Νέα

Θυμάστε πότε τραβήξατε την πρώτη σας μαλακία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akis georgiou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θυμαστε ποτε τραβηξατε τη πρωτη σας μαλακια?

  • ηταν ωραια?

    Ψήφοι: 49 79,0%
  • αγχωτικα?

    Ψήφοι: 13 21,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    62

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.017
Πόντοι
10.411
Πρέπει να ήμουν 12 αν θυμάμαι καλά,ο αντ1 Σάββατο μετά τις 01:00 τότε είχε μια εκπομπή με την Άννα Δήμα(!) που λεγόταν ''Και τώρα κάτι άλλο''.Ψιλοτρισάθλια γκόμενα με ωραίο σώμα,αλλά με το παραμικρό μου γινόταν ατσάλι.Είχα μια περίεργη αίσθηση αλλά συγχρόνως ένοιωθα σφοδρή επιθυμία να τον παίξω.Την πρώτη φορά κρατήθηκα γιατί δεν ήξερα για το τι ήταν αυτό που αφηνιασμένο πάσχιζε να εξφενδονιστεί από μέσα μου και νόμιζα πως θα μου συμβεί κάτι κακό,πάει και η 2η με την 3η δεν κρατήθηκα και πήγα να ξεφορτώσω κτηνωδώς και λυσσασμένα στα πλακάκια στην μπανιέρα με μια απίστευτη ευχαρίστηση που ακόμα την θυμάμαι!   :2funny: Το λάσο μετά από αυτό το γεγονός πήγαινε σύννεφο  :2funny:  :2funny:
 

Dildo Baggins

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2019
Μηνύματα
205
Κριτικές
27
Like
1.285
Πόντοι
2.391
καλοκαιρι 2003 η 2004 καλοκαιρι θυμαμαι ειχα φιλμνετ σπιτι..με το που πηγαινε ο πατερας μου για υπνο πηγαινα κ εβλεπα τσοντες που ειχε μετα τισ 00:00.το χα κανει αυτο 3 4 μερες συνεχομενα, και ενιωθα οτι κατι γινεται..ε την τεταρτη νυχτα εβγαλα και εγω τα πρωτα μου..τπτ δεν ειναι ιδιο απο τοτε
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786
Δεν θυμάμαι πότε ακριβώς ήταν, γύρω στην Α' ή Β' Γυμνασίου. Δεν θυμάμαι ούτε την αφορμή ούτε την φάση γενικότερα. Θυμάμαι όμως ότι τις πρώτες μου μαλακίες τις έκανα γαμώντας το στρώμα του κρεβατιού με λύσσα! Μετά από λίγο ανακάλυψα το κλασσικό τρομπάρισμα :jerking: που τιμώ ever since!

Η αλήθεια είναι ότι τότε ήμουν ΜΑΛΑΚΑΣ ΜΕ ΠΕΡΙΚΕΦΑΛΑΙΑ, με την κυριολεκτική έννοια του όρου! Το τρομπάρισμα έπεφτε σύννεφο, τουλάχιστον 3-4 την ημέρα αδιαλείπτως! Πολύ σφεντόνα μιλάμε! Κόλλαγα με διάφορες τύπισσες από περιοδικά ή τηλεοράσεις, θυμάμαι που τον έχω παίξει 50 φορές με την Samantha Fox και το "Touch me", με Cindy, Claudia κι όλα τα μοντέλα της εποχής, φυσικά με Tracy Lords αλλά και με αδερφές φίλων μου, 1-2 γειτόνισσες πολύ κάβλες τότε (τώρα σάπιες εντελώς).

Τώρα αραιά και που αλλά είναι αυτό που λένε... Aν πετύχει η μαλακία........!!!!!! :grin:
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.857
Like
447
Πόντοι
36
νοιωσατε εκπληξη/απορια που ειδατε χυσια πρωτη φορα?  Ακριβως !!!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.697
Κριτικές
1
Like
29.401
Πόντοι
8.006
είπε ακολούθησαν ΑΛΛΕΣ 11... δηλαδή μιλάμε για ντουζίνα μαζί με την πρώτη!
Εύγε συναγωνιστή! :grin:
Ναι τύπε

Θυμαμαι οτι μετα την 12η φορα ειχε μουδιασει και δεν το ενιωθα και φοβομουν οτι του εκανα ζημια και θα σαπισει και θα πεσει
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786
Ναι τύπε

Θυμαμαι οτι μετα την 12η φορα ειχε μουδιασει και δεν το ενιωθα και φοβομουν οτι του εκανα ζημια και θα σαπισει και θα πεσει

Με ξεπερνάς, δεν έχω φτάσει τόσο. Το ρεκόρ μου είναι 8 μαλακίες σε μία μέρα. Στην 8η έχυσα κάτι σταγονίδια. Η αρχιδοσακούλα ήταν σαν καινούργια κι αχρησιμοποίητη σακούλα από σούπερ μάρκετ. :grin:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.170
Πόντοι
786
Θυμάμαι όμως ότι τις πρώτες μου μαλακίες τις έκανα γαμώντας το στρώμα του κρεβατιού με λύσσα! Μετά από λίγο ανακάλυψα το κλασσικό τρομπάρισμα :jerking: που τιμώ ever since!

Το πρώτο στυλ μόνος έμεινε να τιμά ο τρισμέγιστος ΤΑΚΜΑΝ ο ντιβανοτρυπητής
 

Nebuchadnezzar

Μέγας
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.972
Πόντοι
3.936
Πρέπει να ήμουν 12 αν θυμάμαι καλά,ο αντ1 Σάββατο μετά τις 01:00 τότε είχε μια εκπομπή με την Άννα Δήμα

Άννα Δήμα που να ξέρες ότι κάποτε ήσουν η μόνη επιλογή.

Πρέπει να ήμουν αρχες δημοτικού που είχα πετύχει μια εκπομπή της.



 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Η μάνα μου είχε έναν συνεργάτη στη δουλειά .
Αυτός είχε μια κόρη , ίδια ηλικία με εμένα.
Κάποια στιγμή αποφάσισαν να ανταλλάξουν εθιμοτυπικές επισκέψεις !!!!
Ο πατέρας μου , ελληνάρας ... αλλά και η γυναίκα του άλλου .... δεν ήταν πολύ θετικοί .

Είχαμε συναντηθεί 3 φορές όλες κι όλες.
Την πρώτη φορά στο σπίτι μας ... την είχα ψαρώσει άσχημα ....

τη δεύτερη πήγαμε στο εξοχικό τους ........
Ήμουν μόνο εγώ με τους γονείς, τα αδέλφια μου, ήταν στο χωριό
(και τις άλλες δύο φορές που την είχα συναντήσει , δεν ήταν τα αδέλφια μου, δεν θυμάμαι γιατί , με αυτή είχαμε την ίδια ακριβώς ηλικία).

πήγαμε νωρίτερα, αργά το απόγευμα και η κόρη τους ήταν στη θάλασσα ...

γύρισε και φόραγε ένα παλιομοδίτικο μαγιό για το οποίο την κορόϊδευε ο πατέρας της ...
ήταν στυλ δεκαετίας '50 ...  βρακί μεγαλούτσικων διαστάσεων αλλά πολύ κολλητό λίκρα .... και το σουτιέν , θύμιζε σουτιέν εσώρουχο !
https://[URL unfurl="true"]www.zaflynn.com/6936-large_default/retro-50s-halter-high-waist-bikini-carnival-swimsuitsfba-black-c6182k9e74o.jpg[/img[/URL]]
το σορτσάκι ήταν άσπρο και το σουτιέν απαλό ξεπλυμένο ροζ .....

μέχρι να αλλάξει ... είχα πιεί κάτι γκραν μαρνιέ της μάνας της και τσίπουρα με τον πατέρα μου και τον πατέρα της ....

πάνω που έδυε ο ήλιος .....

έσκασε μύτη στο μπαλκόνι και με φώναξε πάνω .....

πρέπει να ήμουν 4-5 ώρες καβλωμένος και να ψηλοέσταζε ο πούτσος μου ..........

όταν γύρισα σπίτι μπήκα για μπάνιο και τον άδειασα τελείως .........

η καριόλα ΔΕΝ ΕΧΕΙ FB ....

γιατί δεν κάνεις fb μωρή ;;;;


τι κρύβεις ;;;;;;;;;;



από τις παλιές τέτοιου είδους γνωριμίες, έχω "διερευνήσει" αν είχα πιθανότητες ή όχι , μέσω fb ..........


θα βάλω μια φωτό μου από αυτές που λατρεύει ο σαβ
και δεν θα μπορέσει να αντισταθεί η γκόμενα !!!!!!!!

[img]https://cdn.athlonoutdoors.com/wp-content/uploads/sites/6/2015/08/al-capone.jpg
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
To 1985 σε ηλικια 14 ετων

Παρακολουθωντας την Ελενα Ακριτα που παρουσιαζε ενα τηλεπαιχνιδι στην ΕΡΤ

Επακολουθησαν άλλες 11 φορες εντος του ιδιου εικοσιτετραωρου

Με την Ακρίτα ρε?

Να πω με την Βίνα Ασίκη,λογικό,μιας και μεγαλωσες στα 80ς
Αλλά με την Ακρίτα ρε?
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Οχι αλλα θυμαμαι την τελευταια,πριν δυο ωρες!
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.251
Κριτικές
21
Like
9.444
Πόντοι
3.346
Δεν θυμάμαι ακριβώς την πρώτη πρώτη, αλλά θυμάμαι τις πρώτες. Πέμπτη Δημοτικού παίζει να ήμουνα. Μάλιστα, όταν έχυνα δεν ήξερα τι ήτανε αυτό το υγρό, πολύ αργότερα έμαθα ότι είναι σπέρμα, στο Γυμνάσιο συγκεκριμένα από κάτι άλλους πιτσιρικάδες που συζητούσανε στα διαλείμματα πόσες μαλακίες τραβήξανε και πόση διάρκεια ήταν η κάθε μία...από τότε ήμασταν μαλάκες!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Με την Ακρίτα ρε?

Να πω με την Βίνα Ασίκη,λογικό,μιας και μεγαλωσες στα 80ς
Αλλά με την Ακρίτα ρε?
Αυτό δεν είναι τίποτα. Είχα ένα φίλο που τον έπιασε η μάνα του να τον παίζει με τη Λιάνα Κανέλλη.  :grin:
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Μαλιστα... σε αυτο το θεμα μαθαμε οτι απ την πεμπτη δημοτικου 9-10 ετων (και δεν ηταν η "πρωτη πρωτη") περισσευαν τα χυσια και δεν ξεραμε τι ηταν  :S :S :S :jerking: :2funny:

φοβερο! οι λεγομενοι σκληροι χυστες ? :2funny:
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Και μιας και λετε για μαλακιες...ειμαι 38 ... εκεινη την εποχη 98-99-00? δεν θυμαμαι ... τα τοπικα καναλια και οχι μονο (star alter κλπ) εδειχναν ενα γυμναστικο μηχανημα που με ενα ζωναρι ταρακουνουσε τα κολοβαρδουλα σε κατι τουρλωτες κωλαρες για να χασουν και καλα την κυταριτιδα και το εδειχναν πρωι μεσημερι βραδυ ! ειχα ριξει κατι μαλακιες ...
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
δεν θυμάμαι πόσα χρόνια πίσω,βαριέμαι να υπολογίζω τώρα παντως πήγαινα γυμνάσιο και ήταν εποχές filmnet. καλοκαίρι βράδυ μονος στο σπίτι και παίζει τσοντούλα. εγω ορθιος μπροστα στην tv. η στιγμή εκείνη έχει χαραχθεί μέσα στο μυαλό μου. μετά βεβαια μια ώρα καθάριζα το χαλί αλλά χαλάλι...
παντως τις επόμενες μέρες μόνο αυτό σκεφτόμουν. όλη την ώρα τον έπαιζα και έχυνα. μου έιχε γίνει εμμονή.
επειδή ήμουν κ λίγο κωλόπαιδο, έτρωγα με την ξαδέρφη τοστάρες και της έδωσα μαγιονέζα να σερβιριστεί ενώ πιο πριν είχα χύσει μέσα. έτρωγε κ εγω την έβλεπα ωραιες εποχές να πούμε...


εχω κλασει στο γελιο με το νημα τυποι.  :S :S :S

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Κι εγώ έχω γαμηθεί στο γέλιο με τις διάφορες ιστορίες που λένε εδώ οι τύποι...!!! Αυτά είναι τα ωραία! :)

Τυπε οκ δεν υπαρχει ο τυπος...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

13 χρονών, έμεινα σπίτι μια μέρα, που την κοπάνησα από το σχολείο, και βάζω να δω στη βιντεοκασσέτα το Βασικό Ένστικτο, με τη Σαρον Στόουν.
Είχα δει μερικές φορές παλιότερα την ταινία, -στα κρυφά- και είχα σταμπάρει το σημείο όπου ο Μαϊκλ Ντάγκλας, ξεκινάει τα γλυφομούνια στη Σάρον, οποτε γυρίζω την κασσέτα σε εκείνο το σημείο...
Χώνω τον πούτσο μου σε ένα διπλωμένο χαλί που είχαμε στο πάτωμα (ήταν άνοιξη και η μάνα μου ετοιμάζονταν να τα δώσει στο καθαριστήριο), και αρχίζω να γαμάω την κεντρική τρύπα του χαλιού, ενώ ταυτόχρονα βλέπω τον Ντάγκλας να γαμάει την Σάρον Στόουν!
Μετά από λίγο νιώθω μια ηδονή να μου γεμίζει τα μινίγγια του εγκεφάλου και ξεχύνονται ποτάμια σπέρματος (πρώτα μέσα στην τρύπα του χαλιού και μετά στο πάτωμα!)
Έφτασα μέχρι το μπάνιο και ακόμα έχυνα!
Πουτάνα όλα τα έκανα!
Περιττό να πω ότι μετά από αυτή την ανακάλυψη τον έκανα λάστιχο!
Μαξιλάρια, εσοχές από καναπέδες, κουλουριασμένα βιβλία...
Χαμός!
Μέχρι που μετά από λίγο καιρό επισκέφτηκα μια γκομενάρα στο Βαρδάρη (σπίτι με λίγα σκαλάκια και πράσινη ξύλινη πόρτα με τζάμι) και έβγαλα το άχτι μου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom