Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
kman το τεντωσες οσο πάει στην υπερβολή!! Αγοράζουν αυτοκίνητα και διαμερίσματα στις πουτανες οι Γάλλοι και οι δυτικοι!! Μαλακιες!!Ούτε μια τέτοια περίπτωση δεν γνωρίζω!!
Ουτε καν πάμε Ουκρανία να της γαμησουν καλα καλα αυτοί θα τους αγοράσουν και διαμερίσματα....Κατι τελειωμένοι γερόι Αμερικανοί πηγαιναν σε events που διοργάνωναν εκει με σκοπό τον γάμο οχι το πηδημα.Νυφες ψάχνουν αν και συνήθως πέφτουν σε κομπινες φάσεις.
Δεν είναι όλες πουτανες απλα εσύ ψάχνεις τις πουτανες και το γενικευεις.Εγω εχω γνωρίσει φοιτητριες 20 χρόνων που με πήγαιναν ραντεβού στο  mac Donald's παρόλο που επεμενα εγω να παμε για σουσι  μην τρώμε τα Σκατα!! Μια άλλη 22 απο badoo είχε έρθει κατευθείαν σπίτι μου ραντεβού αλλα μιλάγαμε κανα μηνα πριν προετοιμασία..με ενα πατατακι και ενα κρασί τα έκανε ολα!!  Μην το ξεφτιληζεις δεν είναι όλες οι γυναίκες πουτανες..Έχει πολλές εκει οκ αλλα έχει απείρως πιο πολλές απλα νορμάλ.Σε όλες για να κάτσουν όμως άφησα να υπόσχεση δεσμού και αυτό μέτραει πιο πολύ απο το χρήμα μερικές φορές!!

Οσο για οτι μου πρότεινες να βρεθούμε εινα μαλακιες στο εχω ξαναπεί..Μου έγραψες είμαι εκει με γκομενα ελα να με δεις να με απολαύσεις..Εννοείται πως δεν θα ερχόμουν χεστηκα να τρεχω να σε απολαυσω με μια πληρωμενη. Το βραδυ έγραψα πως είμαι caribbean και μου λες έφυγα τώρα και μιλάμε για 12:30 την νύχτα!!!

Όταν δέχτηκα σωστή πρόταση απο 10 μέλη εδω παμε ολοι Κίεβο να παλεψουμε πηγα δεν κρυφτηκα και βγηκαμε ολοι μαζι και πέρασαμε και μια χαρά!!
Δεν υπάρχει περίπτωση να δώσει κάποιος διαμέρισμα σε πόρνη αν έχει κάποιος αυτή τη δυνατότητα, τη βρίσκει την άκρη και στη χώρα του... Να με απολαύσεις? Χαχχαχαχχα  :happy:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τύπε Κομπλέ τα μεγάλα ερωτήματα του φόρουμ με σειρά σπουδαιότητας είναι τα εξής:

-του σηκώνεται του παριπαριπαριπαπαπαρι...παρι?

-Ο δάσκαλος μιλάει μόνο με χάρη Κύπριο ή μήπως και μεDr Love?

-Τον ΒΠ τον έχει δει κάποιος που γράφει στο φόρουμ και να έχει γράψει πως πράγματι είναι αυτός που λεει εμφανισιακά  ή όλοι τον ξέρουν απο πμ?

-Τι δουλειά κάνει ο Κμαν?*

* πιο πολύ μας νοιάζει η σχέση του με την εργοδοσία και όχι το αντικείμενο της εργασίας
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
230
Πόντοι
86
Μυστες θα ειμαι για 2 μερες στο τελος της εβδομαδας στο Boryspil

Ακουω συμβουλές
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Μυστες θα ειμαι για 2 μερες στο τελος της εβδομαδας στο Boryspil

Ακουω συμβουλές
Αν θέλεις κανονικές γκόμενες και την αίσθηση του καμακιού πρέπει πλέον να εξασκηθείς σε τρία level καμακιού!Ανοιγεις τίντερ και παίζεις και στο δρόμο και κρατάς σκληρή πειθαρχία στις παρακάτω προσεγγίσεις ακόμα και στην ίδια κοπέλα!
-Αρχικά το παίζεις κούλ τύπος που ψάχνει σοβαρή κοπέλα για σχέση !Τα νορμάλ δηλαδή όπως ο Dr Love
Αν δεν υπάρχει ανταπόκριση περνάς στο plan B
-Προτίνεις φαγητό και έξοδο σε νορμαλ μέρη!Κάτι σαν σύστημα Μίδα έξω απο σχολές και σταθμούς
Και τέλος αν δεν τσιμπήσει πας στο άχαστο Plan C!!!!

Δεν περιγράφω άλλο!
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
230
Πόντοι
86
Αν θέλεις κανονικές γκόμενες και την αίσθηση του καμακιού πρέπει πλέον να εξασκηθείς σε τρία level καμακιού!Ανοιγεις τίντερ και παίζεις και στο δρόμο και κρατάς σκληρή πειθαρχία στις παρακάτω προσεγγίσεις ακόμα και στην ίδια κοπέλα!
-Αρχικά το παίζεις κούλ τύπος που ψάχνει σοβαρή κοπέλα για σχέση !Τα νορμάλ δηλαδή όπως ο Dr Love
Αν δεν υπάρχει ανταπόκριση περνάς στο plan B
-Προτίνεις φαγητό και έξοδο σε νορμαλ μέρη!Κάτι σαν σύστημα Μίδα έξω απο σχολές και σταθμούς
Και τέλος αν δεν τσιμπήσει πας στο άχαστο Plan C!!!!

Δεν περιγράφω άλλο!

2 μερες θα μεινω, τιντερ λοιπον..
Ελπιζω να ξέρουν αγγλικα
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
2 μερες θα μεινω, τιντερ λοιπον..
Ελπιζω να ξέρουν αγγλικα
Ναι αλλά μελέτησε καλά εδώ στο site το plan C διότι στη χώρα αυτή είναι η μόνη σταθερά κυρίως αν κάποια σου αρέσει πολύ και είναι άνω του 7 και να πας οπλισμένος με αερομεταφερόμενες συστηχίες!!! ;)
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
230
Πόντοι
86
Μπορει να αραξω με στολή και ταμπλετ στο χοτέλι που θα ειμαστε.

 
  • Like
Αντιδράσεις: yorkie

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Τύπε Κομπλέ τα μεγάλα ερωτήματα του φόρουμ με σειρά σπουδαιότητας ειναι τα εξής:
-του σηκώνεται του παριπαριπαριπαπαπαρι...παρι?
-Ο δάσκαλος μιλάει μόνο με χάρη Κύπριο ή μήπως και μεDr Love?
-Τον ΒΠ τον έχει δει κάποιος που γράφει στο φόρουμ και να έχει γράψει πως πράγματι είναι αυτός που λεει εμφανισιακά  ή όλοι τον ξέρουν απο πμ?
-Τι δουλειά κάνει ο Κμαν?*
* πιο πολύ μας νοιάζει η σχέση του με την εργοδοσία και όχι το αντικείμενο της εργασίας
1. Καλητερα να μην δοκιμασεις την πυρ.καυλικη ισχυς του Παρι!
2. Γιατι να μιλαει ο ΔρΛοβ με δασκαλο??? Εξ αλλου εχουν διαφορετικους στοχους!
3. Ο ΒΠ ειναι αυτος που λεει το ονομα του! Τι μας νοιαζει η ομορφια του, οταν κανει την δουλεια του!
4. Υπαλληλος, Σπονσορας, Μουνοεισοδηματιας! Δουλευει για το μουνι!
Εσυ εισαι παλιο κλωναρι η καινουργιο?
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
1. Καλητερα να μην δοκιμασεις την πυρ.καυλικη ισχυς του Παρι!
2. Γιατι να μιλαει ο ΔρΛοβ με δασκαλο??? Εξ αλλου εχουν διαφορετικους στοχους!
3. Ο ΒΠ ειναι αυτος που λεει το ονομα του! Τι μας νοιαζει η ομορφια του, οταν κανει την δουλεια του!
4. Υπαλληλος, Σπονσορας, Μουνοεισοδηματιας! Δουλευει για το μουνι!
Εσυ εισαι παλιο κλωναρι η καινουργιο?
Ο Δρ Love μοιάζει πολύ με Ιωσήφ Μπλάσκο αλλά πιο νέος  σε αρκετά θέματα και στοχευςης γυναικών αλλά και κινήσεων στο φόρουμ!Μην ξεχνάς πως ο Μπλάσκος είχε δώσει ραντεβού με Ντάβαριτς Μίδα και κάποιον άλλο που τους παρακολουθούσε απο μακριά χωρίς να εμφανιστεί !

Κλωνάρι είναι κάποιος που γράφει με δυο Νίκ!Εγω γράφω μόνο με το νέο μου!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ο Δρ Love μοιάζει πολύ με Ιωσήφ Μπλάσκο αλλά πιο νέος  σε αρκετά θέματα και στοχευςης γυναικών αλλά και κινήσεων στο φόρουμ!Μην ξεχνάς πως ο Μπλάσκος είχε δώσει ραντεβού με Ντάβαριτς Μίδα και κάποιον άλλο που τους παρακολουθούσε απο μακριά χωρίς να εμφανιστεί !

Κλωνάρι είναι κάποιος που γράφει με δυο Νίκ!Εγω γράφω μόνο με το νέο μου!
o δασκαλος εχει εμφανιστει και σε αλλα 2 μελη που εχουν καιρο να γραψουν.ακομα με τον ρολογα
παλαιοτερα ειχαν επικοινωνια συχνα χωρις να βρεθουνε.ο δασκαλος σε 2 εβδομαδες θα ειναι κυπρο παλι αλλα οχι στην πολη που διαμενωκαι 3 μερες μετα εγω αναχωρω οδυσσο.ο βαλκανιος πουτσαρας ριχνει μερικες φορες αρνητικες σποντες για μενα και αμφισβητα τις μεθοδους μου για τοτε που ελεγα καμακι στα παγκακια και παρκα.αυτα καναμε χρονια στην μοσχα που ηταν η βαση μου και αρηγοτερα κιεβο ειχε
αποτελεσμα.στα παρκα πηγαιναν οι μοσχοβητες να γνωριστουν για αυτο τον λογο πηγαιναν.
για τα παγκακια ειπε και ο δασκαλος οτι οι ουκρανοι καμακωνουν φρι με τις ωρες εκει και δεν χρειαζετε να ξοδευονται.αν οι ελληνες που γραφουν λογο ηλικιας η εμφανισης δεν μπορουν να το κανουν δεν συμαινει ειμαι ακυρος.με τους ουκρανους και ρωσους εχει επιτυχια.τα ειπαμε τους ξενους πως τους βλεπουν και ειπα πολλες φορες πιες εθνικοτητες μπορει να εχουν επιτυχια με νορμαλ.εκανα ιδικη μνεια στην γαλλια τοτε και αποδειξη το δωδεκαρι στην ευροβιζιον πηρε η γαλλια απο ουκρανια!
ακομα ο βαλκανιος νομιζει ολες τις βλεπω πουτανες.ποτε δεν πεφτω εξω με καμια γκομενα 100%
οταν κοψω μια αμεσως την βαζω σε κατηγορια οπως και αυτες εμας.για την κοπελα που εβαλες φιλε φωτο στειλε μυνημα να δεις οτι δεν θα απαντησει απλα για να δεις ειναι φατε ματια ψαρια οπως σουλεω.
και ο ρολογας παλια με αμφισβητουσε και στο τελος ηρθε στα νερα μου.του ειπα δεν φτεει αυτος αλλα η νοοτροπια που εχουν με τους ξενους ενω με τους δικους τους παρτουζαρουν καθε γυφτο με την παρεα του.
για τον κμαν ειπα μην κανουν επιθεσεις.μιλα παντα σωστα και μας λεει ο ανθρωπος ασχολοθμε και γαμω πουτανες.οι αλλοι δεν καταλαβα τι κακο κανει και επιτιθωνται.το θεμα ειναι οι τιμες?δηλαδη αν στον κμαν ζητανε 200 νομιζεις στον βαλκανιο θα πανε τζαμπα η με 50?και στον βαλκανιο παλι 200 θα πουνε.
οι ιδιες στο σαλον μπορει να περνουν 800 γριβνα αυτο δεν εχει σημασια στην λογικη τους.
εγραψα και τον μαρτιο αν βρεις πισω για γκομενα που γαμιετε σαλον με 500 γριβνα στο μιστερ χ και εμενα ηθελε 1000 και δεν δεχωταν με τα 800 που της εδινα.την εδιωξα γιατι εχω γαμησει αλλες 3 φορεσ αυτην πριν μαθω οτι ειναι πουτανα σε σαλον.απλα για βοηθεια ηθελα που με επριζε οποτε με σθναντουσε κεντρο και κλαιγωταν ειναι αφραγγη.σκοπιμα σας εγραψα πριν 2 με 3 εβδομαδες οτι εβαλα φωτο μου στο προφιλ να με δειτε κατι που δεν κανει ο βαλκανιος.χτες της καθαρισα μετα απο 2 με 3 εβδομαδες που ειχα ελευθερες.εστειλα και στον κμαν πμ για να τις δει.δεν το εκανα τυχαια χαχαχαχ.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
κι εσυ πουτανες φυλης και μεταξουργειου γαμας ρε κακομοιρη! Απλα εσυ εισαι ΚΟΡΟΪΔΟ και τις πληρωνεις επι 50 βλακα! αυτο σου λεμε τοσο καιρο βλημα
αν ερθω δεκεβριο αθηνα θα βρεθουμε να με παρεις φυλης να γαμισω με 20-40 ευρο?
δεν ξερω αν θα ειναι ο δασκαλος τοτε αθηνα να με παρει.ηθελε περσι τον φεβραρι να με παρει μεταξουργιο και φυλης αλλα του ειπα καλυτερα οχι γιατι ειχα τσαντακι κριμενο με 3000 ευρο που θα πηγαινα απο αρμενια στην ουκρανια μηπως και μας κλεψουν.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Αν είχα μπάτζετ κάτω από 1500 ευρώ και ήθελα να γαμήσω με 100 μόνο δε θα πατούσα ποτέ το πόδι μου Κίεβο.Επαρχία μόνο.
Για σπόνσορινγκ,σεμιπρος κτλ λέει το Κίεβο μόνο αν έχεις ένα μίνιμουμ 1500 ευρώ για ξόδεμα.Αλλιώς χάνεις τα λεφτά σου.
Δηλαδή θα πας να το παίξεις σπόνσορας στην άλλη με 500 ευρώ συνολικά ή θα προτείνεις να γαμήσεις short term τριήμερο με ένα Samsung τηλέφωνο στα 200 ευρώ ή ένα φόρεμα και τακούνια στην ίδα τιμή?Δε στέκει ούτε με σφαίρες.Ούτε εφτάρια δεν κάθονται έτσι Κίεβο.Δελεαστικές προσφορές για επαρχία ίσως αλλά με την καμία για Κίεβο.
αρχοντα οδυσσο βρισκεις και με 100 πολλες απο χερσον,ισμαηλ και γυρω περιοχες.κιεβ σου ειπα παλαιοτερα ειχα μπατζετ 300-500 την μερα με κερασματα.οδυσσο τωρα εχω 200-250 την μερα χωρις κερασματα.
εκοψα τελευτεα να κερνω γιατι ειδα δεν κανει το περιβαλον εδω ουτε εχει διαθεσιμες γκομενες που αξιζει να ξοδευτεις.ετσι οικονομικα την βγαζω σαλον με 30-40 ευρο και τα υπολοιπα ανανεωνω την γαρδαρομπα μου με επονυμα ρουχα χαχαχαχ.παντως χρειασεσε ενα στυλιστα σαν τον πορνομεταναστη να σε σουλουπωσει λιγο χαχαχαχ.κατεβα καμια οδυσσο απλα βολτα καμια μερα να γελασουμε.θα καμακωσουμε να δεις τιποτα δεν βγαινει.μετα θα παμε κιεβ να περνω 100 τηλεφωνα σε 3 ωρες!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
να συμπληρωσω στον πιο πανω φιλο που απαντουσα πριν παλαιοτερα εγραφα για τον ντερτυ οτι δεν ειναι
μαχιμος αλλα μονο στα σιγουρα απο ιτερνετ βρισκει.επεμενα και στο οτι ετσι συναντα τις ιδιες που
γαμανε ολοι οι ουκρανοι και ξενοι με λεφτα η οχι,η κερασματα.εγραφα οτι παω πανω κατω και λιωνω σολες σε ολη την πολη και κυνηγω.οδυσσο πλεον σταματησα ενω κιεβ με μετρο πηγαινα παντου και ειχε περασι να την πεφτεις γιατι το κανουν ολοι εκει.οδυσσο εντελος αλλη κατασταση.βλεπω να την πεφτουν μονο γυφτοι απο αλλες πολλεις σε γκομενες που δεν θα μιλουσα ποτε οχι απο εμφανιση αλλα ηθικης πλευρας.
τετειες τις γαμω σε σαλον με 30 δεν χρειαζετε επιδει ειμαι ξενος και εχω μπατζετ να ξοδευτω για τετειο επιπεδο κρυφοπουτανες που ειναι και αυτες απο αλλες πολλεις.οδυσσο αλλο επιπεδο στο κεντρο κρατανε λεφτα και γνωριζονται μεσω φιλων.κιεβ ειναι της πουτανας το πανηγιρι και εχει πολλες διαθεσημες για μινι σχεση,σπονσορινκ και σεξ.οταν ηρθε ο ντερτυ επιτυδες την επεσα σε 5  με 6 γκομενες οπως εκανα κιεβ σε προσκαλω για καφε και καμια δεν απαντησε και προχωρησε.κιεβ στην ψυχρα τις προσκαλεις για καφε η φαι και ερχωνταν 98% !!!.οδυσσο το 3-5% θα δεκτουνε απλα κερασμα και να χαθουν η να αποσκοπουν βιζιτα μετα.πολλες φορες και οι βιζιτες αρνουντε κερασμα αν και ξερεις ειναι πουτανες γιατι σινομιλουν μονο απο ιτερνετ.οσες δεκτηκαν κερασμα καφε και μετα τις γαμισα μετα μου ειπαν δουλευαν σε σαλον και απλα ειχαν ρεπο εκεινη την ωρα.οδυσσος για μενα ειναι χασιμο χρονου που δυστυχος θα ειμαι μεχρι σεπτεβρι λογο αναβλιτικοτητας και καθυστερησης να παρω εισιτιρια για καπου αλλου.κιεβ οταν κατεβω θα κανω θραυση.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Αν θέλεις κανονικές γκόμενες και την αίσθηση του καμακιού πρέπει πλέον να εξασκηθείς σε τρία level καμακιού!Ανοιγεις τίντερ και παίζεις και στο δρόμο και κρατάς σκληρή πειθαρχία στις παρακάτω προσεγγίσεις ακόμα και στην ίδια κοπέλα!
-Αρχικά το παίζεις κούλ τύπος που ψάχνει σοβαρή κοπέλα για σχέση !Τα νορμάλ δηλαδή όπως ο Dr Love
Αν δεν υπάρχει ανταπόκριση περνάς στο plan B
-Προτίνεις φαγητό και έξοδο σε νορμαλ μέρη!Κάτι σαν σύστημα Μίδα έξω απο σχολές και σταθμούς
Και τέλος αν δεν τσιμπήσει πας στο άχαστο Plan C!!!!

Δεν περιγράφω άλλο!
ο πορνομεταναστις διμητρακης οταν ηρθε οδυσσο και ειδε την φαση μου ειπε καλυτερα σημεια οδυσσο ειναι ο σταθμος των τρενων κοντα στο πριβοζ που εχει και διπλα φαγητα για καμακι με επαρχιωπουλες.ειχε δικαιο το εμπειρο ματι του 10 μερες που ειδε τι παιζει οδυσσο.
ο μιδασ εχει δικαιο καλο σημειο κιεβ ηταν βοκζαλνα στον σταθμο τρενων.καθε μερα πηγαινα εκει και μετα πιο πανω στο παζαρι σουλιαβκα οπου ειχε πολυ ψωμι
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Αυτούς τους τύπους σαν τον παπάρι πρέπει να τους γαμάμε στο δόξα πατρί και να τους ξεφτιλίζουμε για να παίρνουν θάρρος και οι υπόλοιποι.Αυτοί δεν πιστεύουν αυτό που βλέπουν γραμμένο εδώ.
Ετσι ξεκινάει η κρίση όταν αυτοί που νομίζουν οτι είναι άνετοι αρχίζουν να τρώνε ασταμάτητα φάπες αγνώστου προελεύσεως.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.026
Like
10.459
Πόντοι
2.406
Ο Δρ Love μοιάζει πολύ με Ιωσήφ Μπλάσκο αλλά πιο νέος  σε αρκετά θέματα και στοχευςης γυναικών αλλά και κινήσεων στο φόρουμ!Μην ξεχνάς πως ο Μπλάσκος είχε δώσει ραντεβού με Ντάβαριτς Μίδα και κάποιον άλλο που τους παρακολουθούσε απο μακριά χωρίς να εμφανιστεί !

Κλωνάρι είναι κάποιος που γράφει με δυο Νίκ!Εγω γράφω μόνο με το νέο μου!
ουτε με τοπ φολκ καμακι νταβαριτς, ουτε με μενα
Με τον Αλλαν κ κάποιον αλλον Θεσαλλονικη ειχαν δώσει ραντεβου κ λεει οτι δεν πηγε αυτος. Μαλλον
ειπε, οτι εφυγε τρέχοντας
Ξεροντας τον Αλλαν προσωπικα, θα πω οτι ο δασκαλος ιωσηφ μλκες εγραψε. Ο αλλαν ειναι κ γαμω τους τυπους κ φοβερος στην παρεα κ βασικα δεν λεει φιδια
Προς αποκατασταση της αληθειας
Αυτια...
Πουλεγε κι ο τζοσεφ....
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
230
Πόντοι
86
Kατι πιο πρακτικο για τις 2 μερες που θα ειμαι Κιεβο?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.026
Like
10.459
Πόντοι
2.406
Αυτούς τους τύπους σαν τον παπάρι πρέπει να τους γαμάμε στο δόξα πατρί και να τους ξεφτιλίζουμε για να παίρνουν θάρρος και οι υπόλοιποι.Αυτοί δεν πιστεύουν αυτό που βλέπουν γραμμένο εδώ.
Ετσι ξεκινάει η κρίση όταν αυτοί που νομίζουν οτι είναι άνετοι αρχίζουν να τρώνε ασταμάτητα φάπες αγνώστου προελεύσεως.
νο μερσυ δασκαλε  :kneel:  :happy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom