Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 405K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
λοπον...προς alexx το μυνημα........ΑLEXX η κατασταση δεν παει αλλο......πρεπει να κανεις οπωσδηποτε καποια αναβαθμιση εστω και αν κλεισει το σαιτ για μια βδομαδα.....δεν παει αλλο.....αργει υπερβολικα...συνεχεια κολλαει.....βγαζει ασπρες σελιδες......κ.ο.κ...αν δεν το κανεις συγγνωμη αλλα θα ζητησω διαγραφη και εγω..........εχψ αγανακτησει με την ολη κατασταση εδω και μηνες.......
 

Επισκέπτης
αν δεν το κανεις συγγνωμη αλλα θα ζητησω διαγραφη και εγω..........εχψ αγανακτησει με την ολη κατασταση εδω και μηνες......

Oμορφααααααααααα.Τι λες να θελει ο Αλεξ να κολαει το site ρε συναγωνιστη ??? Τωρα οσο για την διαγραφη που λες το θεωρεις μορφη απειλής ??? Λοιπον λιγο σεβασμος σε αυτους που κοπιαζουν για την καυλα μας . Και ναι ειμαι δικηγορος ...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
αν δεν το κανεις συγγνωμη αλλα θα ζητησω διαγραφη και εγω..........εχψ αγανακτησει με την ολη κατασταση εδω και μηνες......

Oμορφααααααααααα.Τι λες να θελει ο Αλεξ να κολαει το site ρε συναγωνιστη ??? Τωρα οσο για την διαγραφη που λες το θεωρεις μορφη απειλής ??? Λοιπον λιγο σεβασμος σε αυτους που κοπιαζουν για την καυλα μας . Και ναι ειμαι δικηγορος ...

αυτο καταλαβες εσυ?οτι ειναι σαν απειλη?γιατι να ειναι απειλη αυτο?χεστηκε ο alexx και ο καθε ιδιοκτητης ιστοσελιδας αν φυγει καποιο μελος ή οχι.......οταν υπαρχουν αλλα 25000 απο πισω.....το ζητημα ειναι αλλου.....οτι γιατι δεν κανει κατι?και οπως ειπα ας κλεισει και την ιστοσελιδα μια βδομαδα.....η κατασταση ειναι αφορητη....αυτο ειναι το αποτελεσμα...και τα σχολια σου περιττα..
 

Επισκέπτης
τα λογια ειναι περιττα.......... αλλα παλι λες γιατι δεν κανει κατι . αρα μπορει και δεν εχει κανει ??? τεσπα δεν σφαζομαι ποτε εκτος απο το ξυρισμα . ο μισθος μου φτανει ως εδω . να σαι καλα !!!
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Και γω βλέπω πότε - ποτε τις λευκές σελιδούλες, αλλά οκ, νομίζω ότι με τόσους χρήστες να διαβάζουν και να ποστάρουν ταυτόχρονα, δεν είναι και τόσο παράλογο...
Πιθανόν χρειάζεται κάποια αναβάθμιση το σύστημα, αλλά δεν είναι και τόσο τραγικά, πολλές φορές μπορεί να φταίει και η σύνδεση μας π.χ.
 

2arcoudi

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
οντως με Explorer ειχα προβληματα οταν εβαλα Mozilla ολα ειναι ΟΚ
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Δε ξερω κατα ποσο θα ελυνε το προβλημα των white pages καποια αναβαθμιση. ειναι νομιζω ενας συνδυασμος τεχνικων θεματων. Αλλωστε το site δεν παρουσιαζει  κολληματα & τετοια.  ουτε ειναι ακριβως θεμα συνδεσης η συστηματος,  η browser. οπως ειπα το κανει με πολλα διαφορετικης δυναμικοτητας μηχανηματα & σε οσα λειτουργικα (ΟS) εχω δοκιμασει. Δεν εχω αποψη για να ειμαι ειλικρινης σχετικα με τις white pages, θα το ψαξω λιγο. Αν ομως καποιος mod , o admin, η καποιος γνωστης εχει να δωσει καποια συμβουλη, η να πει κατι υπευθυνο, δεκτο & απαραιτητο!!
 

idipous

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια εγω εχω προβλημα με το chat δε μου εμφανιζει μονο τη σελιδα χωρις τιποτα αλλο μια σελιδα κενη. Αυτο εχει συμβει σε καποιον αλλο η να ψαχτω μονος
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
.....εχει συμβει και σε καποιον αλλον, αλλα ψαξου και μονος....  :headbang: :headbang:
Υ.Γ. πλακα κανω (γιατι εχει φοβηθει το ματι μου)
 

idipous

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω,χαλαρωσα λιγακι,αλλα θα ψαχτω και μονος
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
τα λογια ειναι περιττα.......... αλλα παλι λες γιατι δεν κανει κατι . αρα μπορει και δεν εχει κανει ??? τεσπα δεν σφαζομαι ποτε εκτος απο το ξυρισμα . ο μισθος μου φτανει ως εδω . να σαι καλα !!!

ok...o alexx απαντησε και καλυφθηκα πληρως στο thread"δυστυχως το σαιτ φθινει"
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
.....εχει συμβει και σε καποιον αλλον, αλλα ψαξου και μονος....  :headbang: :headbang:
Υ.Γ. πλακα κανω (γιατι εχει φοβηθει το ματι μου)
Μη βιαζεσαι, Γιωργο & εδω πηγε για τσακωμο το πραγμα.(δες μερικα post πιο κατω!!!), αλλωστε δεν εχει τελειωσει το θεμα ακομα!Λοιπον προτεινω να ανοιξουμε νεα στηλη & να παιζουμε κατι σαν bet με το ποιοι θα αρπαχτουν, σε ποιο topic, στα ποσα posts & τετοια!!! πιο καλο & απο το κλασικο & σικε "κοκαλοστοιχημα" ε????  _Φυσικα αν περεξηγηθεις με τα γραφομενα μου, (ΔΕΝ εχει σημασια με τι ακριβως) μπορεις  να μου τα "χωσεις"(φυσικα θα ανταπαντησω & φυσικα το γενικοτερο στη συνεχεια βρισιδι μπορει-ως συνηθως- να μην εχει & καμια σχεση με το θεμα η καποια λογικη, βεβαιως-βεβαιως!!!  :2funny:  :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....μου φαινεται οτι θα μπορουσαμε να κανουμε και καμια καλη αρπαχτη αν στησουμε και μερικα παιχνιδια...... εεεεε σορυ, μερικους τσακωμους..
 

Επισκέπτης
δεν ξερω γιατι βγαινουν οι λευκες σελιδες αλλα ξερω πολλα αλλα σαιτ που ειναι πολυ χειροτερα απο αυτο σε ταχυτητα.....και σιγουρα θα γινουν βελτιωσεις στο μελλον!οποτε αναμονη και πεναλτυ!οπς!λαθος..
 

idipous

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Απλα για να ειμαι οκ με εμενα κυριως, δεν ειχα καμια διαθεση για να τσακωθω,αν καταλαβα καλα,απο αυτα που λεγοντουσαν σε καποια μηνυματα ποιο πανω,και προσπαθησα χωρις επιτυχια μαλλον να συνεχισω την πλακα
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Απλα για να ειμαι οκ με εμενα κυριως, δεν ειχα καμια διαθεση για να τσακωθω,αν καταλαβα καλα,απο αυτα που λεγοντουσαν σε καποια μηνυματα ποιο πανω,και προσπαθησα χωρις επιτυχια μαλλον να συνεχισω την πλακα
  χαλαραααααα. κανεις δε σου ειπε τιποτα! μη ποσταρεις αδικααααααα. ασε το post (&εσυ & εγω & ολοι ) στο θεμα που λεει & μονοοοοοοοοοοοοο!!!
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Πάντως γενικά, το σάιτ δεν πάει άσχημα.
Και η ταχύτητα (τουλάχιστον σε μένα με dsl 768), καλά πάει.
Πιστεύω ότι οι λευκές σελίδες είναι κάτι σαν time - out error...
Δηλαδή , αν τη στιγμή που πας να φορτώσεις κάποια νέα σελίδα το σάιτ είναι πολυφορτωμένο (απο άλλους που κάνουν το ίδιο ή ποστάρουν), και η σελίδα δεν ξεκινήσει να ''κατεβαίνει'' αμέσως, τότε ο IE πετάει το σφάλμα (λευκή σελίδα) , λόγω υπέρβασης κάποιου χρονικού ορίου που έχει...συνήθως αν κάνεις refresh, η σελίδα κατεβαίνει εκ νέου, χωρίς πρόβλημα....
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Ρε παιδιά, τώρα προσπαθω να στείλω στο θέμα με τις milf δυο φωτό, και μου λέει :
'' Ο φάκελλος αποστολής είναι γεμάτος- δοκιμάστε με μικρότερο μύνημα, ή επικοινωνήστε μ εκάποιο διαχειριστή''
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Ρε παιδιά, τώρα προσπαθω να στείλω στο θέμα με τις milf δυο φωτό, και μου λέει :
'' Ο φάκελλος αποστολής είναι γεμάτος- δοκιμάστε με μικρότερο μύνημα, ή επικοινωνήστε μ εκάποιο διαχειριστή''
Kανε κατι απο τα δυο η & τα δυο. Καλυτερα ετσι....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom