Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (4 μέλη και 16 επισκέπτες)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Ειχα μια συζητηση με φιλαρακικαι με εκανε να θυμηθω κατι που υπο νορμαλ συνθηκες θα το περνουσα εγω προσωπικα στο ντουκου..αλλα η απογοητευση του φιλου μου ηταν τοση οποτε με εβαλε σε πειρασμο.
Εχει να κανει με το θεμα κρος.Δεν θα αναφερω ονομα κατα την προσφιλη μου συνηθεια αλλα θα το φωτογραφησω.
Κρος η οποια βαζει αγγελιες στο κανεσεξ τελεια κομ.Εμφανισημη σχετικα...εμφανιστηκε σε γνωστο μαγαζι στο τς14.
Εμφανιστηκε ως αγορι με αντρικη εμφανιση και με γενεια 3 ημερων.
Την ειδε ο φιλος μου που ψηνοταν να την παρει τηλ για ραντεβου...και δεν του σηκωνονταν ουτε με βιαγκρα :walkingpenis: :walkingpenis:
Δεν ειναι πρωτη φορα που εγω βλεπω αυτο το σκηνικο και εγω πλεον δεν δινω σημασια.
ΑΛΛΑ...οταν εκδιδεσαι και προσπαθεις να περασεις μια εικονα για να πουλησεις δεν πας σε ενα μαγαζι που συχναζουν ατομα του χωρου να τσαλακωσεις την εικονα σου.
Καταλαβαινω οτι δεν μπορει καποιο ατομο να ειναι κρος 24 ωρες το 24ωρο αλλα εφοσον επιλεγεις να εμφανιστεις ως αγορι δεν πας σε μαγαζια του χωρου οπου θα σχολιαστεις.
Αυτο το μυνημα αφορα ολες και οχι μονο την συγκεκριμενη που απλα μου εδωσε την αφορμη.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Ειχα μια συζητηση με φιλαρακικαι με εκανε να θυμηθω κατι που υπο νορμαλ συνθηκες θα το περνουσα εγω προσωπικα στο ντουκου..αλλα η απογοητευση του φιλου μου ηταν τοση οποτε με εβαλε σε πειρασμο.
Εχει να κανει με το θεμα κρος.Δεν θα αναφερω ονομα κατα την προσφιλη μου συνηθεια αλλα θα το φωτογραφησω.
Κρος η οποια βαζει αγγελιες στο κανεσεξ τελεια κομ.Εμφανισημη σχετικα...εμφανιστηκε σε γνωστο μαγαζι στο τς14.
Εμφανιστηκε ως αγορι με αντρικη εμφανιση και με γενεια 3 ημερων.
Την ειδε ο φιλος μου που ψηνοταν να την παρει τηλ για ραντεβου...και δεν του σηκωνονταν ουτε με βιαγκρα :walkingpenis: :walkingpenis:
Δεν ειναι πρωτη φορα που εγω βλεπω αυτο το σκηνικο και εγω πλεον δεν δινω σημασια.
ΑΛΛΑ...οταν εκδιδεσαι και προσπαθεις να περασεις μια εικονα για να πουλησεις δεν πας σε ενα μαγαζι που συχναζουν ατομα του χωρου να τσαλακωσεις την εικονα σου.
Καταλαβαινω οτι δεν μπορει καποιο ατομο να ειναι κρος 24 ωρες το 24ωρο αλλα εφοσον επιλεγεις να εμφανιστεις ως αγορι δεν πας σε μαγαζια του χωρου οπου θα σχολιαστεις.
Αυτο το μυνημα αφορα ολες και οχι μονο την συγκεκριμενη που απλα μου εδωσε την αφορμη.
μαλακια
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Ειχα μια συζητηση με φιλαρακικαι με εκανε να θυμηθω κατι που υπο νορμαλ συνθηκες θα το περνουσα εγω προσωπικα στο ντουκου..αλλα η απογοητευση του φιλου μου ηταν τοση οποτε με εβαλε σε πειρασμο.
Εχει να κανει με το θεμα κρος.Δεν θα αναφερω ονομα κατα την προσφιλη μου συνηθεια αλλα θα το φωτογραφησω.
Κρος η οποια βαζει αγγελιες στο κανεσεξ τελεια κομ.Εμφανισημη σχετικα...εμφανιστηκε σε γνωστο μαγαζι στο τς14.
Εμφανιστηκε ως αγορι με αντρικη εμφανιση και με γενεια 3 ημερων.
Την ειδε ο φιλος μου που ψηνοταν να την παρει τηλ για ραντεβου...και δεν του σηκωνονταν ουτε με βιαγκρα :walkingpenis: :walkingpenis:
Δεν ειναι πρωτη φορα που εγω βλεπω αυτο το σκηνικο και εγω πλεον δεν δινω σημασια.
ΑΛΛΑ...οταν εκδιδεσαι και προσπαθεις να περασεις μια εικονα για να πουλησεις δεν πας σε ενα μαγαζι που συχναζουν ατομα του χωρου να τσαλακωσεις την εικονα σου.
Καταλαβαινω οτι δεν μπορει καποιο ατομο να ειναι κρος 24 ωρες το 24ωρο αλλα εφοσον επιλεγεις να εμφανιστεις ως αγορι δεν πας σε μαγαζια του χωρου οπου θα σχολιαστεις.
Αυτο το μυνημα αφορα ολες και οχι μονο την συγκεκριμενη που απλα μου εδωσε την αφορμη.
επρεπε να παει και να της πει ''που εισαι ρε 'μαρακι' ''
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Αν θελω να ειμαι απολυτα σωστος θεωρω πολυ πιο δυσκολο να εισαι κρος παρα τρανς.Σαν τρανς εχεις κανει την επιλογη σου και προσπαθεις να στηριξεις την επιλογη σου.
Οταν εισαι κρος αρκετες ωρες την ημερα εισαι αγορι.Που σημαινει ακομα και ως θυληπρεπες αγορι ΠΡΕΠΕΙ να λειτουργεις ως αγορι.
Ειναι μεγαλο το θεμα και θα επανελθω με αναλυση καποια στιγμη.
ΑΛΛΑ αστοχιες οπως το περιστατικο που ανεφερα καλο ειναι να αποφευγονται.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
εχθες τ βραδυ ειχα κ γω μια τετια συναντιση και ξενερωσα απίστευτα η πλακα ειναι οτυ ειρθα φσ τ φσ ...ευτυχως ειμουν μονος ..αλλη περίπτωση γνωστη τρανς κοπελα την οποια δεν την βλεπω ποια ειχε βγαλει τ σκιλακι της βολτα και εγω μ παρεα περπατάγαμε απο πισω της αυτη με γνωριζει και μ θημαται ακομα ..ευτυχος δεν σταματησε δεν ξερω τη αντίδραση θ ειχε..
 

nik morris

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
21
Like
3
Πόντοι
0
καλησπερα!εχει παει κανεις με τη vicky ή vivian?απο φωτο που ειδα φαινεται ενδιαφερουσα οπως επισης και η ιωαννα!!
 

travelosucker

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2019
Μηνύματα
34
Like
20
Πόντοι
0

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
Στο ενεργητικο ποια ειναι καλυτερη επιλογη απο τις δυο?


Για τη Νταιανα ακουσα εχει καλο εργαλειο αλλα εμφανισιακα δεν λεει πολλα! Για τη Λια στο φορουμ εχουνε ειπωθει πολλα. Δεν βγαζω ακρη...

Λία με διαφορά.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
καλησπερα!εχει παει κανεις με τη vicky ή vivian?απο φωτο που ειδα φαινεται ενδιαφερουσα οπως επισης και η ιωαννα!!
ιωαννα ειναι γαμω τ μωρα η αλλη μουτρο εχει τασεις ξεπετας ....
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Η μια εχει καβαλησει το καλαμι η αλλη μου μιλησε αποτομα στο τηλεφωνο η αλλ στις φωτο δεν δειχνει τα προσοντα της.
Πληρωνε μαλακα λαγνε και κατσε και γραψε την αποψη σου.
Πληρωνε μαλακα γλυκομουτσουνε και κατσε και εσυ και γραφε τις εμπειριες σου.
8 στοις 10 περπτωσεις που ρωτατε η απαντηση εχει δοθει πολλες φορες.Αρκει να ριξετε μια ματια στις προηγουμενες σελιδες του θεματος.
Θα μου πειτε δυσκολοι καιροι να πετας 50ρικα.Συμφωνοι Αλλα το συγκεκριμενο αθλημα εκτος απο την θεωρια και τις γνωσεις που πρεπει να εχεις απαιτει και να επενδυσεις χρημα.
Μονο ετσι αποκτας προσωπικη αποψη.
Για μενα πχ η ιωαννα η λια η ρια η αμαντα ειναι και γαμω τα παιδια.
Καλως η κακως λιγες ειναι οι επιλογες οποτε οταν μια τρανς παιρνει πανω απο 2 πελατες την μερα το θεωρω πολυ πιθανο να μην εχει φουλ αποδοση οπως και η διαθεση να παιζει.
Πλεον εχουν αρχισει να με ξενερωνουν πολλα πραγματα και ειναι και ο κυριοτερος λογος που σταματησα να γραφω κριτικες.

 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Η μια εχει καβαλησει το καλαμι η αλλη μου μιλησε αποτομα στο τηλεφωνο η αλλ στις φωτο δεν δειχνει τα προσοντα της.
Πληρωνε μαλακα λαγνε και κατσε και γραψε την αποψη σου.
Πληρωνε μαλακα γλυκομουτσουνε και κατσε και εσυ και γραφε τις εμπειριες σου.
8 στοις 10 περπτωσεις που ρωτατε η απαντηση εχει δοθει πολλες φορες.Αρκει να ριξετε μια ματια στις προηγουμενες σελιδες του θεματος.
Θα μου πειτε δυσκολοι καιροι να πετας 50ρικα.Συμφωνοι Αλλα το συγκεκριμενο αθλημα εκτος απο την θεωρια και τις γνωσεις που πρεπει να εχεις απαιτει και να επενδυσεις χρημα.
Μονο ετσι αποκτας προσωπικη αποψη.
Για μενα πχ η ιωαννα η λια η ρια η αμαντα ειναι και γαμω τα παιδια.
Καλως η κακως λιγες ειναι οι επιλογες οποτε οταν μια τρανς παιρνει πανω απο 2 πελατες την μερα το θεωρω πολυ πιθανο να μην εχει φουλ αποδοση οπως και η διαθεση να παιζει.
Πλεον εχουν αρχισει να με ξενερωνουν πολλα πραγματα και ειναι και ο κυριοτερος λογος που σταματησα να γραφω κριτικες.
Ιωάννα τελος
 
  • Like
Αντιδράσεις: sodoff

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Η μια εχει καβαλησει το καλαμι η αλλη μου μιλησε αποτομα στο τηλεφωνο η αλλ στις φωτο δεν δειχνει τα προσοντα της.
Πληρωνε μαλακα λαγνε και κατσε και γραψε την αποψη σου.
Πληρωνε μαλακα γλυκομουτσουνε και κατσε και εσυ και γραφε τις εμπειριες σου.
8 στοις 10 περπτωσεις που ρωτατε η απαντηση εχει δοθει πολλες φορες.Αρκει να ριξετε μια ματια στις προηγουμενες σελιδες του θεματος.
Θα μου πειτε δυσκολοι καιροι να πετας 50ρικα.Συμφωνοι Αλλα το συγκεκριμενο αθλημα εκτος απο την θεωρια και τις γνωσεις που πρεπει να εχεις απαιτει και να επενδυσεις χρημα.
Μονο ετσι αποκτας προσωπικη αποψη.
Για μενα πχ η ιωαννα η λια η ρια η αμαντα ειναι και γαμω τα παιδια.
Καλως η κακως λιγες ειναι οι επιλογες οποτε οταν μια τρανς παιρνει πανω απο 2 πελατες την μερα το θεωρω πολυ πιθανο να μην εχει φουλ αποδοση οπως και η διαθεση να παιζει.
Πλεον εχουν αρχισει να με ξενερωνουν πολλα πραγματα και ειναι και ο κυριοτερος λογος που σταματησα να γραφω κριτικες.
Οταν  σου  αρεσει  αυτο  που  κανεις  ....οι  δυο  επισκεπτες  ειναι  για  προθερμανση.
        Οταν  ΔΕΝ  σου  αρεσει......αστο...δεν  εχεις  αποδοση  ουτε  στην  τηλεφωνικη  συνομιλια-συννενοηση.
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.460
Like
4.986
Aς είμαστε ειλικρινείς.Και τ αποτυχημένα ραντεβού μέσα στο παιχνίδι είναι.Εχω έξι θετικές κριτικές.Τι σημαίνει;Τα κάνω όλα τέλεια;Νάκα!!Εχει τύχει να πάει το ραντεβού κατά διαόλου.Προφανώς οι συγκεκριμένοι  παρτεναίρ μου η δεν ασχολούνται με το μπου η ασχολούνται αλλα δεν γράφουν  κριτικές η κι αν γράφουν  δεν θέλησαν  να μου ρίξουν όλο το βάρος της ευθύνης.
Βέβαια έχει δίκιο ο Λάγνος όταν λέει πως το σπορ θέλει μπερντέ.Γιατί όταν τα χεις χέστηκες για το αποτυχημένο ραντεβού.Υπάρχουν επιλογές,θα βρεις άλλη λύση.Οταν όμως σου δίνεται η δυνατότητα να το κάνεις μια στο εξάμηνο και σου τύχει η στραβή τότε,το καταλαβαίνω απόλυτα,είναι μπουτ κουλό αλλά....αλλά.

Για σας αγάπες που ρωτάτε καθε τρεις και λίγο που να παω βρε παιδιά,να θυμάστε πως τα παιδιά θα σας πουν με ποιά πέρασαν καλά και ποιά όχι αλλά αυτό δεν σημαίνει πως θα συμβεί το ίδιο και σε σας.Οοοοοχι!Ο δικός σας λαχνός μπορεί να είναι τζούφιος.Αρα θα πρέπει ν αγοράσετε άλλον κι αυτό θέλει μπικικίνια.

Συνοψίζοντας:Κακές στιγμές έχουμε όλες.Εξαιρώ τις αρπαχτές.Το σπορ είναι ακριβό κι έχει ρίσκο.Να μπαίνουμε και στην θέση του άλλου πότε πότε.Και οι μεν και οι δε. :rose:





 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Εγω παντοτε γραφω με γνωμονα το συνολικο οφελος του χωρου.Γι αυτο οταν θα κρινω οτι πρεπει να κραξω καποιο εκδιδομενο ατομο θα το κραξω.
Οπως και για τους πελατες που αφηνουν το χρημα  και κινουν την αγορα.
Εγω πελατης ειμαι και θελω το προιον συνεχως να αναβαθμιζεται.Εχω και γνωση και αποψη και γι αυτο εδω μεσα απο το 2010 γραφω.
Οταν αναβαθμιζονται οι υπηρεσιες και ο πελατης ειναι ευχαριστημενος και το ατομο που προσφερει υπηρεσιες θα ζητησει παραπανω χρηματα.
Υ.Γ.Καλο θα ειναι πολλες κρος η τρανς που εχουν λογαριασμο στο σαιτ να βγαινουν και να γραφουν την αποψη τους.Οπως η Αλεξια και η Τζουλι.Οχι μονο να μπαινετε οταν σας κραζουν και να απαντατε.
:coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom