Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.383
Κριτικές
15
Like
5.971
Πόντοι
1.496
Στη δουλεια 2 παντρεμενοι συναδελφοι , μεταξυ σοβαρου και αστειου, σε κουβεντα με αλλους ειπαν και τα ακουσα

<Εγω ειμαι σπιτι - δουλεια, δουλεια-σπιτι. Δεν με αφηνει τιποτα αλλο η γυναικα μου.>

<Η γυναικα μου λεει οτι ολους τους αντρες τους σερνει μια γυναικα απο τη μυτη, γι αυτο και γω της λεω παντα ναι και της κανω ολα τα χατηρια.>
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.348
Κριτικές
62
Like
41.048
Πόντοι
8.530
Στη δουλεια 2 παντρεμενοι συναδελφοι , μεταξυ σοβαρου και αστειου, σε κουβεντα με αλλους ειπαν και τα ακουσα

<Εγω ειμαι σπιτι - δουλεια, δουλεια-σπιτι. Δεν με αφηνει τιποτα αλλο η γυναικα μου.>

<Η γυναικα μου λεει οτι ολους τους αντρες τους σερνει μια γυναικα απο τη μυτη, γι αυτο και γω της λεω παντα ναι και της κανω ολα τα χατηρια.>
Nα νιώθεις περήφανος που δεν κατάντησες σαν και αυτούς...το bou.ειναι το τελευταίο καταφύγιο του ΓΝΗΣΙΟΥ άνδρα.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.227
Like
3.824
Πόντοι
1.706
Τα μεγέθη των γυναικείων γλουτών σε όλο τον κόσμο - Ποια χώρα έχει τη μεγαλύτερη περιφέρεια, πού βρίσκεται η Ελλάδα

Οι Ελληνίδες βρίσκονται στην 4η θέση με αναλογίες 103,4 εκατοστά, ενώ την πρώτη πεντάδα συμπληρώνει η Γερμανία με 103,1 εκ.

Τέταρτες πιο χοντροκώλες παγκοσμίως οι δικές μας :rockon:
Προσεχώς και στην πρώτη θέση :D:
Πολύ σωστά...νά καί ένας σοβαρός λόγος πού πάνε στά μαγαζιά μέ τά ρούχα...καί δέν χωράνε οι χοντροκώλες!!
Βέβαια έχουν ανοίξει καί πάρα πολλά μαγαζιά...μεγέθους XXXL γιά νά "Μπαίνουν τά υπέροχα κορμιά τους"
Ας πηγαίνουν στίς ταβέρνες καί στά σουβλατζίδικα οι άσχετες...νά τρώνε τήν σαπίλα...καί θά φτάσουν στά 150.50 εκατοστά!! :2funny:
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
449
Like
840
Πόντοι
81
Οι Ελληνίδες βρίσκονται στην 4η θέση με αναλογίες 103,4 εκατοστά, ενώ την πρώτη πεντάδα συμπληρώνει η Γερμανία με 103,1 εκ.

Τέταρτες πιο χοντροκώλες παγκοσμίως οι δικές μας :rockon:
Προσεχώς και στην πρώτη θέση :D:
οχι μονο για το μεγεθος του κωλου που ειναι χοντροκωλες, αλλα η κυτταριτιδα και οι ραγαδες κανουν θραυση απο την ηλικια των 18 χρονων , πετυχαινεις την αλλη 24 χρονων με κανονικα κιλα και ειναι τιγκα στην ραγαδα, ειδικα στον κωλο πανω απο 20 χρονων , παιζει μια στις 10 χιλιαδες ελληνιδες να μην εχει ραγαδα εκει,
ουτε πυρηνικα αποβλητα να ετρωγαν οι σαπιες
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.348
Κριτικές
62
Like
41.048
Πόντοι
8.530
Πολύ σωστά...νά καί ένας σοβαρός λόγος πού πάνε στά μαγαζιά μέ τά ρούχα...καί δέν χωράνε οι χοντροκώλες!!
Βέβαια έχουν ανοίξει καί πάρα πολλά μαγαζιά...μεγέθους XXXL γιά νά "Μπαίνουν τά υπέροχα κορμιά τους"
Ας πηγαίνουν στίς ταβέρνες καί στά σουβλατζίδικα οι άσχετες...νά τρώνε τήν σαπίλα...καί θά φτάσουν στά 150.50 εκατοστά!! :2funny:
Ενω οι "φιτ" ...μέσα στην μιζέρια και την νευρικότητα γιατί τους λείπει και το comfort και το food.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.043
Κριτικές
33
Like
7.128
Πόντοι
3.496
Ελλεινικη ιστορια: Ενα ζευγαρι με δυο μεγαλα παιδια η μανα εμεινε εγκυος στο τριτο κι επειδη ο πατετρας δεν το ηθελε για οικονομικους λογους της ειπε να κανει διακοπη κυησης. Αυτη με την σειρα της τον καθησυχασε οτι εγινε αυτο που επιθυμουσε ενω του ειχε πει ψεμματα Η κυρια προχωρησε κρυφα την κυηση και οταν φανηκε η κοιλια της εκανε περιοριστικα μετρα εναντιον του συζυγου της μεχρι να φερει στον κοσμο το παιδι διαφευγοντας στο χωριο της. Και αντι αυτος να την κλασει τελειως με την μηχανη που του εστησε και να παει γι αλλα, ξαναγυρισε κοντα της σαν να μην συνεβει τιποτε.. ακουσον ακουσον. Και να φανταστειτε οτι αυτη ειναι μια μπουρουχιλα με υφακι 10 καρδιμαλιων, οχι καμμια μouνaρa.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.248
Like
1.917
Πόντοι
216
Παπαδοτετοιε το τι λες εσυ εγω τα ακουω βερεσε,απλα σε τρωει η ζήλια γιατι εχω καταφερει να ξεφτιλιζω τις γκόμενες που εσας σας εχουν στημένους στο ενα ποδι σαν τους πελεκανους.
Ξέρεις τι σημαίνει να εχω βρει μεθόδους να εχω μια εξωτερική γκόμενα για να περναω την ωρα μου και να βρισκω σεξουαλικη ικανοποίηση στα μπουρδέλα?εγω καταφερα και αυτοβελτιωσα τον εαυτο μου βρηκα τροπους και μεθόδους μονος μου,επιασα και πιανω παλμο και παντα εχω μια σταντ μπαι για να γεμιζω τα σκ να περναει η ώρα, σεξουαλικη όμως ικανοποίηση περνω περισσότερο απο τις ιεροδουλες αυτο το διαφορετικό το μυστήριο το τι μπορει να ειναι με ιντριγκαρει,εσυ εχεις κολλησει στα 10 λεπτα, και σου ειπα παω και δεύτερο γυρο και για τρίτο αν εχω λεφτα και όρεξη.
Εσυ οταν εισαι με γκόμενες τι παραπανω κάνεις? Πηδας 2 ωρες? Και πες οτι πηδας τι κερδίζεις, τα βυζια τα ειδες τον κωλο τη μουνα ολο το πακέτο και τέλος αυτη ηταν,ματα παλι τα ιδια αυριο μεθαυριο μια βδομαδα 1 μηνα πόσο??δεν βαρέθηκες?ποσο αλλο?
Αλλα ξερω μετα γινεσαι λαγουδάκι,αυτη ανοιγει τα ποδια κλεινει τα ματια και εσυ πηδας σαν λαγουδακι και απο μεσα της να λεει αντε τελειωνε ρε μαλακα να κοιμηθώ και έρχεσαι εδω να μου το παίξεις εξυπνάδα, αντε παραπέρα ρε παπατετοιε,εδω στο θρεντ εχουμε μπόλικους αμπελοσοφες σαν του λογου σου.
Αυτη τη στιγμη παιζω διπλο ταμπλο με εξωτερικές μεχρι να μου το δωσει η δευτερη και θα αφησω τη πρώτη να με βαρεθει,και γιαυτό το μηνα αλλη μονο μια φορα μπουρδελο θα παω για να μην ξεφυγω απο τον προϋπολογισμό και παντα με στοχο να μου το δώσει η δεύτερη εντος μηνός
Φίλε σόρρυ που θα το πω, αλλά έκανες στροφή 180 μοίρες και έχεις πάρει πολλά λάικ από μένα στο παρελθόν.

Τι τη θες την αυτοβελτίωση αν πηδάς στα μπουρδέλα; Ποιό το νόημα;
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
476
Πόντοι
301
Φίλε σόρρυ που θα το πω, αλλά έκανες στροφή 180 μοίρες και έχεις πάρει πολλά λάικ από μένα στο παρελθόν.

Τι τη θες την αυτοβελτίωση αν πηδάς στα μπουρδέλα; Ποιό το νόημα;
Μαγκια του!Εξελισσεται σε προσωπικο επιπεδο και ταυτοχρονα σκαει και κανενα πουτσο όποτε εχει κεφια.Που ειναι το κακο σ'αυτο το πραγμα?Να μη γαμησει δηλαδη?
 

kostasgg87

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
156
Like
69
Πόντοι
1
Το σημειωμένο ερυθρό είναι όλη η ουσία των γνωριμιών: αρκεί να της αρέσεις. Για ποιο λόγο; για οποιονδήποτε, εκείνη τον ξέρει με τα δικά της κριτήρια. Δε σημαίνει ούτε ότι ο Διονύσης ήταν ο πιο όμορφος, ούτε ο πιο φραγκάτος, ούτε ο πιο μουράτος, ούτε ο πιο ''βελτιωμένος''.
Άρα, το βασικό είναι να βρεθεί εκείνη που θα της αρέσεις για αυτό που είσαι: λεφτάς, όμορφος, άφραγκος, σκατάς, κόπανος, γελοίος, ο,τιδήποτε.
Κατά τα λοιπά, να είχαμε να λέγαμε.
καλα κρασια λοτο παιζουμε
κια που να βρεθει τετοια γυναιακα
αν υπαρχει
και πως θα ναιι
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.835
Like
2.875
Πόντοι
456
Γιατί δεν κοιτάς να γίνεις τέτοιος ;
Και έχεις γαμηθεί στην κλάψα ;;;
γινε μπατηρης..για να γαμας..χαχαχα..τι λεει πια αυτος ο σαμπ..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πριν 2 χρόνια ειχε ερθει μια κοπέλα 25 ετων και ηταν ψιλομπερδεμενη και ψυχολογικά χαλια γιατί τα ειχε με 2 και δεν ηξερε με ποιον να καταλήξει.
Ειχε μια σχεση 3 χρονων με τον πρώτο και ενα 2 μηνο με τον δεύτερο, μου λεγε οτι τους αγαπα και τους δυο και δεν ξερει τι να κάνει, ηταν μπερδεμένη και χαλια ψυχολογικά,περισσότερο μην την ανακαλυψουν οτι ειχε 2 (ηθικός τομεας)συν να μπορεσει να ήρεμησει.
Ηταν ιδιαιτερη περίπτωση και την ειχα δει σε 3 συνεδρίες.
Να μην τα πολυλογώ κατεληξα οτι τον πρωτον τον αγαπουσε αλλα χαθηκε το ερωτικο το παθος κατι που συμβαίνει στις μακροχρονιες σχέσεις ενω στον δευτερο βρηκε το ερωτικό το πάθος ενος νεου έρωτα,ουσιαστικά αυτη η κοπέλα συμπληρωνοταν και απο τους δυο γι αυτο και δεν ηθελε να τους χασει.
Πάντα στις σχεσεις οταν εχεις μια σχέση ή εισαι παντρεμενος και βρεις δεύτερο δεν χρειάζεται να μπεις στη σκέψη τι να κάνω αγαπω και τον πρωτον και τον δευτερο και ολα αυτά, εφοσον μπηκες στη διαδικασία οχι να βρεις αλλα να ψαξεις για δευτερο σημαίνει οτι ο πρώτος δεν σε καλύπτει η τον βαρέθηκες ή οτι τον θες μόνο απο συνήθεια ή για καποιο αλλο συμφέρον σου.
Εκει τελειώνεις με τον πρωτον και πας στον δεύτερο είτε αξίζει ειτε όχι, στη ζωη υπάρχει το ρίσκο και το κόστος.
Εγω τα ειχα με μια ένα διάστημα και όταν κατάλαβα οτι αρχίζει και ψαχνεται τοτε τη χωρισα,υπάρχουν σημάδια που μια κοπελα ψάχνεται και ποτε δεν απατα μια γυναικα επειδή παρασύρθηκε αλλα επειδη το θέλησε.
Εντωμεταξύ μετα μου το επιβεβαιώσε μια φιλη της οτι οντως ισχυε και ρωταγε πως το καταλαβα.
αρχηγε ανοιξα θρεντ..μπορεις να δοκιμασεις τα πεσιματα σε κλαμπακι στα ορθια,..πιστευω η θεωρια σου θα εχει επιτυχια..αλλα οχι στο δρομο σαν του παπια..αυτα ειναι ρεζιλια..σε κλαμπακι με τσιφτετελια φαση με λαικα μωρακια απο βαλκανια και ελλεεινιδες απο φτωχογειτονιες δυτικα προαστια..
 
Τελευταία τροποποίηση:

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.043
Κριτικές
33
Like
7.128
Πόντοι
3.496
Τι τη θες την αυτοβελτίωση αν πηδάς στα μπουρδέλα; Ποιό το νόημα;
Η αυτοβελτιωση ακομη και στα μπouρδeλa γινεται αρκει να υπαρχει μυαλο και θεληση. Απο το αγγιγμα, την επαφη, την διαρκεια, την συμπεριφορα, το λεγειν, την προσωπικη υγιεινη το ντυσιμο και πολλα αλλα. Αν τηρουνται ολα τα παραπανω μεχρι και γκομενα για να γaμaς τσαμπε μπορει να βγαλεις εκει αλλα οχι για παντα. Τωρα αν πηγαινει καποιος σαν τον "στασου μυγδαλα" με εσανς τυριλας και λεξιλογιο 100 λεξεων οπου κι αν παει ακυρα θα τρωει.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.835
Like
2.875
Πόντοι
456
Καμακώνει αλβανάκια να λες.
ελα οπου σε βολευει..βλεπεις αλβανιδες..μονο μια ειναι αλβανιδα..ολες οι αλλες ειναι ελλεινιδες ποντιες απο βορεια ελλαδα..με λενε ριζο εισαι ρε τυπε..και οπως θελω τα γυριζω..
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.248
Like
1.917
Πόντοι
216
ελα οπου σε βολευει..βλεπεις αλβανιδες..μονο μια ειναι αλβανιδα..ολες οι αλλες ειναι ελλεινιδες ποντιες απο βορεια ελλαδα..με λενε ριζο εισαι ρε τυπε..και οπως θελω τα γυριζω..
Ποιό το πρόβλημα αδερφέ;
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.248
Like
1.917
Πόντοι
216
Η αυτοβελτιωση ακομη και στα μπouρδeλa γινεται αρκει να υπαρχει μυαλο και θεληση. Απο το αγγιγμα, την επαφη, την διαρκεια, την συμπεριφορα, το λεγειν, την προσωπικη υγιεινη το ντυσιμο και πολλα αλλα. Αν τηρουνται ολα τα παραπανω μεχρι και γκομενα για να γaμaς τσαμπε μπορει να βγαλεις εκει αλλα οχι για παντα. Τωρα αν πηγαινει καποιος σαν τον "στασου μυγδαλα" με εσανς τυριλας και λεξιλογιο 100 λεξεων οπου κι αν παει ακυρα θα τρωει.
Όταν μίλησα εγώ για αυτοβελτίωση, εννοώ την αυτοβελτίωση που σχετίζεται με τις γκόμενες και μόνο. Αυτό είναι και το θέμα του νήματος.
Ναι σαφώς είναι ωραίο να βελτιώνεις τα πάντα πάνω σου, αλλά κάποια είναι αχρείαστα στις πουτάνες.
Είτε ξέρεις να συντάξεις μία πρόταση είτε όχι, στο μουνί της η πουτάνα.
Εγώ βλέπω ένα Ζαπάτα που λέει επί λέξη, "έχω μία να περνάω την ώρα μου και γαμάω στις πουτάνες".
Στην ουσία την αυτοβελτίωση δεν τη χρησιμοποιεί κάπου που είναι χρήσιμη, παρά μόνο για τον εαυτό του.
Το θέμα του νήματος είναι οι ελλεινίδες όμως, όχι οι πουτάνες...
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.248
Like
1.917
Πόντοι
216
Μαγκια του!Εξελισσεται σε προσωπικο επιπεδο και ταυτοχρονα σκαει και κανενα πουτσο όποτε εχει κεφια.Που ειναι το κακο σ'αυτο το πραγμα?Να μη γαμησει δηλαδη?
Εντάξει, χαλάρωσε, Κυριακή είναι σήμερα...
Είπα εγώ είναι κακό να γαμάς σε μπουρδέλα;
Απλά δεν σχετίζεται με την αυτοβελτίωση που γράφει.
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
583
Κριτικές
8
Like
451
Πόντοι
306
Διάβαζα λίγο ελληνικό ρεντιτ..γιατί οι άντρες δε φλερτάρουν πια?και εκαψα το μυαλό μου με τις απαντήσεις των ελλεινιδων
.άσε που αν τολμήσεις να πεις κάτι κακο για τις ελλεινιδες..τρώς ντιλιτ για πλακα.....απάντηση ελλεινιδας..δεν εχω δώσει ποτε την ευκαιρία να με φλερτάρει κάποιος στο δρόμο..και αν το έχει κάνει..δεν το συνεχίζω..τον κόβω..άντρας..ναι αλλά αν σου αρέσει κάποιος αννωστος πως θα του δώσεις την ευκαιρία να σε γνωρίσει...ελλεινιδα...δε ξέρω,πρέπει να είναι μέσα στον άμεσο κύκλο μου,να έχουμε κάποια κοινή παρέα να μας γνωρίσει(!!!!)
Ναι οντως αυτο συμβαινει... Ετσι κανουν και ετσι γινεται... Μονο αν ειναι ο αλλος κανενας σπαλιαρας θα το κοιταξουν
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.043
Κριτικές
33
Like
7.128
Πόντοι
3.496
Το θέμα του νήματος είναι οι ελλεινίδες όμως, όχι οι πουτάνες...
Εδω εχει γινει το ανθολογιο και κουτι παραπονων του Σαντ μαν και του καθε Αλβα που εχει φαει κοινωνικη απορριψη οι πouτaνeς ενοχλησαν.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.451
Like
10.998
Πόντοι
3.556
Η αυτοβελτιωση ακομη και στα μπouρδeλa γινεται αρκει να υπαρχει μυαλο και θεληση. Απο το αγγιγμα, την επαφη, την διαρκεια, την συμπεριφορα, το λεγειν, την προσωπικη υγιεινη το ντυσιμο και πολλα αλλα. Αν τηρουνται ολα τα παραπανω μεχρι και γκομενα για να γaμaς τσαμπε μπορει να βγαλεις εκει αλλα οχι για παντα. Τωρα αν πηγαινει καποιος σαν τον "στασου μυγδαλα" με εσανς τυριλας και λεξιλογιο 100 λεξεων οπου κι αν παει ακυρα θα τρωει.

Ο στασου μυγδαλα ετρωγε ωραιο τεμαχιο τυπε
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.451
Like
10.998
Πόντοι
3.556
Η βασικη αυτοβελτιωση για τον αντρα ειναι η πορτοφολα



 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom