Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

John_Holmes

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Φίλε Χρήστο και να μην είναι bold και italic αυτά που γράφεις μπορούμε να τα διαβάσουμε.. ;)
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Φίλε Χρήστο και να μην είναι bold και italic αυτά που γράφεις μπορούμε να τα διαβάσουμε.. ;)

Εντάξει βρε Τζόνυ.
Σημασία εχει αυτα τα πολύ ωραία που θετει και γραφει ο Χρηστάρας και νομίζω όχι τα γραμματα που τα γραφει γιατί το γενικό νόημα είναι οπως και να το κάνουμε  super bold. :rockon:
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
Φίλε Χρήστο και να μην είναι bold και italic αυτά που γράφεις μπορούμε να τα διαβάσουμε.. ;)

Ok φιλε John_Holmes συγνωμη. απλα μου αρεσουν τα εντονα γραμματα. ειναι ενας ψυχαναγκασμος μου. αλλα οκ θα τα καταφερω να μην τα τονιζω.
 

abla24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
141
Like
74
Πόντοι
1
με προλαβες συναγωνιστη.

και μαλιστα λεει και τις 2 μαζι και οχι ξεχωριστα αλλα δεν λεει το ονομα απο καμια  :idiot: :fuck1: :fuck2:
 

lakis1975

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
194
Like
209
Πόντοι
21
Και ειναι και απο Αθηνα λεει....αλλα τοσο καιρο που ητανε χαμενες???? :huh:
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1

Εχει κανεις ιδέα για αυτές τις δύο μορφές.

Aυτο ηθελα να ρωτησω και εγω . πολυ καλες φαινονται μονο οι συναγωνιστες απο αθηνα μπορουν να δωσουν χερι βοηθειας. σπεύσατε αλάνια να μας δωσετε τα φωτα σας. ευχαριστουμε. Επίκειται καταθεση απο μερους μου . Ευχαριστουμε .
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ok φιλε John_Holmes συγνωμη. απλα μου αρεσουν τα εντονα γραμματα. ειναι ενας ψυχαναγκασμος μου. αλλα οκ θα τα καταφερω να μην τα τονιζω.

Δεν πειραζει βρε John_Holmes έχει την χάρη του και το χαρακτηριστικό του.
Εγώ οταν βλέπω μπόλντ λέω: Χρήστος!!! Κατσε να δούμε τι ωραίο λέει. :rockon:
Ασε που το ψιλοκόλλησα και γω μερικές φορές. :cheesy:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Aυτο ηθελα να ρωτησω και εγω . πολυ καλες φαινονται μονο οι συναγωνιστες απο αθηνα μπορουν να δωσουν χερι βοηθειας. σπεύσατε αλάνια να μας δωσετε τα φωτα σας. ευχαριστουμε. Επίκειται καταθεση απο μερους μου . Ευχαριστουμε .

Αξιον απορίας που στην Αθήνα (έδρα τους) δεν προβάλλονται σε καμια αγγελια και τωρα που βρίσκονται Σαλονικη εμφανίστηκαν ξαφνικά  με πλήρη περιγραφή στο tsdating  (registered: 12-Dec-2012 )
Εξ άλλου γιατί απαιτούν μόνο τρίο;
Πoλύ περίεργο και αυτο. :think:
Με προσοχή Χρήστο.  ;)
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
Αξιον απορίας που στην Αθήνα (έδρα τους) δεν προβάλλονται σε καμια αγγελια και τωρα που βρίσκονται Σαλονικη εμφανίστηκαν ξαφνικά  με πλήρη περιγραφή στο tsdating  (registered: 12-Dec-2012 )
Εξ άλλου γιατί απαιτούν μόνο τρίο;
Πoλύ περίεργο και αυτο. :think:
Με προσοχή Χρήστο.  ;)

Χοτυ μου με προσοχη σιγουρα. εκανα μια πρωτη κινηση με τηλ. μιλησα. 100 θελουν και οι 2 μαζι. ειμαι στην σκεψη ακομα.
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
257
Κριτικές
5
Like
204
Πόντοι
1

Εχει κανεις ιδέα για αυτές τις δύο μορφές.
αυτη με το τατουαζ του σκορπιου στο στηθος, εβγαινε στην καθοδο της καβαλας προς κεντρο σε ενα ακριβο τζιπ. η συναντηση που ειχα μαζι της ηταν πριν 4-5 χρονια. πολυ ομορφη και πολυ θηλυκη, με κορμαρα και βυζαρες οπως δειχνει η φωτο. απο υπηρεσιες δεν μπορω να την κρινω πολυ, γιατι η μια και μοναδικη συναντηση εγινε μεσα στο αμαξι και ο χωρος δεν βοηθησε καθολου. δεν ξερω πως μπορει να ειναι το κορμι της τωρα, αλλα τοτε ηταν πολυ εντυπωσιακη!
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
η δεξια στη φωτο απο το ντατιγκ ειναι η ψηλη ξανθια με το μαυρο μερσεντες που βγαινει αραια και που στον οπαπ τον τελευταιο καιρο
παρτ ταιμ κατασταση οχι επαγγελματιας 100% να βγαινει καθε μερα κυριακες κυριως την εχω πετυχει κατω
ειναι απο θεσ/νικη αλλα ηταν χρονια στην αθηνα και γυρισε τελευταια
τωρα απο κρεββατι ας ενημερωση καποιος που εχει παει μαζι της
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
782
Like
262
Πόντοι
26
Χοτυ μου με προσοχη σιγουρα. εκανα μια πρωτη κινηση με τηλ. μιλησα. 100 θελουν και οι 2 μαζι. ειμαι στην σκεψη ακομα.


Μάλλον λάθος κανεις ,ίσως 100 καθεκαστη  για την ιστορία  απλα φαίνεταικαπως αόριστη η  απάντηση ,άσχετα βέβαια ,δεν εινάι ακριβά σε σχέση  με την αθηνα που ηταν στα μέρη μας
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Aυτο ηθελα να ρωτησω και εγω . πολυ καλες φαινονται μονο οι συναγωνιστες απο αθηνα μπορουν να δωσουν χερι βοηθειας. σπεύσατε αλάνια να μας δωσετε τα φωτα σας. ευχαριστουμε. Επίκειται καταθεση απο μερους μου . Ευχαριστουμε .
φιλε χρηστο δεν εχω αποψη επι του θεματος....παντος αυτο που βλεπω ειναι μια καμουφλαρισμενη φωτογραφιση,και οχι μονο αυτο αλλα πρεπει να ξεφευγει και χρονολογικα δηλαδη οι φωτο δεν πρεπει να ειναι καινουργιες ,με τιποτα!!! :think: :think:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
η δεξια στη φωτο απο το ντατιγκ ειναι η ψηλη ξανθια με το μαυρο μερσεντες που βγαινει αραια και που στον οπαπ τον τελευταιο καιρο
παρτ ταιμ κατασταση οχι επαγγελματιας 100% να βγαινει καθε μερα κυριακες κυριως την εχω πετυχει κατω
ειναι απο θεσ/νικη αλλα ηταν χρονια στην αθηνα και γυρισε τελευταια
τωρα απο κρεββατι ας ενημερωση καποιος που εχει παει μαζι της

mercedes ναι αλλα οχι μαυρο
Η Κριστυ που ηρθε απο Αθηνα
100% επαγγελματιας , χωρις αυτο να ειναι κακο.
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
Μάλλον λάθος κανεις ,ίσως 100 καθεκαστη  για την ιστορία  απλα φαίνεταικαπως αόριστη η  απάντηση ,άσχετα βέβαια ,δεν εινάι ακριβά σε σχέση  με την αθηνα που ηταν στα μέρη μας

Δεν κανω λαθος φιλε SLK200GR οταν προκειται για χρημα. το ρωτησα 2 φορες κιολας και ειπα επι λεξη. 100 και οι 2 σας μαζι? και μου λει ναι ναι . την ειπα αν κανουν παιχνιδι με ζευγαρι και μου ειπε ναι και οτι θελουν απο 150 η μια τουλαχιστον. τι να κανω εχω και την δικια μου που γουσταρει τετοια κολπα. τελικα χθες ξεκωλιασα την δικια μου απο παντου. γλυτωσα 100 ευρα και περασα καλα. οεο. αλλα ψηνομαι για εκει και μαλλον την δευτερα θα την κανω για την ομορφη θεσσαλονικη να δοκιμασω την τυχη μου στα κοριτσια. θα εχω εκτενη αναφορα της ολης επισκεψης. μια καλη και ευχάριστη ημερα σε ολους σας.
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
αυτη με το τατουαζ του σκορπιου στο στηθος, εβγαινε στην καθοδο της καβαλας προς κεντρο σε ενα ακριβο τζιπ. η συναντηση που ειχα μαζι της ηταν πριν 4-5 χρονια. πολυ ομορφη και πολυ θηλυκη, με κορμαρα και βυζαρες οπως δειχνει η φωτο. απο υπηρεσιες δεν μπορω να την κρινω πολυ, γιατι η μια και μοναδικη συναντηση εγινε μεσα στο αμαξι και ο χωρος δεν βοηθησε καθολου. δεν ξερω πως μπορει να ειναι το κορμι της τωρα, αλλα τοτε ηταν πολυ εντυπωσιακη!

Με βοηθησες αρκετα φιλε translover69. θα την κανω την αποστολη της δοκιμης και θα σας ενημερωσω .

η δεξια στη φωτο απο το ντατιγκ ειναι η ψηλη ξανθια με το μαυρο μερσεντες που βγαινει αραια και που στον οπαπ τον τελευταιο καιρο
παρτ ταιμ κατασταση οχι επαγγελματιας 100% να βγαινει καθε μερα κυριακες κυριως την εχω πετυχει κατω
ειναι απο θεσ/νικη αλλα ηταν χρονια στην αθηνα και γυρισε τελευταια
τωρα απο κρεββατι ας ενημερωση καποιος που εχει παει μαζι της

μεγα αλεφαντε ευχαριστω . τελικα την πηρα την αποφαση απο 2-3 ποστ και λεω να πω. υπομονη μεχρι δευτερα βραδυ λοιπον.
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
φιλε χρηστο δεν εχω αποψη επι του θεματος....παντος αυτο που βλεπω ειναι μια καμουφλαρισμενη φωτογραφιση,και οχι μονο αυτο αλλα πρεπει να ξεφευγει και χρονολογικα δηλαδη οι φωτο δεν πρεπει να ειναι καινουργιες ,με τιποτα!!! :think: :think:

καλιτεχνη και φιλε μου zinentin. πολλα τα ερωτηματικά με τις κουκλες αυτες. αποφασισα να την κανω την επισκεψη και να εχω προσωπική γνωμη. αν την φαω την πατατα την εφαγα. θα θυσιαστω για το γενικο καλο ολων των τραβελωγαμιαδων. τουλαχιστον ετσι θα εχουμε αποψη σωστη και θα διαφυλάξουμε τα καυλοσυμφεροντα αλλων συναγωνιστών
 

gymalanaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2012
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα ειμαι 24 απο Θεσσαλονικη δεν εχω παει με trans και θα ηθελα να εχω μια εμπειρια υπαρχει κανεις που ψηνεται να παρουμε καμια μαζι ή να εχει παροιμια εμπειρια ας μου στειλει pm.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom