Νέα

Θα κάνατε σοβαρή σχέση με μία strip woman;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα george_gk2003
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 178K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πολλοι ειμαι σιγουρος εχουν ερωτευτει επαγγελματια. Για να δουμε... !?

  • Εχω ερωτευει

    Ψήφοι: 30 61,2%
  • Δεν εχω ερωτευτει

    Ψήφοι: 19 38,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    49

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.506
Κριτικές
22
Like
6.678
Πόντοι
3.346
Οχι με τιποτα.Γυναικα που παει με αλλους,γυναικα που παει με αλλους για λεφτα.. δεν ειναι για σχεση!
 

flying foxes

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
273
Like
61
Πόντοι
1
Εάν μπορείς να αντέξεις ότι θα πηδιεται με παλιούς και νέους πελάτες, φίλους κλπ  τότε ίσως και με πολλά ερωτηματικά.

Στην πράξη είναι αδύνατο για πολλούς λόγους.

Δεν νομίζω ότι γίνεται εκτός εάν είσαι χαλαρός.

Πάντα θα υπάρχει αμφισβήτηση.

Αυτές οι γυναίκες βλέπουν πλέον τους άντρες ως ενα σταθερό εισόδημα.

Ποιά εγκαταλείπει το σταθερό της εισόδημα ;

Έχουν πολλά έξοδα που πρέπει να καλύψουν.
Ενδεικτικά αναφέρω ότι πολλές έχουν ακριβά αυτοκίνητα.
Το χρήμα είναι ωραίο και οι γυναίκες αυτές έχουν αποδεχθεί αυτή την εργασία ως απόλυτα φυσιολογική.

Άσε που όποιος αγαπούλης εμφανισθεί τον θεωρούν και μαλάκα.

Ο μόνος τρόπος για να επιτευχθεί αυτό είναι:

1. Να θέλει η ίδια η κοπέλα να σταματήσει πλήρως το επάγγελμα.

2. Να της προσφέρεις όλα αυτά που αποκτά από την εργασία της συν αρκετά ακόμα για να εξασφαλίσει το μέλλον της και να μην αισθάνεται ότι μπορεί να την παρατήσεις.

Έχουν τρομερές ανασφάλειες που καλύπτονται συνολικά από όλους τους άντρες που τις πηδάνε.

Είναι ακατόρθωτο στη πράξη ένας άντρας να μπορέσει να αντικαταστήσει οικονομικά τους 5,000 αντρες που την πηδάνε μέσα σε ένα χρόνο.

Σίγουρα αρκετές φαίνονται φυσιολογικές.
Αλλά το χρήμα είναι χρήμα και πάντα είναι η πρώτη τους προτεραιότητα.

Βέβαια μικρές εξαιρέσεις πάντα υπάρχουν.

Ακομα και εαν σταματησει το επάγγελμα και να της προσφέρεις αυτά που θέλει για να σταματήσει αυτό σημαίνει ότι θα σε αγαπησει και θα σου είναι πιστή ;
Και άντε το κανει ,εσύ πως θο αισθάνεσαι στο μἔλλον γνωρίζοντας οτι πηδιόταν για λεφτά στο παρελθὀν ? Νομίζω δεν ξεπερνιέται αυτο
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.330
Πόντοι
3.936
Και μόνο απο τον τίτλο του νήματος, το ερώτημα  αυτοαναιρείται..  :cool2:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Οχι με τιποτα.Γυναικα που παει με αλλους,γυναικα που παει με αλλους για λεφτα.. δεν ειναι για σχεση!
Φυσικά και θα έκανα σοβαρή σχέση εφόσον ότι έκανε το έκανε με πελάτες στα πλαίσια της δουλειάς της πάντα και όχι εκτός δουλειάς σχέσεις κτλ !! Πέρα από αυτό δεν θα χρειαζόταν μετά να εργάζομαι ... θα ειμουν πάντα καβλωμενος περιμενο της την να γυρηση από την δουλειά ... και θα την έβαζα να μου υποσχεθεί πως δρν θα χύνει με πελάτες ποτέ θα κρατιέται και θα χύνει με εμένα μετά την δουλειά .. έτσι καβλωμενος όπου θα ειμουν κάθε φορά και τυφλωμένος από το πάθος την ζήλια και την καβλα μου  προς εκείνη !!


 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Δεν υπαρχουν standards παιδια.
Οπως μπορεις να κανεις μια σχεση με μια κοπελα με νορμαλ δουλεια και να ειναι η μεγαλυτερη πουτανα , ετσι μπορεις να κανεις και μια σχεση με στριπερ και να ειναι γυναικα για σπιτι και πιστη.
Αυτα ειναι θεμα ανθρωπων, συγκυριων, πιθανης ελξης κλπ.
Σιγουρα παντως ειναι καλυτερα μια πουτανα στο σωμα παρα απο μια πουτανα στη ψυχη.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
535
Like
749
Πόντοι
86
Υπάρχουν κοπέλες του επαγγέλματος που είναι κατάλληλες για σοβαρή σχεσή. Πολύ λίγες, αλλά υπάρχουν. Εννοείται ότι πρέπει να έχει σταματήσει την συγκεκριμένη δουλειά για να υπάρξει η πιθανότητα μια τέτοια σχέση να χαρακτηριστεί σοβαρή, αλλά όσο παραμένει στη δουλεία, μπορούν να μπουν οι βάσεις ώστε στο μέλλον, ίσως, να μετατραπεί η σχέση σε σοβαρή. Προσωπικά δεν θα το συνιστούσα για πάρα πολλούς λόγους. Καλή τύχη σε όσους το προσπαθήσουν πάντως
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
50
Πόντοι
606
Μπορεί να ακούγεται καλό όμως δεν ειναι δυνατόν να υπολοιηθεί ειδικά απο την μεριά της..... για τους ανδρες μην ρωτας οτι μας σερβιρουν το ρουφάμε!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
εφόσον όμως αυτο ισχύει, εσύ τότε τι θέλεις εδώ μέσα? γιατί υποβιβάζεις τον εαυτό σου πληρώνοντας άτομα για το οποίο έχεις τόσο άσχημη άποψη?
δεν σε καταλαβαίνω...
θα καταλαβαινα να έλεγες ότι ναι πάω μαζί τους γιατί μου αρέσουν, αλλά δεν κάνω σχέση με γυναίκα που έχει τέτοιο επάγγελμα. εσύ όμως τις απαξίωσες όχι για το επάγγελμα αλλά ως ανθρώπους. κι όμως πας μαζί τους...
τι φταίει? σε πλήγωσε καμία? δεν σκέφτεσαι καθαρά? δεν τα έχεις βρει μέσα σου?
για να ακούσω...

Θα σου απαντήσω εγώ.
Αυτός που θεωρεί ένα suzuki shift του 1990 , που πωλείται μεταχειρισμένο 150€
ΧΡΕΠΙ,  ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ , ΡΗΜΑΔΙ ΚΑΙ ΚΑΡΟΥΛΙ
γιατί το οδηγεί ;;;;;

Ξέρει ότι τίποτε από όλα αυτά δεν ισχύει για μια rolls royce shadow ή ένα pagani .
Αλλά αυτός παίρνει το suzuki shift του 1990 που πωλειται μεταχειρισμένο 150€ !!!!!

Η απάντηση είναι δύσκολη ,δεν την σκέφτηκες, οπότε στη λέω εγώ !!!!!!!!!

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΟΥΤΕ PAGANI ΟΥΤΕ ΤΗ SHADOW !!!!!

(οπότε επιλογές εχει 2 : ΠΟΔΙΑ-ΡΗΜΑΔΙ SHIFT . ΔΗλαδή pagani & shadow , δεν είναι στις επιλογές του )



Πάμε τώρα στο πιο δύσκολο.

ΓΙΑΤΙ ΠΑΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΤΥΠΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙΣ ΘΕΩΡΕΙ ΚΑΙ ΤΕΦΑΡΙΚΙΑ ....

Επειδή δεν μπορεί με τα 10€ με τα οποία πηδάει ο πίκερ, να πηδήξει κάποια κόρη μεγιστάνα,
πρικίπησσα ή μοντέλα της victoria secret !!!!!

(οπότε οι επιλογές κι εδώ είναι 2, ΠΟΥΤΑΝΕΣ-ΜΑΛΑΚΙΑ, οι πριγκίπισσες, κόρες μεγιστάνων και μοντέλες, δεν παίζουν ως επιλογές)



Αν βγάλει κανείς από τη μέση τον ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΑΘΕΙΑ, ΠΟΥ ΤΟΝ ΥΠΟΧΡΕΩΝΕΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ (ποιά σε πλήγωσε κτλ ) και δει το κάθετι ΜΕ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ, ΨΥΧΡΑ, τότε βλέπει κάποια προφανή.

   
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
535
Like
749
Πόντοι
86
Μπορεί να ακούγεται καλό όμως δεν ειναι δυνατόν να υπολοιηθεί ειδικά απο την μεριά της..... για τους ανδρες μην ρωτας οτι μας σερβιρουν το ρουφάμε!

Τι δεν είναι δυνατόν να υλοποιηθεί? Μια σχέση με κοπέλα που δουλεύει σε strip club να μετατραπεί σε σοβαρή? Με όλο τον σεβασμό δεν νομίζω ότι έχεις δίκαιο
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Τι δεν είναι δυνατόν να υλοποιηθεί? Μια σχέση με κοπέλα που δουλεύει σε strip club να μετατραπεί σε σοβαρή? Με όλο τον σεβασμό δεν νομίζω ότι έχεις δίκαιο
Φιλε δεν ξερω πως και τη βλεπει ο καθενας απο τους παραπανω...
Γυναικες ειναι οχι alien, και εχουν περισσοτερα ψυχολογικα απο την οποια αλλη γιατι ακριβως εχουν γνωρισει πολλους που τις βλεπουν ως κρεας..
Φυσικα και ψαχνουν και σχεσεις και φυσικα εχει και ΠΑΡΑ πολλες φολες, αυτο δεν σημαινει οτι δεν γινετε κιολας, δυσκολο μεν αλλα γινετε.
Οπως ειπες και εκεινη πρεπει να σταματησει αυτου του ειδους τη δουλεια για να υπαρχει και εμπιστοσυνη.
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Περαν δηλαδη απο κορες μεγιστανων,μοντελα κλπ δεν υπαρχει τιποτα αλλο?
Δηλαδη δεν εχεις δει ποτε ομορφη κοπελα να ειναι με καποιον μη μοντελο?μη πλουσιο?
Με λιγα λογια τα μοντελα με μοντελα , οι πλουσιοι με πλουσιους και οι φτωχοι ( για να μπορεις να χαλας 10 ευρω και να θες σεξ σημαινει οτι φτωχος εισαι ) με τις πουτανες?
Σοβαρα μιλαμε τωρα? ΛΟΛ
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
Φυσικά και γίνεται αλλά εξαρτάται από το μέγεθος του τραπεζικού λογαριασμού.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom