Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 406K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Θα είδες βέβαια πιο πάνω που είπα κι εγώ άκυρο.....
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Εγω τουλαχιστον οτι λεω φιλτατε Αλεξ ειναι πανω στην πλακα...εσεις χρησιμοποιησατε λεξεις και εκφρασεις βαριες που τις εννοουσατε...Ποτε δεν κατσατε να συζητησετε μαζι μου....Δεν πειραζει μεχρι να ζητησετε ΣΥΓΝΩΜΗ εγω θα ειμαι εδω με χιλιους τροπους  ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΑ...
Μπραβο ολοι οι καλοι δεκτοι. Εδω εκανε παρεα ο gayboy & o heilakias,  που ειναι το προβλημα? Αλλωστε  η  :jerking: (καλοπροαιρετη & κακοπροαιριτη παει συννεφο εδω μεσα. Καλως ηρθες (ξαναηρθες?)_εχω μπερδευτει πια! καθε καλοπροαιρετη  :jerking: σου δεκτη..... Have fun!!!
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Ετσι για αλλαγή λέω να πω και κάτι επί του θέματος.

Όντως το στο site αυτό έχει γίνει πολύ καλή δουλειά και μπράβο σε αυτούς που το σκέφτηκαν, σχεδίασαν και υλοποίησαν. Παλιότερα είχα ένα πρόβλημα με το rating του καταλόγου των μπουρδέλων το οποίο όμως λύθηκε αν και ακόμα δεν έχω βαθμολογήσει καθώς τα γράφω στις Ημερήσιες ενημερώσεις .

Το μόνο μεμπτό που θα μπορούσα να του βρω είναι το ότι χρησιμοποιεί Windows 2003 αν και ο Apache/2.2.3 και η PHP/4.4.4 είναι σοβαρά components. Αλήθεια Alexxx γιτί δεν χρησιμοποιείς Linux  όπως έκανες και παλαιότερα; Δεν τον υποστηρίζει η εταιρεία hosting? Πάντως σοφή η κίνηση σου να  αλλάξεις τον IIS 6.0
 

quark

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Μπραβο ολοι οι καλοι δεκτοι. Εδω εκανε παρεα ο gayboy & o heilakias,  που ειναι το προβλημα? Αλλωστε  η  :jerking: (καλοπροαιρετη & κακοπροαιριτη παει συννεφο εδω μεσα. Καλως ηρθες (ξαναηρθες?)_εχω μπερδευτει πια! καθε καλοπροαιρετη  :jerking: σου δεκτη..... Have fun!!!

το jerking ειναι ειδικοτητα σου απο οτι  φαινεται προσεχε μην μας πιτσιλισεις
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
το jerking ειναι ειδικοτητα σου απο οτι  φαινεται προσεχε μην μας πιτσιλισεις
τωρα φταιω εγω αν σου απαντησω οχι θα προσεξω να τα αφησω ολα μεσα σου??? ΠΟΥ θιτηκες εσυ?? Καλοπροεραιτη λαλακια ειπα. αυτο κανουμε συν τα αλλα εδω λεμε λαλακιτσες να χαβαλεδιαζουμε. Μα παντα, υπαρχουν καποιοι κακοπροαιρετοι & κομπλεξικοι που ειναι ετοιμοι να αρπαχτουν με οτιδηποτς. Τελος....
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Ελπιζω να δουλευουν καλα τα antivarius σας αποψε. Εχουν ψιλολαλησει (-μαλλον εν οψι των M$ Vista-) οι ιοι & τα σχετικα σημερα, μα & τις τελευταιες μερες, γενικοτερα... Κατα Τ΄αλλα οι white pages μειωθηκανε...
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Σιγουρα ο καθενας μας εχει διαφορετικο συστημα, λειτουργικο, browser, antivirus, κλπ. Δεν ξερω αν το εχετε προσεξει, μα τελευταια εκαναν εμφανιση αρκετοι ιοι & μαλιστα υψηλης επικινδυνοτητας & σχεδον σε καθημερινη βαση. Σχετικα με το site, δυστυχως λαμβανω το εξης μηνυμα:   The site you accessed is bourdela.com.
CallingID verification tests have found the following:

Site owner hides its identity
The site ownership has been identified.
The site is not on a scamming or phishing blacklist.

This site currently being accessed has a CallingID risk assessment of High Risk.
Before you proceed please visually verify this is the site you want to visit and give information with caution as hackers often use this connectivity type.

bourdela.com contains access to one or more other site pages based on where you place the cursor or enter data on the page. CallingID will alert you and highlight the target site with the CallingID Risk Assessment. 
                                                                                              Το αναφερω με καλη προθεση στους υπευθυνους του site & για ενημερωση σε ολους τους αλλους, ωστε να προσεχουν να δουλευει καλα firewall & antivirus.
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Βρε παιδια επιμενω... :headbang:  Θα μου εξηγησει καποιος???   :idiot:                                                                                                                    The site you accessed is bourdela.com.
CallingID verification tests have found the following:

Site owner hides its identity
The site ownership has been identified.
The site is not on a scamming or phishing blacklist.

This site currently being accessed has a CallingID risk assessment of High Risk.
Before you proceed please visually verify this is the site you want to visit and give information with caution as hackers often use this connectivity type.


--------------------------------------------------------------------------------
bourdela.com contains access to one or more other site pages based on where you place the cursor or enter data on the page. CallingID will alert you and highlight the target site with the CallingID Risk Assessment.

bourdela.com    High Risk    Site owner hides its identity 
cams.com    Verified 
adbrite.com    Verified 
google-analytics.com    Verified 
                                                          ( bourdela.com | Owner: Hides its identity | Server location: United States )                                                                :tickedoff:
 

powerline75

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
249
Like
2
Πόντοι
1
Βρε παιδια επιμενω... :headbang:  Θα μου εξηγησει καποιος???   :idiot:                                                                                                                    The site you accessed is bourdela.com.
CallingID verification tests have found the following:

Site owner hides its identity
The site ownership has been identified.
The site is not on a scamming or phishing blacklist.

This site currently being accessed has a CallingID risk assessment of High Risk.
Before you proceed please visually verify this is the site you want to visit and give information with caution as hackers often use this connectivity type.


--------------------------------------------------------------------------------
bourdela.com contains access to one or more other site pages based on where you place the cursor or enter data on the page. CallingID will alert you and highlight the target site with the CallingID Risk Assessment.

bourdela.com    High Risk     Site owner hides its identity 
cams.com    Verified  
adbrite.com    Verified  
google-analytics.com    Verified  
                                                           ( bourdela.com | Owner: Hides its identity | Server location: United States )                                                                 :tickedoff:

Lep, αδερφέ μου, δεν είναι ανάγκη να ανυσηχείς τόσο πολύ. Αυτό που σου βγάζει είναι οτι απλά η εταιρεία ιδιοκτησίας του site, (λέγοντας εταιρεία δεν εννοώ αυτό ακριβώς, αλλά αυτό που καταλαβαίνει το πρόγραμμα) δεν έχει κάποια υπογραφή ταυτότητας που να είναι αναγνωρίσιμη απο τα προγράμματα αναγνώρισης, ή δεν έχει φτιάξει καθόλου τέτοια ταυτότητα. Αυτό για τα προγράμματα προστασίας σημαίνει αξ'ορισμού κίνδυνο. Το cams.com είναι εν δυνάμη περισσότερο επικύνδυνο για dialers ή κάποιας μορφής trojans λόγω περιεχομένου και εμβέλειας, αλλά λόγω της αναγνωρίσιμης μορφής υπογραφή ιδιοκτησίας, στο βγάζει ελεγμένο.
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Lep, αδερφέ μου, δεν είναι ανάγκη να ανυσηχείς τόσο πολύ. Αυτό που σου βγάζει είναι οτι απλά η εταιρεία ιδιοκτησίας του site, (λέγοντας εταιρεία δεν εννοώ αυτό ακριβώς, αλλά αυτό που καταλαβαίνει το πρόγραμμα) δεν έχει κάποια υπογραφή ταυτότητας που να είναι αναγνωρίσιμη απο τα προγράμματα αναγνώρισης, ή δεν έχει φτιάξει καθόλου τέτοια ταυτότητα. Αυτό για τα προγράμματα προστασίας σημαίνει αξ'ορισμού κίνδυνο. Το cams.com είναι εν δυνάμη περισσότερο επικύνδυνο για dialers ή κάποιας μορφής trojans λόγω περιεχομένου και εμβέλειας, αλλά λόγω της αναγνωρίσιμης μορφής υπογραφή ιδιοκτησίας, στο βγάζει ελεγμένο.
Να σαι καλα, μα δε παυω να ανησυχω βεβαια, οχι τοσο για προσωπικα δεδομενα ,τ οσο για αυτο το φαινομενο με τα "zombies pcs οσο γιατι οταν χρησιμοποιω το laptop της δουλειας το οποιο εχει window$, ειναι κουραστικη η επιδιορθωση, format, καθε τοσο!!!!
 

powerline75

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
249
Like
2
Πόντοι
1
Να σαι καλα, μα δε παυω να ανησυχω βεβαια, οχι τοσο για προσωπικα δεδομενα , οσο για αυτο το φαινομενο με τα "zombies pcs)  οσο γιατι οταν χρησιμοποιω το laptop της δουλειας το οποιο εχει window$, ειναι κουραστικη η επιδιορθωση, format, καθε τοσο!!!!

ΟΚ σε καταλαβαίνω! Πάντως, τώρα που ξαναβλέπω το post μου, το ξεφτίλισα με τα λάθη σήμερα! Μάλλον χρειάζομαι αποτοξίνωση...
Είμαι ο Powerline και... ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ;
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6

Συνημμένα

  • redBLK.gif
    redBLK.gif
    5,2 KB · Εμφανίσεις: 21
  • image.jpg
    image.jpg
    1,4 KB · Εμφανίσεις: 18

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.286
Κριτικές
3
Like
6.881
Πόντοι
1.486
Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος γιατί "κρεμάει" το site?Εδώ και τρεις ημέρες κάθε δυο-τρεις αλλαγές σελίδας μου βγάζει μήνυμα "Το Bourdela.com είναι εκτός λειτουργίας-παρακαλούμε δοκιμάστε αργότερα",ή κάπως ετσι τέλος πάντων.Θα παρακαλούσα για μια απάντηση από τους Υπεύθυνους ,ευχαριστώ..
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Με αφορμή τα "πεσίματα" του site, τα βράδυα κυρίως, και επειδή δεν μπαίνω πολύ καιρό στο site είπα να κάνω ένα γκάλοπ να δω τι παίζει με το σκηνικό.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Διαρκως και ακαταπαυστως.......
 

geo33(1)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Με αφορμή τα "πεσίματα" του site, τα βράδυα κυρίως, και επειδή δεν μπαίνω πολύ καιρό στο site είπα να κάνω ένα γκάλοπ να δω τι παίζει με το σκηνικό.
Εχω παρατηρήσει όταν είμαι στο site μερικές φορές μου βγάζει 503 error server is not available συγχωρέστε με εάν έκανα ορθογραφικό λάθος διότι τα αγγλικά μου δεν είναικαι τόσο καλά.
Δοκιμάζω και ξανακάνω κλικ μετά από 1 με 2 λεπτά και όλα είναι οκ .
Τι συμβαίνει ? :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Με αφορμή τα "πεσίματα" του site, τα βράδυα κυρίως, και επειδή δεν μπαίνω πολύ καιρό στο site είπα να κάνω ένα γκάλοπ να δω τι παίζει με το σκηνικό.
& μιλαμε ειτε η συνδεση ειναι dialup, ειτε dsl τοσο 1Μbs, ειτε 2Mbs, τα ιδια!! Αλλα θα σου πω οτι αργησες!! το εχουμε ξαναπει αυτο: (& συνεχιζουμε) Τεσπα... Για οσους γνωριζουν κατι παραπανω νομιζω οτι αυτα τα τεχνικα προβληματα-δυστυχως -υπαρχουν. & φυσικα υπαρχουν & πολυ χειροτερα γνωστοτατα site, που ασχετως επισκεψιμοτητας ειναι σαν ταινια του Αγγελοπουλου!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom