Νέα

Θυμάστε πότε τραβήξατε την πρώτη σας μαλακία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akis georgiou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θυμαστε ποτε τραβηξατε τη πρωτη σας μαλακια?

  • ηταν ωραια?

    Ψήφοι: 49 79,0%
  • αγχωτικα?

    Ψήφοι: 13 21,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    62

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.170
Πόντοι
786
Ήξερα ένα τύπο πού γαμούσε ένα Πουφ
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.170
Πόντοι
786
Γαμούσε και πεπόνι και καρπούζι αλλά να μην ήταν από το ψυγείο έλεγε, ωστόσο εξιστορούσε και για την αδυναμία του στο Πουφ.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.170
Πόντοι
786
Θυμάμαι την φάση αλλά δεν υπάρχει ακριβώς. Αυτή είναι στο ίδιο θέμα πιο μετά. Έχει μόνο κάτι πιο κωλάρες στην Ιταλική εκδοχή.
 

ulidars69

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2020
Μηνύματα
749
Like
169
Πόντοι
6
στα μεσα των 90s.. βλεποντας πρωινο καφε...


 

Συνημμένα

  • 00000000000000000000000000000000000000000000000-45.jpg
    00000000000000000000000000000000000000000000000-45.jpg
    37,2 KB · Εμφανίσεις: 30
Εγγρ.
20 Απρ 2020
Μηνύματα
156
Like
145
Πόντοι
1
Δεν θυμάμαι πότε ακριβώς ήταν, γύρω στην Α' ή Β' Γυμνασίου. Δεν θυμάμαι ούτε την αφορμή ούτε την φάση γενικότερα. Θυμάμαι όμως ότι τις πρώτες μου μαλακίες τις έκανα γαμώντας το στρώμα του κρεβατιού με λύσσα! Μετά από λίγο ανακάλυψα το κλασσικό τρομπάρισμα :jerking: που τιμώ ever since!

Η αλήθεια είναι ότι τότε ήμουν ΜΑΛΑΚΑΣ ΜΕ ΠΕΡΙΚΕΦΑΛΑΙΑ, με την κυριολεκτική έννοια του όρου! Το τρομπάρισμα έπεφτε σύννεφο, τουλάχιστον 3-4 την ημέρα αδιαλείπτως! Πολύ σφεντόνα μιλάμε! Κόλλαγα με διάφορες τύπισσες από περιοδικά ή τηλεοράσεις, θυμάμαι που τον έχω παίξει 50 φορές με την Samantha Fox και το "Touch me", με Cindy, Claudia κι όλα τα μοντέλα της εποχής, φυσικά με Tracy Lords αλλά και με αδερφές φίλων μου, 1-2 γειτόνισσες πολύ κάβλες τότε (τώρα σάπιες εντελώς).

Τώρα αραιά και που αλλά είναι αυτό που λένε... Aν πετύχει η μαλακία........!!!!!! :grin:
Παρομοίως, από πέμπτη δημοτικού γαμούσα κρεβατι, μαξιλαρια, κουβερτες, τα παντα ολα .. Μετά από κανα χρόνο ανακάλυψα τη χουφτα  :jerking:
 

reabar

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
98
Like
157
Πόντοι
1
Η πρώτη φορά που θυμάμαι να αυνανίστηκα ήταν για τη Σακίρα στο βιντεοκλίπ του hips don't lie. Πρέπει να ήταν 2005, είχα πάθει πλάκα με αυτή τη γκόμενα!
 

nicholasgr

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2020
Μηνύματα
19
Like
16
Πόντοι
0
Έκτη Δημοτικού θυμάμαι είχα αρχίσει να έχω τρελές καύλες αλλά δεν ήξερα τι να κάνω. Τα βράδια τριβώμουν λίγο στο στρώμα κι έννοιωθα ωραία αλλά μέχρι εκεί. Στις διακοπές των Χριστουγέννων φιλοξενήσαμε έναν ξάδερφο και την οικογένειας του. Το βράδυ όταν παίζαμε άρχισε να με πειράζει για τον καυλωμένο πούτσο μου που δεν έλεγε να ηρεμήσει και του είπα ότι δεν λέει να ηρεμήσει εδώ και καιρό, ρωτώντας τον πως τα καταφέρνει. Μου εξήγησε ότι κι εκείνος είναι έτσι γι' αυτό είχε πάει προ ολίγου στο μπάνιο τόση ώρα. Μετά μου εξήγησε πως τραβάει μαλακία και μου είπε να το δοκιμάσω οποσδήποτε.
Το ίδιο βράδυ τράβηξα την πρώτη μου μαλακία και ήταν μια πραγματική αποκάλυψη!!! Εκείνο το βράδυ δεν κοιμήθηκα και πολύ. Για τα επόμενα 3 με 4 χρόνια τον έκανα πραγματικά σφεντόνα. Τον έπαιζα τουλάχιστον 3 με 4 φορές την ημέρα (το πρωΐ που ξυπνούσα με μια πούτσα κάγκελο, το μεσημέρι επιστρέφοντας από το σχολείο και απαραιτήτως το βράδυ πριν κοιμηθώ) και τα Σαββατοκύριακα μπορεί και πέντε φορές τη μέρα. Όταν άρχισα να κάνω σεξ η συχνότητα μειώθηκε στις 1 ή 2 φορές ανάλογα την περίοδο. Τώρα πια όποτε οι καύλες χτυπήσουν κόκκινο, δεν υπάρχει δυνατότητα για σεξ και έχω τον απαιτούμενο χρόνο για edging.
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Δεν θυμάμαι πότε ακριβώς ήταν, γύρω στην Α' ή Β' Γυμνασίου. Δεν θυμάμαι ούτε την αφορμή ούτε την φάση γενικότερα. Θυμάμαι όμως ότι τις πρώτες μου μαλακίες τις έκανα γαμώντας το στρώμα του κρεβατιού με λύσσα! Μετά από λίγο ανακάλυψα το κλασσικό τρομπάρισμα :jerking: που τιμώ ever since!

Η αλήθεια είναι ότι τότε ήμουν ΜΑΛΑΚΑΣ ΜΕ ΠΕΡΙΚΕΦΑΛΑΙΑ, με την κυριολεκτική έννοια του όρου! Το τρομπάρισμα έπεφτε σύννεφο, τουλάχιστον 3-4 την ημέρα αδιαλείπτως! Πολύ σφεντόνα μιλάμε! Κόλλαγα με διάφορες τύπισσες από περιοδικά ή τηλεοράσεις, θυμάμαι που τον έχω παίξει 50 φορές με την Samantha Fox και το "Touch me", με Cindy, Claudia κι όλα τα μοντέλα της εποχής, φυσικά με Tracy Lords αλλά και με αδερφές φίλων μου, 1-2 γειτόνισσες πολύ κάβλες τότε (τώρα σάπιες εντελώς).

Τώρα αραιά και που αλλά είναι αυτό που λένε... Aν πετύχει η μαλακία........!!!!!! :grin:
Δίνεις πόνο ακόμα ε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom