Νέα

Θυμάστε πότε τραβήξατε την πρώτη σας μαλακία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akis georgiou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Θυμαστε ποτε τραβηξατε τη πρωτη σας μαλακια?

  • ηταν ωραια?

    Ψήφοι: 49 79,0%
  • αγχωτικα?

    Ψήφοι: 13 21,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    62

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
To 1985 σε ηλικια 14 ετων

Παρακολουθωντας την Ελενα Ακριτα που παρουσιαζε ενα τηλεπαιχνιδι στην ΕΡΤ

Επακολουθησαν άλλες 11 φορες εντος του ιδιου εικοσιτετραωρου

Σε συγχαίρω για την ειλικρίνειά σου.
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
10
Like
1.322
Πόντοι
506
μετραει η στιγμη που μου το 'εδειξε' γυναικα;
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.898
Κριτικές
63
Like
7.426
Πόντοι
4.766
Στη 1η γυμνασίου σκεπτόμενος την καθηγήτρια καλλιτεχνικών.. Όσοι είναι από Νεάπολη Θεσσαλονίκης θα την θυμούνται γκομεναρα πραγματική.Ειχε πιαστεί το χέρι από όλα τα αγοράκια του σχολείου
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.540
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
14 νομιζω και βγηκε μονο του απο τα αρχιδια βλεποντας μια τσοντα το βραδυ στο σπιτι της θειας μου που με φιλοξενουσε ντραπηκα αλλα το ξεπερασα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.110
Κριτικές
493
Like
60.782
Πόντοι
39.662
Την πρωτη μου μαλακια την τραβηξα για παρτη της μαριας δαμανακη, δεν εχω να προσθεσω κατι αλλο....
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Εγώ έβλεπα θρίλερ με λίγο τσόντα και το σπέρμα πετάχτηκε πίσω από το κεφάλι μου με 200χλμ/ώρα. την επόμενη μέρα, πήγα σχολείο με το στυλ του γαμίκουλα.....
 

goystakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
286
Like
38
Πόντοι
1
:jerking:πρωτη γυμνασιο ,βλεπαμε τοτε tutty fruty,περιοδικο tsaf,τσοντες gws στον υπολογιστη 1994 καλοκαιρι,αλλα και πριν ενα χρονο 1993 τον επαιζα οταν εκανα μπανιο αλλα οταν κοντευα να χυνο σταματουσα!μεχρι που ακουγα και ειδα τσοντες και εμαθα να χυνο
 

Dildo Baggins

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2019
Μηνύματα
205
Κριτικές
27
Like
1.285
Πόντοι
2.391
Πρεπει να ηταν καλοκαιρι, 12 με 13 χρονων.Περασμα απο το Δημοτικο στο Γυμνασιο.
Λογω αφραγκιας την αραζαμε ολη η παρεα σε μια πλαζ του Δημου και ασχολιουμασταν με τι αλλο με το καμακι.Οι καπως νεοτεροι καναν διαφορες ταρζανιες,μακροβουτια κλπ με σκοπο να εντυπωσιασουν τα κοριτσακια.
Αλλοι πιο προχωρημενοι καθομασταν λιγο παραμερα το παιζαμε cool και αδιαφοροι με υφος μπλαζε,και περιμεναμε να αρχισει το ΘΕΑΜΑ.
Το θεαμα αρχιζε γυρω στις 12 το μεσημερι και ηταν το εξης.Η παραλια ειχε δυο καμπινες ξυλινες ενωμενες για αποδυτηρια.Μια ανδρων και η αλλη γυναικων.Γυρω στο μεσημερι αρχιζαν τα διαφορα μιλφ να φευγουν για το σπιτι.Φορουσαν εκεινα τα ολοσωμα μαγιο που εκρυβαν πολλα,αλλα σε αφηναν να φανταζεσαι πολυ περισσοτερα.Αρχιζαν λοιπον να οδευουν μια μια προς το αποδυτηρια.
Στο ενδιαμεσο ξυλινο χωρισμα καποιος ειχε φροντισει να ανοιξει δυο μικρες τρυπες για πληρη θεαση.
Μια για το πανω μερος και μια για το κατω.(Κατι σαν τα σημερινα smartphone με τις διπλες καμερες.!)
Αρχιζαμε και εμεις να την στηνουμε εξω απο το ανδρικο αποδυτηριο.
Εμενα εκεινη τη μερα,μου ετυχε μια,με δυο υπεροχα βυζια και ενα ακομη πιο υπεροχο κωλο.
Και ενω ειχα τρελαθει να αλλαζω τρυπες πανω κατω,νοιωθω ξαφνικα να με πλημμυριζει ενα ασπρο υγρο και να εκτοξευεται προς ολες τις μεριες με μια πρωτογνωρη υπερτατη ηδονη.
Ταυτοχρονα ακουω και τη πορτα να χτυπαει και ενα γεροντιο να φωναζει "αντε...!"
Ανοιγω τη πορτα και βλεπω ενα αγριεμενο τυπακο,να μου ζηταει εξηγησεις τι εκανα εκει μεσα τοση ωρα.
Εγω σε κατασταση νιρβανα με τα ποδια να τρεμουν δεν ηξερα τι να του πω.Ευτυχως τη κατασταση εσωσε ενα ετερος γερων,λεβεντογερος,που ηταν μαζι,με μια κατασπρη μεγαλη μουστάκα, που λεει στο τυπακο."Αστους ρε να μαθαινουν,εδω μπαινουν παιδια και βγαινουν ανδρες..!"
φοβερη φαση!!
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.857
Like
447
Πόντοι
36
περιπου 13 χρονων και κατι, ανοιξη ηταν και τριβομουνα μεχρι που πεταχτηκαν τα χυσια και ταχασα για λιγο. Θυμαμαι που ετρεξα για τουαλετα και εχυνα στην διαδρομη. Επαθα πλακα !!!! ωραια χρονια !!!!
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
809
Κριτικές
10
Like
1.295
Πόντοι
376
Σε παλιά τηλεόραση 14" όρθιος μπροστά στο mute Κυριακή χαράματα βλέποντας πειρατικό κανάλι 090 με την Kai Nobel κοκκινομάλλα με πετσινο μπουφάν στα 4.
 

endlessmilflover

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2019
Μηνύματα
10
Like
16
Πόντοι
0
Τελειωματα εκτης δημοτικου 12 στα 13 μονος στο σπιτι μεσημερι εχοντας ανακαλυψει τη τσοντα βιντεοκασετα του πατερα μου μερες πριν και αναμενοντας την ιδανικη στιγμη για να τη δω..
 

dimitriskozani

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2017
Μηνύματα
93
Like
120
Πόντοι
0
Τελειωματα εκτης δημοτικου 12 στα 13 μονος στο σπιτι μεσημερι εχοντας ανακαλυψει τη τσοντα βιντεοκασετα του πατερα μου μερες πριν και αναμενοντας την ιδανικη στιγμη για να τη δω..

ετσι κ εγω ανακαλυψα βιντεοκασσετα των γονιων και ηρθε η πρωτη μαλακια
 

green88

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2018
Μηνύματα
34
Like
3
Πόντοι
0
Πολυ ωραιο θεμα! Μπραβο στον νηματοθετη!!
νομιζω δευτερα γυμνασιου. πολυ διαφορετικη εμπειρια, σχεδον μονα τους βγηκαν τα φλοκια! γενικα οταν φευγαν οι δικοι μου κι εμενα μονος στο σπιτι, εβαζα κατι γυμνες φωτογραφιες απο γκομενες στο ιντερνετ και την επιανα χωρις ομως να τραβαω μαλακια, δεν ηξερα ακριβως την τεχνικη :walkingpenis: :cum:
ωσπου εκσφενδονιστηκαν τα φλοκια χωρις να το περιμενω
οι φωτογραφιες ηταν διαφορες σοφτ πορνο τυπου. αθωα χρονια! χαρακτηριστικα θυμαμαι Στελλα Μπεζεντακου φερειπειν :heavymetalbig:
 

KonstDgv

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Από μικρή ηλικία με έναν ξάδερφό μου είχαμε διαπιστώσει ότι τα "πουλιά" μας ήταν διαφορετικά. Ο ξάδερφός μου είχε κάνει περιτομή από μωρό. Κάθε καλοκαίρι πηγαίναμε για διακοπές στην γιαγιά και τον παππού μας. Τα μεσημέρια ξαπλώναμε και τις βγάζαμε έξω για να δούμε τις διαφορές. Ο ξάδερφος μου (οφείλω να πω πως είχε μεγαλύτερο καυλί από εμένα)για να φαίνονται ίδια τα καυλια μας μου τραβούσε το πετσακι προς τα κάτω δυνατά για να μην μεγαλώσει άλλο(έτσι ισχυριζόταν) και αφού κάναμε σύγκριση είχα πάντα το μικρότερο καυλί. Το καλοκαίρι που είχαμε τελειώσει την 1η Γυμνασίου, τις ξαναμετράμε και μου κράταγε το πετσακι με δύναμη προς τα κάτω και βλέπαμε διάφορες. Καταλάβαινα μια διαφορετική αίσθηση και σκληραινε το καυλί μου περισσότερο. Ο ξάδερφος για να μην χάσει την σύγκριση μου το αφήνει και μου το πιάνει και με τα δύο χέρια του για να μην μου καυλώσει περισσότερο από αυτον. Στην προσπάθεια αυτή το καυλί μου εξαπολύει έναν πίδακα από ψωλοχύματα φτάνοντας μέχρι το πρόσωπο μου. Φοβήθηκα με στην αρχή, αλλά μετά έκανα το ίδιο στον ξαδερφο και έχυσε για πρώτη φορά και αυτός. Εκείνο το βράδυ θυμάμαι χύσαμε 4-5 φορές, δεν κοιμήκαμε καθόλου. Ρέψαμε στην μαλακία.
 

sexmaniak42

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Δεν θυμαμαι ποσο ημουν αλλα τον ειχα παιξει αρκετες φορες και παροτι ειχα οργασμο δεν εβγαζα χυσια ακομα πρεπει να ημουν μικρος... μετα απο λιγο καιρο 2-3-5 μηνες μια μερα πλημμυρα τα χυσια... ηταν πιο ωραια με το χυσιμο αλλα μουσκεμα ολα ρε γμτ.
 
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
68
Κριτικές
3
Like
142
Πόντοι
0
13 χρονών, έμεινα σπίτι μια μέρα, που την κοπάνησα από το σχολείο, και βάζω να δω στη βιντεοκασσέτα το Βασικό Ένστικτο, με τη Σαρον Στόουν.
Είχα δει μερικές φορές παλιότερα την ταινία, -στα κρυφά- και είχα σταμπάρει το σημείο όπου ο Μαϊκλ Ντάγκλας, ξεκινάει τα γλυφομούνια στη Σάρον, οποτε γυρίζω την κασσέτα σε εκείνο το σημείο...
Χώνω τον πούτσο μου σε ένα διπλωμένο χαλί που είχαμε στο πάτωμα (ήταν άνοιξη και η μάνα μου ετοιμάζονταν να τα δώσει στο καθαριστήριο), και αρχίζω να γαμάω την κεντρική τρύπα του χαλιού, ενώ ταυτόχρονα βλέπω τον Ντάγκλας να γαμάει την Σάρον Στόουν!
Μετά από λίγο νιώθω μια ηδονή να μου γεμίζει τα μινίγγια του εγκεφάλου και ξεχύνονται ποτάμια σπέρματος (πρώτα μέσα στην τρύπα του χαλιού και μετά στο πάτωμα!)
Έφτασα μέχρι το μπάνιο και ακόμα έχυνα!
Πουτάνα όλα τα έκανα!
Περιττό να πω ότι μετά από αυτή την ανακάλυψη τον έκανα λάστιχο!
Μαξιλάρια, εσοχές από καναπέδες, κουλουριασμένα βιβλία... Χαμός!
Μέχρι που μετά από λίγο καιρό επισκέφτηκα μια γκομενάρα στο Βαρδάρη (σπίτι με λίγα σκαλάκια και πράσινη ξύλινη πόρτα με τζάμι) και έβγαλα το άχτι μου!
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    35,2 KB · Εμφανίσεις: 42
  • sharon-stone-basic-instinct-sex-scene-on-bed-enveem-com-1.jpg
    sharon-stone-basic-instinct-sex-scene-on-bed-enveem-com-1.jpg
    27,5 KB · Εμφανίσεις: 39
  • 3292da9ede.jpg
    3292da9ede.jpg
    12,9 KB · Εμφανίσεις: 48

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom