Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.893

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.202
Like
1.864
Πόντοι
216
Η αυτοβελτιωση ακομη και στα μπouρδeλa γινεται αρκει να υπαρχει μυαλο και θεληση. Απο το αγγιγμα, την επαφη, την διαρκεια, την συμπεριφορα, το λεγειν, την προσωπικη υγιεινη το ντυσιμο και πολλα αλλα. Αν τηρουνται ολα τα παραπανω μεχρι και γκομενα για να γaμaς τσαμπε μπορει να βγαλεις εκει αλλα οχι για παντα. Τωρα αν πηγαινει καποιος σαν τον "στασου μυγδαλα" με εσανς τυριλας και λεξιλογιο 100 λεξεων οπου κι αν παει ακυρα θα τρωει.
Όταν μίλησα εγώ για αυτοβελτίωση, εννοώ την αυτοβελτίωση που σχετίζεται με τις γκόμενες και μόνο. Αυτό είναι και το θέμα του νήματος.
Ναι σαφώς είναι ωραίο να βελτιώνεις τα πάντα πάνω σου, αλλά κάποια είναι αχρείαστα στις πουτάνες.
Είτε ξέρεις να συντάξεις μία πρόταση είτε όχι, στο μουνί της η πουτάνα.
Εγώ βλέπω ένα Ζαπάτα που λέει επί λέξη, "έχω μία να περνάω την ώρα μου και γαμάω στις πουτάνες".
Στην ουσία την αυτοβελτίωση δεν τη χρησιμοποιεί κάπου που είναι χρήσιμη, παρά μόνο για τον εαυτό του.
Το θέμα του νήματος είναι οι ελλεινίδες όμως, όχι οι πουτάνες...
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.202
Like
1.864
Πόντοι
216
Μαγκια του!Εξελισσεται σε προσωπικο επιπεδο και ταυτοχρονα σκαει και κανενα πουτσο όποτε εχει κεφια.Που ειναι το κακο σ'αυτο το πραγμα?Να μη γαμησει δηλαδη?
Εντάξει, χαλάρωσε, Κυριακή είναι σήμερα...
Είπα εγώ είναι κακό να γαμάς σε μπουρδέλα;
Απλά δεν σχετίζεται με την αυτοβελτίωση που γράφει.
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
577
Κριτικές
8
Like
445
Πόντοι
306
Διάβαζα λίγο ελληνικό ρεντιτ..γιατί οι άντρες δε φλερτάρουν πια?και εκαψα το μυαλό μου με τις απαντήσεις των ελλεινιδων
.άσε που αν τολμήσεις να πεις κάτι κακο για τις ελλεινιδες..τρώς ντιλιτ για πλακα.....απάντηση ελλεινιδας..δεν εχω δώσει ποτε την ευκαιρία να με φλερτάρει κάποιος στο δρόμο..και αν το έχει κάνει..δεν το συνεχίζω..τον κόβω..άντρας..ναι αλλά αν σου αρέσει κάποιος αννωστος πως θα του δώσεις την ευκαιρία να σε γνωρίσει...ελλεινιδα...δε ξέρω,πρέπει να είναι μέσα στον άμεσο κύκλο μου,να έχουμε κάποια κοινή παρέα να μας γνωρίσει(!!!!)
Ναι οντως αυτο συμβαινει... Ετσι κανουν και ετσι γινεται... Μονο αν ειναι ο αλλος κανενας σπαλιαρας θα το κοιταξουν
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.012
Κριτικές
33
Like
7.060
Πόντοι
3.496
Το θέμα του νήματος είναι οι ελλεινίδες όμως, όχι οι πουτάνες...
Εδω εχει γινει το ανθολογιο και κουτι παραπονων του Σαντ μαν και του καθε Αλβα που εχει φαει κοινωνικη απορριψη οι πouτaνeς ενοχλησαν.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.688
Κριτικές
1
Like
1.272
Πόντοι
216
Όταν μίλησα εγώ για αυτοβελτίωση, εννοώ την αυτοβελτίωση που σχετίζεται με τις γκόμενες και μόνο. Αυτό είναι και το θέμα του νήματος.
Ναι σαφώς είναι ωραίο να βελτιώνεις τα πάντα πάνω σου, αλλά κάποια είναι αχρείαστα στις πουτάνες.
Είτε ξέρεις να συντάξεις μία πρόταση είτε όχι, στο μουνί της η πουτάνα.
Εγώ βλέπω ένα Ζαπάτα που λέει επί λέξη, "έχω μία να περνάω την ώρα μου και γαμάω στις πουτάνες".
Στην ουσία την αυτοβελτίωση δεν τη χρησιμοποιεί κάπου που είναι χρήσιμη, παρά μόνο για τον εαυτό του.
Το θέμα του νήματος είναι οι ελλεινίδες όμως, όχι οι πουτάνες...
Δεν χρησιμοποιώ την αυτοβελτιωση?
Αφου σου λεω πολλες φορές φτανω να εχω διπλο ροστερ,αυτο το 2πλο πως νομίζεις οτι το φτιάχνω?
Μεσω της αυτοβελτίωσης.
Τα μπουρδελα ειναι αλλο κεφαλαιο,πηγαίνω και ενω εχω συνάψει σχέση για δικους μου λόγους.
Απλα το ερώτημα ειναι διαφωνεις μάλλον που εχω σχεση και πηγαινω στα μπουρδέλα?
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.688
Κριτικές
1
Like
1.272
Πόντοι
216
Εντάξει, χαλάρωσε, Κυριακή είναι σήμερα...
Είπα εγώ είναι κακό να γαμάς σε μπουρδέλα;
Απλά δεν σχετίζεται με την αυτοβελτίωση που γράφει.
Αλλο η αυτοβελτίωση να ριχνεις γκόμενες και αλλο τα μπουρδελα.
Γιατι τα συνδεεις?
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.388
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Η αυτοβελτιωση ακομη και στα μπouρδeλa γινεται αρκει να υπαρχει μυαλο και θεληση. Απο το αγγιγμα, την επαφη, την διαρκεια, την συμπεριφορα, το λεγειν, την προσωπικη υγιεινη το ντυσιμο και πολλα αλλα. Αν τηρουνται ολα τα παραπανω μεχρι και γκομενα για να γaμaς τσαμπε μπορει να βγαλεις εκει αλλα οχι για παντα. Τωρα αν πηγαινει καποιος σαν τον "στασου μυγδαλα" με εσανς τυριλας και λεξιλογιο 100 λεξεων οπου κι αν παει ακυρα θα τρωει.

Ο στασου μυγδαλα ετρωγε ωραιο τεμαχιο τυπε
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.388
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Η βασικη αυτοβελτιωση για τον αντρα ειναι η πορτοφολα



 
Τελευταία τροποποίηση:

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.125
Like
3.169
Πόντοι
456

Αυτά είναι....dating στα γεράματα να μιλάς για χάπια και αρρώστιες:D:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Cheng

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.688
Κριτικές
1
Like
1.272
Πόντοι
216
Η βασικη αυτοβελτιωση για τον αντρα ειναι η πορτοφολα



Κοιτα το θεμα ειναι πως θα το δειξεις το χρήμα και πως θα το μυριστουν οι αλλες.
Αν π.χ βγεις ντελαλι και πεις εχω χρήμα εκει θα μαζευψεις ολες της γκολντ ντιγκερς και δεν θα σου αρεσει μετα ο τρόπος που θα σε προσεγγίζουν,συν οτι θα δωσεις πατημα να σου ρουφανε πολλα,γενικα οι γκολντ ντιγκερς ειναι μαθημενες να αδειάζουν λογαριασμούς σε χρονο ντε τε
Αν το αφήσεις να εννοειθει ειναι καλύτερη μεθοδος μιας και θα έχεις μικρότερη προσφορα αλλα πιο στοχευμενη,οι περισσότεροι αυτο κάνουν.
Απο την αλλη αν το πας μουλωχτα και δεν θες να φανεις οτι εισαι λεφτας τοτε θα εισαι στην ιδια μοιρα που εισαι αν δεν εχεις λεφτά,γι.αυτο σου λέω σημαντικό ρολο παιζει αν έχεις χρήμα πως θα το προβαλεις.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.388
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Κοιτα το θεμα ειναι πως θα το δειξεις το χρήμα και πως θα το μυριστουν οι αλλες.
Αν π.χ βγεις ντελαλι και πεις εχω χρήμα εκει θα μαζευψεις ολες της γκολντ ντιγκερς και δεν θα σου αρεσει μετα ο τρόπος που θα σε προσεγγίζουν,συν οτι θα δωσεις πατημα να σου ρουφανε πολλα,γενικα οι γκολντ ντιγκερς ειναι μαθημενες να αδειάζουν λογαριασμούς σε χρονο ντε τε
Αν το αφήσεις να εννοειθει ειναι καλύτερη μεθοδος μιας και θα έχεις μικρότερη προσφορα αλλα πιο στοχευμενη,οι περισσότεροι αυτο κάνουν.
Απο την αλλη αν το πας μουλωχτα και δεν θες να φανεις οτι εισαι λεφτας τοτε θα εισαι στην ιδια μοιρα που εισαι αν δεν εχεις λεφτά,γι.αυτο σου λέω σημαντικό ρολο παιζει αν έχεις χρήμα πως θα το προβαλεις.

Καμια δε μπορει να σου ρουφηξει χρημα εφοσον δεν το θελησεις
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.176
Like
15.762
Πόντοι
3.656
Η βασικη αυτοβελτιωση για τον αντρα ειναι η πορτοφολα

Πρέπει όμως να μπορεί να το κάνει και γνωστό.Αλλιώς ή πρέπει να κυκλοφορεί με κανα ακριβό αμάξι ή να φοράει μπλουζάκια του στυλ 'βγάζω 5000 το μήνα' για να προσελκύει γκόμενες.

Γιατί και ένας πχ που μπορεί να έχει κάνει 500 ταξίδια,αν δεν ανεβάζει φωτο στο ινσταγκραμ,κανεις δεν θα ξέρει ότι το έκανε.

Ζουμε και στην εποχή του φαίνεσθαι
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
1
Like
670
Πόντοι
96
Το ξεφτιλισαμε το παπι και δεν εχει τι αλλο να πει,μετα σειρα ειχε ο φιλιπς.
Δεν μας λειπεις μη φοβάσαι
Ποίημα που δεν ερμήνευσες σωστα..το σκουξιμο δεν σε βοηθαει δες τα νουμερα πηραν την κατιούσα:2funny::coffee:
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.388
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Πρέπει όμως να μπορεί να το κάνει και γνωστό.Αλλιώς ή πρέπει να κυκλοφορεί με κανα ακριβό αμάξι ή να φοράει μπλουζάκια του στυλ 'βγάζω 5000 το μήνα' για να προσελκύει γκόμενες.

Γιατί και ένας πχ που μπορεί να έχει κάνει 500 ταξίδια,αν δεν ανεβάζει φωτο στο ινσταγκραμ,κανεις δεν θα ξέρει ότι το έκανε.

Ζουμε και στην εποχή του φαίνεσθαι

Ελλαδα ειναι πολυ ευκολο να φανει οτι εχεις χρημα. Καταρχην αμα πας σε ενα συνοικιακο μπαρακι με εναν φιλο 2-3 φορες και κανετε λογαριασμο 100 ευρω και μετα φυγετε "για μπουζουκια" εχει μαθει ολο το μαγαζι, οι φιλες τους και οι φιλες των φιλων τους (δηλαδη η μιση περιοχη) οτι η τσεπη ειναι γεματη
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.176
Like
15.762
Πόντοι
3.656
Ελλαδα ειναι πολυ ευκολο να φανει οτι εχεις χρημα. Καταρχην αμα πας σε ενα συνοικιακο μπαρακι με εναν φιλο 2-3 φορες και κανετε λογαριασμο 100 ευρω και μετα φυγετε "για μπουζουκια" εχει μαθει ολο το μαγαζι, οι φιλες τους και οι φιλες των φιλων τους (δηλαδη η μιση περιοχη) οτι η τσεπη ειναι γεματη

Καλο είναι να'χετε μαζί και καμια γυναίκα,έστω ξαδέρφη,γιατί αν είστε μόνοι σας,μπορεί να έχετε τα γνωστά ελλεεινικά...'αφου έχουν λεφτά...γιατί τα πίνουν μόνοι τους;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.284
Κριτικές
94
Like
46.571
Πόντοι
17.311
Ποίημα που δεν ερμήνευσες σωστα..το σκουξιμο δεν σε βοηθαει δες τα νουμερα πηραν την κατιούσα:2funny::coffee:
αμπαλος μύστης Ανέστης ζαπατας με όλα τα κομφορ της τελευταίας τεχνολογίας, προτού σκάσει εδώ να ξεδιπλώσει το ταλέντο της μαλακίας του, είχε περάσει και από φερστ ντεητς.
φαπα εκεί, καρπαζιες εδώ
:2funny:
:2funny:
:2funny:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
1
Like
670
Πόντοι
96
αμπαλος μύστης Ανέστης ζαπατας με όλα τα κομφορ της τελευταίας τεχνολογίας, προτού σκάσει εδώ να ξεδιπλώσει το ταλέντο της μαλακίας του, είχε περάσει και από φερστ ντεητς.
φαπα εκεί, καρπαζιες εδώ
:2funny:
:2funny:
:2funny:
ετσι ανεβαίνουν τα νουμερα..σπρωξε λιγο ακομα και θα σηκωθεί στο τρίψιμο..:2funny:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.284
Κριτικές
94
Like
46.571
Πόντοι
17.311
ετσι ανεβαίνουν τα νουμερα..σπρωξε λιγο ακομα και θα σηκωθεί στο τρίψιμο..:2funny:
κάτσε έχει πάει για αυτοβελτιωση στο βεσε.
:2funny:
:2funny:
:2funny:
πρότυπο πανουλη κ.
εθνικιστή, που βαράει τατουάζ ρωσικο-ουκρανων βιζιτων πάνω του... και με νούμερα, το αρχινούμερο.
ρε τι ταγαρια είναι τούτα ρε ?????
:2funny:
:2funny:
:2funny:
:2funny:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
1
Like
670
Πόντοι
96
κάτσε έχει πάει για αυτοβελτιωση στο βεσε.
:2funny:
:2funny:
:2funny:
πρότυπο πανουλη κ.
εθνικιστή, που βαράει τατουάζ ρωσικο-ουκρανων βιζιτων πάνω του... και με νούμερα, το αρχινούμερο.
ρε τι ταγαρια είναι τούτα ρε ?????
:2funny:
:2funny:
:2funny:
:2funny:
εθνικιστής να βριζει ελληνιδες που δεν φτανει..τρεμει η καρεκλα του ζαπατα απο το βεσε ..

Καινούργια κατηγορία στον ΟΠΑΠ :smiling-face-with-heart-eyes: σε πρωτη μεταδωση απο bourdela.com
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom