Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 854 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.903

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.099
Like
3.686
Πόντοι
1.706
Αυτή η σύγκριση πού γίνεται μεταξύ free γκόμενας καί επαγγελματία γκόμενας τού Sex...δέν έχει καμία βάση...είναι άκυρη!!
Οι free γκόμενες συγκρίνονται αποκλειστικά μεταξύ τους...καί οι επαγγελματίες πάλι μεταξύ τους!!
Είναι ποτέ δυνατόν νά βάζουν σέ σύγκριση δύο ανομοιογενές καί διαφορετικά επίπεδα στό Sex ? Αν είναι ποτέ δυνατόν...λάθος. Μέγα λάθος!!
Οι free γκόμενες έχουν δική τους κατηγορία αξιολόγησης...ακριβώς τό ίδιο συμβαίνει καί μέ τίς επαγγελματίες τού Sex!! :think:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.066
Πόντοι
2.356
Οι πορωμένοι πουτανάκηδες σέρνονται συνέχεια. Τους τρίβω τα πρόσωπα στο χώμα κρατώντας τους από το ξυλωμένο τους κωλάντερο. Εγώ Μπεν Χουρ κι αυτοί το φρένο στο άρμα μου. :2funny: Ότι έχω ως χοντρά αυτοί το έχουν ως πρώτη επιλογή. Δεν έχω αντίπαλο. Ποτέ δεν είχα. Απλά τώρα δεν τους λυπάμαι.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.066
Πόντοι
2.356
Ο κοντοπίθαρος ηλεκτρολόγος που έκανε καριέρα ηχολήπτη σε πανηγύρια :2funny:κι εδώ παριστάνει τον φτασμένο (Ακροατής) ειναι αποδεδειγμένα μια κότα όπως κι άλλοι. Ευκαιρίες είχαν. Τώρα μόνο απαξίωση και ειρωνεία. Το νήμα εδώ και πολύ καιρό έχει μετατραπεί σε συγκριτικό νήμα γκόμενων και πουτανών. Συμμετείχαν αρκετοί κι άρα πλέον κάθε σχόλιο θεωρείται εντός θέματος. Ας πρόσεχαν.
Συνεχίζω ακάθεκτος.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.066
Πόντοι
2.356
σωστος φιλε μου..οι πιο πολλοι ελληνες,αν δεν ειναι μπακουρια..γαμανε με το ζορι μια ελλεινιδα...αυτους τους λυπαμαι μεχρι και εγω..εγω θα βαριομουνα να γαμααω μια μπαζοελλεινιδα με σακτοχαρακτηρα και τοσο χαμηλο επιπεδο πενηντα χρονια..πιο καλα σε μπουρδελα και στουντιο,αμα εχεις κανα φραγκο πιο πολυ..
Άθελά σου...

μόλις επιβεβαίωσες ένα κομμάτι της Ντονάλντιας μεθόδου. Ότι δηλαδή αν με μια γκόμενα βαρεθείς, τερματίζεις το πράγμα και πας για άλλη. Αλλά ποιος να τα κάνει αυτά; οι πορωμένοι πουτανάκηδες που χαπακώνονται για να εντυπωσιάσουν πουτάνες; :2funny: αυτοί είναι σαν τους κομμουνιστές. Απόβλητα της κοινωνίας. Παλαιοημερολογήτες της κακιάς ώρας. Τα λέμε.

:rockon:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.099
Like
3.686
Πόντοι
1.706
Γιά νά μέ λέει ο ψεύτης γκομενοπαρθένος ψυχοπαθής τής Ερμού κοντοπίθαρο...ενώ είμαι 1.92...σίγουρα είναι τάπας...πολύ κοντός!!
Οσο γιά τό άλλο πού λέει ότι είμαι "Ηλεκτρολόγος πού έκανα καριέρα ηχολήπτη σε πανηγύρια" από εκεί φαίνεται ξεκάθαρα...καί ο κομπλεξισμός του!!
Ακου τό άτομο νά μού λέει νά πάω μαζί του "Νά μέ δεί" άν μού μιλάνε η μέ κοιτάνε οι γκόμενες...καθαρή τρέλα...καί αγαμία έχει!!
Ούτε σέ μπουρδέλα δέν γαμεί αυτός...μόνο μέ κανέναν αραπαίο θά γαμιέται πού τούς γουστάρει κιόλας η πούστρα!! :2funny:
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
477
Πόντοι
301
Γιά νά μέ λέει ο ψεύτης γκομενοπαρθένος ψυχοπαθής τής Ερμού κοντοπίθαρο...ενώ είμαι 1.92...σίγουρα είναι τάπας...πολύ κοντός!!
Οσο γιά τό άλλο πού λέει ότι είμαι "Ηλεκτρολόγος πού έκανα καριέρα ηχολήπτη σε πανηγύρια" από εκεί φαίνεται ξεκάθαρα...καί ο κομπλεξισμός του!!
Ακου τό άτομο νά μού λέει νά πάω μαζί του "Νά μέ δεί" άν μού μιλάνε η μέ κοιτάνε οι γκόμενες...καθαρή τρέλα...καί αγαμία έχει!!
Ούτε σέ μπουρδέλα δέν γαμεί αυτός...μόνο μέ κανέναν αραπαίο θά γαμιέται πού τούς γουστάρει κιόλας η πούστρα!! :2funny:
Γνωστη πιατσοβια και αυτη...Σαν την αλλη τη πουτανα τον ALX79 ενα πραγμα!Σουρωτηρι εχει γινει ο πατος του...χαχαχα
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.099
Like
3.686
Πόντοι
1.706
Επίσης αυτό πού έλεγε ο Κακόγερος...ότι ο ψεύτης γκομενοπαρθένος ψυχοπαθής τής Ερμού είναι ο Tnt60...μάλλον θά έχει δίκιο!!
Κάποια γραπτά πού διάβασα...παραπέμπουν ξεκάθαρα σέ αυτό τό Username!!
Βέβαια εγώ είμαι άσχετος από αυτά...απλά τό αναφέρω!! :undecided:
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.267
Like
10.794
Πόντοι
2.256
Οι πορωμένοι πουτανάκηδες σέρνονται συνέχεια. Τους τρίβω τα πρόσωπα στο χώμα κρατώντας τους από το ξυλωμένο τους κωλάντερο. Εγώ Μπεν Χουρ κι αυτοί το φρένο στο άρμα μου. :2funny: Ότι έχω ως χοντρά αυτοί το έχουν ως πρώτη επιλογή. Δεν έχω αντίπαλο. Ποτέ δεν είχα. Απλά τώρα δεν τους λυπάμαι.

:rockon:
Ώπα.... Ξεχάστηκες και μπαίνεις σε κρίσιμα επίπεδα. Ώρα για διπλή δόση.

aloperidin.jpg
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.078
Like
3.341
Πόντοι
1.706
Είναι ποτέ δυνατόν νά βάζουν σέ σύγκριση δύο ανομοιογενές καί διαφορετικά επίπεδα στό Sex ?
Ανομοιογενές επίπεδα, ΟΚ. Και δεν είναι η πρώτη φορά που αλλάζεις τον αδόξαστο στα επίθετα -ης, -ες. Κατά τα άλλα είσαι των υψηλών στάνταρντς. Και θέλεις να σε παίρνουμε στα σοβαρά. Θυμάσαι που σου έλεγα ότι η περσόνα σου είναι fake? Τέτοια δομικά λάθη τα κάνουν αγράμματες κομμώτριες.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.993
Like
16.730
Πόντοι
3.656
Αυτή η σύγκριση πού γίνεται μεταξύ free γκόμενας καί επαγγελματία γκόμενας τού Sex...δέν έχει καμία βάση...είναι άκυρη!!
Οι free γκόμενες συγκρίνονται αποκλειστικά μεταξύ τους...καί οι επαγγελματίες πάλι μεταξύ τους!!
Είναι ποτέ δυνατόν νά βάζουν σέ σύγκριση δύο ανομοιογενές καί διαφορετικά επίπεδα στό Sex ? Αν είναι ποτέ δυνατόν...λάθος. Μέγα λάθος!!
Οι free γκόμενες έχουν δική τους κατηγορία αξιολόγησης...ακριβώς τό ίδιο συμβαίνει καί μέ τίς επαγγελματίες τού Sex!! :think:


Σωστό . Και ποιός κάνει τέτοια σύγκριση και ασχολείται ;
Κανείς . Πλην του Ντόναλντ.
Και ποιός οπαδοποιεί μία κατηγορία ;
Κανείς ... πλην του Ντόναλντ.

Και ποιός είναι διατεθειμένος για ... κόντρα σχετικά με το θέμα ;
Κανείς .... πλην του Ντόναλντ.


Τα τελευταία χρόνια , επειδή ακούω πολλές ιστορίες από διάφορους χύστες ...
τυχαίνει και άκουσα χύστες του ηλικιακού γκρουπ 45-60 .... που είχαν πιστολιάσει περιουσίες ....
και κυκλοφορούσαν με μασούρια ...........


Αρκετοί από αυτούς .... μετέτρεψαν τις δύο κατηγορίες σε συγκοινωνούντα δοχεία ...

Φόρτωσαν τόσο cg όσο και στριπερ και άλλες .....
και πήγαν σε νησιά .... εξοχικά .... εξωτερικά .... σπίτια σε έρημες παραλίες χειμώνα .... ή σε βουνά ........

Εκεί κάπου , αν και μπερδεμένη κατάσταση που εμένα δεν είναι τόσο του γούστου μου
(είμαι του είτε γκόμενα-γκόμενα , είτε πουτάνα-πουτάνα ... το γκόμενα-πουτάνα με μπερδεύει)

ομολογώ ότι έζησαν και ζουν σουρεαλιστικές καταστάσεις, άκρως αρεστές στο μέσο σκληρό χύστη.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.929
Κριτικές
102
Like
47.774
Πόντοι
21.661
Κατι τετοια σκουπιδια σαν τον "παπαδοτετοιο" ενα πραγμα προσπαθουν να ικανοποιησουν τα κομπλεξ τους κραζοντας τους αλλους...Εφοσον εμεις περνάμε καλα με τις βιζιτες,τι λογος τους πεφτει στο κατω κατω???Σιγα μην απολογηθουμε κιολας σε αυτα τα μαλακιστηρια...Εμεις συνεχιζουμε ακαθεκτοι!
δε χρειαζεται να σε κραξω, τα λες μονος σου και ξεφτιλιζεσαι βρε μπαγλαμαδακο.
οπως και ο 3λεπτος κακομοιρογλου.
οσο για το καλυτερο και μεγαλυτερο σκουπιδι, το φωτογραφιζεις σε καθημερινη βαση μπροστα απο το καθρεφτη του βεσε σου, πριν αλλα και μετα την μαλακια που τραβας καμαρωνοντας το.
τετοια φωτο αβαταρ ουτε τα γυμνασιοπαιδα και τα χαζογκομενακια του ινσταγκραμ λελο... αυτα που σε φτυνουν με ροχαλα για την πλακα τους και κανεις μπανιο δηλαδη.
αλλα τι λεω... εσυ δεν εισαι που εχεις βαρεσει τατουαζ πανω σου με ονοματα απο βιζιτονια ???
τι να πουμε μετα απο αυτο δηλαδη, η μαλακια σου ειναι ασυνηθιστη για τα δεδομενα του ιστοτοπου, την εχεις παει ετη φωτος παρακατω :2funny::2funny::2funny:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.078
Like
3.341
Πόντοι
1.706
Ο κοντοπίθαρος ηλεκτρολόγος που έκανε καριέρα ηχολήπτη σε πανηγύρια :2funny:κι εδώ παριστάνει τον φτασμένο (Ακροατής) ειναι αποδεδειγμένα μια κότα όπως κι άλλοι. Ευκαιρίες είχαν. Τώρα μόνο απαξίωση και ειρωνεία. Το νήμα εδώ και πολύ καιρό έχει μετατραπεί σε συγκριτικό νήμα γκόμενων και πουτανών. Συμμετείχαν αρκετοί κι άρα πλέον κάθε σχόλιο θεωρείται εντός θέματος. Ας πρόσεχαν.
Συνεχίζω ακάθεκτος.

:rockon:
Πιο κοντά σε επίπεδο ηλεκτρολόγου είναι. Αλλά κι εσύ πιο κοντά στον ψυχίατρο.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.099
Like
3.686
Πόντοι
1.706
Ανομοιογενές επίπεδα, ΟΚ. Και δεν είναι η πρώτη φορά που αλλάζεις τον αδόξαστο στα επίθετα -ης, -ες. Κατά τα άλλα είσαι των υψηλών στάνταρντς. Και θέλεις να σε παίρνουμε στα σοβαρά. Θυμάσαι που σου έλεγα ότι η περσόνα σου είναι fake? Τέτοια δομικά λάθη τα κάνουν αγράμματες κομμώτριες.
Αντε βρέ αγράμματε...πού θά μού πείς εσύ γιά μόρφωση καί υψηλά στάνταρντς!!
Πού πήγες -Αν πήγες- μέχρι τό Λύκειο...καί θέλεις καί σύγκριση.
Δέν μιλάω-δέν μιλάω αλλά είναι νά μήν μιλήσω...αστοιχείωτε.
-Πού αντί νά γράψω επίπεδο έγραψα επίπεδα καί τό αναφέρεις κιόλας ανόητε-
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
477
Πόντοι
301
δε χρειαζεται να σε κραξω, τα λες μονος σου και ξεφτιλιζεσαι βρε μπαγλαμαδακο.
οπως και ο 3λεπτος κακομοιρογλου.
οσο για το καλυτερο και μεγαλυτερο σκουπιδι, το φωτογραφιζεις σε καθημερινη βαση μπροστα απο το καθρεφτη του βεσε σου, πριν αλλα και μετα την μαλακια που τραβας καμαρωνοντας το.
τετοια φωτο αβαταρ ουτε τα γυμνασιοπαιδα και τα χαζογκομενακια του ινσταγκραμ λελο... αυτα που σε φτυνουν με ροχαλα για την πλακα τους και κανεις μπανιο δηλαδη.
αλλα τι λεω... εσυ δεν εισαι που εχεις βαρεσει τατουαζ πανω σου με ονοματα απο βιζιτονια ???
τι να πουμε μετα απο αυτο δηλαδη, η μαλακια σου ειναι ασυνηθιστη για τα δεδομενα του ιστοτοπου :2funny::2funny::2funny:
Eγω αισθανομαι μια χαρα με τον εαυτο μου ομως καραγκιοζακο και δε ντρεπομαι να το δειξω!Τωρα για ενα μαλακισμενο παιδακι σαν του λογου σου αμφιβαλλω αν ισχυει το ιδιο!Εισαι πολυ μικρος για να μου τη λες...Παριστανεις το μαγκα δηλαδη???Ενα τιποτα εισαι που ξημεροβραδιαζεται ολη μερα και ολη νυχτα σε ενα ιντερνετικο καφενειο.Νομιζεις οτι κλαιω στα πατωματα με τις μαλακιες που αραδιαζεις???Το αντιθετο μαλιστα.Συνεχιζω ακαθεκτος χωρις να αλλαξω καμια συμπεριφορα.Ελπιζω να σε καλυψα.Παλιοκαριολα ξεφτιλισμενη...
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.066
Πόντοι
2.356
Σύρθηκαν πάλι εδώ οι τελειωμένοι κακομοίρηδες. Έρχονται σε βάρδιες μήπως την βγάλουν. Οι ψυχές τους χορεύουν κλακέτες. :2funny:
Με σκυλοβριζαν, στρεψοδικούσαν, παραποιούσαν, σεναριογραφούσαν, άνοιξαν νήμα να με διώξουν κάνοντας με ήρωα, συσπειρώθηκαν σαν αδερφές και τελικά έγιναν κότες. :2funny:Πολύ μου αρέσει να το γράφω αυτό. Αυτό ξέρουν, αυτό και πράττουν. Αυτή είναι η αλήθεια και διαρκώς παίζω βιολί στα ξεκούρδιστα κωλάντερά τους. Συμμετείχαν και τώρα που τους γάμησα το έκαναν γάργαρα. Άρα είμαι εντός θέματος. Αυτή ειναι
η μοίρα των πορωμένων πουτανάκηδων. Χειρότεροι
κι από τους σοσια-λούληδες. Τουλάχιστον εκείνοι δειλιάζουν αλλά το παλεύουν αν βρουν καμιά αληθινή γκόμενα. Οι πορωμένοι πουτανάκηδες, ενδόμυχα θέλουν να γίνουν Ντόναλντ αλλά τελικά έγιναν οι γκόμενες του Ντόναλντ. :rockon:Πάω να φάω. Γράψτε κορόιδα. Σας έχω διαλύσει και πονάτε.

images.jpeg


:2funny:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.929
Κριτικές
102
Like
47.774
Πόντοι
21.661
Eγω αισθανομαι μια χαρα με τον εαυτο μου ομως καραγκιοζακο και δε ντρεπομαι να το δειξω!Τωρα για ενα μαλακισμενο παιδακι σαν του λογου σου αμφιβαλλω αν ισχυει το ιδιο!Εισαι πολυ μικρος για να μου τη λες...Παριστανεις το μαγκα δηλαδη???Ενα τιποτα εισαι που ξημεροβραδιαζεται ολη μερα και ολη νυχτα σε ενα ιντερνετικο καφενειο.Νομιζεις οτι κλαιω στα πατωματα με τις μαλακιες που αραδιαζεις???Το αντιθετο μαλιστα.Συνεχιζω ακαθεκτος χωρις να αλλαξω καμια συμπεριφορα.Ελπιζω να σε καλυψα.Παλιοκαριολα ξεφτιλισμενη...
καλα μην εξαπτεσαι αγορινα, παθεις τιποτα και σε χασουμε απο το παρεακι.
αφου αισθανεσαι μαλακας και δεν ντρεπεσαι που το δειχνεις κιολας, απο μενα δατς φαην και φερ ιναφ.
δεν ειπα κατι παραπανω αλλωστε, τα ευσημα σου εδωσα.
συνεχισε ακαθεκτος να μας διασκεδαζεις το λοιπον.
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
477
Πόντοι
301
Τραβα να κλαψεις σε καμια γωνια τωρα παπαδοτετοιε και ασε τις μαγκιες εδω...Και κοιτα να σεβεσαι λιγο περισσοτερο τις επιλογες των αλλων.Με το κραζεις σαν ηλιθιος τι θα καταφερεις δηλαδη?Νομιζεις θα σε αφηνα ετσι?Να με προσβαλλεις χωρις να υπαρχουν και οι αναλογες απαντησεις???Εισαι πολυ γελασμενος...
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.099
Like
3.686
Πόντοι
1.706
Πιο κοντά σε επίπεδο ηλεκτρολόγου είναι. Αλλά κι εσύ πιο κοντά στον ψυχίατρο.
Καλά άσε εγώ νά είμαι Ηλεκτρολόγος...κοίτα εσύ 61χρονών γαιδούρι νά έχεις νά πληρώσεις τό ενοίκιο...τού επόμενου μήνα!!
Αν καί πιστεύω από τήν φτώχια σου...θά χρωστάς 1-2 χρόνια ενοίκια!!
Ακου Mentoring καί Sponsoring ο αγράμματος καί φτωχός 61χρονος!! :2funny:
-Πού τά πουλάς αυτά τά φίδια βρέ ανόητε-
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.929
Κριτικές
102
Like
47.774
Πόντοι
21.661
Τραβα να κλαψεις σε καμια γωνια τωρα παπαδοτετοιε και ασε τις μαγκιες εδω...Και κοιτα να σεβεσαι λιγο περισσοτερο τις επιλογες των αλλων.Με το κραζεις σαν ηλιθιος τι θα καταφερεις δηλαδη?Νομιζεις θα σε αφηνα ετσι?Να με προσβαλλεις χωρις να υπαρχουν και οι αναλογες απαντησεις???Εισαι πολυ γελασμενος...
μα σεβομαι οτι εισαι μαλακας που το δειχνεις κιολας, δεν ειπα κατι αλλο.
μη ζοριζεσαι ασκοπως.
και ειμαι σιγουρος οτι θα πας ακομα πιο μπροστα... στη μαλακια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom