Νέα

Τί φετίχ έχετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HeIISex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 159K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
671
Like
1.143
Πόντοι
206
φετιχιστης σαν τον ποδολάτρη δεν εχει. προσωπικά η λέξη ποδολάγνος δεν μου αρέσει προτιμώ το ποδολάτρης. επειδη φιλάμε και προσκυνάμε το πιό κατω σημείο της γυναίκας το πράγμα έχει άλλη χαρη. μακάρι οι γυναίκες να ήξεραν πόσο μας αρέσει και να μας εδιναν τα ποδαράκια τους ευκολα. οχι κάτι τοσο ωραίο να δυσκολευεσαι να το ζητησεις. κι εγω επειδη ακριβως τρελαίνομαι να γλύφουν και τα δικά μου το καταλαβαίνω διπλά.


Συμφωνώ μαζί σου αλλά δυστυχώς έχει επικρατήσει η ποδολαγνεία ...

Μ αρέσει να μου φιλάνε τα πόδια κ να γλύφουν τα άκρα !!!!


Μ αρέσει να το κάνω και να μου το κάνουν !!!

Μεγάλη απόλαυση!!!
 

lionfish

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2023
Μηνύματα
4
Like
12
Πόντοι
0
ποδολαγνεία !!!!! όμορφα καλοσχηματισμένα πόδια , περιποιημένα βαμμένα νυχάκια για τρελό γλύψιμο στα δάκτυλα και στην πατούσα αλλά τα πόδια να καταλήγουν σε όμορφη παρουσία με όμορφο καλλίγραμμο σώμα και καυλιάρικο βλέμμα ....
 

beu_mindd

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2022
Μηνύματα
8
Like
48
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από εμένα . Ποδολάγνεία και ξερό ψωμί ... calt καταστάσεις με καυλιάρες γυναίκες που γουστάρουνε να τους γλύφουνε πατούσες και δάκτυλα......να παίζουνε την ψωλάρα μου με τα πόδια και τις ξεσκίζω με τα πόδια τους στην μούρη μου... Εχω να μοιραστώ πολλές ιστορίες...έχουμε συνέχεια ..
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
376
Κριτικές
18
Like
714
Πόντοι
311
Με αρέσει η γυναίκα με μεγάλους γυμνασμενους τετρακεφαλους γενικά να έχει ωραία μπουτια όχι bodybuilder σαν κάτι Βραζιλιάνες που είναι γυμνασμενες αλλά έχουν ωραία μπούτια
 

Trifonbakatsoulias

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.847
Κριτικές
29
Like
9.530
Πόντοι
2.046
Οταν γαμαω να εχω στο προσωπο μου τα πελματα της.να τα μυριζω να τα γλειφω και να βυζαινω τα δαχτυλα της...επισης να τη χυνω στο προσωπο και να τη φτυνω...
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
650
Like
1.302
Πόντοι
206
κάτι που μου αρέσει πολύ είναι τα thongs εσωρουχα. μου αρέσει να τα φοράω και είναι απίστευτα βολικά. και το κυριότερο που εμένα με ανάβει είναι να μου το γλύφουν χωρίς κάνω να το βγάλω. ειναι απίστευτη η αίσθηση σε εμενα προσωπικα.
 

dimmd84

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
Ballbusting με ψηλοτάκουνες γόβες ή πέδιλα. Όχι σε σημείο να γίνει μόνιμη ζημιά αλλά αφού τελειώσει το session ο πόνος να παραμένει για μερικές ώρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom