Νέα

Τη χώρισε ώρες πριν τον γάμο. Εσείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Larisseos4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
εννοειτε κ θα την χωριζα!!!


Εμεις στα μπάτσελορ παίζουμε τις κουμπάρες??ποιο το νόημα του μπατσελορ και γιατι ο διαχωρισμός??μόνο οι ψωλές δλδ να γλεντάνε και οι γυναίκες σεμνα?
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Εμεις στα μπάτσελορ παίζουμε τις κουμπάρες??ποιο το νόημα του μπατσελορ και γιατι ο διαχωρισμός??μόνο οι ψωλές δλδ να γλεντάνε και οι γυναίκες σεμνα?

Μαυροπεριστέρη, με εκπλήσσεις ευχάριστα πως γκένεν αυτό?  :think:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Μαυροπεριστέρη, με εκπλήσσεις ευχάριστα πως γκένεν αυτό?  :think:


Ρε νιμ έτσι είναι!! δηλαδή μη τα θέλουμε όλα δικά μας!!οκ πάμε σε στριπτιτζάδικα ξεσκιζόμεθα λες και μετα το γάμο δε θα γαμήσουμε χα χα χα και απαιτούμε οι γυναικες ως άλλες παρθενώπες να κάτσουν σεμνά!!εγώ βασικά στο μπάτσελορ ξεσάλωσα με τους φίλους οι γυναικες το ίδιο δε ρώτησα δεν ήθελα να μάθω τι κάνανε! η μπάτσελορ όλοι η κανεις.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Aπο του χάρου τα δοντια γλίτωσε ο ανθρωπος :priest:
Αλλη μια αποδειξη του ποσο χοντρη μαλακια ειναι ο γάμος
Απο κρεμπιεδες θα επιμεινω μονο σε πρωκτικους και σε παντρεμενες :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
83
Πόντοι
16
Ο τυπος δεν Χωρισε .....ΣΩΘΗΚΕ

 

Επισκέπτης
Εγω δεν εχω προβλημα η γυναικα μου να με κερατωνει με αξιοπρεπεια. Σκεφτομαι και το ενδεχομενο του swinging ακομα.

Αλλά αλλο αυτο και αλλο τα ξεφτυλικια του βιντεο.

Θελω να πιστευω οτι δεν ειμαι τοσο μαλακας που να μπλεξω με ενα πατσαβουρι που θα ξεφτυλιζοταν ετσι. Αλλα αν οντως μου συνεβαινε, σιγουρα θα την χωριζα, μπορει και να την σκοτωνα.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.113
Κριτικές
81
Like
7.076
Πόντοι
6.265
Το "έθιμο" των "bachelor-bachelorette" πάρτυ είναι αμερικανόφερτο,σαν τους Αγίους Βαλεντίνους κτλ κτλ κτλ...Και καλά είναι η τελευταία σου μέρα ως ελεύθερος.Ναι...Καί?Σου δίνει δικαίωμα να σκυλογαμηθείς ώρες πριν τον γάμο σου,επειδή μετά δεν θα μπορείς;Είναι τελείως γελοία η διαδικασία αυτή,είτε για εμάς,είτε για τις γυναίκες.Και μην βλέπετε μόνο την καριόλα στο βίντεο.Ο παραλίγο σύζυγος ήταν κωλόφαρδος που το είδε στο you tube και την έτζασε.Για φανταστείτε πόσες ήπιαν τον Βόσπορο και τις βρήκαν παρατημένες σε χέστρες ποτισμένες στο χύσι...Ή πόσοι μαντράχαλοι που δεν είχαν γαμήσει άλλη περα απο την χούφτα τους βάζουν κέρατα στην μελλοντική σύζυγο.Όταν κάνεις οικογένεια δεν ξεκινάς με εκφυλιστικές συμπεριφορές.Αν γουστέρνεις πάνε σε κανένα μπουζούκι,άκου το σκυλάδικο,καβλάντισε καμία λαϊκιά παραδίπλα και μέχρι εκεί.Τα υπόλοιπα είναι βλακείες.
 

tasouras21

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Σεπ 2013
Μηνύματα
664
Κριτικές
17
Like
1.325
Πόντοι
1.016
Το "έθιμο" των "bachelor-bachelorette" πάρτυ είναι αμερικανόφερτο,σαν τους Αγίους Βαλεντίνους κτλ κτλ κτλ...Και καλά είναι η τελευταία σου μέρα ως ελεύθερος.Ναι...Καί?Σου δίνει δικαίωμα να σκυλογαμηθείς ώρες πριν τον γάμο σου,επειδή μετά δεν θα μπορείς;Είναι τελείως γελοία η διαδικασία αυτή,είτε για εμάς,είτε για τις γυναίκες.Και μην βλέπετε μόνο την καριόλα στο βίντεο.Ο παραλίγο σύζυγος ήταν κωλόφαρδος που το είδε στο you tube και την έτζασε.Για φανταστείτε πόσες ήπιαν τον Βόσπορο και τις βρήκαν παρατημένες σε χέστρες ποτισμένες στο χύσι...Ή πόσοι μαντράχαλοι που δεν είχαν γαμήσει άλλη περα απο την χούφτα τους βάζουν κέρατα στην μελλοντική σύζυγο.Όταν κάνεις οικογένεια δεν ξεκινάς με εκφυλιστικές συμπεριφορές.Αν γουστέρνεις πάνε σε κανένα μπουζούκι,άκου το σκυλάδικο,καβλάντισε καμία λαϊκιά παραδίπλα και μέχρι εκεί.Τα υπόλοιπα είναι βλακείες.
:hi: :hi: :hi:
 

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
Εγώ δεν θα έλεγα κουβέντα, Θα προχωρούσα τον γάμο κανονικά, θα τσιμπούσα όλα τα λεφτά που θα έπαιρνα από τα σόγια και τα δώρα και στο γαμήλιο ταξίδι που θα πηγαίναμε στην Ταϊλάνδη θα της πετούσα το βίντεο που μόλις τώρα μου έστειλε ο κολλητός μου που εντελώς τυχαία είδε! Οπότε θα την παρατούσα και θα έτρωγα όλα τα λεφτά με τις πουτάνες στην Μπανγκοκ και στα Πουκέτ. Φυσικά μόλις γυρνούσα στην Ελλάδα με πρόφαση το βίντεο θα την χώρισα και ούτε γάτα ούτε ζημιά!
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
Αναγκαστηκα τη χωριζεις. Τοσο Viral που εχει γινει το video δε μπορεις να σταθεις με αυτη τη γυναικα διπλα σου μπροστα σε οικογενεια, συνεργατεσ etc.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.113
Κριτικές
81
Like
7.076
Πόντοι
6.265
Εγώ δεν θα έλεγα κουβέντα, Θα προχωρούσα τον γάμο κανονικά, θα τσιμπούσα όλα τα λεφτά που θα έπαιρνα από τα σόγια και τα δώρα και στο γαμήλιο ταξίδι που θα πηγαίναμε στην Ταϊλάνδη θα της πετούσα το βίντεο που μόλις τώρα μου έστειλε ο κολλητός μου που εντελώς τυχαία είδε! Οπότε θα την παρατούσα και θα έτρωγα όλα τα λεφτά με τις πουτάνες στην Μπανγκοκ και στα Πουκέτ. Φυσικά μόλις γυρνούσα στην Ελλάδα με πρόφαση το βίντεο θα την χώρισα και ούτε γάτα ούτε ζημιά!
Αχ,τι εύκολα που θα ήταν όλα...Γαμάτα...Και μετά θα σου έδιναν και αποζημίωση για ψυχική οδύνη...Αλλά ότι και να γινοταν,ένας καρατάς beta θα ήσουν που την κατσικώθηκε για τα λεφτά,καθώς αυτός είναι ο τρόπος που σκέφτεσαι.Ρε να είστε άντρες και όχι μούσμουλα.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Το "έθιμο" των "bachelor-bachelorette" πάρτυ είναι αμερικανόφερτο,σαν τους Αγίους Βαλεντίνους κτλ κτλ κτλ...Και καλά είναι η τελευταία σου μέρα ως ελεύθερος.Ναι...Καί?Σου δίνει δικαίωμα να σκυλογαμηθείς ώρες πριν τον γάμο σου,επειδή μετά δεν θα μπορείς;Είναι τελείως γελοία η διαδικασία αυτή,είτε για εμάς,είτε για τις γυναίκες.Και μην βλέπετε μόνο την καριόλα στο βίντεο.Ο παραλίγο σύζυγος ήταν κωλόφαρδος που το είδε στο you tube και την έτζασε.Για φανταστείτε πόσες ήπιαν τον Βόσπορο και τις βρήκαν παρατημένες σε χέστρες ποτισμένες στο χύσι...Ή πόσοι μαντράχαλοι που δεν είχαν γαμήσει άλλη περα απο την χούφτα τους βάζουν κέρατα στην μελλοντική σύζυγο.Όταν κάνεις οικογένεια δεν ξεκινάς με εκφυλιστικές συμπεριφορές.Αν γουστέρνεις πάνε σε κανένα μπουζούκι,άκου το σκυλάδικο,καβλάντισε καμία λαϊκιά παραδίπλα και μέχρι εκεί.Τα υπόλοιπα είναι βλακείες.

μα τα μπατσελορ  για τους χουφτες δημιουργηθηκε τυπε των δυο τριων γυναικων σε ολη την ζωη τους(στην καλυτερη), ο περπατημενος γαμιας τι να τα κανει
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Αχ,τι εύκολα που θα ήταν όλα...Γαμάτα...Και μετά θα σου έδιναν και αποζημίωση για ψυχική οδύνη...Αλλά ότι και να γινοταν,ένας καρατάς beta θα ήσουν που την κατσικώθηκε για τα λεφτά,καθώς αυτός είναι ο τρόπος που σκέφτεσαι.Ρε να είστε άντρες και όχι μούσμουλα.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Πόσο κωλόγερος είσαι ρε Λάκη;  :huh:

Σε κάθε δυνατή ευκαιρία να με βρίζεις
και να μου θυμίζεις ότι δεν είμαι του γούστου σου.
Καθόλου.


Ο,τιδήποτε αλλο , θα μου προκαλούσε φρίκη και πανικό.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.113
Κριτικές
81
Like
7.076
Πόντοι
6.265
να κανω οτι δεν το ξερω...

Αντιστοιχα κι αυτη...
Τώρα,αντικειμενικά και πέρα απο πλάκα,το να υπάρχει ένας ελεύθερος γάμος είναι πολύ κομπλέ.Δεν καταναλώνεις ενέργεια στο να σκέφτεσαι αν σου πηδιέται ο/η σύντροφος,αν θα πρέπει να είσαι μονογαμικός και άλλα.Πέρα απο αυτό,λόγω εμπειριών και ξεκαβλώματος και απο τους δύο θα υπάρχει και καλύτερη σεξουαλική ζωή μεταξύ του ίδιου του ζευγαριού.Είναι αυτό το ρητό που λέει ότι και αστακό να έχεις κάθε μέρα,κάποια στιγμή θα σου λείψει και το βρώμικο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom