Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Η Νάνσυ δε πιστεύω ότι θα έγραφε στο μπουρδέλα με την καμία...ούτε είναι εκεί 7 ημέρες την εβδομάδα το επιβεβαιώνω και εγώ αλλά το είπε και ο Αλ οπότε μάλλον π@π@ρίες μας γράφει και τέλος αν έχετε κάτι να προσφέρετε με πληροφορίες και ενημέρωση καλοδεχούμενοι καλοδεχούμενες ΑΝ ΤΩΡΑ είστε εδώ για να μας τα ζαλίσετε με τις υστερίες σας τον μπούλο...(καλά κάνει ο Αλ και σε κράξει)

Ρε συ Αλ ήρεμα... την έσβησες απο τον χάρτη ΗΜΑΡΤΟΝ !!!!! που λέει και Αλέφαντος...   :2funny: :2funny:
Τέλος θέλω να προσθέσω ότι η φωτογραφία αυτή την αδικεί καθώς δεν ήταν σωστός ο φωτισμός είχε μόλις ξυπνήσει και ο Ερμής της
ήταν ανάδρομος....  :2funny: ρε κουφάλα κινητή εγκυκλοπαίδεια είσαι !!!! ΤΙΜΗΜΕΝΟΣ !!!!! και λίγο είναι !!!!
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Η Νάνσυ δε πιστεύω ότι θα έγραφε στο μπουρδέλα με την καμία...ούτε είναι εκεί 7 ημέρες την εβδομάδα το επιβεβαιώνω και εγώ αλλά το είπε και ο Αλ οπότε μάλλον π@π@ρίες μας γράφει και τέλος αν έχετε κάτι να προσφέρετε με πληροφορίες και ενημέρωση καλοδεχούμενοι καλοδεχούμενες ΑΝ ΤΩΡΑ είστε εδώ για να μας τα ζαλίσετε με τις υστερίες σας τον μπούλο...(καλά κάνει ο Αλ και σε κράξει)

Ρε συ Αλ ήρεμα... την έσβησες απο τον χάρτη ΗΜΑΡΤΟΝ !!!!! που λέει και Αλέφαντος...   :2funny: :2funny:
Τέλος θέλω να προσθέσω ότι η φωτογραφία αυτή την αδικεί καθώς δεν ήταν σωστός ο φωτισμός είχε μόλις ξυπνήσει και ο Ερμής της
ήταν ανάδρομος....  :2funny: ρε κουφάλα κινητή εγκυκλοπαίδεια είσαι !!!! ΤΙΜΗΜΕΝΟΣ !!!!! και λίγο είναι !!!!
επιβεβαιωνω και εγω το μεγα καστλ και δασκαλο πατσινο οτι δεν υπαρχει περιπτωση να ηταν η νανσυ αυτη διοτι οταν ειχα γραψει πριν απο καιρο οτι εχω ενα θεμα που θα κανει παταγο στο θρεντ αφορουσε την νανσυ
ειχα μαζι της επικοινωνια μεσο fb(δασκαλε δεν στο δινω για να σκασεις :2funny: :2funny:)οταν της ειπα να ερθει εδω στο θρεντ να μας πει 2 κουβεντες διοτι την ψαχνει πολυς κοσμος(για παραδειγμα εγω τοσα χρονια δεν την εχω δει ποτε κατω στην πιατσα)μου απαντησε οτι εχει ακουστα για το σαιτ και οτι δεν υπαρχει περιπτωση ουτε μια στο εκατομμυριο να μπει εδω αφου δεν το θεωρει κατι το σοβαρο και οτι γινεται πολυς χαβαλες κτλ και δεν αξιζει να ασχοληθει με το θεμα
αποψη της βεβαια εμεις εχουμε αλλη αποψη για το σαιτ και ειμαστε εδω αυτη δεν το θεωρει κατι που αξιζει να κανει
οποτε δεν υπαρχει περιπτωση με τπτ να ειναι αυτη η νανσυ αφου και απο το λιγο που τα ειπαμε δεν την εκοψα να ειναι σε τοσο σκατοχαρακτηρα ισα ισα μου φανηκε και πολυ συμπαθητικο ατομο
 

John_Holmes

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
για ποιά Νάνσυ μιλάς ρε κόουτς;την πολύ αδύνατη ξανθιά;
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
για ποιά Νάνσυ μιλάς ρε κόουτς;την πολύ αδύνατη ξανθιά;
οχι ρε αυτη που λες ειναι η κελλυ
δεν την εχω δει ρε φιλε ποτε κατω κατι φωτο στο φβ και παλια ειχε αγγελια στο ντατιγκ οτι και να σου ψεματα θα σου πω εδω θελουμε τη βοηθεια των παλιων :grin:
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
απλά τότε έλεγε διάφορα ονόματα με αποτέλεσμα να υπάρχει μπάχαλο. Eμένα μου είχε πεί Νανσυ και μετά μου είπε Βίκη και της λέω αφού την προηγούμενη φορά μου είπες Νανσυ...ε τοτε καλά ότι θες εσύ και γελούσε  :idiot:
πάντως πιστεύω ότι αποτελεί χαλαρά αναπόσπαστο μέρος απο το ΤΟΠ 5 της πόλης μας  :fuck1: Σκορπιός που γουστάρει το χαβαλέ και την έξυπνη συζήτηση με ατάκες...τρελαίνεται στα 4 και να την πιάνεις απο την μέση εκστασιάζεται !!!!  
παραθέτω ιστορικά στοιχεία τα οποία και απο τότε λέγαμε ότι βγαίνει ΠΣΚ και αργά...διάβαζε αυτά που λέει ο Δαβίδ, εγώ, thetdoc

και το θέμα που είχαμε τότε για την πάρτη της
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
834
Like
1.166
Βαλερια είναι το κανονικό τησ ονομα ρε παιδιά και είναι όντως απο τις πιο όμορφες της πόλης και όχι μονο
 

John_Holmes

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
δώσε τα φώτα σου Λία γιατί έχουμε καραμπερδευτεί με το ονόματα που αλλάζουν σαν τα βρακιά οι συναδέλφισες σου..
 

dimwhoo

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
255
Κριτικές
18
Like
485
Πόντοι
4.460
Βαλερια είναι το κανονικό τησ ονομα ρε παιδιά και είναι όντως απο τις πιο όμορφες της πόλης και όχι μονο
Οντως το ονομα αυτής βαλέρια. θα σας παω πισω 10 - 12 χρόνια περιπου. Εμενε τοτε σε μια παροδο της Καραολη και Δημητρίου στο Βαρδάρη κοντα εκει που μένει και η Λαουρα. Τοτε δεν είχε φτασει εμφανησιακά στο επιπεδο που είναι τωρα. Δεχόταν και στο σπιτι. Ηρεμη κατασταση ειχε παθος με τα κουκλακια. Όμορφο σώμα, προσωπο καλο τοτε ηταν ακομα παιδικό βαμμένο. Επαιζε ενεργοπαθητικα, μονο παιχνίδι όμως στο ενεργητικό κομματι. Θυμαμαι μου αρεσε πολύ. Εβγαινε και τοτε στην 26ης. Απο τοτε προσπαθουσε να περάσει ενα στυλακι μυστηριώδες το οποίο μαζι με τις σωματικές αλλαγές της βγαινει, κρινοντας βέβαια και απο το ενδιαφέρον που δειχνουν οι συναθλητες. Κατα την γνωμη μου το παιζει παρα πολυ και στο φατσα που εiχε προφίλ ο τροπος που παρουσίαζε τον εαυτό της, αυτό μου εβγαζε.
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
καρντασια εχει κανεις μηπως καμια πληροφορια για το μωρο??


μπες εδω και δες την εν λογο κορασιδα που μας νομιζει μαλακες. ειναι η 13 φωτο αν μπεις σημερα στην σελιδα. αν μπεις αυριο συνεχεισε ]
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.432
Like
4.791

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6

nikky

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2011
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους και ολες....ψαχνω απεγνωσμενα την izzabella (ειχε τρελα με τις κουκλες)μεχρι πριν απο 3 χρονια δεχοτανε απεναντι απο την ΔΕΗ περιπου της αγ.δημητριου,πριν απο λιγο καιρο καποιος απο εδω μου ειπε οτι τωρα μενει στην αντιγονιδων,μηπως υπαρχη καποιο τηλεφωνο???
ευχαριστω
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
καλησπερα σε ολους και ολες....ψαχνω απεγνωσμενα την izzabella (ειχε τρελα με τις κουκλες)μεχρι πριν απο 3 χρονια δεχοτανε απεναντι απο την ΔΕΗ περιπου της αγ.δημητριου,πριν απο λιγο καιρο καποιος απο εδω μου ειπε οτι τωρα μενει στην αντιγονιδων,μηπως υπαρχη καποιο τηλεφωνο???
ευχαριστω
εχω ακουσει οτι βαζει αγγελια στον aggelioforo.gr αλλα γιατι τοσο απεγνωσμενα ??
 

nikky

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2011
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
εχω ακουσει οτι βαζει αγγελια στον aggelioforo.gr αλλα γιατι τοσο απεγνωσμενα ??
περνουσα τελοια μαζι της,ελειπα για 2 χρονια εκτος και με το που γυρισα την ψαχνω,αν υπαρχη και κανενα τηλ ακομα καλυτερα
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
περνουσα τελοια μαζι της,ελειπα για 2 χρονια εκτος και με το που γυρισα την ψαχνω,αν υπαρχη και κανενα τηλ ακομα καλυτερα
ποια ειναι αυτη ρε?? :think: :think:
ενα κροςς ειχε καποτε στο μιρσ με τετοιο νικ νειμ
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom