Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

John_Holmes

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
να συμπεράνουμε λοιπόν οτί εσύ είσαι η ιζαμπέλα και μπήκες να αυτοδιαφημιστείς
 

nikky

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2011
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
να συμπεράνουμε λοιπόν οτί εσύ είσαι η ιζαμπέλα και μπήκες να αυτοδιαφημιστείς
ΟΧΙ δεν ειμαι η izabella,αμαν πια ολα τα παρεξηγειται,απλα μετα απο διαλειμα 3 ετων θελω να την ξαναβρω........γμτ μου τοσο κακο ειναι??
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
κι εγω περναγα ωραια με την Ιζαμπελλα ή Ντονα (απο το Μαντονα) ειχε οντως τρελλα με τα κουκλακια και τη Μαντονα... πολυ ωραιο εργαλειο... και πολυ ενεργητικη... πριν φυγει για Θεσσαλονικη, δεχοταν στη Κεφαλληνιας και παλιοτερα πισω απ τη Παντειο... καλος χαρακτηρας αν και λιγακι χυμα...
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
Γεια σου ρε χρησταρα με τα ρεπορταζ σου,μας καβλωσες :bigdick: :thumbsup:

Φιλε μου zinentin ο σκοπος ολων των θρεντ πιστεύω ειναι να καυλωνουμε και να εχουμε σωστη ροη πληροφοριών. προσπαθω οσο μπορω καλυτερα να συμβάλω και εγω . Το μονο που δεν κανω ειναι να γραφω κριτηκες. για 2 λογους. πρωτος βαριεμαι να γραφω γιατι παντα ειμαι πολυ αναλυτικος. και δευτερον θα μου την μπει κανενας ανωμαλοξεφτυλοψυχομαλακομπουκωμενος και θα τα παρω . βλεπεις εμεις οι ανωμαλοι που γαμαμε τραβελια και μας γαμανε δεν ειμαστε νορμαλ ατομα και αρα ειμαστε εκτος λογικης για τους μαλακες τους γαμιαδες και τους και καλα στρέιτ που μπαινουν σε ενα θρεντ που δεν ειναι του γουστου τους. τελος παντων . οσο μπορω θα βαζω και εγω ενα λυθαρακι μικρο στην οποια ενημερωση μπορω να προσφερω .να σαι καλα και να περμας ακομα καλυτερα 
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.435
Like
4.824
Φιλε μου zinentin ο σκοπος ολων των θρεντ πιστεύω ειναι να καυλωνουμε και να εχουμε σωστη ροη πληροφοριών. προσπαθω οσο μπορω καλυτερα να συμβάλω και εγω . Το μονο που δεν κανω ειναι να γραφω κριτηκες. για 2 λογους. πρωτος βαριεμαι να γραφω γιατι παντα ειμαι πολυ αναλυτικος. και δευτερον θα μου την μπει κανενας ανωμαλοξεφτυλοψυχομαλακομπουκωμενος και θα τα παρω . βλεπεις εμεις οι ανωμαλοι που γαμαμε τραβελια και μας γαμανε δεν ειμαστε νορμαλ ατομα και αρα ειμαστε εκτος λογικης για τους μαλακες τους γαμιαδες και τους και καλα στρέιτ που μπαινουν σε ενα θρεντ που δεν ειναι του γουστου τους. τελος παντων . οσο μπορω θα βαζω και εγω ενα λυθαρακι μικρο στην οποια ενημερωση μπορω να προσφερω .να σαι καλα και να περμας ακομα καλυτερα 
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :smitten: :smitten: :smitten:
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1

Ευχαριστω πολυ κουκλαρα μου για την συμπαρασταση στα γραφόμενά  μου . πιστευω πως λεω το σωστο και πρατω σωστα. εδω μεσα εχουμε δει και διαβασει την καθε μαλακια ολων αυτων που δεν τον παιρνουν απο πισω γιατι και καλα ειναι αντρες (ο θεος να τους πει ετσι)αλλα βολτάρουν μεσα σε θρεντ που εχει να κανει με κρυφα πουστρακια σαν εμας(οπως μας λενε οι και καλα αντρες) και με τραβεστι . συνεπως μαλλον τον παιρνουν και αυτοι απο πισω αλλα δεν το μαρτυρανε μην το μαθει η κενωνια η αδικη .... Εγω ειμαι bisexual τυπος τον παιρνω και τον δινω που λενε και στο χωριο . θα μπορουσα να καθησω και να γραψω πολλα και να ερθω σε αντιπαραθεση με ολους αυτους τους γελοιους. αλλα μπα. δεν μπαινω στην λογικη τους  :2funny: :2funny: :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ο Χρηστάρας είναι σπαθί και ωραίος!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.435
Like
4.824
Ευχαριστω πολυ κουκλαρα μου για την συμπαρασταση στα γραφόμενά  μου . πιστευω πως λεω το σωστο και πρατω σωστα. εδω μεσα εχουμε δει και διαβασει την καθε μαλακια ολων αυτων που δεν τον παιρνουν απο πισω γιατι και καλα ειναι αντρες (ο θεος να τους πει ετσι)αλλα βολτάρουν μεσα σε θρεντ που εχει να κανει με κρυφα πουστρακια σαν εμας(οπως μας λενε οι και καλα αντρες) και με τραβεστι . συνεπως μαλλον τον παιρνουν και αυτοι απο πισω αλλα δεν το μαρτυρανε μην το μαθει η κενωνια η αδικη .... Εγω ειμαι bisexual τυπος τον παιρνω και τον δινω που λενε και στο χωριο . θα μπορουσα να καθησω και να γραψω πολλα και να ερθω σε αντιπαραθεση με ολους αυτους τους γελοιους. αλλα μπα. δεν μπαινω στην λογικη τους  :2funny: :2funny: :2funny:
ενα να θυμασαι..οταν θελεις να μαθεις ποιος ειναι ο αλλος ζητα του να σου πει τη γνωμη του για σενα ;) ;) ;)
 

tslov3r

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
109
Like
4
Πόντοι
1
ενα να θυμασαι..οταν θελεις να μαθεις ποιος ειναι ο αλλος ζητα του να σου πει τη γνωμη του για σενα ;) ;) ;)

Άντε αν τους τις ζητήσεις οκ καλά κάνουν και βγάζουν τα εσώψυχα τους…(όποια και αν είναι αυτό)
Το θέμα είναι ότι την πετάγονται και την λένε και από μόνοι τους….
Κατασπαταλώντας τον χρόνο μας για να διαβάζουμε post  παντελώς άσχετε με το θέμα πού έχει το threat
 

ProedrosWoo

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0

έχει αναφερθεί ξανά! Εμφανισιακά εγώ θα την έλεγα μάλλον μέτρια-, οι φωτό είναι ξεκάθαρα φωτοσοπαρισμένες όσο δεν πάει!
Οι υπηρεσίες της ήταν κορυφαίες παλιά - πριν 3-4 χρόνια με είχε ξετρελάνει με το πιο τρελό deep throat που μου έχουν κάνει ποτέ - αλλά πριν μισό χρόνο που ξαναδοκίμασα είδα ότι το ψιλο-σταμάτησε το deep throat και ήταν λίγο ξεπέτα.
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Φιλε μου zinentin ο σκοπος ολων των θρεντ πιστεύω ειναι να καυλωνουμε και να εχουμε σωστη ροη πληροφοριών. προσπαθω οσο μπορω καλυτερα να συμβάλω και εγω . Το μονο που δεν κανω ειναι να γραφω κριτηκες. για 2 λογους. πρωτος βαριεμαι να γραφω γιατι παντα ειμαι πολυ αναλυτικος. και δευτερον θα μου την μπει κανενας ανωμαλοξεφτυλοψυχομαλακομπουκωμενος και θα τα παρω . βλεπεις εμεις οι ανωμαλοι που γαμαμε τραβελια και μας γαμανε δεν ειμαστε νορμαλ ατομα και αρα ειμαστε εκτος λογικης για τους μαλακες τους γαμιαδες και τους και καλα στρέιτ που μπαινουν σε ενα θρεντ που δεν ειναι του γουστου τους. τελος παντων . οσο μπορω θα βαζω και εγω ενα λυθαρακι μικρο στην οποια ενημερωση μπορω να προσφερω .να σαι καλα και να περμας ακομα καλυτερα  
Χρησταρα μου εχεις δικιο φιλε...ομως γραφουμε στα παπαρια μας οριζοντιως και καθετως ολους αυτους που ασχολουνται με την σεξουαλικοτητα του καθε ατομου με αρνητικα σχολια ποικιλοτροπος...Εγω ειμαι καινουργιος σχετικα στο καναλι αυτο...και πρεπει να σου πω οτι μεσα απο τα θρεντ εκτος απο τα σεξουαλικα μας... ανακαλυπτεις και καποιους οι οποιοι εχουν καποιο ανωτερο επιπεδο νοημοσυνης...και επειδη εμενα μου αρεσουν οι εξυπνοι ανθρωποι...νομιζω οτι εισαι σε αυτην την κατηγορια και συν μια ευγενικη παρουσια...οποτε να συνεχισεις να γραφεις, οποτε μπορεις, με τον δικος σου τροπο...και επειδη ειμαστε και του σαλονιου αλλα και του λιμανιου...για τους ανωμαλοξεφτυλοψυχομαλακομπουκωμενους...Για χαρανταν και τα κουκια μπαγλαν!!! :2funny:
 

Opol

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδες , υπαρχει κατι δυνατο απο θεσσαλονικη που να ειναι καλη στο ενεργητικο κομματι?
 

madrilenos

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.488
Like
0
Πόντοι
16
μήπως ετυχε να ειναι κάποιος σήμερα στο ΙΚΕΑ και να είδε την τρανς που ψώνιζε;
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6

     Απολαυστε την Σωσια της...QUEEN ATHINA... :) :) :)
 Να σας δωσουμε την Σαχαρα μας και να μας δωσεται πισω την queen athina?

το τραγουδακι αφιερωμενο στους φιλους απο την ομορφη θεσσαλονικη!!!!
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
Ο Χρηστάρας είναι σπαθί και ωραίος!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

Ευχαριστω hoty για τα καλα σου λογια. ευχομαι να πρατεις παντα σωστα και να κρινεις σωστοτερα τους ανθρωπους εδω μεσα και γενικα στην εξω απο την κοινοιτητα ζωη τους. εχεις την ευφυΐα ωστε να εισαι σωστος(οταν το θελεις φυσικα). απλα με τον πολυ ανορθόδοξο τροπο σου και το πολυ σκληρο χιουμορ σου προσβαλεις ανθρωπους που κατ'εσενα δεν ειναι αυτο που θα ηθελες να ειναι και που θα επρεπε να ειναι . μην ξεχνας οτι και σε μενα εχεις επιτεθει λεγοντας διαφοα σχολια του τυπου οτι τον παιρνω και μου τον εχωνε η ευα και και και και σημερα μου λες ειμαι σπαθι. προφανως το πιστευεις για να το λες, αλλωστε δεν εχω λογο να μην σε πιστευψω . οκ εγω δεν το παιρνω στραβα ουτε και λεω τι λεει το ατομο. μεχρι χθες ελεγε αυτα που ελεγε τωρα λεει αλλα? δεν το κανω  επειδη ειμαι τυπος της σωστης κουβεντας και της θετικης σκεψης και οχι των << αλλα λογια ν'αγαπιομαστε ή να γαμιομαστε >> φιλικη συμβουλη αν θελεις την ακους βεβαια. προσπαθησε να διακοψεις οποιες εχθρες εχεις και γινε φιλος με ολους εδω μεσα. μαθε να σεβεσαι τις οποιες ιδιεταιροτητες εχουν οι ανθρωποι που ειναι διπλα σου, γυρο σου, στον χωρο που εργαζεσαι,  εδω στηκ κοινοτητα αυτη ,και γενικα με οποιους νταραβεριζεσαι. ειναι ευκολο να ριχνεις καρφια σε αγνωστους, ειναι δυσκολο ομως πολυ να κλεισεις τις τρυπες που αφηνου τα καρφια οταν τα τραβας εξω. μικρες ή μεγαλες τρυπες δεν εχει σημασια. ειναι τρυπες . μενουν φιλε μου και πιστεψε με πονανε πολυ , ασχετα αν δεν στο δειχνει ο αλλος και αντιδρα οπως αντιδρα. αυτα σου τα λεω οχι για να το παιξω εξυπνος απλα το λεω γιατι ειχα εμπειρια με φιλο μου στην γερμανια ο οποιος τωρα εκτίει ποινη κάθειρξης 29 ετων στην μπουζου. για μια ψιλο πλακιτσα που του ειπανε καποιοι πριν πολλα χρονια το κρατησε και μετα απο 7 χρονια παρακαλω επανω στον καφε που πινανε οι και καλα μαγκες-τυπαδες που του κανανε την πλακα τους εκοψε τον λαιμο. φυσικα πηγε χαμενος και αυτος αλλα και αυτοι οι 3 και δεν θα ξαναπειραξουν κανεναν πλεον με τα κρυα αστεια τους. δεν σου τα ειπα αυτα ουτε για να σε απειλήσω εγω προσωπικά ουτε γα να σε κανω να φοβηθεις . Σου τα ειπα για να σου δειξω ποσο μπορει να κρατησει καπιος κατι μεσα και ποτε ειναι ικανος να το βγαλει και με τι βαθμο ζημιας μπορει να φτασει.
Παντα φιλικά
Χρήστος
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
Χρησταρα μου εχεις δικιο φιλε...ομως γραφουμε στα παπαρια μας οριζοντιως και καθετως ολους αυτους που ασχολουνται με την σεξουαλικοτητα του καθε ατομου με αρνητικα σχολια ποικιλοτροπος...Εγω ειμαι καινουργιος σχετικα στο καναλι αυτο...και πρεπει να σου πω οτι μεσα απο τα θρεντ εκτος απο τα σεξουαλικα μας... ανακαλυπτεις και καποιους οι οποιοι εχουν καποιο ανωτερο επιπεδο νοημοσυνης...και επειδη εμενα μου αρεσουν οι εξυπνοι ανθρωποι...νομιζω οτι εισαι σε αυτην την κατηγορια και συν μια ευγενικη παρουσια...οποτε να συνεχισεις να γραφεις, οποτε μπορεις, με τον δικος σου τροπο...και επειδη ειμαστε και του σαλονιου αλλα και του λιμανιου...για τους ανωμαλοξεφτυλοψυχομαλακομπουκωμενους...Για χαρανταν και τα κουκια μπαγλαν!!! :2funny:

Φιλε μου εχεις δικιο. πρεπει να τους γραφουμε στα πααπρια μας. το θεμα ομως εδω οπως και σε πολλα αλλα φορουμ ειναι οτι μερικοι με γλοιώδες συμπεριφορά, με ύβρεις, με κακιά, και με άναρχο τροπο, προσπαθουν να αναδειχθουν σε ενα συνολο ατομων που δεν ειναι καν της δικη τους νοημοσυνης. αντε μεχρι εδω παει καλα. Αφηνοντας ομως αυτα τα ατομα και γραφοντας τα, στ'αρχιδια μας τα ξυρισμενα και τα μοσχομυρωδατα τους δινουμε τροφη να συνεχειζουν να κατηγορουν, σαρκαζουν, χλευάζουν, γελοιοποιουν ατομα που εχουν μια υποσταση σωστη και εδω μεσα αλλα και στην εξω απο την εδω κοινοτητα ζωη τους. αποτελεσμα ειναι να μην μπορουν να δεχτουν σαρκασμο απο ενα κατωτερο ατομο σε νοημοσυνη απο αυτους και να γραφουν και να απαντουν σε καθε τι και να παει λεγοντας η ολη φαση  με αποκορύφωμα  να γαμανε καθε θρεντ που στοχο εχει την σωστη ενημερωση. εχοντας αυτο ως σκεπτικο ξεκινανε οι κοντρες και οι κοκορομαχιες μας εδω μεσα. Φυσικα απο τα γραφόμενα μπορεις να διακρινεις τι μυαλο εχει ο καθενας και ποσο εξυπνος ειναι. οπως ολοι μας ξερουμε ο γραπτος λογος απο ατομα που δεν βλεπεις σου δινει εναν οδηγο για το τι ατομο ειναι αυτος που τα γραφει. απο εκει ξεχωριζεις αν εχει μυαλο ή ειναι για τα σιδερα που λενε και οι παλιοι μας γεροντες. μπορεις να δεις καθαρα τη μορφωση του και το επιπεδο που εχει το ατομο και φυσικα σου δινονται αλλα ερεθισματα οταν βλεπεις πως εχεις να κανεις με ενα σωστο και νοημων ανθρωπο. ειλικρινα θαυμαζω και εγω το δικο σου μυαλο και το σκεπτικο σου σε πολλα θεματα. εισαι πανεξυπνος και σωστα σκεπτομενος. παρακολουθω τα γραφομμενα σου και σε βρισκω πολυ σωστο και σαφή σε ολα οταν λες κατι. ξερεις να μιλας έγκυρα και με σαφήνεια. σε συμπαθω πολυ οπως και πολλους ακομα εδω μεσα με την δικη σου νοημοσυνη. σπανιζουν ατομα σκεπτομενα και με το πανω κεφαλι στις μερες μας. ευχής εργο θα ηταν ολοι, μα ολοι εδω μεσα να γινουμε οσο καλυτεροι μπορουμε προς δικο μας οφελως παντα και οχι να ανοιγουμε μετωπα πολεμου.
Με εκτιμηση Χρήστος
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
ενα να θυμασαι..οταν θελεις να μαθεις ποιος ειναι ο αλλος ζητα του να σου πει τη γνωμη του για σενα ;) ;) ;)

Γλυκια μου και ομορφη TZOYLI. Εχεις απολυτο δικο σε αυτο που λες και φυσικα εγω το κανω ενιοτε. μπορω να πω οτι ειναι πολλοι αυτοι οι οποιοι καμουφλαρουν πολυ καλα την υποκρισια τους και την μεγιστη κακια τους ωστε να μην μπορεις να διακρινεις και πολυ καλα την τελικη συμπεριφορα τους. ή να σου πει αυτα που θα ηθελες να ακουσεις εκεινη την στιγμη και να σε καλυψει ενδεχωμενος επιφανειακά αλλα δεν παύει να ειναι μια καλυψη και αυτο εστω της στιγμης.  :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom