Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606

moikan3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
184
Like
42
Πόντοι
1
εγω λεω να κανουμε εναν ερανο να μαζεψουμε 2 χιλιαρικα να βαλουμε βυζια στην μικρη αμαντα
 

Paokara24

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2017
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
φιλε η Αμαντα δεν υπαρχει αστο ..
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Γι αυτην μιλαει ο συναγωνιστης..
νεο αιμα !!

Υπάρχει καμιά πληροφορία για τη συγκεκριμένη κύριοι γιατι με απασχολεί και μένα ιδιαίτερα??
Πολυ κινητικοτητα για την συγκεκριμενη....ας ελπισουμε να μεινει αρκετο καιρο για να προλαβω να δοκιμασω
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
ευχαριστω  :hi:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Γι αυτην μιλαει ο συναγωνιστης..Πολυ κινητικοτητα για την συγκεκριμενη....ας ελπισουμε να μεινει αρκετο καιρο για να προλαβω να δοκιμασω

η αμαντα συγουρα θα γραψει ηστορια
η αλλη τωρα πολυ δηνατο μωρο αλλα ξαφνηκα απο τ πουθενα στη θες ????εγω παντος δεν την εχω ξαναδει
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
η αμαντα συγουρα θα γραψει ηστορια
η αλλη τωρα πολυ δηνατο μωρο αλλα ξαφνηκα απο τ πουθενα στη θες ????εγω παντος δεν την εχω ξαναδει
Θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου...ακριβως απο το πουθενα εμφανιστηκε...για να δουμε θα παει καποιος για να γραψει η εγω θα κανω τον κασκαντερ;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου...ακριβως απο το πουθενα εμφανιστηκε...για να δουμε θα παει καποιος για να γραψει η εγω θα κανω τον κασκαντερ;
παντος απο φωτο ειναι καλο εγω θα ειχα παει κ ολας δεν θ τ εψαχνα καθολου
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Για την συγκεκριμενη με λιγο ψαξιμο ολο και κατι θα βρεις....το θεμα ειναι τι κανει στο κρεβατι :headbaning2:
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Αλάνια αν και δεν ασχολούμαι με το σπορ, είχα την τύχη να γνωρίσω δύο ανερχόμενα αστέρια και σαν γνήσιο μέλος θέλω να σας μεταφέρω τις απόψεις/εντυπώσεις μου..
Η μια είναι η Αμάντα και η άλλη η Πάολα και μου τις σύστησε η Ιωάννα. Για την Αμάντα, τι να πω πανέμορφη ευγενική, έχω ακούσει τόσα καλά λόγια. Η Πάολα έχει σωματάρα από τις λίγες και έχει πολλά να δώσει, είναι πολύ νορμάλσε αντίθεση με άλλες ξινές/πειραγμένες. Είναι και οι δύο κρος στο μεταβατικό στάδιο. Η Ιωάννα με την Πάολα δέχονται και μαζί!
Την Ιωάννα την ξέρετε, 100% γυναίκα εμφανησιακά και αρκετά ξηγημένη. Σαν άτομα επίσης θεωρώ ότι αξίζουν Φιόνα, Ρία και Λία.. Έτσι τα βλέπω εγώ τουλάχιστον τα πράγματα.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Οτι βλεπεις στις φωτο....ενργοπαθητικη με λειτουργικο εργαλειο καλη και στους 2 ροΛόυς.Στην αθηνα διαφημιζουν περισοτερο τον ενεργητικο ρολο που εχει στο κρεβατι.Οι αθηναιοι αυτα λενε. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom