Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Εδώ τυπικό ουκρανικό οχτάρι κολλημένο στο κινητό στα Mc Donalds.

jvcAbd.jpg


Για να μην τρώνε πεσίματα αφού Ουκρανοί και Αραβότουρκοι χτυπάνε μαζικά στο κέντρο,ασχολούνται διαρκώς με το κινητό ακόμα και όταν περπατάνε ή φοράνε ακουστικά.Εχεις πολύ μικρό παράθυρο ευκαιρίας και πρέπει να ξεχωρίζεις από το πλήθος των σπαμοκαμακιών.

αυτο ειναι οχταρι?  :think:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
αυτο ειναι οχταρι?  :think:

Ναι,γύρω στο 180,κάτω των 20 ετών,φοβερά πόδια,τυπική Σλάβα, εντυπωσιακό πρόσωπο.Μην κοιτάς που δεν είναι καλή η φωτό γιατί είναι γυρισμένη και δεν τη βλέπεις συγκριτικά.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.033
Like
10.465
Πόντοι
2.406
Τέτοιες γκόμενες 22 ετών,176 παλιά δηλαδή πριν ένα δύο χρόνια ήταν διαθέσιμες στο ίντερνετ για short term sponsoring,χοντρικά όπως είπα ένα iphoni για ένα πενθήμερο.(φυσικά πλήρωνες και ρεστωράν,ποτά,καλιάν κτλ).

Hi15e2.jpg


Πλέον αν βρεις τέτοια στο ίντερνετ,θα είναι πιθανόν σκάμερ.Που δε βρίσκεις καν δηλαδή.
για εξηγησε μας δηλ πως γινοταν με ρο αιφονι
Στην πραξη γιατι βαρεθηκα ν ακουω τριχες κατσαρες
Γιατι αν δωσεις το αιφον πριν την πρωτη μερα γιατι να ξαναρθει, αν παλι σου καθεται μια βδομαδα για να το παρει πκυ ξερει αυτη πτι τελευταία μερα θα σε ψαχνει
Τετοιες μλκες ελεγε κι ο σχινοχαρας παλια
Σεν υπαρχουν αυτα με τις πουτανες
Τις πληρωνεις με την ωρα κ φευγουνε
Τα λοιπα γινο ται μονο με γλομενες που ξςρεις η δεν γινονται καθολου.. Απλα...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
για εξηγησε μας δηλ πως γινοταν με ρο αιφονι
Στην πραξη γιατι βαρεθηκα ν ακουω τριχες κατσαρες
Γιατι αν δωσεις το αιφον πριν την πρωτη μερα γιατι να ξαναρθει, αν παλι σου καθεται μια βδομαδα για να το παρει πκυ ξερει αυτη πτι τελευταία μερα θα σε ψαχνει
Τετοιες μλκες ελεγε κι ο σχινοχαρας παλια
Σεν υπαρχουν αυτα με τις πουτανες
Τις πληρωνεις με την ωρα κ φευγουνε
Τα λοιπα γινο ται μονο με γλομενες που ξςρεις η δεν γινονται καθολου.. Απλα...

Τι πώς γίνεται στην πράξη?Τη συναντάς την πρώτη μέρα,κλείνει η συμφωνία στο ρεστωράν,έρχεται διαμέρισμα τη γαμάς της δίνεις 200,κοιμάται μαζί σου φεύγει για δουλειά το πρωί.
Δεύτερη μέρα ξαναέρχεται ρεστωράν,πούτσος,κοιμάται μαζί σου το βράδυ άλλα 200.
Τρίτη συνάντηση της δίνεις άλλα 200 οπότε έχει σύνολο 600 και αγοράζει το εργαλείο.
Κάπως έτσι πήγαινε.Βέβαια έχει παραλλαγές.Παίζει να σου φέρει φίλη για τριολέ που θέλει και αυτή δωράκι ή να θέλει να την πας κάπου διακοπές στα καπάκια κτλ.
Εξαρτάται και τι εντύπωση θα κάνεις.Φαίνεσαι σαν τύπος που θα αγοράσει το iphoni ή φαίνεσαι σα λέτσος,παραμυθατζής?Για αυτό θέλουν συνάντηση πρώτα για να σε κόψουν και αν κάνεις καλή εντύπωση έρχονται.
Γενικά είναι φάση σπόνσορινγκ,μένεις με τη γκόμενα συνέχεια έχεις ψευτοσχέση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Μίδα είσαι ακριβώς το ίδιο με τον Κμαν απλά επιδιώκεις να βγάλεις γκόμενες με 30ευρα  στην επαρχία που πλέον λόγω ηλικίας λιγοστεύουν οι επιτυχίες σου!

Ο Κμαν πάει με παραγάδι στα κοπάδια ανοιχτής θαλάσσης και τα σαρώνει όλα την ώρα που εσύ πας με αγκίστρι στη νεκρά θάλασσα...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Κίεβο είναι θέμα μπατζετ αυτό είναι όλο.Αλλη εμπειρία εχει αυτός που τρώει 100 τη μέρα,αλλη αυτός που τρώει 200 και εντελώς διαφορετική αυτός που τρώει 500 ή 1000 τη μέρα.Είναι άλλο επίπεδο εντελώς στην ίδια πόλη.
Φανταστείτε Αθηνα ενας να γευματιζει Σπονδή με δυο εικοσαχρονα μοντέλα έτοιμα να του κάνουν πίπα ξερογλυφοντας και έναν άλλον να κυκλοφορεί με σαγιονάρα Μοναστηράκι και να του τρέχουν τα σάλια για τουριστριες.Αυτή είναι η διαφορά.
Το μπατζετ καθορίζει όλη την εμπειρία ειδικά αν μιλάμε για σαρανταρηδες και πάνω.
Εγώ τα γράφω ρεαλιστικα αν δε σας φαίνονται ρεαλιστικα ζητήστε απο τους άλλους να ποσταρουν δικές τους φωτο απο το τι γαμάνε με χαμηλό μπατζετ και τι γαμανε αντίστοιχα σε άλλες χώρες.Κίεβο οι γκομενες ξέρουν την αξία τους ακριβώς,δεν εχει χαζές.Στις δικες μου την πέφτουν 5 άντρες το δίωρο αλλά όταν οι τύποι μαθαίνουν ή μυριζονται τις απαιτήσεις και τα στάνταρτς την κάνουν Λούης.
Δυο λέξεις λέει η γκόμενα,συγχωρούν τον εαυτό τους για την ενόχλα και φεύγουν.
Οι Κιεβιωτισσες τους ξεσκαρτάρουν σε dt.Είναι το παιγνιο που περιγράφω.
Αν κάποιος θέλει χαζούλες,ας πάει επαρχία.Αλλά θα βρεθεί προ εκπληξεων.Οι δικές μου μου τα έχουν περιγράψει όλα πόσο χαζές είναι οι χωριατισσες.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
kman απο τα εκατομμύρια posts σου δεν έχει γίνει σαφές πως τις βρίσκεις αυτές..Η δική μου θεωρια είναι πως τις βρίσκεις αποκλειστικά απο διαδίκτυο και τις κανονιζεις.Caribbean εχει μονο μαυρες ζώνες καθαρές οχι σπονσορετς και δεν πας σε άλλο μαγαζί εξάλλου..Μέρα αποκλειεται να τις βρίσκεις δρόμο δουλεύομαστε αρα πιστεύω κάνει επεξεργασία καθαρα διαδίκτυακη και ας μην το παραδεχτεις ποτέ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
kman απο τα εκατομμύρια posts σου δεν έχει γίνει σαφές πως τις βρίσκεις αυτές..Η δική μου θεωρια είναι πως τις βρίσκεις αποκλειστικά απο διαδίκτυο και τις κανονιζεις.Caribbean εχει μονο μαυρες ζώνες καθαρές οχι σπονσορετς και δεν πας σε άλλο μαγαζί εξάλλου..Μέρα αποκλειεται να τις βρίσκεις δρόμο δουλεύομαστε αρα πιστεύω κάνει επεξεργασία καθαρα διαδίκτυακη και ας μην το παραδεχτεις ποτέ.
Τα έχω γράψει πολλές φορές.
Παλια τις έβρισκες απο το ίντερνετ.Δεν ήθελε τρέξιμο.Ολα καλά.Δεν ασχολούμουνα καθόλου με  day game,clubs αφου πήγαινα και τις είχα έτοιμες.
Οι φωτο που ποσταρα εδω είναι σχεδόν όλες γκομενες απο  ίντερνετ.
Πριν απο ένα χρόνο άλλαξε το σκηνικό,ήθελε τρέξιμο γιατί χάλασε το ίντερνετ οποτε άρχισα να χτυπάω day game και κλαμπ που η κατάσταση ήταν σοβαρή.
Οι φωτο που ποσταρα απο το Μάιο πέρυσι είναι σχεδόν όλες γκομενες απο κλαμπ και day game.
Τώρα διαπίστωσα ότι και τα κλαμπ χάλασαν.
Οποτε για εμένα είναι απλό.Τον Ιούνιο παω να γαμησω τις δυο σπονσορετς μου Ρωσία και στρέφω προσωρινά τα νώτα μου Ουκρανία μέχρι να λήξει η free visa.
Για εμένα οι επιλογές είναι απλές γιατί διατηρώ γκομενες σε όλες τις Σλαβικες χώρες.Αν χαλάσει η κατάσταση στη μία παω στη διπλανή.Δεν είμαι κολλημένος.
Ουκρνεζες που έχω μου λένε να έρθω Πολωνία να τις γαμήσω.Τι θα έλεγες?Βελτιώθηκε η Πολωνία γιατί πλέον γαμας και Ουκρανες?Δύσκολο συμπέρασμα ξέρω.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.033
Like
10.465
Πόντοι
2.406
Τι πώς γίνεται στην πράξη?Τη συναντάς την πρώτη μέρα,κλείνει η συμφωνία στο ρεστωράν,έρχεται διαμέρισμα τη γαμάς της δίνεις 200,κοιμάται μαζί σου φεύγει για δουλειά το πρωί.
Δεύτερη μέρα ξαναέρχεται ρεστωράν,πούτσος,κοιμάται μαζί σου το βράδυ άλλα 200.
Τρίτη συνάντηση της δίνεις άλλα 200 οπότε έχει σύνολο 600 και αγοράζει το εργαλείο.
Κάπως έτσι πήγαινε.Βέβαια έχει παραλλαγές.Παίζει να σου φέρει φίλη για τριολέ που θέλει και αυτή δωράκι ή να θέλει να την πας κάπου διακοπές στα καπάκια κτλ.
Εξαρτάται και τι εντύπωση θα κάνεις.Φαίνεσαι σαν τύπος που θα αγοράσει το iphoni ή φαίνεσαι σα λέτσος,παραμυθατζής?Για αυτό θέλουν συνάντηση πρώτα για να σε κόψουν και αν κάνεις καλή εντύπωση έρχονται.
Γενικά είναι φάση σπόνσορινγκ,μένεις με τη γκόμενα συνέχεια έχεις ψευτοσχέση.
αρα δεν παίρνεις κανενα αιφον
Πληρωνεις σαν μαλ.. Ας την ιδια κ την ιδοα τρεις φορες απο 200€ συνολο 600για να γαμισω μια την οδοα κ την ιδοα που 99% την γαμανε αλλοι με κανα 1500χδιβνα
Ρε δασκαλε.. Δεν πας για σκι καλυτερα λεω εγω....  :hi:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
αρα δεν παίρνεις κανενα αιφον
Πληρωνεις σαν μαλ.. Ας την ιδια κ την ιδοα τρεις φορες απο 200€ συνολο 600για να γαμισω μια την οδοα κ την ιδοα που 99% την γαμανε αλλοι με κανα 1500χδιβνα
Ρε δασκαλε.. Δεν πας για σκι καλυτερα λεω εγω....  :hi:


IPhone αγοραζει η γκομενα μπροστά σου και μετα σε πιπωνει για ευγνωμοσύνη.
Αφού δεν ξέρεις απο σπονσορινγκ Πες πόσες έχεις σπονσοραρει?
Εγώ σπονοραρω απο τα 30.Οι γκομενες μου τα είπαν πώς δουλεύει το σκηνικό,δε λεω φαντασίες.Αυτα που σου λέει η Τσέχα τα εφαρμοζεις στην Ουκρανη.Δεν έχει ουσιαστικές διαφορές.
Σε όλη τη σλαβικη Ευρώπη ίδιο είναι το σκηνικό.
Αυτές δεν πηδιούνται με άλλους για λιγότερο απο iphoni,απλά δεν ξέρεις,τους θεωρούν τσιπιδες,μαλακες,υποαντρες που τους αξίζουν μόνο πουτανες.
Πριν από 10 χρόνια γαμουσες με Νοκια ή Motorola πανε αυτές οι εποχές.Τωρα μόνο iphoni ή Galaxy S.Δεν πέφτουν πιο χαμηλά.
Να σου λέει η γκομενα μα πώς θα δουλέψω με μνήμη 32 gb ή χωρίς προγράμματα?Πάρε μου 128 gb μνήμη και ολα τα προγράμματα και μια θήκη με 200 ευρώ για να πουλάω μούρη στις φίλες μου.Μήπως με πέρασες για πουτανα να γαμας με 200 ευρώ δώρο?Εγώ είμαι high class Κιεβιωτισσα και έχω απαιτήσεις δεν είμαι χαζή village girl ή πουτάνα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Για να μη νιώθει μια Κιεβιωτισσα  φτηνη πουτανα πρέπει πάντα να πληρώνεις ένα  premium,αέρα 200 ευρώ μόνο για να εχει η γκομενα καλή ψυχολογία ότι δεν πουλιέται,αν έχετε ασχοληθεί με σπονσορινγκ καταλαβαίνετε.
Αλλιώς σε βλέπει σαν τον Ανατολίτη πωλητή χαλιών που πάει να γαμησει με παραμύθια,πέφτεις κατηγορία και πιθανόν να σε προσβάλει ή να σε τιμωρήσει με άσχημους τρόπους.
Αν καταβάλεις τα αναμενόμενα και συμπεφωνηθέντα είσαι υπεράντρας,δεν υπάρχει άλλος για τα μάτια της και εχει τέλεια συμπεριφορά.Αλλιώς αρχίζουν οι γκρίνιες και οι οχλησεις και η εμπειρία πέφτει αναλόγως.
Έτσι είναι οι Σλάβες,αυτά είναι βασικά πράγματα.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Φυσικά θα κάνει παιχνίδι.Αυτές που έχουν γκόμενο είναι οι ευκολότερες.Πηδιούνται στα σίγουρα.

Μπορεί να ξεχωρίζεις από 100μέτρα την Σιλεσιανή από την Μοραβίτισσα,αλλά από γυναίκες έχεις μαύρα μεσάνυχτα...

Εσύ πρέπει να έτρωγες μικρός bulling από τις συμμαθήτριές σου,δεν μπορω να εξηγήσω αλλιώς το πως έχεις φτάσει να είσαι τόσο μισογύνης και να έχεις αλλεργία στις γυναίκες.

Δηλαδή αυτή που έχει γκόμενο είναι πιο ευκολη από αυτη που δεν έχει γκόμενο... :rolleyes:

Και θα πας εσύ,εγώ ή ο Σπαλιάρας σαν πορνοτουρίσρες, σε αυτή που περιμένει το γκόμενο και σε 2 λεπτά θα πάρουμε τηλέφωνο,γιατί ας πούμε τι φάση..
Είναι στα χωρίσματα η γκόμενα και περίμενει τον random πορνοτουρίστα που θα μείνει 3 μέρες και δεν έχει κανένα μέλλον μαζί του,για να στείλει για τσάι τον γκόμενο;

Γράφεις μερικες φορές κάτι διαστημικά,που ούτε σε τσόντες δε γίνονται..
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Πάρε μου 128 gb μνήμη και ολα τα προγράμματα και μια θήκη με 200 ευρώ για να πουλάω μούρη στις φίλες μου.

Τα θέλει ο κώλος σου να σε αρχίσει ο Papis ότι εκτός από τις πουτάνες,ακριβοπληρώνεις και τις θήκες  :grin:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Μπορεί να ξεχωρίζεις από 100μέτρα την Σιλεσιανή από την Μοραβίτισσα,αλλά από γυναίκες έχεις μαύρα μεσάνυχτα...

Εσύ πρέπει να έτρωγες μικρός bulling από τις συμμαθήτριές σου,δεν μπορω να εξηγήσω αλλιώς το πως έχεις φτάσει να είσαι τόσο μισογύνης και να έχεις αλλεργία στις γυναίκες.

Δηλαδή αυτή που έχει γκόμενο είναι πιο ευκολη από αυτη που δεν έχει γκόμενο... :rolleyes:

Και θα πας εσύ,εγώ ή ο Σπαλιάρας σαν πορνοτουρίσρες, σε αυτή που περιμένει το γκόμενο και σε 2 λεπτά θα πάρουμε τηλέφωνο,γιατί ας πούμε τι φάση..
Είναι στα χωρίσματα η γκόμενα και περίμενει τον random πορνοτουρίστα που θα μείνει 3 μέρες και δεν έχει κανένα μέλλον μαζί του,για να στείλει για τσάι τον γκόμενο;

Γράφεις μερικες φορές κάτι διαστημικά,που ούτε σε τσόντες δε γίνονται..

Όντως τις σιχαίνομαι τις γκομενες γιατί είναι βρωμιάρες.Είναι ο πούτσος που θέλει να γαμήσει.
Αυτές που έχουν γκόμενο απλά τον τρώνε.Το γκόμενο τον φτύνουν ανά πασα στιγμή αν βρουν κάτι καλύτερο.Ο γκόμενος είναι ένα αξεσουάρ.Σα να πουλάει μια τη BMW γιατί βρήκε Ferrari.Οι Σλαβες βλέπουν τους άντρες σε σκάλα ανάλογα τι έχουν να προσφέρουν.Αλλο να μπορείς να παρασχεις 1000 ευρώ σε μια γκομενα το χρόνο και άλλο 5000 ή 10000.Η αξία σου διαμορφώνεται αναλόγως.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Τα θέλει ο κώλος σου να σε αρχίσει ο Papis ότι εκτός από τις πουτάνες,ακριβοπληρώνεις και τις θήκες  :grin:

Φυσικά ενας άσχετος θα λεει μαλακίες.Αλλά εγώ λέω στους παίκτες μη νομίζετε μάγκες ότι θα την βγάλετε καθαρή και θα το παίξετε large με  iPhone περσινό μοντέλο 16gb  μνήμη γιατί οι γκομενες είναι άσχετες.Αυτές ξέρουν ακριβώς τι θέλουν.Θα είναι φετινό μοντέλο με 128 gb μνήμη,ακριβή θήκη και ολα τα προγράμματα πληρωμένα και αξεσουάρ οποτε θα βγει διπλα απο όσο νομίζετε.Και πάλι θα σας θεωρεί μαλάκα γιατι δεν της αγορασατε διαμέρισμα όπως ο euro γκόμενος της φίλης της και δε θα κάνει αξιοπρεπές μπούκι μέχρι να συμμορφωθείτε.Αυτες είναι οι απαιτήσεις στο μουνικό πεδίο.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Έλα ΒΠ τώρα..κάνεις σαν να μην εχεις γαμησει ποτέ γκόμενά άλλου ! Όταν κάποια έχει γκόμενο αρκεί να είσαι καλύτερος από τον γκόμενο της... πράγμα εύκολο!Αν δεν έχει τρέχα γύρευε!

Όσο για τη θήκη... νοιάστηκε ο νονός σου αν θα έχει η γκόμενά κάτι να καλύψει το κινητό! 200 ευρώ θα πέταγε για την ολοκλήρωση του σκηνικού ακόμα και σε αέρα Κιεβου συσκευασμένο
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Όντως τις σιχαίνομαι τις γκομενες γιατί είναι βρωμιάρες.Είναι ο πουτσος που θέλει να γαμησει.
Αυτές που έχουν γκόμενο απλα τον τρώνε.Το γκόμενο τον φτύνουν ανά πασα στιγμή αν βρουν κάτι καλύτερο.Ο γκόμενος είναι ένα αξεσουάρ.Σα να πουλάει μια τη BMW γιατί βρήκε Ferrari.Οι Σλαβες βλέπουν τους άντρες σε σκάλα ανάλογα τι έχουν να προσφέρουν.Αλλο να μπορείς να παρασχεις 5000 ευρώ σε μια γκομενα το χρόνο και άλλο 5000 ή 10000.Η αξία σου διαμορφώνεται αναλόγως.

Όχι αρχηγέ,αυτά είναι ατάκες 15χρονου που έφαγε την πρωτη του χυλόπιτα και άρχισε να ακούει Death Metal γιατί μισεί όλες τις γυναίκες(βλέπε Picker)

Εσύ νομίζεις ότι οι γυναίκες είναι διπύρηνα κομπιούτερ που υπολογίζουν τα Ε9 μας και πράττουν αναλόγως.

Η ίδια η ζωή όμως σε διαψεύει καθημερινά..

Ακόμη και οι πουτάνες που θα έπρεπε να είναι σαν και εσένα,ψυχρές και απροσπέλαστες συναισθηματικά,τρώνε ήττες από πελάτες,από αγαπητικούς νταβάδες,καταπίνουν ξένα χύσια για να συντηρήσουν ρομάντζα και άλλα πολλά,που εδώ μέσα ειδικά τα ξέρουμε όλοι.

Οπότε φαντάσου τι παίζει με τις "κανονικες κοπέλες".

Απλά εσύ για δικούς σου λόγους,έχεις επιλέξει τη γραμμή:"Όλες είναι μπουτάνες,εκμεταλλεύτριες",μότο που έχει υιοθετήσει και άλλο εξέχον μέλος του forum που φυσικά με τέτοια μυαλά,αντί για μουνιά,τρώει μάπες σε όλα τα πάρκα της ανατολικής Ευρώπης.

Τα καλύτερα έχεις χάσει αρχηγέ και είναι πλέον πολύ αργά για σένα..





 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Οι Ουκρανες όταν συναντούνται έχουνε μια συνομιλία κάπως έτσι.
Τι έγινε Ναταλία πώς τα πέρασες?
Ας τα καταπληκτικά.Ο Αχμέτ ο Τούρκος που γνώρισα με πήγε διακοπές Μποντρουμ τόσο ωραία.Μα τι παγωτό φτιάχνουν στην Τουρκία?
Χα χα ας γελάσω ο Γιάννης ο Έλληνας που έχω με πήγε φέτος Σαντορίνη.Μου είπε ότι η Τουρκία είναι bass class για λετσους.
Έλα ρε σε πήγε ο χρεοκωπημενος Έλληνας διακοπές.Εμένα ο Ιταλός με πήγε Μιλάνο μου αγόρασε φόρεμα και χρυσό δαχτυλίδι.
Πόσο κόστισε ο χρυσός?Τι λες ρε φιλενάδα ο Γάλλος μου με έφερε φετος Μονακό σε πενταστερο και μου πήρε αμάξι.
Τι αμάξι Λάντα?Ο Δανος μου διάσημος δικηγόρος μου αγόρασε δυο διαμερίσματα φέτος Κίεβο.
Σκαστε ρε ηλιθιες.Ο δικός νου νεουρκεζος investment banker με εβαλε μέτοχη σε fund me 50 εκατομμύρια καταθέσεις και μου αγόρασε 2 διαμερίσματα Μανχάταν,Νεα Υόρκη.
Οι άλλες ρε φιλενάδα μπορείς να κανονίσεις κανα κοννε με το δικό σου?Όχι τίποτα σπουδαίο,ενα μπούκι θα κάνουμε αν είναι όπως λες,να φάμε και εμείς κάτι με όλους τους μαλάκες και άπορους εδώ,γαμω την Ουκρανία μου γαμώ.Μας καταδικασε ο Θεός τόσο ωραίες κοπέλες στη σκατοχώρα.
Θα παω φετος εξωτερικό αν δεν έρθουν επενδυτές και σοβαροί άντρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom