Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Mpougiampesas

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2013
Μηνύματα
20
Κριτικές
3
Like
84
Πόντοι
0
Καλησπερα . Αν  Οποιαδηποτε πληροφορια για την Νικολ που εργαζεται στο ΤΣ 14 θα ηταν πολυ εκιτμιταια και σε πμ . εχω παθει χαζοπλακα με τις φωτο της οποτε αν καποιος συναγωνιστης μποει να με βοηθησει ;
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
422
Κριτικές
1
Like
1.068
Πόντοι
201
Νομίζω έχει γραφτεί αρκετές φορές ότι δεν είναι του επαγγέλματος.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.594
Κριτικές
2
Like
5.194
Πόντοι
1.056
Νομίζω έχει γραφτεί αρκετές φορές ότι δεν είναι του επαγγέλματος.

Επιβεβαιώνω

Καλησπερα . Αν  Οποιαδηποτε πληροφορια για την Νικολ που εργαζεται στο ΤΣ 14 θα ηταν πολυ εκιτμιταια και σε πμ . εχω παθει χαζοπλακα με τις φωτο της οποτε αν καποιος συναγωνιστης μποει να με βοηθησει;

Αν πηγαίνεις στο ts μπορείς απλά να προσπαθήσεις να την προσεγγίσεις είναι πολύ ανοιχτή και κοινωνική
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
:coffee: :coffee:Χθες το απογευμα ειχα μια πολυ ενδιαφερουσα συζητηση με γνωστη τρανς της πολης.Λυσαμε το κυπριακο το μεσανατολικο και στο τελος πιασαμε ενα θεμα που για να ειμαι απολυτα ειλικρινεις ποτε δεν ηταν το δυνατο μου σημειο.
Εχει να κανει με το θεμα κρος στην θεσσαλονικη και στην ελλαδα γενικοτερα.
Ειμαι σπιτι εχω ελευθερο χρονο οποτε μπηκα σε ενα σαιτ...το γνωστο κανεσεξ και αρχισα ερευνα.Πηγα στις αγγελιες κροσντρες ψαχνουν.Θεωρησα σωστο αυτα που παρατηρησα να τα γραψω.
Καταρχας εχει αυξηθει κατακορυφα ο αριθμος των αγγελιων...Σε σχεση με 2-3 χρονια πριν πανω απο 100 τοις 100 αυξηση.
Σχεδον πανω απο το 90 τοις 100 δεν βαζουν προσωπο.Απο σωμα οι πλειοψηφια στις φωτο τουλαχιστον δειχνουν οτι προσεχουν τον εαυτο τους.
Ειδα οτι οι ηλικιες στην πλειψηφια ειναι κατω τον 40.
Παμε στα κακως κειμενα...Βαζεις αγγελια δεν βαζεις τηλεφωνο.Αρα τι σημαινει;;πρεπει να επικοινωνησεις με τον χρηστη μεσω μυνηματος.Σκεφτητε τωρα ενα τυπο με τον πουτσο ορθιο που θελει να γαμησει να πρεπει να σου στειλει μυνημα μεσω σαιτ να ειναι η κρος συνδεμενη στο σαιτ να του απαντησει και να κανουν κουβεντα.Πιο ευκολα τραβας μια μαλακια η πας στην πιατσα παρα να περασεις αυτη την διαδικασια.
Αυτο με το να ζητατε φωτο απο τον πελατη που το ειδατε;Εχετε σκεφτει πως ο πελατης που παει με κρος βγαζει την καυλα του και μπορει να εχει σχεση η να ειναι παντρεμενος;;;;Αυτες που βαζουν τηλ και τους παιρνει ο πελατης και οταν ανοιγουν την πορτα δεν ξερουν τι ειδος πελατη θα συναντησουν...στο πηγαδι κατουρησανε;;;
Δεν ειναι τοσο δυσκολο να βρειτε ενα πακιστανικο νουμερο..λιγο ψαξιμο θελει.
Σας κουρασα..μακροσκελες κειμενο...θα επανελθω... :coffee:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
:coffee: :coffee:Χθες το απογευμα ειχα μια πολυ ενδιαφερουσα συζητηση με γνωστη τρανς της πολης.Λυσαμε το κυπριακο το μεσανατολικο και στο τελος πιασαμε ενα θεμα που για να ειμαι απολυτα ειλικρινεις ποτε δεν ηταν το δυνατο μου σημειο.
Εχει να κανει με το θεμα κρος στην θεσσαλονικη και στην ελλαδα γενικοτερα.
Ειμαι σπιτι εχω ελευθερο χρονο οποτε μπηκα σε ενα σαιτ...το γνωστο κανεσεξ και αρχισα ερευνα.Πηγα στις αγγελιες κροσντρες ψαχνουν.Θεωρησα σωστο αυτα που παρατηρησα να τα γραψω.
Καταρχας εχει αυξηθει κατακορυφα ο αριθμος των αγγελιων...Σε σχεση με 2-3 χρονια πριν πανω απο 100 τοις 100 αυξηση.
Σχεδον πανω απο το 90 τοις 100 δεν βαζουν προσωπο.Απο σωμα οι πλειοψηφια στις φωτο τουλαχιστον δειχνουν οτι προσεχουν τον εαυτο τους.
Ειδα οτι οι ηλικιες στην πλειψηφια ειναι κατω τον 40.
Παμε στα κακως κειμενα...Βαζεις αγγελια δεν βαζεις τηλεφωνο.Αρα τι σημαινει;;πρεπει να επικοινωνησεις με τον χρηστη μεσω μυνηματος.Σκεφτητε τωρα ενα τυπο με τον πουτσο ορθιο που θελει να γαμησει να πρεπει να σου στειλει μυνημα μεσω σαιτ να ειναι η κρος συνδεμενη στο σαιτ να του απαντησει και να κανουν κουβεντα.Πιο ευκολα τραβας μια μαλακια η πας στην πιατσα παρα να περασεις αυτη την διαδικασια.
Αυτο με το να ζητατε φωτο απο τον πελατη που το ειδατε;Εχετε σκεφτει πως ο πελατης που παει με κρος βγαζει την καυλα του και μπορει να εχει σχεση η να ειναι παντρεμενος;;;;Αυτες που βαζουν τηλ και τους παιρνει ο πελατης και οταν ανοιγουν την πορτα δεν ξερουν τι ειδος πελατη θα συναντησουν...στο πηγαδι κατουρησανε;;;
Δεν ειναι τοσο δυσκολο να βρειτε ενα πακιστανικο νουμερο..λιγο ψαξιμο θελει.
Σας κουρασα..μακροσκελες κειμενο...θα επανελθω... :coffee:

κατα κυρια βαση ποτε δεν στελνεις φωτο εκτος εαν η φαση ειναι φρι και αυτο μεσο μηνυματων τηλ οχι σιτε και κατα δευτερων οταν ειναι με δωρακι βλεπεις φατσα εσυ οχι αυτη  ...μονο ετσι παιζεις μπαλα ....μαληστα υπαρχουν και δυο τρεις εξερεσεις που ειναι επαγκελματιες και αξιζουν ν πας ακομα κ χωρις ν δεις φωτο φατσα ..θελει ομως χρονια στο ψαξιμο  ..
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
μπορει ομως να δεις και μια τετια περίπτωση που εδω δεν περνεις ουτε καν τηλ ...μαλιστα υπαρχουν ατομα που στη πορια της γνωριμιας σ ζηταν διαφορά ...κοβεις δρόμο και δεν ξανα ασχολησε ...τελικής για μενα προτιμότερο ειναι να εχεις τ κεφαλι σου ήσυχο ....τρανς 50 και για σας....υπαρχου κ εξερεσεις μετρημενες στ δάκτυλα
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
μπορει ομως να δεις και μια τετια περίπτωση που εδω δεν περνεις ουτε καν τηλ ...μαλιστα υπαρχουν ατομα που στη πορια της γνωριμιας σ ζηταν διαφορά ...κοβεις δρόμο και δεν ξανα ασχολησε ...τελικής για μενα προτιμότερο ειναι να εχεις τ κεφαλι σου ήσυχο ....τρανς 50 και για σας....υπαρχου κ εξερεσεις μετρημενες στ δάκτυλα
Αγαπητε φιλε  :respect: :respect:οπως ειπα και νωιτερα δεν ειμαι γνωστης αυτου του θεματος.Ο χωρος θελει ανανεωση ..φρεσκο αιμα το ιδιο ισχυει και για την αθηνα.Οσες ειναι καλες θα βγαζουν καλο μεροκαματο οσες ειναι του αρπα κολλα και της ξεπετας θα εχουνε προβλημα.
 

shirohige123

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2014
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα, γνωριζουμε αν υπαρχει καποια τραβεστι η οποια να ειναι καλη στο "footjob" και γενικα στα παιχνιδια με τα ποδια;
 

tolathos

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπερα, γνωριζουμε αν υπαρχει καποια τραβεστι η οποια να ειναι καλη στο "footjob" και γενικα στα παιχνιδια με τα ποδια;

Η Ρία που έχει έδρα Θεσσαλονίκη και η Αλύσσα που είναι Αθήνα αλλά έχω καιρό να δω αγγελία της στο ts-dating, οπότε δεν ξέρω αν δουλεύει αυτή την περίοδο, μου έρχονται στο μυαλό για footjob.
 

christosprokopiou

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας θα ειμαι Θεσσαλονικη τελος του μηνα 27 μεχρι 8 Φεβρουαριου και θα ηθελα να δοκιμασω και εγω με μια τρανς μονο παθητικη εννοειτε υπαρχει καμια που να θελει πρωταριδες και τετοια? Ευχαριστω
 

travelosucker

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2019
Μηνύματα
33
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους! Μου αρεσει να κανω στοματικο σε τραβελια. Αυτο κυριως. Ψαχνω μια καθαρη ελληνιδα με καλα προσοντα που να ειναι φιλικη με οχι τοσο εμπειρα ατομα. Υπαρχει καποια που προτεινετε εσεις οι παλιοι?
Ευχαριστω
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
Καλησπέρα από Θεσσαλονίκη αγορίνες μου
Δε μπορώ να καταλάβω τι έπαθε Κ δεν ανοίγει η σελίδα μου εδω
 

ninos love

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2013
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
ναι τώρα το κοιταει ο admin κάποιο κόλλημα έφαγε καμιά βδομάδα τωρα


Naiii .. μας έχουν λήψει τα νεα σου αγαπημένηη Ρία
Καλη χρονια επι τις ευκαιριας :)  Τα φιλια μου στο καλυτεροτερο και πιο σεξυ κοριτσι της Σαλονικης
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Υ παρχει μια εξαιρετικα ενδιαφερουσα περιπτωση,Στην θεσσαλονικη ως ειθιστε υπαρχει σιγυ ιχθυως.Οποτε ο Λαγνος αναλαμβανει δραση.Θα ηθελα να σας πω πως ναι εχω ξοδεψει πολα σε τρανς αλλα δεν εχω παει με ολες και ουτε προκειται.Αρκετες που με ρωτατε κατα καιρο τι ρολο βαρανε ..μιλαει απλα το εμπειρο ματι.
Την συγκεκριμενη οποτε με ρωτουσε αθηναιος για παθητικη τρανς ηταν απο τις πρωτες που προτεινα.Κατι ειχε αυτο το μωρο .
Πως ηρθαν τα πραγματα και πριν απο λιγο ειμασταν μαζι..εγω και η Ελλεν.
Ειμαι πολυ χαρουμενος που η αποψη μου επιβαιβαιωθηκε 200 τοις εκατο.
Την παιρνω τηλ και κανονιζουμε...φτανω  ανοιγει η πορτα..και βλεπω ενα μωρο πανω απο 1.80κορμι λαμπαδα φυσικο ξανθο μαλλι ορμονικο στηθος.
Χαμογελο ευγενια...στατου αγωνα εξαιρετικη και gfe και pse.
Λεφτα δεν ζητησε μπροστα.
Συνοπτικα αν θελεις αποκλειστικα παθητικη τρανς με εμφανιση χαμογελο υπηρεσιες εδω εισαι.Αν εμενε θεσσαλονικη θα μιλουσαμε για ενα απο τα πιο δυνατα χαρτια της πολης...
Δηλωνω πολυ ευχαριστημενος και ανυπομονω να ξαναρθει.
 

Jason 1201

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2018
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Υ παρχει μια εξαιρετικα ενδιαφερουσα περιπτωση,Στην θεσσαλονικη ως ειθιστε υπαρχει σιγυ ιχθυως.Οποτε ο Λαγνος αναλαμβανει δραση.Θα ηθελα να σας πω πως ναι εχω ξοδεψει πολα σε τρανς αλλα δεν εχω παει με ολες και ουτε προκειται.Αρκετες που με ρωτατε κατα καιρο τι ρολο βαρανε ..μιλαει απλα το εμπειρο ματι.
Την συγκεκριμενη οποτε με ρωτουσε αθηναιος για παθητικη τρανς ηταν απο τις πρωτες που προτεινα.Κατι ειχε αυτο το μωρο .
Πως ηρθαν τα πραγματα και πριν απο λιγο ειμασταν μαζι..εγω και η Ελλεν.
Ειμαι πολυ χαρουμενος που η αποψη μου επιβαιβαιωθηκε 200 τοις εκατο.
Την παιρνω τηλ και κανονιζουμε...φτανω  ανοιγει η πορτα..και βλεπω ενα μωρο πανω απο 1.80κορμι λαμπαδα φυσικο ξανθο μαλλι ορμονικο στηθος.
Χαμογελο ευγενια...στατου αγωνα εξαιρετικη και gfe και pse.
Λεφτα δεν ζητησε μπροστα.
Συνοπτικα αν θελεις αποκλειστικα παθητικη τρανς με εμφανιση χαμογελο υπηρεσιες εδω εισαι.Αν εμενε θεσσαλονικη θα μιλουσαμε για ενα απο τα πιο δυνατα χαρτια της πολης...
Δηλωνω πολυ ευχαριστημενος και ανυπομονω να ξαναρθεα
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.402
Κριτικές
2
Like
2.554
Πόντοι
456
Υ παρχει μια εξαιρετικα ενδιαφερουσα περιπτωση,Στην θεσσαλονικη ως ειθιστε υπαρχει σιγυ ιχθυως.Οποτε ο Λαγνος αναλαμβανει δραση.Θα ηθελα να σας πω πως ναι εχω ξοδεψει πολα σε τρανς αλλα δεν εχω παει με ολες και ουτε προκειται.Αρκετες που με ρωτατε κατα καιρο τι ρολο βαρανε ..μιλαει απλα το εμπειρο ματι.
Την συγκεκριμενη οποτε με ρωτουσε αθηναιος για παθητικη τρανς ηταν απο τις πρωτες που προτεινα.Κατι ειχε αυτο το μωρο .
Πως ηρθαν τα πραγματα και πριν απο λιγο ειμασταν μαζι..εγω και η Ελλεν.
Ειμαι πολυ χαρουμενος που η αποψη μου επιβαιβαιωθηκε 200 τοις εκατο.
Την παιρνω τηλ και κανονιζουμε...φτανω  ανοιγει η πορτα..και βλεπω ενα μωρο πανω απο 1.80κορμι λαμπαδα φυσικο ξανθο μαλλι ορμονικο στηθος.
Χαμογελο ευγενια...στατου αγωνα εξαιρετικη και gfe και pse.
Λεφτα δεν ζητησε μπροστα.
Συνοπτικα αν θελεις αποκλειστικα παθητικη τρανς με εμφανιση χαμογελο υπηρεσιες εδω εισαι.Αν εμενε θεσσαλονικη θα μιλουσαμε για ενα απο τα πιο δυνατα χαρτια της πολης...
Δηλωνω πολυ ευχαριστημενος και ανυπομονω να ξαναρθει.
Υπάρχει άλλο link? Αυτό μας άφησε χρόνους... Αιωνία του η μνήμη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom