεν βλέπεται.

:2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Ο Ανέστης με τους ομοίους του (πορωμένους πουτανάκηδες) με διαβάζουν διαρκώς και όλο και μαθαίνουν κάτι. Σιγά σιγά όπως το πάνε θα έρθουν στα λόγια μου. :2funny:Η μόνη βελτίωση που έχουν κάνει στην ζωή τους. Προκειμένου να γαμήσω όποια βρω από όσες μου αρέσουν, τρώω σε μια με μιάμιση ώρα, τόσα άκυρα όσα τρώει ένας ενήλικος σε όλη του την ζωή. :confused: Μόλις την βρίσκω, όσα πάνε κι όσα έρθουν. Τι να μου πουν κάποιοι πουθενάδες εδώ μέσα; αυτοί φοβούνται να μιλήσουν σε γυναίκα!

:2funny:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.742
Κριτικές
1
Like
1.302
Πόντοι
216
μάστορα δε χρειάζεται να γράφεις όλα αυτά τα φύκια, γιατί φαίνεσαι από χλμ πόσο αμπαλος είσαι.
σου είπα και πριν αυτοξεβρακωνεσαι.
στο μόνο καλούπι που έχεις μπει και το μόνο πάνω χέρι που έχεις, είναι αυτό της παλάμης σου.
κάτσε εσύ και μιμησου τον Χανς Κρίστιαν Άντερσεν για να το παίξεις καμπόσος στο μπου για τον εγωισμό σου και για κάτι τυπακια όμοια σου.
όπως σου είπα και πριν, εσυ-εσεις είστε χρήσιμοι... μέχρι εκεί ομως.
από κορόιδα (ποιοτικά κιόλας) είναι φουλ οι γκόμενες, γι'αυτό βρίσκουν και τα κάνουν όλα αυτά που κάνουν άλλωστε.
για να πηγαίνεις Μεταξουργείο, αυτοβελτίωσες το 5λεπτο τελικά, άρα η δικιά σου ικανοποίηση κρατάει το πολύ 3. ούτε ο τιμημένος μπαρμπαπηδουλας να ήσουν βρε κακομοίρογλου. το καλύτερο πελατακι είσαι, το απόλυτο βι/εφ/εμ.
αν χρονομετρησεις τη μαλακια που τραβάς κάθε μερα από το πρωί ίσα με το βράδυ κρατάει κάτι παραπάνω από 3 στο συνολο, γιατί κερδίζεις κάποια λεπτά κοιτώντας και καμαρώνοντας την καγκουρόφατσά σου στον καθρέφτη, σαν μεγαλος τρομπας που είσαι. όπως ο Πανούλης ο Κ. που την έχει κάνει και άβαταρ.
αποτέλεσμα όλων αυτών να τα ακουμπάς μόνο στο παπατζιλικι για να αγοράσεις ένα διαφορετικό συναίσθημα εκτός της μόνιμης μιζέριας σου.
όλα κομπλέ δηλαδή για όλους.
ντάξει καλά το πας όπως προείπα.
ένας χρήσιμος μαλακας εισαι και εσυ και δεν είσαι μόνος.
είσαι και τυχερός δηλαδή μέσα στη μαλακιά σου, έχεις παρεούλα.
κιπ ον το λοιπόν.
Παπαδοτετοιε το τι λες εσυ εγω τα ακουω βερεσε,απλα σε τρωει η ζήλια γιατι εχω καταφερει να ξεφτιλιζω τις γκόμενες που εσας σας εχουν στημένους στο ενα ποδι σαν τους πελεκανους.
Ξέρεις τι σημαίνει να εχω βρει μεθόδους να εχω μια εξωτερική γκόμενα για να περναω την ωρα μου και να βρισκω σεξουαλικη ικανοποίηση στα μπουρδέλα?εγω καταφερα και αυτοβελτιωσα τον εαυτο μου βρηκα τροπους και μεθόδους μονος μου,επιασα και πιανω παλμο και παντα εχω μια σταντ μπαι για να γεμιζω τα σκ να περναει η ώρα, σεξουαλικη όμως ικανοποίηση περνω περισσότερο απο τις ιεροδουλες αυτο το διαφορετικό το μυστήριο το τι μπορει να ειναι με ιντριγκαρει,εσυ εχεις κολλησει στα 10 λεπτα, και σου ειπα παω και δεύτερο γυρο και για τρίτο αν εχω λεφτα και όρεξη.
Εσυ οταν εισαι με γκόμενες τι παραπανω κάνεις? Πηδας 2 ωρες? Και πες οτι πηδας τι κερδίζεις, τα βυζια τα ειδες τον κωλο τη μουνα ολο το πακέτο και τέλος αυτη ηταν,ματα παλι τα ιδια αυριο μεθαυριο μια βδομαδα 1 μηνα πόσο??δεν βαρέθηκες?ποσο αλλο?
Αλλα ξερω μετα γινεσαι λαγουδάκι,αυτη ανοιγει τα ποδια κλεινει τα ματια και εσυ πηδας σαν λαγουδακι και απο μεσα της να λεει αντε τελειωνε ρε μαλακα να κοιμηθώ και έρχεσαι εδω να μου το παίξεις εξυπνάδα, αντε παραπέρα ρε παπατετοιε,εδω στο θρεντ εχουμε μπόλικους αμπελοσοφες σαν του λογου σου.
Αυτη τη στιγμη παιζω διπλο ταμπλο με εξωτερικές μεχρι να μου το δωσει η δευτερη και θα αφησω τη πρώτη να με βαρεθει,και γιαυτό το μηνα αλλη μονο μια φορα μπουρδελο θα παω για να μην ξεφυγω απο τον προϋπολογισμό και παντα με στοχο να μου το δώσει η δεύτερη εντος μηνός
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.742
Κριτικές
1
Like
1.302
Πόντοι
216
Ο Ανέστης με τους ομοίους του (πορωμένους πουτανάκηδες) με διαβάζουν διαρκώς και όλο και μαθαίνουν κάτι. Σιγά σιγά όπως το πάνε θα έρθουν στα λόγια μου. :2funny:Η μόνη βελτίωση που έχουν κάνει στην ζωή τους. Προκειμένου να γαμήσω όποια βρω από όσες μου αρέσουν, τρώω σε μια με μιάμιση ώρα, τόσα άκυρα όσα τρώει ένας ενήλικος σε όλη του την ζωή. :confused: Μόλις την βρίσκω, όσα πάνε κι όσα έρθουν. Τι να μου πουν κάποιοι πουθενάδες εδώ μέσα; αυτοί φοβούνται να μιλήσουν σε γυναίκα!

:2funny:
Οπα παπια εγω και εσυ είμαστε εντελως αντίθετοι και ποτε δεν θελω να καταντησω σαν του λογου σου.
Πρώτον εγω ειμαι μπουρδελιαρης γιατι εκει βρισκω καλύτερη ικανοποίηση εσυ τα βριζεις και τα εχεις για τα χοντρα οπως και οταν δεν εχεις γκόμενα, ενω εγω οταν εχω γκόμενα εξακολουθω και πηγαίνω.
Επισης εσυ λες να τη πεφτετε στη ερμου σε άγνωστες, εγω λεω ποτε να μην τη πεφτετε σε αγνωστες και τους ανεβάζετε την αξία, εγω λεω αυτοβελτιωθειτε γινεται ποιοτικοι αντρες αξιας και οι γκομενες μετα θα δειτε οτι θα πεφτουν πιο ευκολα χωρις εσεις καν να κανετε πέσιμο, αλλα με μια γνωριμία..
Οι μέθοδοι μας δεν συμπίπτουν πουθενά ειναι η μερα με τη νύχτα και δεν θα γινουνε ισα και ομοια.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.099
Κριτικές
8
Like
24.912
Πόντοι
6.336
Σου απάντησα. Έγραψα μια ιστορία που δεν συνδέεται με εδώ μέσα όπως και να την διαβάσεις. Τώρα πως θα το πάρει ο καθένας, δεν με ενδιαφέρει καν.

:rockon:
Μια ιστορία σιχαμερή και βγαλμένη από την φωλιά του Κούκου....

:coffee:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.854
Like
3.649
Πόντοι
1.706
Ο ψεύτης γκομενοπαρθένος ψυχοπαθής τής Ερμού...έχει εμμονή μέ τήν πάρτη μου...διότι τόν έχω καταξεφτιλίσει καί δέν αντέχει άλλο πιά!!
Λέει ότι σέρνομαι στά νήματα...σέ ποιά νήματα ? Εγώ μόνο εδώ στό νήμα αυτό καί σέ 1-2 άλλα νήματα γράφω...ενώ αυτός κάνει βόλτα σέ όλα!!
Μετά λέει ότι πηγαίνω μόνο εξωτερικό...αυτό είναι αλήθεια...αλλά πάω πού καί πού καί εδώ στήν Ελλάδα...άν καί δέν είναι τό ιδανικό γιά εμένα!!
Λέει ότι δέν τήν πέφτω στίς γκόμενες καί ότι δέν πάω στίς πουτάνες...στίς πουτάνες δέν πάω τώρα πιά...αλλά στόν κύκλο πού έχω μέ μούνες τήν πέφτω αβέρτα.
Αλλά πού νά ξέρει ο δυστυχής από σοβαρά κονέ καί γαμάτες γκόμενες ? αυτός γκόμενα δέν έχει βγάλει ποτέ...καί ούτε πρόκειται...είναι σαλταρισμένος!! :undecided:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.989
Like
3.271
Πόντοι
1.706
Βαση της μεθοδου της αυτοβελτίωσης και της εξελίξης μας βοηθα να βρίσκουμε γκόμενες οσο πιο γρήγορα μπορούμε και πιο πολλες.
Πολλοι οπως ο παπατετοιος θα πουν τοτε γιατι δεν στεριώνεις?η απάντηση ειναι απλα,τις βαριέμαι και παω παλι στα μπουρδέλα.
Δυο σχεσεις που ειχα κανει ο λογος χωρισμου ήταν οτι δεν εκανα σεξ μαζί τους, οι γκομενες ειχαν αφηνιασει,αλλα εγω έβρισκα ολο δικαιολογιες μεχρι να με χωρίσουν.
Π.χ θυμάμαι μια εκ των δυο ηθελε να παμε σπιτι της για σεξ,εγω το ειχα σαν αγγαρεία και βρηκα δικαιολογία οτι δεν μπορούσα και ημουν τσαρκα Μεταξουργείο χαχαχχαχχ
Έχεις πάει τη γελοιότητα σε άλλο επίπεδο.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Μια ιστορία σιχαμερή και βγαλμένη από την φωλιά του Κούκου....

:coffee:
Δεκτός ο σχολιασμός σου. Άλλωστε σε φόρουμ σχολιασμού είμαστε.:2funny:Εφόσον διαβάζουμε τόσα χρόνια για γαμομάνες, έγραψα κι εγώ μια ιστορία. Δεν είδα να παραθέτω κανέναν.

:rockon:
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
474
Πόντοι
301
Παπαδοτετοιε το τι λες εσυ εγω τα ακουω βερεσε,απλα σε τρωει η ζήλια γιατι εχω καταφερει να ξεφτιλιζω τις γκόμενες που εσας σας εχουν στημένους στο ενα ποδι σαν τους πελεκανους.
Ξέρεις τι σημαίνει να εχω βρει μεθόδους να εχω μια εξωτερική γκόμενα για να περναω την ωρα μου και να βρισκω σεξουαλικη ικανοποίηση στα μπουρδέλα?εγω καταφερα και αυτοβελτιωσα τον εαυτο μου βρηκα τροπους και μεθόδους μονος μου,επιασα και πιανω παλμο και παντα εχω μια σταντ μπαι για να γεμιζω τα σκ να περναει η ώρα, σεξουαλικη όμως ικανοποίηση περνω περισσότερο απο τις ιεροδουλες αυτο το διαφορετικό το μυστήριο το τι μπορει να ειναι με ιντριγκαρει,εσυ εχεις κολλησει στα 10 λεπτα, και σου ειπα παω και δεύτερο γυρο και για τρίτο αν εχω λεφτα και όρεξη.
Εσυ οταν εισαι με γκόμενες τι παραπανω κάνεις? Πηδας 2 ωρες? Και πες οτι πηδας τι κερδίζεις, τα βυζια τα ειδες τον κωλο τη μουνα ολο το πακέτο και τέλος αυτη ηταν,ματα παλι τα ιδια αυριο μεθαυριο μια βδομαδα 1 μηνα πόσο??δεν βαρέθηκες?ποσο αλλο?
Αλλα ξερω μετα γινεσαι λαγουδάκι,αυτη ανοιγει τα ποδια κλεινει τα ματια και εσυ πηδας σαν λαγουδακι και απο μεσα της να λεει αντε τελειωνε ρε μαλακα να κοιμηθώ και έρχεσαι εδω να μου το παίξεις εξυπνάδα, αντε παραπέρα ρε παπατετοιε,εδω στο θρεντ εχουμε μπόλικους αμπελοσοφες σαν του λογου σου.
Αυτη τη στιγμη παιζω διπλο ταμπλο με εξωτερικές μεχρι να μου το δωσει η δευτερη και θα αφησω τη πρώτη να με βαρεθει,και γιαυτό το μηνα αλλη μονο μια φορα μπουρδελο θα παω για να μην ξεφυγω απο τον προϋπολογισμό και παντα με στοχο να μου το δώσει η δεύτερη εντος μηνός
Κατι τετοια σκουπιδια σαν τον "παπαδοτετοιο" ενα πραγμα προσπαθουν να ικανοποιησουν τα κομπλεξ τους κραζοντας τους αλλους...Εφοσον εμεις περνάμε καλα με τις βιζιτες,τι λογος τους πεφτει στο κατω κατω???Σιγα μην απολογηθουμε κιολας σε αυτα τα μαλακιστηρια...Εμεις συνεχιζουμε ακαθεκτοι!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Έκδηλη η προσπάθεια απολογίας του Ακροατή. Το γιατί το γνωρίζει μόνο αυτός. Ο αναγνώστης συμπεραίνει ότι βρίσκεται σε αδιέξοδο. Τον είχα τόσο καιρό να αρμενιζει και την κατάλληλη στιγμή τον έβγαλα στην αρένα και τον θανάτωσα. :2funny: Έχει γράψει ότι όταν βγαίνει, τον κοιτούν οι γκόμενες και του μιλούν πρώτες. Τον κάλεσα να το αποδείξει όπως κι εγώ αυτά που λέω κι έγινε κότα. Την στρεψοδικία δεν την γνωρίζω ως μέθοδο. Σας έχω κολατσίσει κάποιους και εξαφανιστήκατε. Μου έχει γίνει κάγκελο από ηδονή.

:rockon:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.348
Κριτικές
94
Like
46.648
Πόντοι
17.311
Παπαδοτετοιε το τι λες εσυ εγω τα ακουω βερεσε,απλα σε τρωει η ζήλια γιατι εχω καταφερει να ξεφτιλιζω τις γκόμενες που εσας σας εχουν στημένους στο ενα ποδι σαν τους πελεκανους.
Ξέρεις τι σημαίνει να εχω βρει μεθόδους να εχω μια εξωτερική γκόμενα για να περναω την ωρα μου και να βρισκω σεξουαλικη ικανοποίηση στα μπουρδέλα?εγω καταφερα και αυτοβελτιωσα τον εαυτο μου βρηκα τροπους και μεθόδους μονος μου,επιασα και πιανω παλμο και παντα εχω μια σταντ μπαι για να γεμιζω τα σκ να περναει η ώρα, σεξουαλικη όμως ικανοποίηση περνω περισσότερο απο τις ιεροδουλες αυτο το διαφορετικό το μυστήριο το τι μπορει να ειναι με ιντριγκαρει,εσυ εχεις κολλησει στα 10 λεπτα, και σου ειπα παω και δεύτερο γυρο και για τρίτο αν εχω λεφτα και όρεξη.
Εσυ οταν εισαι με γκόμενες τι παραπανω κάνεις? Πηδας 2 ωρες? Και πες οτι πηδας τι κερδίζεις, τα βυζια τα ειδες τον κωλο τη μουνα ολο το πακέτο και τέλος αυτη ηταν,ματα παλι τα ιδια αυριο μεθαυριο μια βδομαδα 1 μηνα πόσο??δεν βαρέθηκες?ποσο αλλο?
Αλλα ξερω μετα γινεσαι λαγουδάκι,αυτη ανοιγει τα ποδια κλεινει τα ματια και εσυ πηδας σαν λαγουδακι και απο μεσα της να λεει αντε τελειωνε ρε μαλακα να κοιμηθώ και έρχεσαι εδω να μου το παίξεις εξυπνάδα, αντε παραπέρα ρε παπατετοιε,εδω στο θρεντ εχουμε μπόλικους αμπελοσοφες σαν του λογου σου.
Αυτη τη στιγμη παιζω διπλο ταμπλο με εξωτερικές μεχρι να μου το δωσει η δευτερη και θα αφησω τη πρώτη να με βαρεθει,και γιαυτό το μηνα αλλη μονο μια φορα μπουρδελο θα παω για να μην ξεφυγω απο τον προϋπολογισμό και παντα με στοχο να μου το δώσει η δεύτερη εντος μηνός
εχω ζήλεια λες, επειδή είσαι 3λεπτος παιξοπουλης και πιτσιλας το σωβρακο σου με το που κατεβάζεις το φερμουαρ???

:rolleyes:
το μόνο που έχεις ξεφτιλισει κακομοίρογλου είναι τις παλάμες σου, που έχουν αγανακτήσει από τους καλους που έχουν βγάλει λόγω της αγαμίας σου.
αυτές οι 2 που παίζεις δηλαδή.
έλα συνέχισε τις μαλακίες σου, είσαι χρήσιμος και στην κίνηση
:2funny:
:2funny:
1000001313.jpg
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.854
Like
3.649
Πόντοι
1.706
Αυτή η σύγκριση πού γίνεται μεταξύ free γκόμενας καί επαγγελματία γκόμενας τού Sex...δέν έχει καμία βάση...είναι άκυρη!!
Οι free γκόμενες συγκρίνονται αποκλειστικά μεταξύ τους...καί οι επαγγελματίες πάλι μεταξύ τους!!
Είναι ποτέ δυνατόν νά βάζουν σέ σύγκριση δύο ανομοιογενές καί διαφορετικά επίπεδα στό Sex ? Αν είναι ποτέ δυνατόν...λάθος. Μέγα λάθος!!
Οι free γκόμενες έχουν δική τους κατηγορία αξιολόγησης...ακριβώς τό ίδιο συμβαίνει καί μέ τίς επαγγελματίες τού Sex!! :think:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Οι πορωμένοι πουτανάκηδες σέρνονται συνέχεια. Τους τρίβω τα πρόσωπα στο χώμα κρατώντας τους από το ξυλωμένο τους κωλάντερο. Εγώ Μπεν Χουρ κι αυτοί το φρένο στο άρμα μου. :2funny: Ότι έχω ως χοντρά αυτοί το έχουν ως πρώτη επιλογή. Δεν έχω αντίπαλο. Ποτέ δεν είχα. Απλά τώρα δεν τους λυπάμαι.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Ο κοντοπίθαρος ηλεκτρολόγος που έκανε καριέρα ηχολήπτη σε πανηγύρια :2funny:κι εδώ παριστάνει τον φτασμένο (Ακροατής) ειναι αποδεδειγμένα μια κότα όπως κι άλλοι. Ευκαιρίες είχαν. Τώρα μόνο απαξίωση και ειρωνεία. Το νήμα εδώ και πολύ καιρό έχει μετατραπεί σε συγκριτικό νήμα γκόμενων και πουτανών. Συμμετείχαν αρκετοί κι άρα πλέον κάθε σχόλιο θεωρείται εντός θέματος. Ας πρόσεχαν.
Συνεχίζω ακάθεκτος.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
σωστος φιλε μου..οι πιο πολλοι ελληνες,αν δεν ειναι μπακουρια..γαμανε με το ζορι μια ελλεινιδα...αυτους τους λυπαμαι μεχρι και εγω..εγω θα βαριομουνα να γαμααω μια μπαζοελλεινιδα με σακτοχαρακτηρα και τοσο χαμηλο επιπεδο πενηντα χρονια..πιο καλα σε μπουρδελα και στουντιο,αμα εχεις κανα φραγκο πιο πολυ..
Άθελά σου...

μόλις επιβεβαίωσες ένα κομμάτι της Ντονάλντιας μεθόδου. Ότι δηλαδή αν με μια γκόμενα βαρεθείς, τερματίζεις το πράγμα και πας για άλλη. Αλλά ποιος να τα κάνει αυτά; οι πορωμένοι πουτανάκηδες που χαπακώνονται για να εντυπωσιάσουν πουτάνες; :2funny: αυτοί είναι σαν τους κομμουνιστές. Απόβλητα της κοινωνίας. Παλαιοημερολογήτες της κακιάς ώρας. Τα λέμε.

:rockon:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.854
Like
3.649
Πόντοι
1.706
Γιά νά μέ λέει ο ψεύτης γκομενοπαρθένος ψυχοπαθής τής Ερμού κοντοπίθαρο...ενώ είμαι 1.92...σίγουρα είναι τάπας...πολύ κοντός!!
Οσο γιά τό άλλο πού λέει ότι είμαι "Ηλεκτρολόγος πού έκανα καριέρα ηχολήπτη σε πανηγύρια" από εκεί φαίνεται ξεκάθαρα...καί ο κομπλεξισμός του!!
Ακου τό άτομο νά μού λέει νά πάω μαζί του "Νά μέ δεί" άν μού μιλάνε η μέ κοιτάνε οι γκόμενες...καθαρή τρέλα...καί αγαμία έχει!!
Ούτε σέ μπουρδέλα δέν γαμεί αυτός...μόνο μέ κανέναν αραπαίο θά γαμιέται πού τούς γουστάρει κιόλας η πούστρα!! :2funny:
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
474
Πόντοι
301
Γιά νά μέ λέει ο ψεύτης γκομενοπαρθένος ψυχοπαθής τής Ερμού κοντοπίθαρο...ενώ είμαι 1.92...σίγουρα είναι τάπας...πολύ κοντός!!
Οσο γιά τό άλλο πού λέει ότι είμαι "Ηλεκτρολόγος πού έκανα καριέρα ηχολήπτη σε πανηγύρια" από εκεί φαίνεται ξεκάθαρα...καί ο κομπλεξισμός του!!
Ακου τό άτομο νά μού λέει νά πάω μαζί του "Νά μέ δεί" άν μού μιλάνε η μέ κοιτάνε οι γκόμενες...καθαρή τρέλα...καί αγαμία έχει!!
Ούτε σέ μπουρδέλα δέν γαμεί αυτός...μόνο μέ κανέναν αραπαίο θά γαμιέται πού τούς γουστάρει κιόλας η πούστρα!! :2funny:
Γνωστη πιατσοβια και αυτη...Σαν την αλλη τη πουτανα τον ALX79 ενα πραγμα!Σουρωτηρι εχει γινει ο πατος του...χαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom