Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 408K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

JustAUser

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2015
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ έχω τρία νομίζω που περιμένουν έγκριση εδώ και πολλές μέρες... Ενώ τα πρώτα τρία που είχα γράψει είχαν εγκριθεί σχεδόν αμέσως.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.689
Κριτικές
178
Like
40.655
Πόντοι
21.896
tσαιτ βρισκεται σε ωρα Μοσχα;--μια ωρα μπροστα :grin:δειτε την ωρα που είναι μπροστα όλα τα ποστ :cheesy:
 

wow1234

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2015
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
γιατί δεν εμφανίζονται τα μηνυματα μου;
 

wow1234

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2015
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Για ποιο λογο δεν εγκρίνονται τα μηνύματα μου;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.322
Πόντοι
1.706
parakalaw tous mods
giati den mporw na anoixw neo thrend
exw kati polu endiaferon
grafw greeklish giati eimai se internet cafe exwteriko
efxaristw
θα σε παρακαλεσω να γραφεις με ελληνικα,οπως αναφερεται στους κανονες του φορουμ.
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Υπαρχει κάποιο σοβαρό θέμα στο site τον τελευταίο καιρό και εξηγώ.

Κανω log in με δείχνει συνδεδεμένο καθώς και το πράσινο λαμπάκι on, ενώ στην πραγματικότητα δεν μπορώ να ποστάρω τίποτα διότι η "ΠΑΡΑΘΕΣΗ" δεν υπάρχει.

Τωρα που γράφω με δείχνει πως δεν ειμαι συνδεδεμένος καθόλου.  Δηλαδή πάνω δεξιά που θα επρεπε να γράφει το ο ολα μου δεν υπαρχει.
Για να κανω log in επρεπε να Μπο σε νήμα και να αναζητήσω στοιχεια αλλού μέλους και να βαλω εκει username  και password.

Τρελό...; Πεστε μου εσείς../
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.801
Πόντοι
10.686
Δεν γνωρίζω αν έχει ερωτηθεί και απαντηθεί παλιότερα,αντιμετωπίζω πρόβλημα με τις ''απαντήσεις'' από το κινητό.Συγκεκριμένα βγάζει σχεδόν πάντοτε ειδοποίηση για υπέρβαση του μέγιστου χρόνου σύνδεσης χωρίς να συμβαίνει αυτό στην πραγματικότητα,αφού το μήνυμα το αντιγράφω από τις σημειώσεις και το επικολλώ στην ''απάντηση''.Φταίει το δίκτυο,το κινητό,το site;
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Δεν γνωρίζω αν έχει ερωτηθεί και απαντηθεί παλιότερα,αντιμετωπίζω πρόβλημα με τις ''απαντήσεις'' από το κινητό.Σσυγκεκριμένα βγάζει σχεδόν πάντοτε ειδοποίηση για υπέρβαση του μέγιστου χρόνου σύνδεσης χωρίς να συμβαίνει αυτό στην πραγματικότητα,αφού το μήνυμα το αντιγράφω από τις σημειώσεις και το επικολλώ στην ''απάντηση''.Φταίει to δίκτυο,το κινητό,το site;
πηγαινε ρυθμισεις του προφιλ,και καπου θα δεις επιλογη,'επανασυνεση αυτοματη'.τσεκαρε το.
 

Zantarien

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
123
Like
41
Πόντοι
1
Κάθε φορά που απαντώ σε θέμα βγάζει "Το μήνυμα περιμένει έγκριση" και κοκκινίζει το κείμενο.
Φυσικά δεν ανεβαίνει ποτέ(έχω γράψει 6-7), παρά μόνο μια απάντηση μου έχει ανέβει, μετά απο μια μέρα δεν ξέρω πως.
Λογικά πρέπει να συμβαίνει επειδή είμαι καινούργιος χρήστης, όμως πιο σπαστικό πράγμα σε φόρουμ δεν έχω ξανασυναντήσει!!

Πραγματικά θέλω να ρωτήσω και να συμμετέχω σε συζητήσεις και βλέπω "Το μήνυμα περιμένει έγκριση". Fail απλά.
Κάντε κάτι ρε παιδιά οι moderators, ούτε σε forum στη Τεχεράνη να έγραφα!!
 

amilo

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
1
Εκει που παω να ανοιξω και να διαβασω το νεο θεμα μου εμφανιζει την προηγουμενη δημοσιευση και οχι τι νεα, τι γινεται;
 

Συνημμένα

  • a1.jpg
    a1.jpg
    15,7 KB · Εμφανίσεις: 33

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
στιγμηαιες μαλακιες happen
 

dracoumel

Ανώτατος
Εγγρ.
29 Ιουν 2012
Μηνύματα
821
Κριτικές
106
Like
5.539
Πόντοι
17.436
Κάντε επιτέλους το site φιλικό προς κινητά....... :idiot:
Είναι μεγάλο θέμα να μην μπορούμε να βλέπουμε σωστά την σελίδα από το κιν.
 

kwlobaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
12
Like
249
Πόντοι
290
Ξέρω ότι για τόσο παλιό μέλος η συνεισφορά μου είναι σχεδόν ανύπαρκτη...

αλλά σαν είπα να συμμετέχω...

έχω κάνει 2 κριτικές που ανεβηκαν με καθυστέρηση 2 ημερών (δεν μου φάνηκε παράλογο)

κι έχω κάνει ένα ποστ σε θέμα του forum το οποίο εδώ και 10 μέρες περιμένει έγκριση...
εν τω μεταξύ στο συγκεκριμένο θέμα από την ώρα που εγώ σχολίασα έχουν ανέβει 1,5 σελίδα σχόλια!

Δεν ξέρω αν έχω δικαίωμα να παραπονεθώ...αλλά βλέποντας και άλλα σχόλια παραπόνων
για το πόσο αργά "εγκρίνονται" κάποιοι χρήστες, είπα να γράψω κι εγώ την εμπειρία μου.

Πρότασεις:
1)βάλτε περισσότερους mods να εγκρίνουν...
2)κατηγοριοποιείς τα θέματα ώστε πολλά εξ αυτών να μπορούν να δέχονται σχολιασμό άνευ έγκρισης
και μόνον κατόπιν report από κάποιον να διαγράφονται ή να παιρνούν "λογοκρισία".
3) Εφόσον ένα θέμα εγκρίνεται δώστε την δικαιοδοσία της έγκρισης σχολίων στον δημιουργό του θέματος.
(προγραμματιστικά δεν ξέρω πόσο εύκολο, είναι αλλά προτάσεις κάνω)

ΥΓ. Δεν τα λέω σαν παράπονο έτσι κι αλλιώς χόμπι βγάζουμε εδώ, δεν λύνουμε το κυπριακό...
αλλά πράγματι κάποιος που θέλει να συνεισφέρει μπορώ να καταλάβω ότι ξενερώνει.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
61
Like
40.519
Πόντοι
22.785
Καλημέρα ........
Εχει χαλάση ή ώρα στό sait.... ?????????
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
νομίζω οτι πρεπει να το "ελαφρύνετε" σιγα σιγα
αργεί να " φορτωσει"
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
34
Like
3.168
Πόντοι
4.365

Έχει αναφερθεί πολλές φορές, αλλά η κατάσταση χειροτερεύει.. Δεν καταλαβαίνω γιατί να μην γίνεται διάλογος μέσα σε μια κριτική.. Κάνω μια ερώτηση σε ένα παλληκάρι, έχουν περάσει 30 ώρες και δεν έχει εμφανιστεί το σχόλιο..

Προσωπική μου άποψη, αν υπάρχει κάποιο τεχνικό θέμα καταργήστε τα σχόλια, αλλιώς ελεύθερα όπως και τα μηνύματα..
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.625
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.362
Πόντοι
14.565
Nαι με τα σχόλια υπήρχε μια καθυστέρηση. Είναι ok τώρα.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom