Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
αρχιδια

οσοι σου εχουν πει να συναντηθειτε την εκανες με ελαφρα, κλασσικο παραδειγμα με τον δρ.λοβ που φτασατε να ειστε στο ιδιο κλαμπ και δεν συναντηθηκατε.

με τον μονο που συναντηθηκες ειναι ο ιπποτης ο οποιος αν δεν το καταλαβες, ειπε οτι δε μετρας μια στο καμακι , ειχες 0% επιτυχια στην πολωνια και εισαι ενας κομπλεξικος παραμυθας

παρε τα αρχιδια μου τωρα νουμερο

Είσαι αξιοθρήνητος.Στον Love εγώ πρότεινα να συναντηθούμε στο Κίεβο τον Ιανουάριο που ήταν εκεί και δεν απάντησε γιατί δεν ήθελε.Αν δεν το πιστεύεις διάβασε τι έγραψε ο ίδιος ή περίμενε την απάντησή του.
Αλλά εντάξει,δεν έχεις σχέση,απορώ γιατί γράφεις.Σε ενδιαφέρει να γαμήσεις Κίεβο ή όχι?Πας καθόλου Κίεβο?Τι να πω,είσαι άσχετος με το χώρο εντελώς.
Νομίζεις οτι εγώ δεν τσεκάρω αυτά που γράφει ο Love?Θα πήγαινα ποτέ Shooters Τετάρτη να δω τι εννοεί?Κατάλαβα τι εννοεί.
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.007
Πόντοι
216
Εγώ σου έχω πει να πάμε μαζί σε όποιο κλαμπ θες και αν διαπιστώσεις κάτι διαφορετικό γράψτο.
Και έξω αν θες πάμε,σε όποιο μωλ θες,παντού.Δεν υπάρχουν διαφορές.
αρχιδια

οσοι σου εχουν πει να συναντηθειτε την εκανες με ελαφρα, κλασσικο παραδειγμα με τον δρ.λοβ που φτασατε να ειστε στο ιδιο κλαμπ και δεν συναντηθηκατε.

με τον μονο που συναντηθηκες ειναι ο ιπποτης ο οποιος αν δεν το καταλαβες, ειπε οτι δε μετρας μια στο καμακι , ειχες 0% επιτυχια στην πολωνια και εισαι ενας κομπλεξικος παραμυθας

παρε τα αρχιδια μου τωρα νουμερο
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.007
Πόντοι
216
Είσαι αξιοθρήνητος.Στον Love εγώ πρότεινα να συναντηθούμε στο Κίεβο τον Ιανουάριο που ήταν εκεί και δεν απάντησε γιατί δεν ήθελε.Αν δεν το πιστεύεις διάβασε τι έγραψε ο ίδιος ή περίμενε την απάντησή του.
Αλλά εντάξει,δεν έχεις σχέση,απορώ γιατί γράφεις.Σε ενδιαφέρει να γαμήσεις Κίεβο ή όχι?Πας καθόλου Κίεβο?Τι να πω,είσαι άσχετος με το χώρο εντελώς.
σκασε ηλιθια
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Γενικά τα άτομα τύπου Love κτλ κάνουν το λάθος να τα βλέπουν όλα από την άποψη περιορισμένου μπάτζετ.Δηλαδή η λογική είναι αν πάω με μπάτζετ 1000 ευρώ την εβδομάδα είναι καλύτερα Κίεβο,Λβωφ ή Πόζναν?Αυτή η λογική είναι λάθος γιατί θεωρεί σα δεδομένο το μπάτζετ 1000 ευρώ και τη μια βδομάδα ή 10 μέρες ελεύθερο χρόνο.
Εγώ λέω αν πάω με 3000 ευρώ πού είναι καλύτερα?Αν πάω με 2000 ευρώ πού είναι καλύτερα?
Αν πάω με 1000 ευρώ πού είναι καλύτερα κτλ?
Εχει διαβαθμίσεις,τώρα π.χ. λέω με 3000 ευρώ πρέπει να σκεφτείτε 3 φορές πριν πάτε Κίεβο γιατί πολύ πιθανόν να γαμήσετε καλύτερα Ρωσία ή Λευκορρωσία.Με 1000 ευρώ παίζει να αξίζει το Λβωφ καλύτερα αν κάνετε καλή προετοιμασία από mamba κτλ.Εχει ψιλοαλλάξει τώρα.Το Κίεβο είναι ακόμα καλό αλλά όχι τόσο αποφασιστικά καλό.Δε θα κάνετε ινσταφάκς και instadates και θα γαμήσετε χαμηλότερη ποιότητα από πριν με τα ίδια λεφτά.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
kman το τεντωσες οσο πάει στην υπερβολή!! Αγοράζουν αυτοκίνητα και διαμερίσματα στις πουτανες οι Γάλλοι και οι δυτικοι!! Μαλακιες!!Ούτε μια τέτοια περίπτωση δεν γνωρίζω!!
Ουτε καν πάμε Ουκρανία να της γαμησουν καλα καλα αυτοί θα τους αγοράσουν και διαμερίσματα....Κατι τελειωμένοι γερόι Αμερικανοί πηγαιναν σε events που διοργάνωναν εκει με σκοπό τον γάμο οχι το πηδημα.Νυφες ψάχνουν αν και συνήθως πέφτουν σε κομπινες φάσεις.
Δεν είναι όλες πουτανες απλα εσύ ψάχνεις τις πουτανες και το γενικευεις.Εγω εχω γνωρίσει φοιτητριες 20 χρόνων που με πήγαιναν ραντεβού στο  mac Donald's παρόλο που επεμενα εγω να παμε για σουσι  μην τρώμε τα Σκατα!! Μια άλλη 22 απο badoo είχε έρθει κατευθείαν σπίτι μου ραντεβού αλλα μιλάγαμε κανα μηνα πριν προετοιμασία..με ενα πατατακι και ενα κρασί τα έκανε ολα!!  Μην το ξεφτιληζεις δεν είναι όλες οι γυναίκες πουτανες..Έχει πολλές εκει οκ αλλα έχει απείρως πιο πολλές απλα νορμάλ.Σε όλες για να κάτσουν όμως άφησα να υπόσχεση δεσμού και αυτό μέτραει πιο πολύ απο το χρήμα μερικές φορές!!

Οσο για οτι μου πρότεινες να βρεθούμε εινα μαλακιες στο εχω ξαναπεί..Μου έγραψες είμαι εκει με γκομενα ελα να με δεις να με απολαύσεις..Εννοείται πως δεν θα ερχόμουν χεστηκα να τρεχω να σε απολαυσω με μια πληρωμενη. Το βραδυ έγραψα πως είμαι caribbean και μου λες έφυγα τώρα και μιλάμε για 12:30 την νύχτα!!!

Όταν δέχτηκα σωστή πρόταση απο 10 μέλη εδω παμε ολοι Κίεβο να παλεψουμε πηγα δεν κρυφτηκα και βγηκαμε ολοι μαζι και πέρασαμε και μια χαρά!!


 
  • Like
Αντιδράσεις: XMan19

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
kman το τεντωσες οσο πάει στην υπερβολή!! Αγοράζουν αυτοκίνητα και διαμερίσματα στις πουτανες οι Γάλλοι και οι δυτικοι!! Μαλακιες!!Ούτε μια τέτοια περίπτωση δεν γνωρίζω!!
Ουτε καν πάμε Ουκρανία να της γαμησουν καλα καλα αυτοί θα τους αγοράσουν και διαμερίσματα....Κατι τελειωμένοι γερόι Αμερικανοί πηγαιναν σε events που διοργάνωναν εκει με σκοπό τον γάμο οχι το πηδημα.Νυφες ψάχνουν αν και συνήθως πέφτουν σε κομπινες φάσεις.
Δεν είναι όλες πουτανες απλα εσύ ψάχνεις τις πουτανες και το γενικευεις.Εγω εχω γνωρίσει φοιτητριες 20 χρόνων που με πήγαιναν ραντεβού στο  mac Donald's παρόλο που επεμενα εγω να παμε για σουσι  μην τρώμε τα Σκατα!! Μια άλλη 22 απο badoo είχε έρθει κατευθείαν σπίτι μου ραντεβού αλλα μιλάγαμε κανα μηνα πριν προετοιμασία..με ενα πατατακι και ενα κρασί τα έκανε ολα!!  Μην το ξεφτιληζεις δεν είναι όλες οι γυναίκες πουτανες..Έχει πολλές εκει οκ αλλα έχει απείρως πιο πολλές απλα νορμάλ.Σε όλες για να κάτσουν όμως άφησα να υπόσχεση δεσμού και αυτό μέτραει πιο πολύ απο το χρήμα μερικές φορές!!

Οσο για οτι μου πρότεινες να βρεθούμε εινα μαλακιες στο εχω ξαναπεί..Μου έγραψες είμαι εκει με γκομενα ελα να με δεις να με απολαύσεις..Εννοείται πως δεν θα ερχόμουν χεστηκα να τρεχω να σε απολαυσω με μια πληρωμενη. Το βραδυ έγραψα πως είμαι caribbean και μου λες έφυγα τώρα και μιλάμε για 12:30 την νύχτα!!!

Όταν δέχτηκα σωστή πρόταση απο 10 μέλη εδω παμε ολοι Κίεβο να παλεψουμε πηγα δεν κρυφτηκα και βγηκαμε ολοι μαζι και πέρασαμε και μια χαρά!!

Κάτσε.Δε γνώρισες τις γκόμενες που γνώρισα εγώ που μου εξιστορούσαν τα κατορθώματα των φιλενάδων τους και πώς τα μασούσαν από Δυτικούς και Αμερικανούς.
Επίσης δε συναντήθηκες όταν σου είπα.Θα πηγαίναμε μαζί Carribean,θα έβλεπες μετά την άλλη όχθη του ποταμού.Εγώ γιατί σου πρότεινα ενώ θα μπορούσες να μου χαλάσεις την εικόνα σοβαρού σπόνσορος?Τα λόγια είναι περιττά.
Φυσικά και είχα φύγει τότε στις 00:30 αφού έκανα τριολέ στο διαμέρισμα.
Και τότε ήταν καλά ακόμα,τον Ιανουάριο.Κρίμα,δεν έγινε η συνάντηση τιτάνων.
Πάντα λέω να έρθει κόσμος όταν πάω γιατί χρειάζομαι βοήθεια σε αρκετές περιπτώσεις.Δεν έρχεται κανείς.Θέλουν έτοιμο φαί,δε θέλουν να μοχθήσουν.Ο μη εργαζόμενος μηδέ εσθιέτω.
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.007
Πόντοι
216

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
οριστε ΒΛΑΚΑ Κμαν και αποδειξη για την 183 που τη γαμαει οποιος θελει με 140 ευρω


τραβα εσυ να ταϊζεις χιλιαρικα τα 3αρια ξυλοποδαρους σου για να το παιζεις μπρουκλης, καμμενε  :jerking: :jerking:

Ε ναι,γάμησέ την τότε αφού σου αρέσει,ποιο είναι το πρόβλημα?
Είσαι ακτός θέματος όλη την ώρα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
α ναι? πας να το ριξεις στο τσιφτετελι τωρα γελοιε? τι ειναι εκτος θεματος? οτι ΕΜΕΙΣ λεμε οτι καλυτερες μουναρες απο τα μπαζα που χρυσοπληρωνεις μπορεις να τις γαμησεις χωρις καν να μπεις σε εξοδα να πας σε αλλη χωρα? ρουφα τα χυσια μου γελοιε, σε εχω καταξεφτιλισει παραμυθα :2on1:

Φυλής,Μεταξουργείο,στούντιο είναι ακόμα πιο vfm.Γάμα εκεί τότε.
Γούστα είναι αυτά.
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.007
Πόντοι
216
Ε ναι,γάμησέ την τότε αφού σου αρέσει,ποιο είναι το πρόβλημα?
Είσαι ακτός θέματος όλη την ώρα.
α ναι? πας να το ριξεις στο τσιφτετελι τωρα γελοιε? τι ειναι εκτος θεματος? οτι ΕΜΕΙΣ λεμε οτι καλυτερες μουναρες απο τα μπαζα που χρυσοπληρωνεις μπορεις να τις γαμησεις χωρις καν να μπεις σε εξοδα να πας σε αλλη χωρα? ρουφα τα χυσια μου γελοιε, σε εχω καταξεφτιλισει παραμυθα :2on1:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Kman2 θέλω να σε ρωτήσω κάτι!!!

#Ένα μέτριο ουκρανάκι(7άρι σε εμφάνιση)
με  100 ευρώ  μπορώ να την έχω ένα 24ώρο μαζί μου???

Μόνο επαρχία και με προυποθέσεις.Κίεβο είναι αδύνατο.Είναι εντελώς γελοίο το ποσό με τα σημερινά δεδομένα.
Με 200 ναι,γίνεται πάλι υπό προυποθέσεις.
Γενικά το 100 είναι μαλακία νούμερο,δε στέκει πλέον.Για μία δύο ώρες ίσως,αλλά για όλη τη μέρα είναι λίγο.
Πρέπει να ψάξεις για σεμιπρο επαρχία.Η εύκολη λύση είναι να βάλεις chotsu naiti sponsora στο mamba και να στείλεις σε όλες τις επαρχιώτισσες.Μετά να βρεις μία και να της προτείνεις ένα πακέτο π.χ. 300 ευρώ για όλη την εβδομάδα.Αυτό στέκει αρκετά.Μετά πας στοχευμένα στην πόλη της και μένεις μαζί της για μια βδομάδα.
Μπορείς και να κάνεις μετατροπή σε γκρίβνυα γιατί πολλές γκόμενες από χωριά δεν ξέρουν πόσο είναι τα 300 ευρώ και να γράψεις σου δίνω 9000 γκρίβνυα για όλη τη βδομάδα.Αυτό ακούγεται πολλά γιατί είναι τρία μηνιάτικα επαρχία ή τρία νοίκια οπότε δέχονται.Βέβαια περίμενε γκόμενα με πολύ απλή εμφάνιση,συνηθισμένα ρούχα,απλή κόμμωση,άνω των 25 ετών,συνήθως με παιδί,χωρισμένη κτλ,όχι κάτι το ιδιαίτερο.Επίσης τρελή βαρεμάρα επαρχία εκτός από το γαμήσι.
Αυτή είναι η πιο φτηνή μέθοδος.Δεν την κάνω γιατί βαριέμαι τρομερά επαρχία πλέον και θέλω έξαψη,χαιλίκια όπως Κίεβο.
Οι Κιεβιώτισσες τα σέρνουν χοντρά στις χωριάτες γιατί τους χαλάνε την πιάτσα,απύθμενο μίσος.
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.007
Πόντοι
216

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Μόνο επαρχία και με προυποθέσεις.Κίεβο είναι αδύνατο.Είναι εντελώς γελοίο το ποσό με τα σημερινά δεδομένα.
Με 200 ναι,γίνεται πάλι υπό προυποθέσεις.
Γενικά το 100 είναι μαλακία νούμερο,δε στέκει πλέον.Για μία δύο ώρες ίσως,αλλά για όλη τη μέρα είναι λίγο.
Πρέπει να ψάξεις για σεμιπρο επαρχία.Η εύκολη λύση είναι να βάλεις chotsu naiti sponsora στο mamba και να στείλεις σε όλες τις επαρχιώτισσες.Μετά να βρεις μία και να της προτείνεις ένα πακέτο π.χ. 300 ευρώ για όλη την εβδομάδα.Αυτό στέκει αρκετά.Μετά πας στοχευμένα στην πόλη της και μένεις μαζί της για μια βδομάδα.
Μπορείς και να κάνεις μετατροπή σε γκρίβνυα γιατί πολλές γκόμενες από χωριά δεν ξέρουν πόσο είναι τα 300 ευρώ και να γράψεις σου δίνω 9000 γκρίβνυα για όλη τη βδομάδα.Αυτό ακούγεται πολλά γιατί είναι τρία μηνιάτικα επαρχία ή τρία νοίκια οπότε δέχονται.Βέβαια περίμενε γκόμενα με πολύ απλή εμφάνιση,συνηθισμένα ρούχα,απλή κόμμωση,άνω των 25 ετών,συνήθως με παιδί,χωρισμένη κτλ,όχι κάτι το ιδιαίτερο.Επίσης τρελή βαρεμάρα επαρχία εκτός από το γαμήσι.
Αυτή είναι η πιο φτηνή μέθοδος.Δεν την κάνω γιατί βαριέμαι τρομερά επαρχία πλέον και θέλω έξαψη,χαιλίκια όπως Κίεβο.
Οι Κιεβιώτισσες τα σέρνουν χοντρά στις χωριάτες γιατί τους χαλάνε την πιάτσα,απύθμενο μίσος.

Αν είχα μπάτζετ κάτω από 1500 ευρώ και ήθελα να γαμήσω με 100 μόνο δε θα πατούσα ποτέ το πόδι μου Κίεβο.Επαρχία μόνο.
Για σπόνσορινγκ,σεμιπρος κτλ λέει το Κίεβο μόνο αν έχεις ένα μίνιμουμ 1500 ευρώ για ξόδεμα.Αλλιώς χάνεις τα λεφτά σου.
Δηλαδή θα πας να το παίξεις σπόνσορας στην άλλη με 500 ευρώ συνολικά ή θα προτείνεις να γαμήσεις short term τριήμερο με ένα Samsung τηλέφωνο στα 200 ευρώ ή ένα φόρεμα και τακούνια στην ίδα τιμή?Δε στέκει ούτε με σφαίρες.Ούτε εφτάρια δεν κάθονται έτσι Κίεβο.Δελεαστικές προσφορές για επαρχία ίσως αλλά με την καμία για Κίεβο.
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.007
Πόντοι
216
3αρι μπαζο που πληρωνει 2000 ευρω ο Κμαν

7dCAMW.jpg


μουναρα που γαμας σε ελληνικο στουντιο με ενα πενηνταρι (με 100 σου κανει παπαδες και βεβαια δεν ειναι η μονη ομορφη σε ελληνικα στουντιο)

https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=170110.0;attach=995749;image[/img[/URL]]


Κμαν, εισαι ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΡΟΪΔΟ και ΜΠΑΖΟΓΑΜΗΣ
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.007
Πόντοι
216
Αν είχα μπάτζετ κάτω από 1500 ευρώ και ήθελα να γαμήσω με 100 μόνο δε θα πατούσα ποτέ το πόδι μου Κίεβο.Επαρχία μόνο.
Για σπόνσορινγκ,σεμιπρος κτλ λέει το Κίεβο μόνο αν έχεις ένα μίνιμουμ 1500 ευρώ για ξόδεμα.Αλλιώς χάνεις τα λεφτά σου.
Δηλαδή θα πας να το παίξεις σπόνσορας στην άλλη με 500 ευρώ συνολικά ή θα προτείνεις να γαμήσεις short term τριήμερο με ένα Samsung τηλέφωνο στα 200 ευρώ ή ένα φόρεμα και τακούνια στην ίδα τιμή?Δε στέκει ούτε με σφαίρες.Ούτε εφτάρια δεν κάθονται έτσι Κίεβο.Δελεαστικές προσφορές για επαρχία ίσως αλλά με την καμία για Κίεβο.
οταν πας κιεβο εχεις μαζι σου και κανα ιλουσρασιον καταλογο δωρων οπως τα duty free και τον μοιραζεις στο δρομο για να διαλεξουν οι πουτανες σου?  :2funny: :2funny:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
οταν πας κιεβο εχεις μαζι σου και κανα ιλουσρασιον καταλογο δωρων οπως τα duty free και τον μοιραζεις στο δρομο για να διαλεξουν οι πουτανες σου?  :2funny: :2funny:

για βαλε καμια φωτογραφια του κμαν με την 189 του
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Βαλκανιοπουτσιστικη Μυσταγωγια! Μεχρι και αντι-Σπονσορες απο αλλα νηματα εχουν ερθει, γιατι ο Βαλκανιος Τσοπανης εξαλειφει τον ανταγωνισμο, με το πληθωριστικο μουνι! Πληρης ισοπεδοση με αυξηση τιμων και μετα μαζευει ολο το χαρτι/μουνι κοψοχρονια! Πληρης χειραγωγηση τιμων αρα πληρης ελεγχος της αγορας! Monopoli!

@ΠαριΠαρι Δεν κατεχεις το Παιγνιο!
Τα στεηκς και το πρεστιζ της ισχης! Θελει η πουτανα να κρυφτει, στα στουντιο!
Ενω ο σπονσορας την κυκλοφορει, προκαλει, προσκαλει και διαλεγει αυτος αρχοντικα! Ειναι απλο, δεν εχετε το mentality για τα μεγαλα σαλωνια και τα ατσαλινα βαλκανικα νευρα!
υγ. @ΠαριΠαρι, δεν στελνεις κανα λινκ με το κορμι απο το στουντιο???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom