Νέα

θεματακι με τηλεοραση samsung και εξωτερικο σκληρο 2.5

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα glaskos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
G

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
μολις εβαλα 1 tb και 2 tb απο τους εξωτερικους σκληρους του pc  δεν τους βλεπει καθολου
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046
το πρωι πηρα την αντιπροσωπια
εκει να δεις λιλα που θελουν
τους ρωταω στο περιπου τι εξωτερικο σκληρο να παρω και με τι χαρακτηριστικα ωστε να το πιανει η τηλεοραση  και αυτοι το παιζαν μουγκοι
απο την αλλη οταν τους ρωτησα για φλασακι usb και στα ποσα gb να αγορασω  εκει ο τυπος μαγκωθηκε για τα 128 gb και για τα 64 gb

στην τελικη μου ειπαν οτι η τηλεοραση δεχεται μονο φλασακι usb    μαλακιες λενε αφου λειτουργουσε αψογα με το wd my passport 500 gb

πριν απο λιγο πηρα το πλαισιο οπου ειχα αγορασει απο εκει το monitor  και μου ειπαν να κοιταξω τα χαρακτηριστικα του τροφοδοτικου για mghz kai hz εαν ταιριαζουν με τον σκληρο που χαλασε

γνωμες?
Καταρχην φιλαρακι τους σκληρους τους δοκιμασες σε καποιο pc να δεις αν τους βλεπει?
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Παλι καλα που δε πεταξες τη τηλεοραση....

Πηγαινε πετα τους σκληρους και αγορασε ενα τοσιμπανα σωθεις! 40€ τον πηρα απο σκρουτζομαγαζο!
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.024
Like
25.622
Πόντοι
5.506
Παλι καλα που δε πεταξες τη τηλεοραση....

Πηγαινε πετα τους σκληρους και αγορασε ενα τοσιμπανα σωθεις! 40€ τον πηρα απο σκρουτζομαγαζο!
εσυ σε λιγο θα του πεις να πεταξει και το ψυγειο
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046
Παλι καλα που δε πεταξες τη τηλεοραση....

Πηγαινε πετα τους σκληρους και αγορασε ενα τοσιμπανα σωθεις! 40€ τον πηρα απο σκρουτζομαγαζο!
Κοψε ρε τυπε τις παπαριες που λες χωρις να ξερεις το προβλημα παρε toshiba μπορω να σε πω οτι ο αδερφος μου ειχε toshiba εξωτερικο και στο μισο χρονο τον αφησε χρονους αυτο βεβαια δε λεει κατι για την toshiba απλα ο εν λογο ηταν ελαττωματικος τον καλυψε η εγγυηση και τον αλλαξαν ο δευτερος δουλεψε και δουλευει μια χαρα μη πετας οτι μαλακια σου κατεβει στο κεφαλι επειδη ενας σκληρος σου βγηκε ελλατωματικος
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046
στην τηλεοραση αλλα δυστυχως δεν βλεπει σκληρους ανω των 500 gb
Ρε φιλε δοκιμασε τους σκληρους που εβλεπε η τηλεοραση στο pc να δεις αν δουλευουν εκει τη μου εβαλες 1 και 2 τερα στην τηλεοραση αφου σηκωνει μεχρι 500 γιγα μπορει να φταιει η τηλεοραση οχι οι σκληροι
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.024
Like
25.622
Πόντοι
5.506
η WD σε HDD είναι το νο1
σε pc με το usb δουλεύει? τον δοκίμασες? 
Ρε φιλε δοκιμασε τους σκληρους που εβλεπε η τηλεοραση στο pc να δεις αν δουλευουν εκει τη μου εβαλες 1 και 2 τερα στην τηλεοραση αφου σηκωνει μεχρι 500 γιγα μπορει να φταιεει η τηλεοραση οχι οι σκληροι
διαβασε και λιγο πισω ρε
 
OP
OP
G

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Ρε φιλε δοκιμασε τους σκληρους που εβλεπε η τηλεοραση στο pc να δεις αν δουλευουν εκει τη μου εβαλες 1 και 2 τερα στην τηλεοραση αφου σηκωνει μεχρι 500 γιγα μπορει να φταιεει η τηλεοραση οχι οι σκληροι
το εχω διευκρινισει πιο πριν
η τηλεοραση σηκωνει δυστυχως μεχρι 500 gb
το ζητημα ειναι τι σκληρο να βρω και να αγορασω που να το βλεπει η τηλεοραση
πριν τονισα οτι τοσο η αντιπροσωπεια αλλα και το πλαισιο ηταν φειδωλοι με τις απαντησεις τους
ηδη εχω παθει ζημια γιατι αγορασα wd element 500gb αλλα δυστυχως δεν το βλεπει η τηλεοραση
το μοναδικο σκληρο που εβλεπε ηταν ο wd my passport 500gb αλλα δυστυχως εχει αποσυρθει απο το εμποριο

υποψην το τελευταιο firmware της τηλεορασης  ηταν δεκεβριος 2014
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046
γιαυτο ρωταει ο ανθρωπος...
Ναι οκ και του ειπαν δοκιμασε τον 500αρη που ειχε και που αγορασε σε pc να δεις αν δουλευουν λογικοτατο αυτο και αυτος πηγε δοκιμασε 1 και 2 τερα στο μονιτορ που δε τα σηκωνει καν
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.024
Like
25.622
Πόντοι
5.506
το εχω διευκρινισει πιο πριν
η τηλεοραση σηκωνει δυστυχως μεχρι 500 gb
το ζητημα ειναι τι σκληρο να βρω και να αγορασω που να το βλεπει η τηλεοραση
πριν τονισα οτι τοσο η αντιπροσωπεια αλλα και το πλαισιο ηταν φειδωλοι με τις απαντησεις τους
ηδη εχω παθει ζημια γιατι αγορασα wd element 500gb αλλα δυστυχως δεν το βλεπει η τηλεοραση
το μοναδικο σκληρο που εβλεπε ηταν ο wd my passport 500gb αλλα δυστυχως εχει αποσυρθει απο το εμποριο
ρομπα με κανες τυπε....ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΣΚΛΗΡΟ ΤΟΝ 500ΑΡΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΕ ΠΙΣΙ ΞΕΧΝΑ ΤΗΝ ΤΙΒΙ!!!!!
σορυ ραπτορα
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046
το εχω διευκρινισει πιο πριν
η τηλεοραση σηκωνει δυστυχως μεχρι 500 gb
το ζητημα ειναι τι σκληρο να βρω και να αγορασω που να το βλεπει η τηλεοραση
πριν τονισα οτι τοσο η αντιπροσωπεια αλλα και το πλαισιο ηταν φειδωλοι με τις απαντησεις τους
ηδη εχω παθει ζημια γιατι αγορασα wd element 500gb αλλα δυστυχως δεν το βλεπει η τηλεοραση
το μοναδικο σκληρο που εβλεπε ηταν ο wd my passport 500gb αλλα δυστυχως εχει αποσυρθει απο το εμποριο

υποψην το τελευταιο firmware της τηλεορασης  ηταν δεκεβριος 2014
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: ρε φιλε εσυ θα μας τρελανεις ο wd element 500gb σε pc δουλευει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom