Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (4 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 853 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.901

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.065
Πόντοι
2.356
Η πλειοψηφία των Ελλήνων είναι σαν τον Αρναούτογλου. Βάλτε αυτή την στιγμή Αντ1. Διπλοσάγωνο,,μπουχέσες, κλόουν, προσποιητοί, αναμενόμενοι και υποτακτικοί στην πολιτική ορθότητα.

:2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.065
Πόντοι
2.356
Όλες οι γκόμενες που έχω γνωρίσει παίρνουν τον πούτσο μέχρι λαρύγγι και ακριβώς όπως είναι η κλίση του. Οι πουτάνες ως επαγγελματίες τι στο διάολο έχουν και δεν μπορούν να κάνουν μια σωστή πίπα αφού έχουν ρουφήξει μισό δις ψωλές; :2funny:

ξέρω, ξέρω...σας έχει τύχει
μια που κάνει καλό τσιμπούκι αλλά είναι μιλφ κωλόγρια.

Η αλήθεια είναι ότι οι πουτάνες πιπώνουν εξαιρετικά τους γκόμενους τους (κι αυτές)!

:2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.065
Πόντοι
2.356
Έχω κάτσει τώρα και σκέφτομαι πόσα γαμήσια πρέπει να ρίξει ένας πορωμένος πουτανάκιας
για να πιάσει μόλις ένα μου γκομενικό γαμήσι με φουλ έξτρα, ρεαλισμό, άπειρο χρόνο και άνευ χορηγίας.
Χωρίς συναισθήματα
και μαλακιες.
Μόνο με έλξη και καύλα.
Η λάθος απάντηση είναι κάποιο νούμερο, δηλαδή 10,100,500 κτλ. Ακριβώς επειδή δεν ισχύει αθροιστικά, η σωστή απάντηση είναι ότι δεν μπορεί να πιάσει
ούτε ένα μου γαμήσι σε καμία περιπτωση.


:2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.065
Πόντοι
2.356
Ότι και να λέτε εδώ μέσα,
οι γκόμενες λατρεύουν μεταξύ άλλων την πούτσα. Πάντα με όσες μιλάω σε φιλικό επίπεδο (μόνο τότε το παραδέχονται) όλες γουστάρουν μαύρους
με θηριώδη παλούκια :rockon:
που γαμάνε σαν κομπρεσέρ, έχουν κορμάρες, χύνουν άφθονο σπέρμα στα μουνιά τους και το τρίβουν σαν βούτυρο στα μουνόχειλα.
Από την στιγμή που οι περισσότεροι Έλληνες έχουν κιλά αβέρτα ή μια κοιλιά μέχρι το πάτωμα, το κολοκυθάκι που κρύβουν στο κατουρημένη βρακί τους γίνεται σκουλήκι.

:2funny:
 
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
305
Like
267
Πόντοι
21
Εγώ σήμερα είδα σε μόλις δύο ώρες και με περιμετρική όραση τουλάχιστον 800 γκόμενες του 7 ως πακέτο.
Το βράδυ αυτό το νούμερο
θα εκτοξευτεί αναλογικά άνετα στις 4.000-5.000 ενώ θα υπάρξουν γύρω στις 200 που πάλι
με περιμετρική όραση
θα αγγίζουν το 9-10 ως πακέτο. Αυτά με τα πλέον αυστηρά κριτήρια. Δηλαδή ένας που την πέφτει, δεν προλαβαίνει να βρει που να πάει καθώς κάθε τρία λεπτά θα αλλάζει όλο το κάδρο. 500.000 επιλογές όλες μαζί από μπάζα μέχρι κορυφές. Δηλαδή οποία σου αρέσει και σου κάτσει φάση μπορείς να φύγεις μετά από κάποια γαμήσια. ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ;;;

:rockon:
να σημειωθεί βέβαια ότι μιλάμε για Αθήνα και όχι επαρχία (που και επαρχία όλο και κάπου βρίσκουμε να την πέσουμε λάιβ)
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.065
Πόντοι
2.356
να σημειωθεί βέβαια ότι μιλάμε για Αθήνα και όχι επαρχία (που και επαρχία όλο και κάπου βρίσκουμε να την πέσουμε λάιβ)
Για Αθήνα μιλάμε φυσικά
αλλά τελικά αν ο άλλος θέλει πραγματικά να γαμήσει, θα βρει και στην επαρχία. Θες πιο δύσκολα; θες ακόμα πιο σπάνια από το αραιά; θα βρει!
Αν όμως δεν την πέφτει, ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙ ΠΟΤΕ!!! Εκτός αν έρθει καμία μόνη της. Δηλαδή χειρότερα από το να παίζεις τζόκερ. Και πώς θα έρθει μόνη της; μόνο με λεφτά. Άρα πουτάνα θα πάρουμε έτσι.

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.065
Πόντοι
2.356
Βλέπω ότι σε ΟΛΕΣ τις πορνο-κατηγορίες υπάρχουν παράπονα. Τώρα τι λέει
ο καθένας που θέλει να υποστηρίξει την κατηγοριούλα του, τον παραπέμπω σε αληθινά γεγονότα τσακωμών παραπόνων και σχολίων
σε κριτικές. :2funny: Αλλά και πώς να μην υπάρχουν παράπονα; θα κάτσω εγώ τώρα όπως
κι άλλοι που έχουμε γαμήσει γκόμενες σε ποιοτικά γαμήσια τίγκα σε ρεαλισμό, παροχή, έξτρα και χρόνο, να γαμήσω την πουτάνα και να την πάρω στα σοβαρά που μου επιβάλλει πρόγραμμα και χρόνο; :2funny:πήγαινα τυπικά για το στημένο και εδώ και χρόνια με τέτοια διάλυση στην πορνεία, πάω όοοοοοοοοποτε πάω για τα χοντρά κι είναι όλα οκ.

Αν έχουμε λύσεις έτσι γίνεται.
Άρα πως σκεφτόμαστε;
να πάει να γαμηθεί όλος
ο πλανήτης αρκεί
να βολευτούμε εμείς!

:rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.065
Πόντοι
2.356
Μου ήρθε και αναφορά
από τον Αντισθένη που λέει για ανάρμοστη γλώσσα.
Τι να πω κι εγώ με αυτά που έχω ακούσει; αλλά καλά μου έκατσαν για να έχω πάτημα. Θα επιβεβαιωθεί
κι η τελευταία προφητεία
να φύγω με μπαν ως τίτλο τιμής αφού τον ήπιατε κάποιοι. :2funny:

Μετά φτιάξτε έναν άλλον Ντόναλντ να λέτε ότι κάτι κάνατε κι ας μπουν οι κλωνομαλάκες και τα ναυάγια να πουν τις παπαριές τους. Γνωστή η τακτική στο σάιτ.
Εγώ έτσι κι αλλιώς σας περιποιούμαι έξω στα χόμπυ σας. Εδώ είναι παιδική χαρά.

:rockon:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.900
Like
2.966
Πόντοι
456
Λίγα πράγματα έξω και σήμερα..έλεγα να παω για ποτό..βγήκα έξω..αλλά με το είδα ερημιά..γύρισα πίσω..μόνο κάτι θείες είχε έξω..και κατι μπακουροπαρεες από ψωλες..μούνια εγώ δεν είδα..υπερβολικός πολύ ο παπιας που μας λέει για για χιλιάδες γκομενες εκεί έξω..
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.535
Like
16.239
Πόντοι
3.656
Λίγα πράγματα έξω και σήμερα..έλεγα να παω για ποτό..βγήκα έξω..αλλά με το είδα ερημιά..γύρισα πίσω..μόνο κάτι θείες είχε έξω..και κατι μπακουροπαρεες από ψωλες..μούνια εγώ δεν είδα..υπερβολικός πολύ ο παπιας που μας λέει για για χιλιάδες γκομενες εκεί έξω..

Πάντως κέντρο Αθήνας αποκλείεται να έχει ερημιά
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.844
Like
3.624
Πόντοι
1.706
Οσες πιό πολλές είναι έξω τόσο τό χειρότερο!!
Ποζερί κάνουν οι γκόμενες, γιά καμάκι...ούτε γιά αστείο.
Στά σουβλατζίδικα καταλήγουν όλοι, καί τρώνε σαβούρα!!
Καί από γκόμενες...κανείς δέν βγάζει...καί ποτέ!! :sad2:
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.606
Κριτικές
62
Like
41.385
Πόντοι
8.530
Λίγα πράγματα έξω και σήμερα..έλεγα να παω για ποτό..βγήκα έξω..αλλά με το είδα ερημιά..γύρισα πίσω..μόνο κάτι θείες είχε έξω..και κατι μπακουροπαρεες από ψωλες..μούνια εγώ δεν είδα..υπερβολικός πολύ ο παπιας που μας λέει για για χιλιάδες γκομενες εκεί έξω..
Iσως δεν κυκλοφορεί σε ώρες ποτου αλλά σε ώρες καφέ.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.535
Like
16.239
Πόντοι
3.656
Ότι και να λέτε εδώ μέσα,
οι γκόμενες λατρεύουν μεταξύ άλλων την πούτσα. Πάντα με όσες μιλάω σε φιλικό επίπεδο (μόνο τότε το παραδέχονται) όλες γουστάρουν μαύρους
με θηριώδη παλούκια :rockon:
που γαμάνε σαν κομπρεσέρ, έχουν κορμάρες, χύνουν άφθονο σπέρμα στα μουνιά τους και το τρίβουν σαν βούτυρο στα μουνόχειλα.
Από την στιγμή που οι περισσότεροι Έλληνες έχουν κιλά αβέρτα ή μια κοιλιά μέχρι το πάτωμα, το κολοκυθάκι που κρύβουν στο κατουρημένη βρακί τους γίνεται σκουλήκι.

:2funny:

Άμα την λατρεύαν τόσο...θα γαμούσαν όλοι.

Θα'χαν κλείσει και τα μπουρδέλα και δεν θα'ταν πιτα στις μπακουροπαρέες έξω

Το σωστό είναι,γουστάρουν μια συγκεκριμένη πούτσα που αν δεν την έχουν,δεν ασχολούνται με άλλη
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.900
Like
2.966
Πόντοι
456
Iσως δεν κυκλοφορεί σε ώρες ποτου αλλά σε ώρες καφέ.
Μα οι γκόμενες στιε εννιά το βράδυ βγαίνουν..πάνε οι εποχές που έβγαιναν έξω τέτοια ώρα..για αν πας για ποτό στις εννιά θα βγεις που έχει πολύ κόσμο έξω.αν βγεις τώρα δεν υπάρχει άνθρωπος εξω
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.065
Πόντοι
2.356
Άμα την λατρεύαν τόσο...θα γαμούσαν όλοι.

Θα'χαν κλείσει και τα μπουρδέλα και δεν θα'ταν πιτα στις μπακουροπαρέες έξω

Το σωστό είναι,γουστάρουν μια συγκεκριμένη πούτσα που αν δεν την έχουν,δεν ασχολούνται με άλλη
Εσενα όπως κι άλλους θα σας φάει αυτό ακριβώς. Το σωστό. Σημασία έχει να σκέφτεσαι όπως σε συμφέρει. :rockon:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.900
Like
2.966
Πόντοι
456
Άμα την λατρεύαν τόσο...θα γαμούσαν όλοι.

Θα'χαν κλείσει και τα μπουρδέλα και δεν θα'ταν πιτα στις μπακουροπαρέες έξω

Το σωστό είναι,γουστάρουν μια συγκεκριμένη πούτσα που αν δεν την έχουν,δεν ασχολούνται με άλλη
Πουτσες όλες έχουν..δεν τους λείπει η πουτσα..θέλουν απλά να βγουν να περάσουν ωραία..να τα ποσταρουν στο ινσταγκραμ..τα.να έχουν πιο πολλούς φολλουερς λαϊκς και πεσιματα..ακόμα και ένα μπαζο είναι πανευκολο να βρει γκομενο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.606
Κριτικές
62
Like
41.385
Πόντοι
8.530
Μα οι γκόμενες στιε εννιά το βράδυ βγαίνουν..πάνε οι εποχές που έβγαιναν έξω τέτοια ώρα..για αν αος για ποτό στις εννιά θα βγεις που έχει πολύ κόσμο έξω.αν βγεις τώρα δεν υπάρχει άνθρωπος εξω
Ίσως μιλάει για ώρες 3-5 απόγευμα.
Αν χαλαρώσει λίγο η γκόμενα και κυκλοφορήσει για απογευματινό καφέ ίσως πιασει λίγη κουβέντα με ένα καμακι.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.900
Like
2.966
Πόντοι
456
Ίσως μιλάει για ώρες 3-5 απόγευμα.
Αν χαλαρώσει λίγο η γκόμενα και κυκλοφορήσει για απογευματινό καφέ ίσως πιασει λίγη κουβέντα με ένα καμακι.
Εγώ στις εννιά βγήκα..και είδα μπακουροπαρεες και θείες..είναι σα να έχουν εξαφανιστεί οι γκόμενες..μπορεί τώρα που έφτιαξε ο καιρός να έχουν φύγει για νησιά με το χορηγό..βλεπω μια εδώ στο ινστα που έχει παει στη Κέρκυρα διακοπές..
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.535
Like
16.239
Πόντοι
3.656
Εγώ στις εννιά βγήκα..και είδα μπακουροπαρεες και θείες..είναι σα να έχουν εξαφανιστεί οι γκόμενες..μπορεί τώρα που έφτιαξε ο καιρός να έχουν φύγει για νησιά με το χορηγό..βλεπω μια εδώ στο ινστα που έχει παει στη Κέρκυρα διακοπές..

Μοναστηράκι,Πλάκα,Ψυρρή,Αδριανού,Κεραμεικό δεν έχει κοσμο δηλαδή Σαββατο βράδυ;:think:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.844
Like
3.624
Πόντοι
1.706
Μοναστηράκι,Πλάκα,Ψυρρή,Αδριανού,Κεραμεικό δεν έχει κοσμο δηλαδή Σαββατο βράδυ;:think:
Καί άν έχει κόσμο τί πάει νά πεί ?
Οι μισοί είναι πούστηδες, καί οι άλλοι μισοί ασχημάνδρες!! :undecided:
Από τέτοια σκηνικά, γκόμενα δέν βγαίνει ποτέ!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom