Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 853 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.901

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.864
Like
16.618
Πόντοι
3.656
Το ντειτινγκ να ξερετε χρονο με το χρονο θα γινεται ακομα πιο δύσκολο και ισως αισθανόμαστε τυχεροι γιατι στο μελλον τα πραγματα θα δυσκολεψουν ακομα περισσότερο.
Τύπε, ήδη το 1990 , ήταν το χειρότερο στον κόσμο .
Χειρότερα δεν γίνεται .
Μόνο τα ίδια σκατά μπορεί να παραμείνει ή να βελτιωθεί .

Το 1995 υπάλληλοι κινητής τηλεφωνίας , είχαν bmw 320ci cabrio .
Σερβιτόροι είχαν S2000.
Πήγαιναν ΠΣΚ αράχωβα και σπέτσες .

Το θέμα είναι πόσο βλάκας και θύμα είσαι . Ανέχεσαι να γαμηθείς να αγοράσεις bmw
για να ρίξεις την 1.64 κόρη εργάτη από τα σεπόλια , καθηγήτρια γαλλικών και να της εικανοποιείς τα γούστα ;
ΑΝ ΤΟ ΑΝΕΧΕΣΑΙ , ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ, ΤΡΑΒΑ ΚΟΥΠΙ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ.
Όσες ψωλές και αγγούρια να φάει ο κώλος σου τα αξίζει .Σκασμός.

Αν δεν ανέχεσαι , ψάχνεις αλάνια γκόμενες που δεν απαιτούν ριμπ αϊ σε φαγάδικα 200€ τα δύο άτομη νηστικοί, χωρίς κρασί και γλυκό . Ή ψάχνεις ξένες ή πας εσύ έξω.
Στην αυστρία φοιτητής σουρωμένος , έκανα κατάσταση σε υπάλληλο μίνι μάρκετ που πήγα να αγοράσω μπύρες για τα κολλητάρια. Έμεινα σχεδόν έναν χρόνο σπίτι της. Είναι 1.80 . Κάνε τέτοιο καμάκι στην ελλάδα.


Αν το κάνεις, θα σε κερνάω εγώ 3 χρόνια αστακούς , συναγρίδες και ριμπ άϊ με σατό ρότσιλντ ....
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.864
Like
16.618
Πόντοι
3.656
Η κατηγορία που λες αλανια γκόμενες που δεν απαιτουν ριμπαι στην ελλαδα μονο με το κυαλι θα τις βρεις.
Δεν σε νοιάζει πόσες απαριθμεί η κατηγορία. Εσύ χρειάζεσαι 2-3 το χρόνο να βρίσκεις.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.060
Like
3.321
Πόντοι
1.706
εχεις ξεφυγει! Ανωμαλιαρα, δεν βρισκεσαι σε παρελαση λοατκι να δινεις οδηγιες.
:new_shocked:Συμμετέχει σε τέτοιες παρελάσεις; Και δεν της φαινότανε. Αν και κάτι είχα αρχίσει να ψιλιάζομαι από τα γυναικεία ενδύματα...


Στον τελευταιο λογαριασμο που ειχες στο μπου μας μοστραριζες το τρανσλικερρρ, μετα εφυγες λουζμενος στην ξευτιλα
Ποιος Ποια είναι; Υπάρχει νικ ή κάποιο λινκ για ... γραφολογική εξέταση; :wink:


Τά ίδια μού λέει καί τό άλλο παρτάλι...ότι είμαι ο Zigo τών Εξαρχείων.
Πάλι συκοφαντίες; Πότε είπα εγώ για Εξάρχεια; Πού ξέρω εγώ πού έκανες τα ζιγκολίκια σου; Αν και με τα νέα στοιχεία που κατέθεσε ο Μαντράς για λοάτκι καταστάσεις, θα πρέπει να είσαι πολύ ανωμαλιάρα τελικά... :embarrased:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.065
Πόντοι
2.356
Όλα ότι γράφω είναι αλήθεια διότι απλώς συμβαίνουν με τεράστια επιβεβαίωση στην πραγματική ζωή. Ο Φρόιντ ήταν πορωμένος τρελλός
διότι έψαξε να βρει τι θέλουν οι γυναίκες λες και παίζει ρόλο. Ο σύγχρονος άνδρας απλά κοιτάζει το συμφέρον του χρησιμοποιώντας όσα γνωρίζει ως υπεραρκετά. :rockon:Δηλαδή την πέφτει στα ίσα σε όσες του αρέσουν, ξέρει πως να κάνει παιχνίδι και απολαμβάνει γαμήσια από όσα σκάνε. Η μόνη απάντηση στον γυναικοκεντρισμό. :rockon:Δεν υπήρξε ποτέ συσπείρωση και τέτοιες αηδίες μεταξύ ανδρών. Αυτά είναι για αδύναμους και ανίκανους που ζητούν ψήφο εμπιστοσύνης.
Πρόκειται για πορωμένους πουτανάκηδες, σοσια-λούληδες και ψευδαισθητικούς. :2funny:
Ο καθένας στην ζωή όπως
κι η καθεμία ειναι για την πάρτη του/της. Από όσους είχαν ξεκίνησαν να με σκυλοβριζουν, να στρεψοδικούν κτλ, έχουν μείνει ελάχιστοι που απλά δεν μπορούν ούτε αυτοί να ορθώσουν ανάστημα. :rockon:Μεταξύ αυτών απαντώ πλέον σε ελάχιστους κι αυτό μόνο και μόνο για να κάνω ότι θέλω. Γενικώς αλωνίζω εδώ μέσα. Δεν μπαίνω σε καλούπια. Μέλη της προκοπής στο θέμα είναι ελάχιστα. :hi: Γράφω εδώ για να κατεδαφίζω κάθε ελπίδα σε ναυάγια. Τους θεωρώ άχρηστους και είναι κιόλας. Είναι σαν να παίζω σκάκι
με μεθυσμένο και τυφλό αρχάριο. Δεν είχαν/έχουν καμία τύχη.

giphy.gif


:rockon:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.844
Like
3.624
Πόντοι
1.706
:new_shocked:Συμμετέχει σε τέτοιες παρελάσεις; Και δεν της φαινότανε. Αν και κάτι είχα αρχίσει να ψιλιάζομαι από τα γυναικεία ενδύματα...



Ποιος Ποια είναι; Υπάρχει νικ ή κάποιο λινκ για ... γραφολογική εξέταση; :wink:



Πάλι συκοφαντίες; Πότε είπα εγώ για Εξάρχεια; Πού ξέρω εγώ πού έκανες τα ζιγκολίκια σου; Αν και με τα νέα στοιχεία που κατέθεσε ο Μαντράς για λοάτκι καταστάσεις, θα πρέπει να είσαι πολύ ανωμαλιάρα τελικά... :embarrased:
Καί οι 2 είστε ανωμαλέτες τού κερατά!!
Δέν αποκλείω καί τό γεγονός νά γαμεί η μία τήν άλλη...όλα παίζουν!!
Εχετε τρομερό κόμπλεξ κατωτερότητας απέναντι μου χαμούρες!!
Μέχρι στιγμής μέ έχετε πεί...Dj-αποτυχημένο ηχολήπτη-Trans-πούστη-Zigolo-γκόμενα...τί άλλο πιά ? :2funny:
Ξεκωλιάρες...
 

leopold_00

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
3
Like
96
Πόντοι
1
Της έστειλες μνμ και εκανε να σου απαντησει 1.5 μηνα??
Είναι πολυασχολη?καλα δεν ειχε χρόνο να στειλει?
Μίλαγε ασύστολα χωρις να αφήσει εσενα να μιλήσεις?
Σκυλί βολτα μονης κλπ ρεντ φλαγκ
Ας λεει η γνωστη καλα λόγια και ο εμπορας οταν θέλει να πουλήσει ενα προϊόν και σκαρτο να είναι καλα λογια θα πει.
Οταν λες μεγάλος εισαι 40 και?
Λοιπον φιλαρακι με τα γραφομενα σου οπως τα εγραψες η συμβουλή μου ειναι να μην ασχοληθείς παλι με αυτή, ουτε απόπειρα να ξαναβρεθεις μαζι της.
Εχει πολλα. Red flags η συγκεκριμένη οποτε δεν αξίζει τον κόπο και στο λεω φιλικά

Η αλήθεια είναι πως έκανα και εγώ καιρό να την μιλήσω ενώ ήξερε πως γνωρίζω για αυτήν. Και εγώ 1 μνμ έστειλα η αλήθεια έιναι λέγοντας σχεδόν τίποτα και τελειόνωντας με "όποτε θες πάρε τηλ". Ήμουν λίγο κάφρος μιας και αυτό ήταν το intro. Είμαι πλέον 42 και βαράνε οι καμπάνες αλήθεια είναι διότι μια φορά βρέθηκα κοντα στο να αποκτήσω οικογένεια και...δεν πήγαν όλα καλά. Σκεφτόμουν επειδή έιναι άβγαλτη θα συμπεριφερθεί περίεργα αλλά ακόμα κ έτσι μάλλον δεν....ευχαριστώ για την συμβουλή αλλά η αλήθεια είναι πως έστειλα ενα μνμ και για σήμερα αν θέλει να βγούμε. Αν παιχτεί δικαιολογία πάλι, εννοείται δεν ασχολούμαι ξανά. Που να βρείς γυναίκα άβγαλτη στα 34 με ελπίδα να φτιάξεις οικογένεια ξανά?
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.065
Πόντοι
2.356
Ας ρίξω κι άλλο αλάτι στις πληγές κάποιων. Γιατί βρίζουν μόνο τις Ελληνίδες αφού πλέον όλες οι γυναίκες στον πλανήτη έχουν εναρμονιστεί με τον γυναικοκεντρισμό; :confused:
η απάντηση είναι ότι επειδή μένουν στην Ελλάδα έχουν απαξιωθεί σε συντριπτικό βαθμό από Ελληνίδες.
Ως επακόλουθο υποστηρίζουν μόνο αλλοδαπές πουτάνες
ή μη (τις οποίες αυτές έμμεσα πληρώνουν αδρά άρα πουτάνες είναι κι εκείνες) ώστε να καλύψουν πληρώνοντας την ανυπαρξία τους. Όλα αυτά σε στημένα γαμήσια με περιορισμένο πρόγραμμα και χρόνο ξεπέτας. Ιδεολογία ηττημένων υποτακτικών δηλαδή. Εγκεφαλική στραπονίαση.

:2funny:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.612
Κριτικές
62
Like
41.393
Πόντοι
8.530
Εδώ λες μια μεγάλη αλήθεια.

Ξεσηκώνονται αλλιώς τα κορίτσια, άμα μυριστούν ότι ο παίκτης διαθέτει ένα αξιοπρεπέστατο παλαμάρι.

Έστω και για να δοκιμάσουν, επειδή πέφτουν συχνά σε μικροτσούτσουνους τυπάδες με μεγάλη ιδέα για τον εαυτό τους, αλλά όχι και την αντίστοιχη πούτσα.
Kατι μπαλοτσοΤσυριζαιες τα λένε αυτά ..ειδικά αν ο μαύρος μυρίζει τσικνιλα -οχι λόγω απλυσιας αλλά επειδή αυτή είναι η φυσιολογική μυρωδιά δέρματος πολλών μαύρων φυλων-θα περνάνε μίλια μακρυά.
Όσοι έχουν δοκιμάσει μαύρες θα επιβεβαιώσουν τα λεγόμενα μου....έχω πέσει σε μαύρες που μυριζε το δερμα τους,έχω πέσει και σε άοσμες .
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.060
Like
3.321
Πόντοι
1.706
Γερο αν θες να το παμε κοντρα πες το και μην παίρνεις το μερος της Μάγκι.
Σεβαστώ να διαφωνείς δεν λεω και ας αναπτύξουμε διάλογο
Έπρεπε να σταματήσεις στην αυτοβελτίωση για το dating. Είναι ένα ωραίο θέμα με το οποίο μπορεί να ασχοληθεί όποιος ενδιαφέρεται. Θα μπορούσαμε να παραβλέψουμε τα προηγούμενα προφίλ σου και να πούμε, ΟΚ βρήκε επιτέλους ένα ενδιαφέρον θέμα ο τύπος. Όταν άρχισες το ότι έχεις κάνει ψυχολόγος κι ενίοτε βοηθάς μάλιστα και χωρίς αμοιβή, κάηκες. Δεν γίνεται να χωνεύουμε όλη την παραμύθα, ρε τύπε. Θα πρέπει να προσποιούμαστε ότι σε πιστεύουμε και να σχολιάζουμε περιστατικά που τάχα σου έχουν συμβεί. Δεν έχει νόημα όλο αυτό.

ΥΓ Το γραφείο σου είναι Κυψέλη ή Πάτρα, τύπε; Μήπως είσαι και επισκέπτης καθηγητής στο πανεπιστήμιο του Μπρνο;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Magi

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
2.577
Like
3.412
Πόντοι
456
Θεωρώ, ότι οι δυνατές ψώλες ανάμεσα στα κορίτσια μας κάνουν αρκετές υποχωρήσεις, και βάζουν μπόλικο νερό στο κρασί τους, άμα κόψουν τη φάση, ότι θα τον φάνε από ένα γυμνασμένο κορμί με ένα πουλί πάνω από 20-22 εκατοστά.

17 και 18 και 19 δεν είναι το ίδιο. Ειδικά όχι, άμα πρόκειται για κανάν κοιλαρά με γεροντόπαχα και σακουλιασμένο σώμα, που θέλει χάπια για να πηδήξει.

Να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους.

:—)
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.065
Πόντοι
2.356
Kατι μπαλοτσοΤσυριζαιες τα λένε αυτά ..ειδικά αν ο μαύρος μυρίζει τσικνιλα -οχι λόγω απλυσιας αλλά επειδή αυτή είναι η φυσιολογική μυρωδιά δέρματος πολλών μαύρων φυλων-θα περνάνε μίλια μακρυά.
Όσοι έχουν δοκιμάσει μαύρες θα επιβεβαιώσουν τα λεγόμενα μου....έχω πέσει σε μαύρες που μυριζε το δερμα τους,έχω πέσει και σε άοσμες .
Είναι γνωστό τοις πάσι ότι οι Ευρωπαίοι υστερούν σε μέγεθος ψωλής των Αράβων, Νιγηριανών κτλ. Από την στιγμή που οι γυναίκες έχουν πάει 50 χρόνια μπροστά κι οι άνδρες σκέφτονται 50 χρόνια πίσω με ιπποτισμούς κτλ, μην μπορώντας να αποδεχθούν ότι στον γυναικοκεντρισμό μετράει μόνο ποιος θα περνάει καλά, λογικό είναι να γαμιούνται αρκετές με μαύρους κι όχι μόνο οι σκουπιδιάρες του ΣΥΡΙΖΑ. Πολλοί άνδρες έχουν καταντήσει συστηματικοί χαπάκηδες κι ανασφαλείς γαμιάδες. :2funny: Το νόημα είναι να περνάς καλά στην ζωή κι όχι να προσπαθείς να εντυπωσιάσεις γυναίκες
σαν είλωτας.
Αλλά σάμπως υπάρχει μυαλό στα κεφάλια κάποιων ρε μαν;

:confused:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.065
Πόντοι
2.356
Θεωρώ, ότι οι δυνατές ψώλες ανάμεσα στα κορίτσια μας κάνουν αρκετές υποχωρήσεις, και βάζουν μπόλικο νερό στο κρασί τους, άμα κόψουν τη φάση, ότι θα τον φάνε από ένα γυμνασμένο κορμί με ένα πουλί πάνω από 20-22 εκατοστά.

17 και 18 και 19 δεν είναι το ίδιο. Ειδικά όχι, άμα πρόκειται για κανάν κοιλαρά με γεροντόπαχα και σακουλιασμένο σώμα, που θέλει χάπια για να πηδήξει.

Να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους.

:—)
Σωστά! Παίζε σκάκι να μάθεις να κερδίζεις κι όταν χάνεις να ευθύνεται μόνο εσύ. Μόνο στο σκάκι γίνεται αυτό. Είσαι υπεύθυνος μόνο εσύ και τίποτα άλλο. Ούτε άνεμος, ούτε αυτογκόλ, ούτε συμπαίκτες κτλ. Εγώ που τον έχω 16-17 στα καλύτερα μου, ξέρω ότι υστερώ απέναντι
σε έναν θηριώδη αράπη ή λευκό κτλ. Έχω όμως μούρη 7 και κορμί 8 οπότε έχω προσόντα να χτυπήσω το "κουδούνι" σε γκόμενα για να την πέσω με το μυαλό και με την γλώσσα. Μιλάμε για απίστευτο θάρρος και θράσος. Της ρουφάω όλη την ενέργεια. Αν πάω να στάζω λεφτά θα πάρω μια πουτάνα κι αν προσπαθώ να την πείσω ότι είμαι κορυφαίος, δεν θα κερδίσω τίποτα. Τέλος, κανείς άνδρας δεν καυλώνει
αν η άλλη είναι άχρηστη ως γυναίκα και γι αυτό οφείλουμε στον εαυτό μας να πηγαίνουμε μόνο με όσες μας καυλώνουν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ και μας ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ όπως κι εμείς. Όλα τα υπόλοιπα γαμήσια ειναι της σειράς. Ουτε αυτό το επιχείρημά μου γκρεμίζεται.

:rockon:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.060
Like
3.321
Πόντοι
1.706
Γερο για πες μας τοτε και τι χρωμα ειναι το σπίτι μου?ολα τα ξερεις εσυ.
Εκτος και αν εισαι κανας κατασκοπος η κανεις υποκλοπες λογαριασμών και τα ξέρεις ταχα μου ολα.
Του Μπρνο που κολλαει?η κυψέλη που κολλαει?Καλλιθέα μενω και Πάτρα πηγαίνω συχνα λογω κάποιων καταστάσεων και το ξέρεις απο το εκάστοτε νήμα.
Εισαι μπερδεμένος...
Οσο για τα υπολοιπα δεν λεω τίποτα δεν εχω σκοπό να δειξω ποιος ειμαι και τη κανω ουτε να το παιξω έξυπνος
Καλύτερα να περιοριστείς στα της αυτοβελτίωσης, λέω εγώ. Είναι ενδιαφέροντα από όπου και αν τα διαβάζεις για να μας τα μεταφέρεις εδώ. Άσε τις σπουδές ψυχολογίας. Δεν γίνεσαι ψυχολόγος με γνώσεις κραβμάγκα. Τα περιστατικά παίζει και να τα κατασκευάζεις ο ίδιος, όπως πχ εκείνο όπου ο άλλος δεν ήξερε τι να κάνει με την άλλη που του έβαλε τελεσίγραφο 3 μηνών, ενώ είχε μείνει μαζί της 8 χρόνια. :2funny: Και θα πρέπει τώρα οι άλλοι να κάθονται να αναλύουν κακοφτιαγμένες ιστορίες για να βγάζουν ψεύτικα συμπεράσματα.
Καλύτερα να πάρεις εκείνη την πιστοποίηση που λέγαμε και να ψάξεις για δουλειά, γιατί μπορεί να δυσκολέψουν τα πράγματα και να μην την βγάζεις με το ΚΕΑ.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.065
Πόντοι
2.356
Βροχή τα επιχειρήματα.
Στις τσόντες πλέον έχουν φύγει οι λευκοί αστεράτοι γαμιάδες. Η συντριπτική πλειοψηφία λευκών είναι κάτι μισοριξιές ή καθημερινοί καημένοι :2funny: με ένα οκ πουλί, χάπια και καλούς ευρυγώνιους κτλ φακούς. Οι οποίοι γαμάνε κάποιες σχετικές μουνάρες εκτός από καχεκτικές πορνοστάρ και φοράδες 120 κιλών. Αυτό συμβαίνει για να τονώνεται η ζήτηση της αποτυχημένης ή της μπουχέσας λόγω γυναικοκεντρισμού. Από την άλλη ο αράπης πορνοστάρ είναι σαν τον Χουλκ. Έχετε δει ποτέ αράπη μισοριξιά σε τσοντα; τα έχουμε πει.
Ο λευκός άνδρας χτυπιέται. Κάντε ότι νομίζετε λοιπόν ώστε να περνάτε καλά.
Να πάει να γαμηθεί όλος
ο πλανήτης. Μόνοι σας είστε
κι ο καθένας για την πάρτη του.

:rockon:
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.769
Like
2.125
Πόντοι
456
Καλύτερα να πάρεις εκείνη την πιστοποίηση που λέγαμε και να ψάξεις για δουλειά, γιατί μπορεί να δυσκολέψουν τα πράγματα και να μην την βγάζεις με το ΚΕΑ.
Νομίζω ταξιτζής ήταν αυτός στην "προηγούμενη ζωή".
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.769
Like
2.125
Πόντοι
456
Ας ρίξω κι άλλο αλάτι στις πληγές κάποιων. Γιατί βρίζουν μόνο τις Ελληνίδες αφού πλέον όλες οι γυναίκες στον πλανήτη έχουν εναρμονιστεί με τον γυναικοκεντρισμό; :confused:
η απάντηση είναι ότι επειδή μένουν στην Ελλάδα έχουν απαξιωθεί σε συντριπτικό βαθμό από Ελληνίδες.
Ως επακόλουθο υποστηρίζουν μόνο αλλοδαπές πουτάνες
ή μη (τις οποίες αυτές έμμεσα πληρώνουν αδρά άρα πουτάνες είναι κι εκείνες) ώστε να καλύψουν πληρώνοντας την ανυπαρξία τους. Όλα αυτά σε στημένα γαμήσια με περιορισμένο πρόγραμμα και χρόνο ξεπέτας. Ιδεολογία ηττημένων υποτακτικών δηλαδή. Εγκεφαλική στραπονίαση.

:2funny:
Τύπε, από τότε που σε κατηγόρησε ο troubaman βγάζεις αρνητικότητα. Το site σε στήριξε στην ψηφοφορία κι ο troubaman ανοίγει τρολαριστικά θέματα κάθε κυριακή για την κοπρολαγνεία και τις bi ανησυχίες του. Μην τους δίνεις σημασία.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.065
Πόντοι
2.356
Τύπε, από τότε που σε κατηγόρησε ο troubaman βγάζεις αρνητικότητα. Το site σε στήριξε στην ψηφοφορία κι ο troubaman ανοίγει τρολαριστικά θέματα κάθε κυριακή για την κοπρολαγνεία και τις bi ανησυχίες του. Μην τους δίνεις σημασία.
Με βολεψε αυτό για να έχω να λέω κι άλλα ρε μαν. Καλά χαμπάρι δεν έχεις πάρει τι γίνεται; αν εξαιρέσουμε τις γαμομάνες που έχω φάει και τις στρεψοδικίες που χαλάνε την κουβέντα, ότι και να μου γράψουν είναι σαν να περιμένουν να πέσει πύργος με ροχαλες.

:2funny:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.060
Like
3.321
Πόντοι
1.706
Ο ζαν κλωντ βανταμ γερο έκανε κικ μποξινγκ και αλλα αθλήματα πριν.
Και λοιπόν; Αυτά τα έκανε ο JCV ο πραγματικός. Εγώ λέω τι μας είπες ότι έκανες εσύ (στο προηγούμενο προφίλ).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom