Νέα

Τη χώρισε ώρες πριν τον γάμο. Εσείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Larisseos4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Τώρα,αντικειμενικά και πέρα απο πλάκα,το να υπάρχει ένας ελεύθερος γάμος είναι πολύ κομπλέ.

Αυτά όμως παίζουν μόνο σε σκανδιναβικά μυθιστορήματα ....

ή σε κύκλους εφοπλιστών με γραφεία στο λονδίνο .......
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Αυτά όμως παίζουν μόνο σε σκανδιναβικά μυθιστορήματα ....

ή σε κύκλους εφοπλιστών με γραφεία στο λονδίνο .......

και σε κατι νεοελληνικα κωλοπεριοδικα και σαιτ (στα ιδια που γραφουνε οτι ειναι γαματο οι γκομενες να γαμιουνται με τον Σεφερλη ιταλο μπαρμαν)
 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
387
Like
371
Πόντοι
21
:gay:
Ρε νιμ έτσι είναι!! δηλαδή μη τα θέλουμε όλα δικά μας!!οκ πάμε σε στριπτιτζάδικα ξεσκιζόμεθα λες και μετα το γάμο δε θα γαμήσουμε χα χα χα και απαιτούμε οι γυναικες ως άλλες παρθενώπες να κάτσουν σεμνά!!εγώ βασικά στο μπάτσελορ ξεσάλωσα με τους φίλους οι γυναικες το ίδιο δε ρώτησα δεν ήθελα να μάθω τι κάνανε! η μπάτσελορ όλοι η κανεις.

το γνωστο κουρεμενο γιδι ...
ασε φιλαρακι δεν μετρας ...
τραβα  :gay:
 
OP
OP
L

Larisseos4

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
20
Πόντοι
1
να κανω οτι δεν το ξερω...

Αντιστοιχα κι αυτη...

το θέμα της κοινωνίας μας είναι ότι δεν θέλουμε να το μάθει ο κύκλος μας ή να πηδηχτεί με φίλο μας..

γενικά είναι θέμα μεγάλης συζήτησης το γεγονός ότι ένας άντρας αν είχε να διαλέξει:
1) η γκόμενα του να πηδηχτεί από όλες τις τρύπες της με έναν άγνωστο στην άλλη άκρη του πλανήτη και να μην το μάθει ποτέ κανείς
2) η γκόμενα του να δώσει γλωσσόφιλο με ένα φίλο του και να το μάθουν όλοι

θα διαλέξει το πρώτο..

επίσης πολλοί δεν θα έκαναν ποτέ σχέση όπως γράφουν και πιο πάνω με κάποια που (ακόμη και χωρίς τη θέληση της) κυκλοφόρησαν γυμνές φώτο ή βίντεο της στο διαδίκτυο γιατί μπορεί να τις δουν οι γνωστοί τους..
όπως επίσης με κάποια που έτυχε θύμα βιασμού και το γνωρίζει η κοινωνία..

η άποψη μου εμένα είναι απλή.. μια ζωή την έχουμε και εάν περνάμε καλά μαζί στα π@π@ρια μου τι λένε οι άλλοι.. κι ας ήταν θύμα βιασμού πχ τι έγινε;
 

skieros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.097
Κριτικές
26
Like
1.233
Πόντοι
976
Οι πιο εξτριμ ιστορίες που έχω ακούσει είναι η εξής δυο:

Σκηνικό πρώτο: Πόλη Πτολεμαϊδα.
Φραγκάτος τύπος παντρεύεται καριολίτσα.
Τέλειος γάμος και το ζευγάρι ευτυχισμένο. Ακόμη πιο ευτυχισμένο όταν στο καπάκι μαθαίνουν οτι η κοπέλα είναι έγγυος.
Περνάνε οι μήνες και μαζεύονται όλοι οι συγγενείς κ φίλοι στην κλινική για τη γέννα............Και το νεογνό που βγαίνει είναι ΜΑΥΡΟ!!!
Προφανώς γίνεται της πόπης διαλύεται ο γάμος , βούκινο στην πόλη κλπ...και προκύπτει οτι η καριόλα είχε πηδηχτεί με τον αράπη στρίπερ του μπάτσελόρ της!!


Σκηνικό δεύτερο , πιο χάρντκορ.
Τη χώρισε στο γλέντι μετά το γάμο ανακοινώνοντάς το σε όλους τους καλεσμένους.
Τύπος που είναι για παντρειά έχουν γίνει οι ετοιμασίες του γάμου οι προσκλήσεις κλπ...παίρνει πρέφα οτι η μέλλουσα σύζυγος τον κερατώνει με τον μέλλοντα κουμπάρο του. Προσλαμβάνει ντετέκτιβ και το επιβεβαιώνει. Βάζει κάμερες στο σπίτι και καταγράφουν τις περιπτύξεις.
Τέρας ψυχραιμίας σχεδιάζει σκληρή εκδίκηση.
Αναμένει να περάσει ο καιρός και να γίνει ο γάμος. Γίνεται το μυστήριο....πάνε όλοι στο γλέντι , όλα κανονικά και τέλεια φαίνονται. Πέφτουν και οι πρώτοι χοροί...
Και μετά ο γαμπρός παίρνει μικρόφωνο και λέει το εξής:

Το επόμενο βίντεο που θα δείτε το αφιερώνω στον πούστη το κουμπάρο μου και στην καριόλα τη γυναίκα μου
Και μπαίνει στην οθονη του μαγαζιού το βίντεο που είχαν καταγράψει οι κρυφές κάμερες.
The rest is history...

Μη σου τύχει    :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.113
Κριτικές
81
Like
7.076
Πόντοι
6.265
Οι πιο εξτριμ ιστορίες που έχω ακούσει είναι η εξής δυο:

Σκηνικό πρώτο: Πόλη Πτολεμαϊδα.
Φραγκάτος τύπος παντρεύεται καριολίτσα.
Τέλειος γάμος και το ζευγάρι ευτυχισμένο. Ακόμη πιο ευτυχισμένο όταν στο καπάκι μαθαίνουν οτι η κοπέλα είναι έγγυος.
Περνάνε οι μήνες και μαζεύονται όλοι οι συγγενείς κ φίλοι στην κλινική για τη γέννα............Και το νεογνό που βγαίνει είναι ΜΑΥΡΟ!!!
Προφανώς γίνεται της πόπης διαλύεται ο γάμος , βούκινο στην πόλη κλπ...και προκύπτει οτι η καριόλα είχε πηδηχτεί με τον αράπη στρίπερ του μπάτσελόρ της!!


Σκηνικό δεύτερο , πιο χάρντκορ.
Τη χώρισε στο γλέντι μετά το γάμο ανακοινώνοντάς το σε όλους τους καλεσμένους.
Τύπος που είναι για παντρειά έχουν γίνει οι ετοιμασίες του γάμου οι προσκλήσεις κλπ...παίρνει πρέφα οτι η μέλλουσα σύζυγος τον κερατώνει με τον μέλλοντα κουμπάρο του. Προσλαμβάνει ντετέκτιβ και το επιβεβαιώνει. Βάζει κάμερες στο σπίτι και καταγράφουν τις περιπτύξεις.
Τέρας ψυχραιμίας σχεδιάζει σκληρή εκδίκηση.
Αναμένει να περάσει ο καιρός και να γίνει ο γάμος. Γίνεται το μυστήριο....πάνε όλοι στο γλέντι , όλα κανονικά και τέλεια φαίνονται. Πέφτουν και οι πρώτοι χοροί...
Και μετά ο γαμπρός παίρνει μικρόφωνο και λέει το εξής:

Το επόμενο βίντεο που θα δείτε το αφιερώνω στον πούστη το κουμπάρο μου και στην καριόλα τη γυναίκα μου
Και μπαίνει στην οθονη του μαγαζιού το βίντεο που είχαν καταγράψει οι κρυφές κάμερες.
The rest is history...

Μη σου τύχει    :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
Το πρώτο σκηνικό είναι αληθές.Δεν είμαι σίγουρος για Πτολεμαϊδα,αλλά σίγουρα είχε γίνει αυτό το σκηικό στην ευρύτερη περιοχή.Μεγάλα γλέντια...Όσο για το δεύτερο,αν είναι αληθινό,τους έκανε ρόμπα...
 

SWR

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2015
Μηνύματα
226
Like
1
Πόντοι
1
Θυμηθηκα πριν καμια εικοσαρια χρονια ενα σκετσακι με το Ζουγανελη στη τηλεοραση.Οι φιλοι του λοιπον ειχαν ολοι τους ασχημες γυναικες αλλα πιστες και ο Ζουγα μια γυναικα τουμπανο αλλα τον κερατωνε.Οποτε οταν οι φιλοι του τον ελεγαν κερατα αυτος απαντουσε "καλυτερα να εχεις μια ωραια τουρτα και να τη μοιραζεσαι με αλλους,παρα ενα γουβα με σκατα και να τον τρως μονο σου". :2funny: :2funny: :2funny:
Συνεπως το κρισιμο ερωτημα δεν ειναι αν θα χωριζατε τη συγκεκριμενη αλλα αν θα χωριζατε μια τοπ γκομενα.
 

antiosmuchachos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
347
Like
16
Πόντοι
1
Θυμηθηκα πριν καμια εικοσαρια χρονια ενα σκετσακι με το Ζουγανελη στη τηλεοραση.Οι φιλοι του λοιπον ειχαν ολοι τους ασχημες γυναικες αλλα πιστες και ο Ζουγα μια γυναικα τουμπανο αλλα τον κερατωνε.Οποτε οταν οι φιλοι του τον ελεγαν κερατα αυτος απαντουσε "καλυτερα να εχεις μια ωραια τουρτα και να τη μοιραζεσαι με αλλους,παρα ενα γουβα με σκατα και να τον τρως μονο σου". :2funny: :2funny: :2funny:
Συνεπως το κρισιμο ερωτημα δεν ειναι αν θα χωριζατε τη συγκεκριμενη αλλα αν θα χωριζατε μια τοπ γκομενα.

πολυ σωστο θα προτιμησω την τοθρτα
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Κορδελίτσα και στο σπιτάκι της με τους γονείς της μέχρι να βρεθεί ο μελλοντικός μαλάκας. Μετά θα άναβα μία λαμπάδα και θα προσευχόμουν στον Θεό που μου άνοιξε τα μάτια ενώ η μαλακία στο κεφάλι με είχε τυφλωμένο.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Εγω θα κερνουσα οολη την Αθηνα απο την χαρα  που σωθηκα.    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  και το ειδα πριν την παντρευτω...
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.963
Κριτικές
33
Like
6.938
Πόντοι
3.496
Ευτυχως φτηνα την γλιτωσε.. Συμβολαιο συμβιωσης κ πολυ τους ειναι.. Για αμμεσο απεγκλωβισμο σαν χρειαστει.. ;)
 

C4mper

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.619
Like
0
Πόντοι
16
Οι πιο εξτριμ ιστορίες που έχω ακούσει είναι η εξής δυο:

Σκηνικό πρώτο: Πόλη Πτολεμαϊδα.
Φραγκάτος τύπος παντρεύεται καριολίτσα.
Τέλειος γάμος και το ζευγάρι ευτυχισμένο. Ακόμη πιο ευτυχισμένο όταν στο καπάκι μαθαίνουν οτι η κοπέλα είναι έγγυος.
Περνάνε οι μήνες και μαζεύονται όλοι οι συγγενείς κ φίλοι στην κλινική για τη γέννα............Και το νεογνό που βγαίνει είναι ΜΑΥΡΟ!!!
Προφανώς γίνεται της πόπης διαλύεται ο γάμος , βούκινο στην πόλη κλπ...και προκύπτει οτι η καριόλα είχε πηδηχτεί με τον αράπη στρίπερ του μπάτσελόρ της!!


Σκηνικό δεύτερο , πιο χάρντκορ.
Τη χώρισε στο γλέντι μετά το γάμο ανακοινώνοντάς το σε όλους τους καλεσμένους.
Τύπος που είναι για παντρειά έχουν γίνει οι ετοιμασίες του γάμου οι προσκλήσεις κλπ...παίρνει πρέφα οτι η μέλλουσα σύζυγος τον κερατώνει με τον μέλλοντα κουμπάρο του. Προσλαμβάνει ντετέκτιβ και το επιβεβαιώνει. Βάζει κάμερες στο σπίτι και καταγράφουν τις περιπτύξεις.
Τέρας ψυχραιμίας σχεδιάζει σκληρή εκδίκηση.
Αναμένει να περάσει ο καιρός και να γίνει ο γάμος. Γίνεται το μυστήριο....πάνε όλοι στο γλέντι , όλα κανονικά και τέλεια φαίνονται. Πέφτουν και οι πρώτοι χοροί...
Και μετά ο γαμπρός παίρνει μικρόφωνο και λέει το εξής:

Το επόμενο βίντεο που θα δείτε το αφιερώνω στον πούστη το κουμπάρο μου και στην καριόλα τη γυναίκα μου
Και μπαίνει στην οθονη του μαγαζιού το βίντεο που είχαν καταγράψει οι κρυφές κάμερες.
The rest is history...

Μη σου τύχει    :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

τυπε αυτες οι "ιστοριες" ειναι καρακλοπυ/πειστ απο το σχετικο thread στο reddit με ελληνικες τοποθεσιες.
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
37
Πόντοι
6
το κερατο απο τις γυναικες παει συνεφο .ποσοι νομιζουν οτι τους ειναι πιστη η γυναικα η γκομενα κ.τ.λ. ενω αυτη ...... μην το ψαχνετε σπανιο να μην στα φορεσει ,οποτε ο ελευθερος γαμος ειναι η καλυετρη λυση
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Εγώ δεν θα έλεγα κουβέντα, Θα προχωρούσα τον γάμο κανονικά, θα τσιμπούσα όλα τα λεφτά που θα έπαιρνα από τα σόγια και τα δώρα και στο γαμήλιο ταξίδι που θα πηγαίναμε στην Ταϊλάνδη θα της πετούσα το βίντεο που μόλις τώρα μου έστειλε ο κολλητός μου που εντελώς τυχαία είδε! Οπότε θα την παρατούσα και θα έτρωγα όλα τα λεφτά με τις πουτάνες στην Μπανγκοκ και στα Πουκέτ. Φυσικά μόλις γυρνούσα στην Ελλάδα με πρόφαση το βίντεο θα την χώρισα και ούτε γάτα ούτε ζημιά!

ΘΕΟΣ!!!

 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
το κερατο απο τις γυναικες παει συνεφο .ποσοι νομιζουν οτι τους ειναι πιστη η γυναικα η γκομενα κ.τ.λ. ενω αυτη ...... μην το ψαχνετε σπανιο να μην στα φορεσει ,οποτε ο ελευθερος γαμος ειναι η καλυετρη λυση
Tον γάμο τι τον θέλεις :think:
Φιλαρακι και πρωην μέλος εδωσε 10.000+ στον γάμο του τον Ιούλιο
ξερεις ποσα ct γαμας με αυτα τα λεφτα :uglystupid:
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Tον γάμο τι τον θέλεις :think:
Φιλαρακι και πρωην μέλος εδωσε 10.000+ στον γάμο του τον Ιούλιο
ξερεις ποσα ct γαμας με αυτα τα λεφτα :uglystupid:

10000 δεν φτανουν ουτε για το τραπεζι. Κατσε ο φιλος σου να αρχισει να πληρωνει μαιευτηρια, γιατρους, προικες μωρου κλπ. Θα φαει καλα!!!
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
10000 δεν φτανουν ουτε για το τραπεζι. Κατσε ο φιλος σου να αρχισει να πληρωνει μαιευτηρια, γιατρους, προικες μωρου κλπ. Θα φαει καλα!!!
:wanker: :wanker: :wanker:
Επιτελους θα τον περασω στον αριθμο των πουτάνων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom