Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Φυσικά αυτά τα 10χιλιάρικα τα βγάζουν στη Γερμανία ΜΟΝΟ εισοδηματίες,επιχειρηματίες και το 1% του υπαλληλικού προσωπικού.

Ο kman τα μετράει όλα με λεφτά,όμως δεν είναι έτσι..
Αν είσαι τούρκος κληρονόμος αλυσίδας κεμπάμπ,πλούσιος Έλληνας που συμπεριφέρεται σαν τούρκος,ινδός super αρχιπρογραμματιστής με βαρβάτο μισθο,κ.λ.π.στη δύση έχεις ταβάνι στις γκόμενες,ΌΤΙ και αν κάνεις.

Με δυτικές γκόμενες μετράνε περισσότερο άλλα πράγματα..

Το solo sponsoring,είναι μόνο για Κίεβο και άλλα υποανάπτυκτα μέρη της Σλαβικής επαρχίας..

προσπαθεις και εσυ να αλλαξεις τον αρχηγο τωρα στα γεραματα, ο kman2 εχει χαραξει ενα δικο του πλανο στο μυαλο του και δεν το αλλαζει με τιποτα. σιγουρα αν αλλαζε νοτροπια θα ετρωγε στην Γερμανια που ζει γκομενες αλλά τα μηδενιζει και τα ισωπεδωνει ολα με τις θεωριες του. γιατι οπως σωστα αναφερεις οι δυτικες γυναικες καθως και οι σλαβες που εχουν αφομοιωθει στην γερμανικη κοινωνια κοιτανε και αλλα πραγματα σ' εναν αντρα και οχι μονο ξερα τα φραγκα που εχει καποιος. οσα χρηματα και να εχει καποιος αν φερεται σαν αραβοτουρκος καμια γομενα της προκοπης δεν προκειται να του κατσει
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
προσπαθεις και εσυ να αλλαξεις τον αρχηγο τωρα στα γεραματα, ο kman2 εχει χαραξει ενα δικο του πλανο στο μυαλο του και δεν το αλλαζει με τιποτα. σιγουρα αν αλλαζε νοτροπια θα ετρωγε στην Γερμανια που ζει γκομενες αλλά τα μηδενιζει και τα ισωπεδωνει ολα με τις θεωριες του. γιατι οπως σωστα αναφερεις οι δυτικες γυναικες καθως και οι σλαβες που εχουν αφομοιωθει στην γερμανικη κοινωνια κοιτανε και αλλα πραγματα σ' εναν αντρα και οχι μονο ξερα τα φραγκα που εχει καποιος. οσα χρηματα και να εχει καποιος αν φερεται σαν αραβοτουρκος καμια γομενα της προκοπης δεν προκειται να του κατσει

Ο kman έχει γράψει και αρκετά αλληλοαναιρούμενα πράγματα..

Ότι υπάρχουν καλές Γερμανίδες και για να βγάλεις μια τέτοια πρέπει να βγάζεις καθαρά 5000 ευρώ.
Όμως αν και κατά τους ισχυρισμούς του τα βγάζει,Γερμανίδα δε βλέπουμε..
Αυτό φυσικά συμβαίνει γιατί η καλή Γερμανίδα,δεν κατακτιέται με βαλκανικούς πυραύλους και κλάριν γραφικότητες..

Ότι αυτό που τον νοιάζει είναι μόνο να αλλάζει γκόμενες,ενώ από την άλλη παραδέχεται ότι σπονσοράρει κάποιες συγκεκριμένες γκόμενες,επί χρόνια.

Επίσης να τα σκας σε 7 σπονσορέτες ταυτόχρονα,800 ευρώ νοίκι,σπονσορινγκ σε Σαντορίνη και ταυτοχρονες επενδύσεις σε real estate στην Αθήνα,δεν είναι κατορθωτά από μισθωτό στη Γερμανία.

Από τα γραφόμενα κάθε μέλους πρέπει να ξέρεις τι θα κρατήσεις και τι όχι..



 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Το μηχανάκι του μπαμπά σου μας ανεβάζεις πάλι ρε αποτυχημένη εμφύτευση πουτσότριχας;

Μην γράφουμε ξανά τα ίδια..
Κάποιοι εργαζόμαστε και στέλνουμε λεφτά στην Ελλάδα,ενώ εσένα 50χρονών άεργο καραφλομπιφτέκι σου στέλνει ακόμη λεφτά ο μπαμπάκας για να μείνεις εκεί που είσαι και να μην ξαναγυρίσεις.

Πες μας τώρα που έκανες τόσο επιτυχημένη εμφύτευση;
Σε πόσες βδομάδες λες να τα πιάνεις κοτσίδα;
Η βαφή που χρησιμοποιείς κάνει και για να βάψω στρογγυλοφάναρο GLX με κινητήρα ASTREA;
Σιγά μην είχε ο πατέρας μου μηχανάκι  :2funny:υπάρχουν εκατοντάδες μάρτυρες στον Πειραιά που τους ενοχλούσε τη νύχτα η ξεταπωτη εξάτμιση (τοτε ειχα marving 4 σε 1).Καθως και όλο το σχολείο στα Καμίνια που πήγαινα σχολείο κάθε μέρα με το μηχανάκι.
  Και λεφτά από Ελλάδα να μην πάρω δε θα πεινάσω έχω ε δω 3 διαμερίσματα (έχουν ερθει ατομα από το σάϊτ και εχουν δει τα παντα.Και ένα διαμέρισμα στο κέντρο της Βαρσοβίας που νοικιάζω.Επρεπε να σε είχα εδώ όπως αυτούς τους φουκαράδες που είχαν έρθει να γελάω μαζί σου όπως γέλαγα με την κατάντια τους  :2funny: :2funny:
 
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Επρεπε να σε είχα εδώ όπως αυτούς τους φουκαράδες που είχαν έρθει να γελάω μαζί σου όπως γέλαγα με την κατάντια τους  :2funny: :2funny:

Αν θες να γελάσεις, μπορείς απλά να κοιτάξεις στον καθρέφτη τις πουτσότριχες που σου φύτεψαν στο κεφάλι.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ακουμε εδω μεσα για χιλιαρικα 2000 3000 λεει ο αλλος θες για Κιεβο ο αλλος 5000
Εγω Αγγλια ζουσα με 1200Ευρω + σπιτι πληρωμενο (με συγκατοικο) απ την εταιρια και μου φθανανε,συνολο δηλαδη 1800Ευρω σαν κοστος ζωης και εβαζα και στην ακρη καθε μηνα τουλαχιστον 400Ευρω
Ημουνα μιση ωρα απο Λονδινο και ηθελα κατω απο 2k και εσεις λετε εδω οτι καποιος θελει 4-5k ακομα και Λονδινο με 4k εισαι αρχοντας τι συζηταμε

Ειπαμε να μιλαμε σοβαρα...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Αν θες να γελάσεις, μπορείς απλά να κοιτάξεις στον καθρέφτη τις πουτσότριχες που σου φύτεψαν στο κεφάλι.
το Μάλι μου γαμάει και δερνει.
 Αν είχες την παραμικρή γνώση σχετικά με τη Ρωσσία θα ήξερες ότι εδω με τους φτωχομπινέδες γελάνε  :2funny:σα το Πιρφόρο πηγαίνεις και βγάζεις φωτο γκόμενες στο δρόμο  :2funny:
 Ήρθαν φτωχομπινέδες σαν κ εσένα κ εδώ ψάχνοντας για δουλειά αλλά σε ένα δυο μήνες έφυγαν πίσω στην Ελλάδα για ένα καλύτερο μέλλον.Για δε μας γράφεις ότι οι Γερμανοί σας έχουν στην ίδια μοίρα με τους Τουρκους :2funny:
 [video]y7QZeNkeI8Q&feature=youtu.be[/video]

 Πήγαινα εκείνοι μαζεύονταν αυτοί οι κακομοίρηδες σαν εσένα για να  :2funny:μαζί τους  :2funny:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
το Μάλι μου γαμάει και δερνει.

Αφού πουτσότριχες σου έβαλαν,πως να μη γαμάει..

Πες μου τώρα,όταν γίνω και εγώ 113 ετών σαν και εσένα,που να
πάω να κάνω τόσο πετυχημένη εμφύτευση;
Σε πόσες βδομάδες θα κάνω ράστα;

Λες να με πιάσουν κορόιδο σαν εσένα και να μου φάνε λεφτά ή δουλεύουν μόνο καθυστερημένους σαν εσένα;

Συμβούλεψέ μας λίγο ρε πεπονογάμη,τι σε έχουμε εδω μέσα,μόνο για κλόουν;
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Ο kman έχει γράψει και αρκετά αλληλοαναιρούμενα πράγματα..

Ότι υπάρχουν καλές Γερμανίδες και για να βγάλεις μια τέτοια πρέπει να βγάζεις καθαρά 5000 ευρώ.
Όμως αν και κατά τους ισχυρισμούς του τα βγάζει,Γερμανίδα δε βλέπουμε..
Αυτό φυσικά συμβαίνει γιατί η καλή Γερμανίδα,δεν κατακτιέται με βαλκανικούς πυραύλους και κλάριν γραφικότητες..

Ότι αυτό που τον νοιάζει είναι μόνο να αλλάζει γκόμενες,ενώ από την άλλη παραδέχεται ότι σπονσοράρει κάποιες συγκεκριμένες γκόμενες,επί χρόνια.

Επίσης να τα σκας σε 7 σπονσορέτες ταυτόχρονα,800 ευρώ νοίκι,σπονσορινγκ σε Σαντορίνη και ταυτοχρονες επενδύσεις σε real estate στην Αθήνα,δεν είναι κατορθωτά από μισθωτό στη Γερμανία.

Από τα γραφόμενα κάθε μέλους πρέπει να ξέρεις τι θα κρατήσεις και τι όχι..

α μπραβο  :hi:

εγω μονο να συμπληρωσω οτι δεν γινεται ο kman2 να ειναι πεζο 2 να μην εχει αυτοκινητο και να σπονσοραρει 7 ταυτοχρονα απο 800 ευρω.

συμφωνα μ' αυτα που γραφει θα σπονσοραριζα 1-2 λιγοτερες και θα επαιρνα ενα αυτοκινητο.

καπου δεν κολλανε ολα αυτα που γραφει.

εγω αγορασα καινουριο αυτοκινητο εσκασα 15000 χιλ. ντουκου ουτε δοσεις ουτε μαλακιες.

με τα γραφομενα του kman2 δεν εχει 15000 χιλ.  να παρει ενα αυτοκινητο και εχει χρηματα να σπονσοραρει αβερετα 800 ευρα σε 7 γυναικες;

 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
α μπραβο  :hi:

εγω μονο να συμπληρωσω οτι δεν γινεται ο kman2 να ειναι πεζο 2 να μην εχει αυτοκινητο και να σπονσοραρει 7 ταυτοχρονα απο 800 ευρω.

συμφωνα μ' αυτα που γραφει θα σπονσοραριζα 1-2 λιγοτερες και θα επαιρνα ενα αυτοκινητο.

καπου δεν κολλανε ολα αυτα που γραφει.

εγω αγορασα καινουριο αυτοκινητο εσκασα 15000 χιλ. ντουκου ουτε δοσεις ουτε μαλακιες.

με τα γραφομενα του kman2 δεν εχει 15000 χιλ.  να παρει ενα αυτοκινητο και εχει χρηματα να σπονσοραρει αβερετα 800 ευρα σε 7 γυναικες;

800 ευρω είναι το νοίκι του,απλά γενικά τα νούμερα που έχει γράψει κατά καιρούς δεν βγαίνουν..

Δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα.
Και εγώ που δε χορεύω,χάνω τις salsa-techno-clubόβιες γκομενες.
Αυτό μπορεί να το κανει ο Glock ή ο Boldemort  :priest: :2funny:

Δεν μπορούμε να τα καταφέρνουμε σε όλα.
 

Επισκέπτης
Υ.Γ. Με κανάν πορνοτουρίστα όμως που λέει:"Tι κάνει αυτός ο ζουμπάς babyface με τη μουνάροβα;Για να πάω κοντά,να τον σπρώξω λίγο και να του πατήσω το παπούτσι"
παίζει να ασχοληθούν :rolleyes: :grin:
Εχεις φαει πολυ μπουλινγκ στο σχολειο φιλε, σε νιωθω... :'(
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Αφού πουτσότριχες σου έβαλαν,πως να μη γαμάει..

Πες μου τώρα,όταν γίνω και εγώ 113 ετών σαν και εσένα,που να
πάω να κάνω τόσο πετυχημένη εμφύτευση;
Σε πόσες βδομάδες θα κάνω ράστα;

Λες να με πιάσουν κορόιδο σαν εσένα και να μου φάνε λεφτά ή δουλεύουν μόνο καθυστερημένους σαν εσένα;

Συμβούλεψέ μας λίγο ρε πεπονογάμη,τι σε έχουμε εδω μέσα,μόνο για κλόουν;
κρύβεσαι πίσω από το πληκτρολόγιο που δε μπορουμε να δουμε την καταντια σου.και από τη φτωχομπινεδια σου βγάζεις κακία.Αν σε είχα δω θα γέλαγε μαζί σου.
Ακουμε εδω μεσα για χιλιαρικα 2000 3000 λεει ο αλλος θες για Κιεβο ο αλλος 5000
Εγω Αγγλια ζουσα με 1200Ευρω + σπιτι πληρωμενο (με συγκατοικο) απ την εταιρια και μου φθανανε,συνολο δηλαδη 1800Ευρω σαν κοστος ζωης και εβαζα και στην ακρη καθε μηνα τουλαχιστον 400Ευρω
Ημουνα μιση ωρα απο Λονδινο και ηθελα κατω απο 2k και εσεις λετε εδω οτι καποιος θελει 4-5k ακομα και Λονδινο με 4k εισαι αρχοντας τι συζηταμε

Ειπαμε να μιλαμε σοβαρα...
Εσυ εννοείς να πας κάπου σαν μετανάστης,και οι Πακιστανοί μένουν 5-6 Σε ένα δωμάτιο.Εγω δεν απευθύνομαι σε μετανάστες αλλά σε Πόρνομετανάστες ανθρωπους που θελουν να πανε καπου για να  :knockinb:και να ζουνε καλυτερα απ οτι ζουσαν στην Ελλαδα.Η Ρωσσια μπορει ν γινει ο παραδεισος αλλα μπορει να γινει και η κολαση!Αν είναι να μην έχεις αμάξι και να περπατας μες τα χιόνια ή να ζεις με συγκάτικο οπως λες και να μην έχεις λεφτά τι να το κάνεις?Ελλάδα θα περνάς πολύ καλύτερα.Η πλάκα είναι που πολλοί δεν καταλαβαίνουν ότι τώρα στην Ελλάδα αν είσαι φτωχός γαμάς πιο εύκολα απ ότι εδώ.Οποτε με ένα εισόδημα κάτω από 2.000 ευρώ το μήνα καλύτερα να μείνεις Ελλάδα Αφού θα σου μείνουν καθαρά 1400-1500 ευρώ αν βγάλεις το ενοίκιο.Με αυτά τα λεφτά Ελλάδα θα πέρναγες καλύτερα πιστεύω.Τωρα αν έχεις 2.500+ συν όλα τα άλλα που έχω πει έρχεσαι εδώ και νομίζεις ότι πέθανες και είσαι στον παράδεισο  :2funny:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Εχεις φαει πολυ μπουλινγκ στο σχολειο φιλε, σε νιωθω... :'(

Μη μου τα θυμίζεις, στο σχολείο όλοι με έλεγαν βλαμμένο,οι γείτονες καλούσαν την αστυνομία απλά επειδή αγαπούσα πολύ τις γάτες τους. :-

Ευτυχώς οι γονείς μου με έστειλαν στη Ρωσία και έχω βρει γαλήνη γαμώντας πεπόνια και κάνοντας βιντεάκια στο youtube.. :'( :'( :'(
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Ακουμε εδω μεσα για χιλιαρικα 2000 3000 λεει ο αλλος θες για Κιεβο ο αλλος 5000
Εγω Αγγλια ζουσα με 1200Ευρω + σπιτι πληρωμενο (με συγκατοικο) απ την εταιρια και μου φθανανε,συνολο δηλαδη 1800Ευρω σαν κοστος ζωης και εβαζα και στην ακρη καθε μηνα τουλαχιστον 400Ευρω
Ημουνα μιση ωρα απο Λονδινο και ηθελα κατω απο 2k και εσεις λετε εδω οτι καποιος θελει 4-5k ακομα και Λονδινο με 4k εισαι αρχοντας τι συζηταμε

Ειπαμε να μιλαμε σοβαρα...

Φίλε αν έπαιρνες 1200 EUR Αγγλία έπαιρνες λιγότερα από το βασικό που είναι 1200 λίρες. Δεν ξέρω τη δουλειά έκανες αλλά σε πιάσανε κωστάκη. Στο λέω απλά σαν συμβουλή.

ΥΓ. Έχουμε αρχές, βλέπετε χαρακτήρα που κρατάω με το Δημητράκη, 2 φορές με έχει βρίσει.  Έχει συνδεθεί απευθείας με πούτσο που λέει και ο kman.
 

Επισκέπτης
Σιγά μην είχε ο πατέρας μου μηχανάκι  :2funny:υπάρχουν εκατοντάδες μάρτυρες στον Πειραιά που τους ενοχλούσε τη νύχτα η ξεταπωτη εξάτμιση (τοτε ειχα marving 4 σε 1).Καθως και όλο το σχολείο στα Καμίνια που πήγαινα σχολείο κάθε μέρα με το μηχανάκι.
  Και λεφτά από Ελλάδα να μην πάρω δε θα πεινάσω έχω ε δω 3 διαμερίσματα (έχουν ερθει ατομα από το σάϊτ και εχουν δει τα παντα.Και ένα διαμέρισμα στο κέντρο της Βαρσοβίας που νοικιάζω.Επρεπε να σε είχα εδώ όπως αυτούς τους φουκαράδες που είχαν έρθει να γελάω μαζί σου όπως γέλαγα με την κατάντια τους  :2funny: :2funny:
 
Πες του και για τα λεφτα που βγαζεις απ το χρηματστηριο να τον βουλωσεις.

Γενικα υπαρχει μια αλαζονια απο τους νεους γκασταρμπαιτερ της Γερμανιας που εκνευριζει εμας που ειμαστε old money. Ισως επειδη η ζωη στη Γερμανια εχει γρηγορους ρυθμους και εχει απομακρυνθει απο την ουσια και την απολαυση του ζειν, να κανει τον ανθρωπο αλαζονα, στεγνο, αψυχο.
 

Επισκέπτης
Μη μου τα θυμίζεις, στο σχολείο όλοι με έλεγαν βλαμμένο,οι γείτονες καλούσαν την αστυνομία απλά επειδή αγαπούσα πολύ τις γάτες τους. :-

Ευτυχώς οι γονείς μου με έστειλαν στη Ρωσία και έχω βρει γαλήνη γαμώντας πεπόνια και κάνοντας βιντεάκια στο youtube.. :'( :'( :'(
Λογικα θα σε ελεγαν σπασικλα οπως και εμενα. Εγω ομως δεν μιμηθηκα τους διωκτες μου μεγαλωνοντας, δεν εγινα σαν αυτους. Γιατι αυτο θα σημαινε οτι θα με ειχαν συντριψει.

Ειμαι πολυ γεναιοδωρος και προστατευτικος με οσους θεωρω πιο αδυναμους απο εμενα, χωρις αυτο να σημαινει βεβαια οτι βαζω τετοιες συγκρισεις στο μυαλο μου. Αλλα αν καποιος ψηλεας παει να πατησει το ποδι του αλλου μπορει να με βρει στη μεση.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Φίλε αν έπαιρνες 1200 EUR Αγγλία έπαιρνες λιγότερα από το βασικό που είναι 1200 λίρες. Δεν ξέρω τη δουλειά έκανες αλλά σε πιάσανε κωστάκη. Στο λέω απλά σαν συμβουλή.

ΥΓ. Για να μη λέτε, βλέπετε χαρακτήρα που κρατάω με το Δημητράκη, 2 φορές με έχει βρίσει. Έχουμε αρχές, έχει συνδεθεί απευθείας με πούτσο που λέει και ο kman.

1200 με διαμονη και διατροφη μεσα ασχετα που προτιμουσα εκτος απο πρωινο να τρωω οπου θελω
Αν τα βαλεις κατω ειναι αρκετα παραπανω απ τον βασικο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Εχεις φαει πολυ μπουλινγκ στο σχολειο φιλε, σε νιωθω... :'(
Σιγουρα στο σχολειο τον ειχα ξεσκισει,και τώρα τ ίδια σκατα είναι η ζωή του  :2funny:εφυγε απο την Ελλαδα γιατι δεν είχε να φαει :2funny:μένει σε ένα εχθρικό τόπο όπου τον κοιτανε με απαξιωση οι Γερμανοι,παιρνει 1000-1.500 ευρω και απ αυτα στελνει και Ελλάδα!θα μένει σε κάνα οικοτροφείο πηγαινει με το λεωφορείο και γυναίκες θα βλέπει μόνο στα όνειρά του  :2funny:φυσικό είναι να βγάζει κακία.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Λογικα θα σε ελεγαν σπασικλα οπως και εμενα. Εγω ομως δεν μιμηθηκα τους διωκτες μου μεγαλωνοντας, δεν εγινα σαν αυτους. Γιατι αυτο θα σημαινε οτι θα με ειχαν συντριψει.

Μεγαλώνοντας απλά έγινες ένα τρολ με πολλαπλά ακάουντς που σιγοντάρεις διανοητικά ανάπηρους που γαμάνε γατες και πεπόνια.

Σιγουρα στο σχολειο τον ειχα ξεσκισει,και τώρα τ ίδια σκατα είναι η ζωή του  :2funny:εφυγε απο την Ελλαδα γιατι δεν είχε να φαει :2funny:μένει σε ένα εχθρικό τόπο όπου τον κοιτανε με απαξιωση οι Γερμανοι,παιρνει 1000-1.500 ευρω και απ αυτα στελνει και Ελλάδα!θα μένει σε κάνα οικοτροφείο πηγαινει με το λεωφορείο και γυναίκες θα βλέπει μόνο στα όνειρά του  :2funny:φυσικό είναι να βγάζει κακία.

Βγάζω κακία γιατί ζηλεύω τα πλούσιά σου μαλλιά ρε μπιφτέκι :2funny:





 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
800 ευρω είναι το νοίκι του,απλά γενικά τα νούμερα που έχει γράψει κατά καιρούς δεν βγαίνουν..

Δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα.
Και εγώ που δε χορεύω,χάνω τις salsa-techno-clubόβιες γκομενες.
Αυτό μπορεί να το κανει ο Glock ή ο Boldemort  :priest: :2funny:

Δεν μπορούμε να τα καταφέρνουμε σε όλα.

ακριβως αυτο, οσοι διαβαζουν τον καιμαν και ειναι μεσα στην αγορα εργασιας μπορουν ευκολα να καταλαβουν οτι τα νουμερα αυτα που γραφει δεν βγαινουν διοτι ειναι υπαλληλος μισθωτος.

εγω που ειμαι ελευθερος επαγγελματιας αγορασα αυτοκινητο καινουριο με 15000 χιλ. ειχα να επιλεξω αν θα εκανα 5 ταξιδια των 3000 χιλ το καθε ταξιδι ή αν αγοραζα καινουριο αυτοκινητο και επελεξα το δευτερο γιατι το αυτοκινητο μενει και για 5 χρονια θα ειναι καινουριο.

πορνοταξιδια οτι ωρα θελεις κανεις ειτε με μικρο ειτε με μεγαλο μπατζετ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom