Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Koιταξε επιλογες υπαρχουν αρκετες.Να ξερεις οτι το ενεργοπαθητικο προγραμμα παντοτε κοστιζει παραπανω.Το ποσο το χρεωνει η καθεκρος-τρανς ειναιπροσωπικο θεμα.
Εγω θα προτεινα την anny gold.Εχουν γραφτει και κριτικες.Η μια απο εμενα ως ενεργητικος και η αλλη κριτικη απο κυπρο που η αννυ ηταν ενεργητικη.
Εξαιρετικες επιλογες σε αποκλειστικα παθητικο ειναι η νινα και η ρια.
Πως τις βρισκεις;και οι τρεις εχουν δικο τους θεμα στο σαιτ.
Anny gold
shemale liberty
Ninara deepthroat queen.
Εκει βρισκεις πληροφοριες οπως φωτο τηλεφωνα παιρνεις ρωτα κανονιζεις.
Υ.Γ.Περιμενουμε ενημερωση για το πως τα περασες.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Υ.Γ1 Η λιστα ονοματων ειναι ενδεικτικη.Διοτι αν ηθελες κατι ως αποκλειστικα ενεργητικος η ως αποκλειστικα παθητικος θα υπηρχε αλλη ονοματολογια.
 

Lakis1990

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν φίλε τρομερες προτάσεις γουστάρω με τα χίλια...το πρόβλημα είναι ότι η gold φεύγει αύριο κι η liberty είναι εκτός οπότε μένει μόνο η ninara...αν θέλεις πες μ και μια δυο παθητικές να σε έχω κατά νου... ευχαριστώ και πάλι φίλε συναγωνιστή
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456
Λοιπόν φίλε τρομερες προτάσεις γουστάρω με τα χίλια...το πρόβλημα είναι ότι η gold φεύγει αύριο κι η liberty είναι εκτός οπότε μένει μόνο η ninara...αν θέλεις πες μ και μια δυο παθητικές να σε έχω κατά νου... ευχαριστώ και πάλι φίλε συναγωνιστή
παθητικές είναι αυτές που σου είπε.. αυτό εννοούσε όταν σου έγραψε "Εξαιρετικες επιλογες σε αποκλειστικα παθητικο ειναι η νινα και η ρια."
 

pinturicio13

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
46
Like
22
Πόντοι
0
Υπαρχει ρε παιδια καποια στα ανατολικα;Πηρα πριν λίγο Ιωαννα και μου ειπε κοντα στη Γιαννιτσων.Μένω Αγια Τριαδα και θελω ολοκληρο ταξιδι για να παω.Δεν εχω δυστυχως τοσο χρονο συνηθως για να λειπω.Ευχαριστω εκ των προτερων.
Υπαρχει η Fiona αδερφε
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Υπαρχει η Fiona αδερφε
Τρανς κάτω απο 30 ετών που ζήτησε είναι λίγες οι επιλογές αν σκεφτεί κανείς ότι για να ολοκληρώση την μετάβαση μια κοπέλα χρειάζεται χρόνο, χρήμα και να κατασταλάξει.

Λάγνε μόνο εσύ έμεινες να κάνεις πολεμικλη ανταπόκριση εδώ μέσα  :hi:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Καλησπερα σας :hi: :hi: :hi: λογο υποχρεωσεων μπηκα τωρα.Στην θεσσαλονικη υπαρχει δυστηχως προβλημα.Εξηγουμαι τρανς κατω απο την ηλικια των 30 που να εκδιδεται και να εχει μια αξιοπρεπη εμφανιση και να ειναι καλη στις υπηρεσιες ειναι η Αννυ και η Ιωαννα.Εχω εκφραστει δημοσια παρα πολλες φορες και για τις 2 και την αποψη μου την γνωριζεται.
Στο καθαρα παθητικο θα ειναι σοβαρη παραλειψη αν δεν αναφερω την νανσυ την νινα και την ρια.
Ας σοβαρευτουμε λιγο... :s&m_2: :s&m_2:Δεν μπορεις να τα εχεις ολα και σε ποσοτητα.
Δηλαδη καυλα στην εμφανιση καλη στο ενεργητικο-παθητικο και με καλη τιμη να ειναι κοντα στο σπιτι σας και να γουσταρει σαν τρελλη να γαμηθει μαζι σας. :grin: :grin: :grin: :grin:
ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ λιγακι και θα σας πω μια συμβουλη που παντα πιανει.
ΠΟΤΕ δεν ψαχνεις τρανς για να γαμησεις εαν εισαι ΚΑΥΛΩΜΕΝΟΣ.Λειτουργει τοτε μονο το ΚΑΤΩ ΚΕΦΑΛΙ και ολες ειναι ωραιες και ομορφες.
Ετσι γλυτωνεις χρηματα και κακοτοπιες.
Την καλησπερα μου και παλι. :hi:
 

moikan3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
184
Like
42
Πόντοι
1
Καλησπερα σας :hi: :hi: :hi: λογο υποχρεωσεων μπηκα τωρα.Στην θεσσαλονικη υπαρχει δυστηχως προβλημα.Εξηγουμαι τρανς κατω απο την ηλικια των 30 που να εκδιδεται και να εχει μια αξιοπρεπη εμφανιση και να ειναι καλη στις υπηρεσιες ειναι η Αννυ και η Ιωαννα.Εχω εκφραστει δημοσια παρα πολλες φορες και για τις 2 και την αποψη μου την γνωριζεται.
Στο καθαρα παθητικο θα ειναι σοβαρη παραλειψη αν δεν αναφερω την νανσυ την νινα και την ρια.
Ας σοβαρευτουμε λιγο... :s&m_2: :s&m_2:Δεν μπορεις να τα εχεις ολα και σε ποσοτητα.
Δηλαδη καυλα στην εμφανιση καλη στο ενεργητικο-παθητικο και με καλη τιμη να ειναι κοντα στο σπιτι σας και να γουσταρει σαν τρελλη να γαμηθει μαζι σας. :grin: :grin: :grin: :grin:
ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ λιγακι και θα σας πω μια συμβουλη που παντα πιανει.
ΠΟΤΕ δεν ψαχνεις τρανς για να γαμησεις εαν εισαι ΚΑΥΛΩΜΕΝΟΣ.Λειτουργει τοτε μονο το ΚΑΤΩ ΚΕΦΑΛΙ και ολες ειναι ωραιες και ομορφες.
Ετσι γλυτωνεις χρηματα και κακοτοπιες.
Την καλησπερα μου και παλι. :hi:
ολα αυτα θα αλλαξουν αμα βαλει βυζι η αμαντα
σε ολα καλη και κατω των 30 παρακαλω
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
ολα αυτα θα αλλαξουν αμα βαλει βυζι η αμαντα
σε ολα καλη και κατω των 30 παρακαλω
Αν βαλει στηθος η αμαντα θα προστεθει μια ακομα αξιολογη και αξιοπιστη περιπτωση. :hi:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Παρακαλουνται ολες οι τρανς να μου στειλουν μια φωτοτυπια της ταυτοτητας τους που να φαινεται καθαρα η ημερομηνια γενησσης τους.Για να ειμαστε απολυτα ακριβεις οταν μιλαμε για ηληκιες. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Προσωπικα εγω κοιταζω αλλα πραγματα.Δηλαδη βλεπω μια τρανς...μου αρεσει σαν εμφανιση προχωρω...τι υπηρεσιες προσφερει...και μετα τιμη.Αν ολο το πακετο εχει μια αρμονια τοτε δεν με ενδιαφερει αν το κοντερ μιας τρανς δειχνει 20 χρονων 30 -35-40.
Ασφαλως και δεν θα παω με μια τρανς 55-60 χρονων.
Μονο για την εμπειρια και εαν....πολλα εαν....
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.483
Κριτικές
165
Like
25.321
Πόντοι
34.168

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Παρακαλουνται ολες οι τρανς να μου στειλουν μια φωτοτυπια της ταυτοτητας τους που να φαινεται καθαρα η ημερομηνια γενησσης τους.Για να ειμαστε απολυτα ακριβεις οταν μιλαμε για ηληκιες. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Προσωπικα εγω κοιταζω αλλα πραγματα.Δηλαδη βλεπω μια τρανς...μου αρεσει σαν εμφανιση προχωρω...τι υπηρεσιες προσφερει...και μετα τιμη.Αν ολο το πακετο εχει μια αρμονια τοτε δεν με ενδιαφερει αν το κοντερ μιας τρανς δειχνει 20 χρονων 30 -35-40.
Ασφαλως και δεν θα παω με μια τρανς 55-60 χρονων.
Μονο για την εμπειρια και εαν....πολλα εαν....
Ο λογος περι τας ηλικιας των τρανς ειναι ενα θεμα ,απο αυτα που δηλωνουν στης αγγελιες τους,δηλαδη αυτο το ηλικιακο συνδρομο του 27 εως 30 ετων ειναι πλεων για γελια, γιατι οι περισσοτερες εξ αυτων ειναι πολλη κοντα στα σαραντα και μια μεγαλη  μεριδα επισης σαραντα plus... βεβαια αυτο οπως λες και εσυ κοιταζεις και αλλα πραγματα για να προχωρησεις σημαντικοτερα του ηλικιακου, και για εμενα δεν θα πρεπει να παιζει σημαντικο ρολο αυτο,η εμπειρια ειναι μεγαλο πραγμα!!! :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom