Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (7 μέλη και 25 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 853 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.901

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.300
Like
7.142
Πόντοι
1.056
Ειναι αυτο που ελεγα οτι οι αντρες εχουν μαλθακεψει πολύ.
Εχει χαθει προ πολλου το σκληρό αντρικό πρότυπο και εχουν γινει όλοι προβλεψιμοι αγαπουληδες υποτακτικοι.
Μερος της αυτοβελτίωσης που λεω είναι και αυτο να είσαι ενας αντρας υπολογισιμος,να μην γίνεσαι ερμαιο στα χερια των γυναικών,να είσαι ενα αρσενικό να σε βλεπουν και να λενε αυτον δεν θα μπορω να τον διαχειριστώ να τον κανω οτι θέλω.
Εδω τωρα οι μουνοζητιανοι της ερμου εγιναν ντειτινγκ συμβουλοι και πανε και παρακαλανε την καθε τυχαρπαστη.
Ποση αλλη ξεφτιλα θα βιωσει το αντρικό είδος...
Να μη μένεις στο λεωφορείο για δέκα επιπλέον στάσεις και να αναγκάζεσαι να πάρεις ταξί για κάποια που δε σου έδωσε καν τηλέφωνο.

Πες τα ρε φίλε
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.300
Like
7.142
Πόντοι
1.056

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.261
Like
10.784
Πόντοι
2.256
χωρις χρημα χανεις το 90% των γυναικών που θα ειχες αν ειχες χρήμα.
Βασικος αρχικός στοχος δεν ειναι να γινεις μιλιονερ αλλα να ξεπεράσεις τον μεσο ορο στο τόπο που είσαι.
Ν.Ο.Μ.Ο.Σ.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.800
Κριτικές
101
Like
47.564
Πόντοι
21.661
Screenshot_20240413_184624.jpg
Screenshot_20240413_184836.jpg
Screenshot_20240413_184913.jpg

Χαχαχαχαχα
Ο παπατετοιος παρακαλεί κολγκιρλ να ερθει στη πολη του και να την μοιραστεί με αλλον,ποση ξεφτίλα ο τύπος.

Μετα ψαχνει το ινστα της τυπισσας απο το φιρστ ντειτ γιατι ελπιζει οτι θα βγει μαζί του ραντεβου
Χαχαχαχαχχαχαχα

Και φαντασιωνεται τη δημοσιογραφο ως πουτανα στην Αχαρνών
Χαχααχχαχα
Παπατετοιε εισαι η απόλυτη ξεφτιλα ολων των συσκευων Philips
κάνω παράθεση απλά για να μπουσταρω το μηδενικό αη-κιου σου, αλλά και να έχω μπουκμαρκ το ποσο ασύλληπτα μαλακας εισαι τελικά.
:2funny:
:2funny:
:2funny:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.908
Like
2.973
Πόντοι
456
Διάβαζα λίγο ελληνικό ρεντιτ..γιατί οι άντρες δε φλερτάρουν πια?και εκαψα το μυαλό μου με τις απαντήσεις των ελλεινιδων
.άσε που αν τολμήσεις να πεις κάτι κακο για τις ελλεινιδες..τρώς ντιλιτ για πλακα.....απάντηση ελλεινιδας..δεν εχω δώσει ποτε την ευκαιρία να με φλερτάρει κάποιος στο δρόμο..και αν το έχει κάνει..δεν το συνεχίζω..τον κόβω..άντρας..ναι αλλά αν σου αρέσει κάποιος αννωστος πως θα του δώσεις την ευκαιρία να σε γνωρίσει...ελλεινιδα...δε ξέρω,πρέπει να είναι μέσα στον άμεσο κύκλο μου,να έχουμε κάποια κοινή παρέα να μας γνωρίσει(!!!!)
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.874
Like
16.628
Πόντοι
3.656
Διάβαζα λίγο ελληνικό ρεντιτ..γιατί οι άντρες δε φλερτάρουν πια?και εκαψα το μυαλό μου με τις απαντήσεις των ελλεινιδων
.άσε που αν τολμήσεις να πεις κάτι κακο για τις ελλεινιδες..τρώς ντιλιτ για πλακα.....απάντηση ελλεινιδας..δεν εχω δώσει ποτε την ευκαιρία να με φλερτάρει κάποιος στο δρόμο..και αν το έχει κάνει..δεν το συνεχίζω..τον κόβω..άντρας..ναι αλλά αν σου αρέσει κάποιος αννωστος πως θα του δώσεις την ευκαιρία να σε γνωρίσει...ελλεινιδα...δε ξέρω,πρέπει να είναι μέσα στον άμεσο κύκλο μου,να έχουμε κάποια κοινή παρέα να μας γνωρίσει(!!!!)
Μεγάλο ποσοστό από βλαχάρες , είναι έτσι . Το αποδέχεσαι . Δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο .

Δεν είναι ποτέ όλες . Οπότε ψάχνεις ... για όσες δεν είναι ......... αν θες από τις άλλες ... πρέπει να μπεις σε κύκλο ....


Αν σκάσεις κάπου μύτη με αμάξι 200 χιλιάρικα ... βλέπεις άλλες καταστάσεις ........

Εκεί πολλές άγνωστες ... θέλουν να γίνουν γνωστές σου ....

Το ίδιο αν σκάσεις μύτη και σε κανένα σπίτι 2 μύριων κλειστό για χρόνια ....
αρχίζουν και ρωτάνε ..........

Γιατί αρνείσαι την πραγματικότητα ;
Δεν έχει νόημα.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.060
Like
2.079
Πόντοι
456
Διάβαζα λίγο ελληνικό ρεντιτ..γιατί οι άντρες δε φλερτάρουν πια?και εκαψα το μυαλό μου με τις απαντήσεις των ελλεινιδων
.άσε που αν τολμήσεις να πεις κάτι κακο για τις ελλεινιδες..τρώς ντιλιτ για πλακα.....απάντηση ελλεινιδας..δεν εχω δώσει ποτε την ευκαιρία να με φλερτάρει κάποιος στο δρόμο..και αν το έχει κάνει..δεν το συνεχίζω..τον κόβω..άντρας..ναι αλλά αν σου αρέσει κάποιος αννωστος πως θα του δώσεις την ευκαιρία να σε γνωρίσει...ελλεινιδα...δε ξέρω,πρέπει να είναι μέσα στον άμεσο κύκλο μου,να έχουμε κάποια κοινή παρέα να μας γνωρίσει(!!!!)

Διάβαζα λίγο ελληνικό ρεντιτ..γιατί οι άντρες δε φλερτάρουν πια?και εκαψα το μυαλό μου με τις απαντήσεις των ελλεινιδων
.άσε που αν τολμήσεις να πεις κάτι κακο για τις ελλεινιδες..τρώς ντιλιτ για πλακα.....απάντηση ελλεινιδας..δεν εχω δώσει ποτε την ευκαιρία να με φλερτάρει κάποιος στο δρόμο..και αν το έχει κάνει..δεν το συνεχίζω..τον κόβω..άντρας..ναι αλλά αν σου αρέσει κάποιος αννωστος πως θα του δώσεις την ευκαιρία να σε γνωρίσει...ελλεινιδα...δε ξέρω,πρέπει να είναι μέσα στον άμεσο κύκλο μου,να έχουμε κάποια κοινή παρέα να μας γνωρίσει(!!!!)
Τι να πρωτοσχολιάσω;
Ότι διαβάζεις reddit ή τα υπόλοιπα;
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.577
Κριτικές
1
Like
989
Πόντοι
216
Βαρετό κατούρημα κάνατε τη φασουλα
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.577
Κριτικές
1
Like
989
Πόντοι
216
Πάω σε ένα ρεμπέτικο...
Αφού σας βαρέθηκε το παπί έχασα και εγώ το ενδιαφέρον για τις φαπες σας ηλίθιε και ΕΠΕ.....καλό σκουξιμο
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.541
Like
16.250
Πόντοι
3.656
Ενας εμπειρος ψυχολόγος δάσκαλος μας ειπε κατι πολυ σοφό.
Του λεει ενας μαθητης δεν μπορω να βρω γυναικα τι να κάνω?
Του λεει ο καθηγητής,σιγουρα δεν εχεις λεφτα...του απαντα ο μαθητής ναι πως το ξέρετε?
Αν είχες λεφτά θα ειχες και γυναίκα του απαντά.

Έχει και με λεφτά που δε γαμάνε

Όπως και μπατίρηδες που ξεσκίζονται

Δεν είναι πλειοψηφία,αλλά υπάρχουν
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.060
Like
2.079
Πόντοι
456
Έχει και με λεφτά που δε γαμάνε

Όπως και μπατίρηδες που ξεσκίζονται

Δεν είναι πλειοψηφία,αλλά υπάρχουν
Αναφέρεσαι σε μπατίρηδες:

Από τη στιγμή που δεν φυσάνε τον παρά,έχουν άλλα αβαντάζ (όπως σώμα,εμφάνιση,ντύσιμο κλπ)
Γιατί δεν βελτιώνεις αυτά;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.468
Like
11.028
Πόντοι
3.556
Έχει και με λεφτά που δε γαμάνε

Όπως και μπατίρηδες που ξεσκίζονται

Δεν είναι πλειοψηφία,αλλά υπάρχουν

Μπορεις να κανεις και το Θεσσαλονικη -> Αθηνα με γαιδουρακι

Αρα δεν χρειαζεται το αυτοκινητο...
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.060
Like
2.079
Πόντοι
456

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.147
Like
3.252
Πόντοι
456
Τα μεγέθη των γυναικείων γλουτών σε όλο τον κόσμο - Ποια χώρα έχει τη μεγαλύτερη περιφέρεια, πού βρίσκεται η Ελλάδα

Οι Ελληνίδες βρίσκονται στην 4η θέση με αναλογίες 103,4 εκατοστά, ενώ την πρώτη πεντάδα συμπληρώνει η Γερμανία με 103,1 εκ.

Τέταρτες πιο χοντροκώλες παγκοσμίως οι δικές μας :rockon:
Προσεχώς και στην πρώτη θέση :D:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.468
Like
11.028
Πόντοι
3.556
Τα μεγέθη των γυναικείων γλουτών σε όλο τον κόσμο - Ποια χώρα έχει τη μεγαλύτερη περιφέρεια, πού βρίσκεται η Ελλάδα

Οι Ελληνίδες βρίσκονται στην 4η θέση με αναλογίες 103,4 εκατοστά, ενώ την πρώτη πεντάδα συμπληρώνει η Γερμανία με 103,1 εκ.

Τέταρτες πιο χοντροκώλες παγκοσμίως οι δικές μας :rockon:
Προσεχώς και στην πρώτη θέση :D:

Η Ρωσια τοσο ψηλα; Κατι ειναι λαθος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom