Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Καλησπέρα σας, μια ερώτηση που έχω επειδή είμαι εκτός κύκλου εδώ και λίγο καιρό (αν και έχω κάποιες εμπειρίες), εκτός από επαγγελματίες τρανς σε site όπως kanesex, ts-dating και sexgr (παλιά ήταν και το adult.gr αχ αναμνήσεις) που μπορώ να βρώ μη-επαγγελματίες τρανς/cd online ή αν έχετε να προτείνετε κάποια μέρη για γνωριμίες από κοντά;
τ κανε σεχ αυτη τ στιγμη ειναι τ καλητερο ...βρισκεις πολλες ευκεριες ακομα και για παραπανω συνευρεσεις απο μια απο κ και περα παρακολουθας τ πραγματα και μιλας μ κοσμο
αλλα και απο δω μεσα μπορεις ν βρεις παιζουν ανα διαστηματα ..αυτη τ στυγμη βρίσκομαι μ τρεις..
 

darknight69

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ κυρίως ενεργητικές ψάχνω, αν έχεις κάτι καλό υπόψη σου πες :afro:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Πριν απο λιγο ειδα κατι και μου γυρισε τα μυαλα.Επειδη γνωριζω οτι παρα πολυ διαβαζετε το σαιτ ενημερωστε την κουκλα που κανει περιοδεια στις επαρχιες της μακεδονιας οτι 100 ευρω η συνευρεση ειναι παρα πολλα λεφτα.Οταν στην αθηνα παιζει να παιρνει τα μισα.Καταλαβαινω οτι οταν εισαι περιοδεια εχεις εξοδα αλλα να υπαρχει και μια λογικη. :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Πριν απο λιγο ειδα κατι και μου γυρισε τα μυαλα.Επειδη γνωριζω οτι παρα πολυ διαβαζετε το σαιτ ενημερωστε την κουκλα που κανει περιοδεια στις επαρχιες της μακεδονιας οτι 100 ευρω η συνευρεση ειναι παρα πολλα λεφτα.Οταν στην αθηνα παιζει να παιρνει τα μισα.Καταλαβαινω οτι οταν εισαι περιοδεια εχεις εξοδα αλλα να υπαρχει και μια λογικη. :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
όχι κ κούκλα μούτρο...μην τα κάνουμε ίσα ολα
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Ενα μεγαλο ευχαριστω διοτι με διαβαζετε Η αγγελια αφορουσε την πολη των Σερρων και κατεβηκε απο το κανεσεξ τελεια κομ.
Ειπαμε εδω ειμαστε για να επαινουμε τα καλα και να τραβαμε τα αυτια μερικων οταν κανουν μη λογικα πραγματα.
Επειδη ειμαι στις καλες μου δεν θα αναφερω το ονομα της συγκεκριμενης.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Ενα μεγαλο ευχαριστω διοτι με διαβαζετε Η αγγελια αφορουσε την πολη των Σερρων και κατεβηκε απο το κανεσεξ τελεια κομ.
Ειπαμε εδω ειμαστε για να επαινουμε τα καλα και να τραβαμε τα αυτια μερικων οταν κανουν μη λογικα πραγματα.
Επειδη ειμαι στις καλες μου δεν θα αναφερω το ονομα της συγκεκριμενης.
συγα μορε μην τ προσβαλεις κ ολας ....εδω γαμαμαι καλητερα μωρα τσαμπα αντε μ τ τσιρκο μεντρανο
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
70 παιδες οποιος προλαβει ..
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
:coffee: :coffee:Βλεπω πραγματα που δεν μου αρεσουνε.Οποτε ας γραψω μερικα πραγματα για να ξεκαθαριζουμε καταστασεις.
Σε προσωπικο επιπεδο δεν εχω κοντρα με καμια κρος-τρανς.Συμπαθειες η αντιπαθειες εχω αλλα ανοιχτη κοντρα δεν εχω με καμια.
Θα αναφερθω σε τρανς- κρος που ανεβαινουν στην βορεια ελλαδα.Καποια πραγματα ειναι παρα πολυ απλα και τζαμπα ταλαιπωρηστε.
Το πρωτο πραγμα που θα πρεπει να κανετε ειναι να ξεκινησετε το τουρ απο θεσσαλονικη.
Αν εχετε καποια γνωστη πατε εκει η αλλιως νοικιαζετε ενα.Το ξενοδοχειο δεν ειναι καλη επιλογη γιατι καποιοι παντρεμενοι μπορει να εχουν προβλημα.
Στοιχειωδως καθαρες να ειστε στοιχειωδως εμφανισημες να ειστε και αν σεβεστε τον πελατη θα δουλεψετε.
Εδω οι καλες επιλογες ειναι περιορισμενες.
Εφοσον δουλεψετε και κανετε ονομα τοτε μπορειτε ανετα να πατε οπου θελετε και να δουλεψετε.
Το ποσο κοστολογει η καθεμια τον εαυτο της ειναι προσωπικο  της καθεμιας αλλα υπαρχουν και οι κανονες της αγορας.
Εκτος πια εαν εισαι το τοπ ονομα οποτε εχεις την πολυτελεια να πεις εγω με ενα ραντεβου την ημερα ειμαι ο,κ.
Ρητορικη ερωτηση.Ποια ειναι τα κριτιρια για να θεωρειται μια τρανς-κρος κορυφαια στον χωρο;
Θα κλεισω λεγοντας το εξης.Ο πελατης στην τελικη ειναι αυτος που θα κανει ενα εκδιδομενο ατομο να αισθανεται τοπ και αυτος ειναι παλι που θα ριξει και το αναθεμα. :coffee:
 

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
662
Πόντοι
901
καλημέρα, ξερει κανεις που μπορούμε να βρουμε καμια κριτικη για την lohany?? 
 

Mpougiampesas

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2013
Μηνύματα
20
Κριτικές
3
Like
84
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστες . Γνωριζει καποιος απο το forum αν η Αμαντα  βρισκεται Θεσσαλονικη . Δυστυχως δεν βρηκα προσφατες αγγελειες της και ειμαι στα κοκκινα απο ταβλες για να της παω επισκεψη . Ευχαριστω εκ των προτερων για οποιαδηποτε πληροφορια .
 

Paokara24

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2017
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Η Θεσσαλονίκη έχει ανάγκη από νέο αίμα,τα πράγματα είναι πολύ ψοφια τελευταία,μόνο δικά μας κορίτσια έρχονται κάτω Αθήνα θα ήταν καλό να δούμε και έμπειρα ονόματα από Αθήνα σε μας ,να κεράσουμε καμιά μπουγάτσα :zfuck: :rockon:
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
151
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
καλημέρα, ξερει κανεις που μπορούμε να βρουμε καμια κριτικη για την lohany?? 
Για μένα είναι απο τι καλυτερες βραζιλιανες μαζι με την dominique. Δες σελιδες 78 96 97 στο νημα των αλοδαπων. Οτι διαβασεις εκει διαπιστωσα και εγω.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Η Θεσσαλονίκη έχει ανάγκη από νέο αίμα,τα πράγματα είναι πολύ ψοφια τελευταία,μόνο δικά μας κορίτσια έρχονται κάτω Αθήνα θα ήταν καλό να δούμε και έμπειρα ονόματα από Αθήνα σε μας ,να κεράσουμε καμιά μπουγάτσα :zfuck: :rockon:
Απο τις συζητησεις που κανω κατα καιρους με ατομα του χωρου απο αθηνα αυτο που διαπιστωνω ειναι οτι υπαχει φοβος και καχυποψια.Το κοινο ης βορειας ελλαδος θεωρειται ιδιαιτερα δυσκολο και απαιτητικο.Θελουμε την καλυτερη ποιοτητα με την χαμηλοτερη τιμη.Δυσκολα συνδιαζονται αυτα τα 2 με αποτελεσμα να μην ερχονται.
Ξερεις ποσες φορες σηκωσα το γαμημενο το τηλ και πηρα μωρα που  ηταν λαρισσα η βολο και προσπαθησα να τις ψησω να ερθουν;
Η απαντηση σα να εβαζαν κασσετα..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΑΜΕΣΣΑ ΣΧΕΔΙΑ Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.
Μηπως..λεω μηπως πρεπει και εμεις ως πελατες πρεπει να κανουμε την αυτοκριτικη μας;;
Δεν μπορει να εχουμε την απαιτηση να παρουμε μερσεντες και να θελουμε να πληρωσουμε οσο κανει ενα φιατ...
Εγω να δεις ποσο απογοητευμενος ειμαι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom