Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.893

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.688
Κριτικές
1
Like
1.272
Πόντοι
216
περαστικά σου ..δεν σας κοβει οτι τα γραπτα υπαρχουν τοσο ηλίθιοί ποια?
Ναι εντάξει η μπάλα παλι στην εξέδρα.
Απο τα δικα σου γραπτα μαγκι ενας αναγνώστης τι θα αποκομίσει?η απο του φιλου σου του (π)χάπια?
Γιατι πατε να χαλασετε την ηδη χαλασμένη κατάσταση που επικρατεί?εστω και ενας να σας ακουσει η πιστεψει θα κανει ζημια σε αλλους 10 και μετα ουτε οι coach δεν μας σωζουν οτι κανεις.
Αντε λοιπον...
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.765
Like
3.610
Πόντοι
1.706
Γερο αν θες να το παμε κοντρα πες το και μην παίρνεις το μερος της Μάγκι.
Σεβαστώ να διαφωνείς δεν λεω και ας αναπτύξουμε διάλογο
Μέ ποιόν νά κάνείς διάλογο μέ τόν Κακόγερο ?
Σίγουρα πλάκα κάνεις!!
Πρόκειται γιά μία ανωμαλέτα πού στάζει φαρμάκι η χαμούρα!! :undecided:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.688
Κριτικές
1
Like
1.272
Πόντοι
216
Μέ ποιόν νά κάνείς διάλογο μέ τόν Κακόγερο ?
Σίγουρα πλάκα κάνεις!!
Πρόκειται γιά μία ανωμαλέτα πού στάζει φαρμάκι η χαμούρα!! :undecided:
Αν το συνεχισει θα γελασει το σαιτ, δεν μου αρέσει να κανω αντιλογους εδω μεσα αλλα να ενημερωνομαστε μπας και φτιάξουμε λιγο τη κατάσταση.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.765
Like
3.610
Πόντοι
1.706
Αν το συνεχισει θα γελασει το σαιτ, δεν μου αρέσει να κανω αντιλογους εδω μεσα αλλα να ενημερωνομαστε μπας και φτιάξουμε λιγο τη κατάσταση.
Αν τό συνεχίσει ?
Καί μόνο πού τόλμησε νά σέ αμφισβητήσει ρίξε του τίς φάπες του!!
Μόνο έτσι ηρεμεί τού αρέσουν κιόλας μήν νομίζεις. Είναι βιτσιόζα!! :2funny:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.688
Κριτικές
1
Like
1.272
Πόντοι
216
Το ντειτινγκ να ξερετε χρονο με το χρονο θα γινεται ακομα πιο δύσκολο και ισως αισθανόμαστε τυχεροι γιατι στο μελλον τα πραγματα θα δυσκολεψουν ακομα περισσότερο.
Τους λογους θα τους εξηγησω αλλη φορα που το κανουν να δυσκολεύει .
Παντα να ξερετε πως υπάρχει μια μαζα αντρων ποσοστό 60-70% το οποιο δεν ειναι ευχαριστημενο απο το ντειτινγκ,δεν εχουν τις γκόμενες που θέλουν η βολευονται με μια και τελος η τα μπλεκουν με πλεμπα κλπ.
Και υπάρχει ενα 30% των αντρων οι οποιοι ανακυκλωνουν την αφρόκρεμα των γυναικών,ουσιαστικά αφηνουν τη μια πιανουν την αλλη,με λιγα λογια υπαρχει αυτη η ανισορροπια.
Το συνολο των γυναικων θέλει το 30% των αντρων να καλυφθει δεν γινεται οποτε καποιες μενουν σταντ μπαι ριχνοντας χειλοπιτες στο υπολοιπο 70% των αντρων οποιοι τη πεφτουν.
Εδω εχουμε να κανουμε με μια δεξαμενη 70% που δεν ειναι ικανοποιημενοι απο την ερωτικη τους ζωη,δεν ειναι μπαλαδοροι και ας ειναι παντρεμένοι,δε οι ελεύθεροι αυτοι ειναι ακομα σε χειρότερη μοιρα.
Αν τωρα βγει ενα αρθρο καπου και γραψει οτι στους ορειβατικους ομιλους γινονται οι καλύτερες γνωριμιες με κοπελες ή το ταδε μαγαζί μαζεύει πολλες κοπελες αυτοματως θα δείτε ολη η μαζα του 70% θα παει εκει,ειναι σαν να ρίχνουμε δολωμα στη θάλασσα και πανε ολα μαζι τα ψαρια ποιο θα πρωτοφαι το δολωμα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν τό συνεχίσει ?
Καί μόνο πού τόλμησε νά σέ αμφισβητήσει ρίξε του τίς φάπες του!!
Μόνο έτσι ηρεμεί τού αρέσουν κιόλας μήν νομίζεις. Είναι βιτσιόζα!! :2funny:
Αστον εγω θελω επίπεδο στη κουβέντα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.688
Κριτικές
1
Like
1.272
Πόντοι
216
Εγω αυτη τη στιγμη γνωρίζω απειρες κοπέλες μεσω μιας τακτικης την οποια δεν θα τη γραψω δημόσια, παρα θα το πω μονο σε π.μ σε ατομο εμπιστοσυνης.
Οτι μαθαίνετε δημοσια χαλάει αυτο να το ξέρετε.
 

leopold_00

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
3
Like
96
Πόντοι
1
Ερώτηση επί του θέματος παίδες: τελευταία μου σχέση (σοβαρή) έληξε 1.5 χρόνο πριν λόγω σοβαρού θέματος. Εν πάσει περιπτώση έκτοτε τιποτα σοβαρό, απλα περιστασιακά πράγματα. Τον Δεκέμβρη μια γνωστή της οικογενείας μου έιπε για μια κοπέλα που έρχεται απ' έξω (Ελληνίδα αλλά ζούσε Γερμανία) και να την γνωρίσω γιατί και αυτή δεν ξέρει άτομα εδώ. Εφόσον πήρα το τήλ, ως μαλάκας, άργησα να επικοινωνήσω μαζί και άφησα ένα φλου μνμ με την μπάλα στο γήπεδο της. Επικοινώνησε μαζί μου 1.5 μήνα μετά ότι είναι πολυάσχολή κτλ. Βρεθήκαμε γιατί δεν ήθελε να βγούμε και την συνάντησα ενώ έκανε βόλτα στην παραλία. Μίλαγε ασύστολα (1 ώρα +) που κ που έλεγα κ γω κάτι. Κάτι ψιλοεπαφές εδώ κ εκεί, αλλά απ΄τα λεγόμενά της έπαιζε πολύ "γουστάρω λόγο πολύ δουλειάς να βολτάρω μόνη ή με το σκυλί" κτλ. Αυτό την Παρασκευή. Την Κυριακή έστειλα μνμ να βγούμε το βράδυ για κανα ποτάκι κ μου λέει είναι πολύ κουρασμένη (δουλεύει remotely) κ να πάμε Τρίτη. Τώρα είμαι λίγο μπερδεμένος με δαύτην κ σκέφτομαι να μην στείλω τπτ και ότι μάλλον δεν γουστάρει. Παρατάω και στην επόμενη ή δοκιμάζω πάλι σήμερα? Να πω πως λόγω της κοινής γνωστής μου έχει πει καλά λόγια για την κοπέλα και είναι θρήσκα και πιθανόν παρθένα. Τα χρόνια περνάνε και εμένα με πιάνει κ το "εγώ πότε θα γίνω πατέρας?!" χαχαχα

Το κακό είναι πως παίζουν κ οι γνωστοί στη μέση και δεν θέλω να βρεθούμε σε αμήχανες καταστάσεις. Τί τρέχει λοιπόν με την συγκεκριμένη ελλεηνίδα?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.015
Κριτικές
62
Like
40.546
Πόντοι
8.530
Οι άνδρες λένε μαλακίες στις γυναίκες για να τις γαμήσουν όταν τους αρέσουν. Αυτόματα εκ φύσεως εντοπίζουμε πρόσωπο, βλέμα, βυζιά κώλους, μουνί, έρχεται ακαριαία η άποψή μας για θηλυκότητα κτλ. Σε λίγη ώρα ξέρουμε αν την γουστάρουμε ως σύνολο για γαμήσι.
Τώρα...αν η άλλη είναι καθυστερημένη, αυτό μας χαλάει. Αλλιώς προχωράμε. Αρχίζουμε το παιχνίδι και αν γαμήσουμε συνεχίζουμε αν μας αρέσει κι αν της αρέσει. Έπειτα από κάποιον Χ καιρό αναπτύσσονται συναισθήματα στην πορεία (αν αναπτυχθούν) και ποιος ξέρει πόσο αυθεντικά θα είναι κι όχι υποτακτικά για να μην την χάσουμε και μόνο. Τότε και μόνο τότε θα δείξουμε ισχύ απέναντι στην γυναίκα διότι μέχρι τότε ήμασταν πανίσχυροι μιας που μόνο γαμούσαμε. Το παραμύθι που λέμε στην αρχή δεν είναι καν εγκεφαλικο πείραγμα στην γυναίκα μιας που γαμιέται γρήγορα ειδικα σήμερα. Μετά ξεκινά το σοβαρό παιχνίδι.


:rockon:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κατάντια αυτό μαν. :rockon:
Για πολλούς αυτό είναι όλη τους η σεξουαλική ζωή...δύο πηδουλοι για την διαιώνιση του είδους ( και αν γίνει αυτό) και μετά όπως λέει εκλεκτός συναγωνιστής"Από την μέση και κάτω ησυχία...:confused::2funny::headbang:
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.717
Like
2.486
Πόντοι
216
Ότι και να λέτε εδώ μέσα,
οι γκόμενες λατρεύουν μεταξύ άλλων την πούτσα. Πάντα με όσες μιλάω σε φιλικό επίπεδο (μόνο τότε το παραδέχονται) όλες γουστάρουν μαύρους
με θηριώδη παλούκια :rockon:
που γαμάνε σαν κομπρεσέρ, έχουν κορμάρες, χύνουν άφθονο σπέρμα στα μουνιά τους και το τρίβουν σαν βούτυρο στα μουνόχειλα.
Από την στιγμή που οι περισσότεροι Έλληνες έχουν κιλά αβέρτα ή μια κοιλιά μέχρι το πάτωμα, το κολοκυθάκι που κρύβουν στο κατουρημένη βρακί τους γίνεται σκουλήκι.

:2funny:

Εδώ λες μια μεγάλη αλήθεια.

Ξεσηκώνονται αλλιώς τα κορίτσια, άμα μυριστούν ότι ο παίκτης διαθέτει ένα αξιοπρεπέστατο παλαμάρι.

Έστω και για να δοκιμάσουν, επειδή πέφτουν συχνά σε μικροτσούτσουνους τυπάδες με μεγάλη ιδέα για τον εαυτό τους, αλλά όχι και την αντίστοιχη πούτσα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.175
Like
15.760
Πόντοι
3.656
Το ντειτινγκ να ξερετε χρονο με το χρονο θα γινεται ακομα πιο δύσκολο και ισως αισθανόμαστε τυχεροι γιατι στο μελλον τα πραγματα θα δυσκολεψουν ακομα περισσότερο.
Τους λογους θα τους εξηγησω αλλη φορα που το κανουν να δυσκολεύει .
Παντα να ξερετε πως υπάρχει μια μαζα αντρων ποσοστό 60-70% το οποιο δεν ειναι ευχαριστημενο απο το ντειτινγκ,δεν εχουν τις γκόμενες που θέλουν η βολευονται με μια και τελος η τα μπλεκουν με πλεμπα κλπ.
Και υπάρχει ενα 30% των αντρων οι οποιοι ανακυκλωνουν την αφρόκρεμα των γυναικών,ουσιαστικά αφηνουν τη μια πιανουν την αλλη,με λιγα λογια υπαρχει αυτη η ανισορροπια.
Το συνολο των γυναικων θέλει το 30% των αντρων να καλυφθει δεν γινεται οποτε καποιες μενουν σταντ μπαι ριχνοντας χειλοπιτες στο υπολοιπο 70% των αντρων οποιοι τη πεφτουν.
Εδω εχουμε να κανουμε με μια δεξαμενη 70% που δεν ειναι ικανοποιημενοι απο την ερωτικη τους ζωη,δεν ειναι μπαλαδοροι και ας ειναι παντρεμένοι,δε οι ελεύθεροι αυτοι ειναι ακομα σε χειρότερη μοιρα.
Αν τωρα βγει ενα αρθρο καπου και γραψει οτι στους ορειβατικους ομιλους γινονται οι καλύτερες γνωριμιες με κοπελες ή το ταδε μαγαζί μαζεύει πολλες κοπελες αυτοματως θα δείτε ολη η μαζα του 70% θα παει εκει,ειναι σαν να ρίχνουμε δολωμα στη θάλασσα και πανε ολα μαζι τα ψαρια ποιο θα πρωτοφαι το δολωμα.

Το 30% που τις ανακυκλώνει...καντο 5%.Ή 1%

Όλοι οι άλλοι γαμάνε...ότι γαμάνε...μονο με σχέση
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.688
Κριτικές
1
Like
1.272
Πόντοι
216
Εδώ λες μια μεγάλη αλήθεια.

Ξεσηκώνονται αλλιώς τα κορίτσια, άμα μυριστούν ότι ο παίκτης διαθέτει ένα αξιοπρεπέστατο παλαμάρι.

Έστω και για να δοκιμάσουν, επειδή πέφτουν συχνά σε μικροτσούτσουνους τυπάδες με μεγάλη ιδέα για τον εαυτό τους, αλλά όχι και την αντίστοιχη πούτσα.
Δεν κοιτανε τοσο τη πουτσα αρκει να εισαι πανω απο τον μεσο ορο.
Π.χ αν την εχεις πανω απο 13 εισαι κομπλέ ασε που μετα τα 18 εκ πολλες αντιδρούν αλλιώς.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.306
Like
15.970
Πόντοι
3.656
μαθε να διαβαζεις και μετα να απλωνεις τα σεντονια σου..ειπαμε για αυτους που τους ενδιαφερει μονο η εμφάνιση
και εγω δεν ειπα οτι οποιος ειναι ομορφος ειναι και χαζος αη σηχτηρ ...δεν κρατιέστε μερικοι
Αναφέρθηκα σε γνωστά και επαναλαμβανόμενα κλισέ. Το αν τα υιοθετείς πλήρως ή μερικώς ή καθόλου , δεν με ενδιαφέρει .
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.688
Κριτικές
1
Like
1.272
Πόντοι
216
Ερώτηση επί του θέματος παίδες: τελευταία μου σχέση (σοβαρή) έληξε 1.5 χρόνο πριν λόγω σοβαρού θέματος. Εν πάσει περιπτώση έκτοτε τιποτα σοβαρό, απλα περιστασιακά πράγματα. Τον Δεκέμβρη μια γνωστή της οικογενείας μου έιπε για μια κοπέλα που έρχεται απ' έξω (Ελληνίδα αλλά ζούσε Γερμανία) και να την γνωρίσω γιατί και αυτή δεν ξέρει άτομα εδώ. Εφόσον πήρα το τήλ, ως μαλάκας, άργησα να επικοινωνήσω μαζί και άφησα ένα φλου μνμ με την μπάλα στο γήπεδο της. Επικοινώνησε μαζί μου 1.5 μήνα μετά ότι είναι πολυάσχολή κτλ. Βρεθήκαμε γιατί δεν ήθελε να βγούμε και την συνάντησα ενώ έκανε βόλτα στην παραλία. Μίλαγε ασύστολα (1 ώρα +) που κ που έλεγα κ γω κάτι. Κάτι ψιλοεπαφές εδώ κ εκεί, αλλά απ΄τα λεγόμενά της έπαιζε πολύ "γουστάρω λόγο πολύ δουλειάς να βολτάρω μόνη ή με το σκυλί" κτλ. Αυτό την Παρασκευή. Την Κυριακή έστειλα μνμ να βγούμε το βράδυ για κανα ποτάκι κ μου λέει είναι πολύ κουρασμένη (δουλεύει remotely) κ να πάμε Τρίτη. Τώρα είμαι λίγο μπερδεμένος με δαύτην κ σκέφτομαι να μην στείλω τπτ και ότι μάλλον δεν γουστάρει. Παρατάω και στην επόμενη ή δοκιμάζω πάλι σήμερα? Να πω πως λόγω της κοινής γνωστής μου έχει πει καλά λόγια για την κοπέλα και είναι θρήσκα και πιθανόν παρθένα. Τα χρόνια περνάνε και εμένα με πιάνει κ το "εγώ πότε θα γίνω πατέρας?!" χαχαχα

Το κακό είναι πως παίζουν κ οι γνωστοί στη μέση και δεν θέλω να βρεθούμε σε αμήχανες καταστάσεις. Τί τρέχει λοιπόν με την συγκεκριμένη ελλεηνίδα?
Της έστειλες μνμ και εκανε να σου απαντησει 1.5 μηνα??
Είναι πολυασχολη?καλα δεν ειχε χρόνο να στειλει?
Μίλαγε ασύστολα χωρις να αφήσει εσενα να μιλήσεις?
Σκυλί βολτα μονης κλπ ρεντ φλαγκ
Ας λεει η γνωστη καλα λόγια και ο εμπορας οταν θέλει να πουλήσει ενα προϊόν και σκαρτο να είναι καλα λογια θα πει.
Οταν λες μεγάλος εισαι 40 και?
Λοιπον φιλαρακι με τα γραφομενα σου οπως τα εγραψες η συμβουλή μου ειναι να μην ασχοληθείς παλι με αυτή, ουτε απόπειρα να ξαναβρεθεις μαζι της.
Εχει πολλα. Red flags η συγκεκριμένη οποτε δεν αξίζει τον κόπο και στο λεω φιλικά
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.306
Like
15.970
Πόντοι
3.656
Το ντειτινγκ να ξερετε χρονο με το χρονο θα γινεται ακομα πιο δύσκολο και ισως αισθανόμαστε τυχεροι γιατι στο μελλον τα πραγματα θα δυσκολεψουν ακομα περισσότερο.
Τύπε, ήδη το 1990 , ήταν το χειρότερο στον κόσμο .
Χειρότερα δεν γίνεται .
Μόνο τα ίδια σκατά μπορεί να παραμείνει ή να βελτιωθεί .

Το 1995 υπάλληλοι κινητής τηλεφωνίας , είχαν bmw 320ci cabrio .
Σερβιτόροι είχαν S2000.
Πήγαιναν ΠΣΚ αράχωβα και σπέτσες .

Το θέμα είναι πόσο βλάκας και θύμα είσαι . Ανέχεσαι να γαμηθείς να αγοράσεις bmw
για να ρίξεις την 1.64 κόρη εργάτη από τα σεπόλια , καθηγήτρια γαλλικών και να της εικανοποιείς τα γούστα ;
ΑΝ ΤΟ ΑΝΕΧΕΣΑΙ , ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ, ΤΡΑΒΑ ΚΟΥΠΙ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ.
Όσες ψωλές και αγγούρια να φάει ο κώλος σου τα αξίζει .Σκασμός.

Αν δεν ανέχεσαι , ψάχνεις αλάνια γκόμενες που δεν απαιτούν ριμπ αϊ σε φαγάδικα 200€ τα δύο άτομη νηστικοί, χωρίς κρασί και γλυκό . Ή ψάχνεις ξένες ή πας εσύ έξω.
Στην αυστρία φοιτητής σουρωμένος , έκανα κατάσταση σε υπάλληλο μίνι μάρκετ που πήγα να αγοράσω μπύρες για τα κολλητάρια. Έμεινα σχεδόν έναν χρόνο σπίτι της. Είναι 1.80 . Κάνε τέτοιο καμάκι στην ελλάδα.


Αν το κάνεις, θα σε κερνάω εγώ 3 χρόνια αστακούς , συναγρίδες και ριμπ άϊ με σατό ρότσιλντ ....
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.688
Κριτικές
1
Like
1.272
Πόντοι
216
Τύπε, ήδη το 1990 , ήταν το χειρότερο στον κόσμο .
Χειρότερα δεν γίνεται .
Μόνο τα ίδια σκατά μπορεί να παραμείνει ή να βελτιωθεί .

Το 1995 υπάλληλοι κινητής τηλεφωνίας , είχαν bmw 320ci cabrio .
Σερβιτόροι είχαν S2000.
Πήγαιναν ΠΣΚ αράχωβα και σπέτσες .

Το θέμα είναι πόσο βλάκας και θύμα είσαι . Ανέχεσαι να γαμηθείς να αγοράσεις bmw
για να ρίξεις την 1.64 κόρη εργάτη από τα σεπόλια , καθηγήτρια γαλλικών και να της εικανοποιείς τα γούστα ;
ΑΝ ΤΟ ΑΝΕΧΕΣΑΙ , ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ, ΤΡΑΒΑ ΚΟΥΠΙ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ.
Όσες ψωλές και αγγούρια να φάει ο κώλος σου τα αξίζει .Σκασμός.

Αν δεν ανέχεσαι , ψάχνεις αλάνια γκόμενες που δεν απαιτούν ριμπ αϊ σε φαγάδικα 200€ τα δύο άτομη νηστικοί, χωρίς κρασί και γλυκό . Ή ψάχνεις ξένες ή πας εσύ έξω.
Στην αυστρία φοιτητής σουρωμένος , έκανα κατάσταση σε υπάλληλο μίνι μάρκετ που πήγα να αγοράσω μπύρες για τα κολλητάρια. Έμεινα σχεδόν έναν χρόνο σπίτι της. Είναι 1.80 . Κάνε τέτοιο καμάκι στην ελλάδα.


Αν το κάνεις, θα σε κερνάω εγώ 3 χρόνια αστακούς , συναγρίδες και ριμπ άϊ με σατό ρότσιλντ ....
Η κατηγορία που λες αλανια γκόμενες που δεν απαιτουν ριμπαι στην ελλαδα μονο με το κυαλι θα τις βρεις.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.306
Like
15.970
Πόντοι
3.656
Η κατηγορία που λες αλανια γκόμενες που δεν απαιτουν ριμπαι στην ελλαδα μονο με το κυαλι θα τις βρεις.
Δεν σε νοιάζει πόσες απαριθμεί η κατηγορία. Εσύ χρειάζεσαι 2-3 το χρόνο να βρίσκεις.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.972
Like
3.270
Πόντοι
1.706
εχεις ξεφυγει! Ανωμαλιαρα, δεν βρισκεσαι σε παρελαση λοατκι να δινεις οδηγιες.
:new_shocked:Συμμετέχει σε τέτοιες παρελάσεις; Και δεν της φαινότανε. Αν και κάτι είχα αρχίσει να ψιλιάζομαι από τα γυναικεία ενδύματα...


Στον τελευταιο λογαριασμο που ειχες στο μπου μας μοστραριζες το τρανσλικερρρ, μετα εφυγες λουζμενος στην ξευτιλα
Ποιος Ποια είναι; Υπάρχει νικ ή κάποιο λινκ για ... γραφολογική εξέταση; :wink:


Τά ίδια μού λέει καί τό άλλο παρτάλι...ότι είμαι ο Zigo τών Εξαρχείων.
Πάλι συκοφαντίες; Πότε είπα εγώ για Εξάρχεια; Πού ξέρω εγώ πού έκανες τα ζιγκολίκια σου; Αν και με τα νέα στοιχεία που κατέθεσε ο Μαντράς για λοάτκι καταστάσεις, θα πρέπει να είσαι πολύ ανωμαλιάρα τελικά... :embarrased:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
Όλα ότι γράφω είναι αλήθεια διότι απλώς συμβαίνουν με τεράστια επιβεβαίωση στην πραγματική ζωή. Ο Φρόιντ ήταν πορωμένος τρελλός
διότι έψαξε να βρει τι θέλουν οι γυναίκες λες και παίζει ρόλο. Ο σύγχρονος άνδρας απλά κοιτάζει το συμφέρον του χρησιμοποιώντας όσα γνωρίζει ως υπεραρκετά. :rockon:Δηλαδή την πέφτει στα ίσα σε όσες του αρέσουν, ξέρει πως να κάνει παιχνίδι και απολαμβάνει γαμήσια από όσα σκάνε. Η μόνη απάντηση στον γυναικοκεντρισμό. :rockon:Δεν υπήρξε ποτέ συσπείρωση και τέτοιες αηδίες μεταξύ ανδρών. Αυτά είναι για αδύναμους και ανίκανους που ζητούν ψήφο εμπιστοσύνης.
Πρόκειται για πορωμένους πουτανάκηδες, σοσια-λούληδες και ψευδαισθητικούς. :2funny:
Ο καθένας στην ζωή όπως
κι η καθεμία ειναι για την πάρτη του/της. Από όσους είχαν ξεκίνησαν να με σκυλοβριζουν, να στρεψοδικούν κτλ, έχουν μείνει ελάχιστοι που απλά δεν μπορούν ούτε αυτοί να ορθώσουν ανάστημα. :rockon:Μεταξύ αυτών απαντώ πλέον σε ελάχιστους κι αυτό μόνο και μόνο για να κάνω ότι θέλω. Γενικώς αλωνίζω εδώ μέσα. Δεν μπαίνω σε καλούπια. Μέλη της προκοπής στο θέμα είναι ελάχιστα. :hi: Γράφω εδώ για να κατεδαφίζω κάθε ελπίδα σε ναυάγια. Τους θεωρώ άχρηστους και είναι κιόλας. Είναι σαν να παίζω σκάκι
με μεθυσμένο και τυφλό αρχάριο. Δεν είχαν/έχουν καμία τύχη.

giphy.gif


:rockon:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.765
Like
3.610
Πόντοι
1.706
:new_shocked:Συμμετέχει σε τέτοιες παρελάσεις; Και δεν της φαινότανε. Αν και κάτι είχα αρχίσει να ψιλιάζομαι από τα γυναικεία ενδύματα...



Ποιος Ποια είναι; Υπάρχει νικ ή κάποιο λινκ για ... γραφολογική εξέταση; :wink:



Πάλι συκοφαντίες; Πότε είπα εγώ για Εξάρχεια; Πού ξέρω εγώ πού έκανες τα ζιγκολίκια σου; Αν και με τα νέα στοιχεία που κατέθεσε ο Μαντράς για λοάτκι καταστάσεις, θα πρέπει να είσαι πολύ ανωμαλιάρα τελικά... :embarrased:
Καί οι 2 είστε ανωμαλέτες τού κερατά!!
Δέν αποκλείω καί τό γεγονός νά γαμεί η μία τήν άλλη...όλα παίζουν!!
Εχετε τρομερό κόμπλεξ κατωτερότητας απέναντι μου χαμούρες!!
Μέχρι στιγμής μέ έχετε πεί...Dj-αποτυχημένο ηχολήπτη-Trans-πούστη-Zigolo-γκόμενα...τί άλλο πιά ? :2funny:
Ξεκωλιάρες...
 

leopold_00

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
3
Like
96
Πόντοι
1
Της έστειλες μνμ και εκανε να σου απαντησει 1.5 μηνα??
Είναι πολυασχολη?καλα δεν ειχε χρόνο να στειλει?
Μίλαγε ασύστολα χωρις να αφήσει εσενα να μιλήσεις?
Σκυλί βολτα μονης κλπ ρεντ φλαγκ
Ας λεει η γνωστη καλα λόγια και ο εμπορας οταν θέλει να πουλήσει ενα προϊόν και σκαρτο να είναι καλα λογια θα πει.
Οταν λες μεγάλος εισαι 40 και?
Λοιπον φιλαρακι με τα γραφομενα σου οπως τα εγραψες η συμβουλή μου ειναι να μην ασχοληθείς παλι με αυτή, ουτε απόπειρα να ξαναβρεθεις μαζι της.
Εχει πολλα. Red flags η συγκεκριμένη οποτε δεν αξίζει τον κόπο και στο λεω φιλικά

Η αλήθεια είναι πως έκανα και εγώ καιρό να την μιλήσω ενώ ήξερε πως γνωρίζω για αυτήν. Και εγώ 1 μνμ έστειλα η αλήθεια έιναι λέγοντας σχεδόν τίποτα και τελειόνωντας με "όποτε θες πάρε τηλ". Ήμουν λίγο κάφρος μιας και αυτό ήταν το intro. Είμαι πλέον 42 και βαράνε οι καμπάνες αλήθεια είναι διότι μια φορά βρέθηκα κοντα στο να αποκτήσω οικογένεια και...δεν πήγαν όλα καλά. Σκεφτόμουν επειδή έιναι άβγαλτη θα συμπεριφερθεί περίεργα αλλά ακόμα κ έτσι μάλλον δεν....ευχαριστώ για την συμβουλή αλλά η αλήθεια είναι πως έστειλα ενα μνμ και για σήμερα αν θέλει να βγούμε. Αν παιχτεί δικαιολογία πάλι, εννοείται δεν ασχολούμαι ξανά. Που να βρείς γυναίκα άβγαλτη στα 34 με ελπίδα να φτιάξεις οικογένεια ξανά?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom