Νέα

Θα κάνατε σοβαρή σχέση με μία strip woman;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα george_gk2003
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 179K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πολλοι ειμαι σιγουρος εχουν ερωτευτει επαγγελματια. Για να δουμε... !?

  • Εχω ερωτευει

    Ψήφοι: 30 61,2%
  • Δεν εχω ερωτευτει

    Ψήφοι: 19 38,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    49

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
458
Κριτικές
10
Like
540
Πόντοι
31
Όλη συζήτηση που κάνουμε είναι ασοβαρη..τι σοβαρή σχέση να κάνω με μια γυναίκα που πουλιέται κάθε βράδυ;; εννοείται ότι αυτές οι γυναίκες είναι κ πουτανοψυχες κοιτάνε πως να στα φάνε..τι άλλο θες να ακούσεις
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Όλη συζήτηση που κάνουμε είναι ασοβαρη..τι σοβαρή σχέση να κάνω με μια γυναίκα που πουλιέται κάθε βράδυ;; εννοείται ότι αυτές οι γυναίκες είναι κ πουτανοψυχες κοιτάνε πως να στα φάνε..τι άλλο θες να ακούσεις
μηπως ειναι ειλικρινεις και δεν κρυβονται?
γιατι ηξερα εγω μια κρυφοβιζιτου που 3 μηνες εβγαινε με τον γκομενο και δεν του καθονταν για να το παιξει σοβαρη και δυσκολη και να την εκτιμησει και για σοβαρα.

ειναι αυτο που λενε παιρνεις γυναικα σου βγαινει πουτανα.
παιρνεις πουτανα ξερεις τι εχεις.
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
458
Κριτικές
10
Like
540
Πόντοι
31
Εσύ θες να σε αγαπήσει κάποια από κει για να κάνεις σεξ μαζί της;;
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
458
Κριτικές
10
Like
540
Πόντοι
31
Φίλε μου εγώ πάω κ κάνω το χαβαλε μου Στριπ.. δεν πάω για να γαμησω άμα κάτσει τίποτα έκατσε.. κατάλαβες;; Τα θεωρώ πεταμένα λεφτά να κερνάω νερακια κ να κ
Ακουω βλακειες... όταν δεν έχω γκομενα πάω σε στούντιο η καμία βίζιτα..στριπ πάω σπάνια έως καθόλου
 

straka

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2019
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Φιλε εχεις απολυτο δικιο,
κιεγω την πατησα με 2,3 πουτανες απο τετοια μαγαζια,βγηκα εξω ρανταβου
πουλησα αγαπητηλικη,με φλομοσανε στο ψεμα και κυριος σκοπος τους ηταν να παω μαγαζι να τα χωσω για ποτα και prive [Στο prive τα διναν ολα εκτος απο γαμηση η πιπα,και φουλ στο ψεμα οτι μαζι σου τα κανω μονο,
γλωσσοφιλα κ.α] ειαι πουτανες στην ψυχη,μονο τα λεφτα μετρανε να σε γδυσουν.Φευγοντας στις κωλοχωρες τους σε γραφουν στο μουνι τους ουτε τηλ.,sms ...
Μακρυα απο σχεσεις ,αν την πατησεις με καμμια την γαμησες,θα γελαει ενα χρονο μαζι σου μαζι με τον νταβαντζη της
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Kαλο μεσημερι στους Φιλους....Δεκαετια 90 πηγαινα στο preludo και κατι ειχε παιχτει με μια απο εκει.Οταν εκλεισε το μαγαζι  το πρωι φυγαμε και πηγαμε στο bizzar,Αγ.Μελετιου,και ετυχε να βγαλουμε μια φωτογραφια μαζι.Εκατσα 1-2 ωρες και εφυγα.Οταν ξαναπηγα στο μαγαζι,ηρθε και μου ζητησε την φωτογραφια,απειλητικα...αν δεν την της εδινα θα ειχα μπλεξιματα κλπ....
Μακρια.....Καλα να περνατε...
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Αυτές κερνούν τίποτα ;
 

coz1932

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Εγώ πάντως με όσες κοπέλες έχω μιλήσει (στριπτιζέζ κυρίως αλλά και call girls κτλ) σας διαβεβαιώνω ότι είναι μια χαρά κορίτσια. Απλώς κάνουν ένα διαφορετικό επάγγελμα που δεν είναι "καθώς πρέπει". Πουτάνες στην ψυχή θα βρείτε περισσότερες στα "καθώς πρέπει" επαγγέλματα πάρα σε μια strip woman.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.856
Κριτικές
8
Like
1.433
Πόντοι
216
Εγώ πάντως με όσες κοπέλες έχω μιλήσει (στριπτιζέζ κυρίως αλλά και call girls κτλ) σας διαβεβαιώνω ότι είναι μια χαρά κορίτσια. Απλώς κάνουν ένα διαφορετικό επάγγελμα που δεν είναι "καθώς πρέπει". Πουτάνες στην ψυχή θα βρείτε περισσότερες στα "καθώς πρέπει" επαγγέλματα πάρα σε μια strip woman.

Ειδες τι ωραια φαιρονται οι γυναικες οταν τις πληρωνεις ??  :grin:

Τυπε εσυ θα γινεις ο καλυτερος πελατης στα στριπ αν δεν εισαι ηδη.
 

modeljunkie

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
401
Like
9
Πόντοι
1
οι επαγγελματιες του ερωτα κουβαλάνε αρκετα ψυχολογικα, δεν ξερω ποσο μπορει να τα αντεξει καποιος
Καποτε εβγαινα με στριπτητζου γενικα περασα σουπερ για το λιγο που κρατησε
 

LionDuke

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
108
Like
86
Πόντοι
1
Εάν μπορείς να αντέξεις ότι θα πηδιεται με παλιούς και νέους πελάτες, φίλους κλπ  τότε ίσως και με πολλά ερωτηματικά.

Στην πράξη είναι αδύνατο για πολλούς λόγους.

Δεν νομίζω ότι γίνεται εκτός εάν είσαι χαλαρός.

Πάντα θα υπάρχει αμφισβήτηση.

Αυτές οι γυναίκες βλέπουν πλέον τους άντρες ως ενα σταθερό εισόδημα.

Ποιά εγκαταλείπει το σταθερό της εισόδημα ;

Έχουν πολλά έξοδα που πρέπει να καλύψουν.
Ενδεικτικά αναφέρω ότι πολλές έχουν ακριβά αυτοκίνητα.
Το χρήμα είναι ωραίο και οι γυναίκες αυτές έχουν αποδεχθεί αυτή την εργασία ως απόλυτα φυσιολογική.

Άσε που όποιος αγαπούλης εμφανισθεί τον θεωρούν και μαλάκα.

Ο μόνος τρόπος για να επιτευχθεί αυτό είναι:

1. Να θέλει η ίδια η κοπέλα να σταματήσει πλήρως το επάγγελμα.

2. Να της προσφέρεις όλα αυτά που αποκτά από την εργασία της συν αρκετά ακόμα για να εξασφαλίσει το μέλλον της και να μην αισθάνεται ότι μπορεί να την παρατήσεις.

Έχουν τρομερές ανασφάλειες που καλύπτονται συνολικά από όλους τους άντρες που τις πηδάνε.

Είναι ακατόρθωτο στη πράξη ένας άντρας να μπορέσει να αντικαταστήσει οικονομικά τους 5,000 αντρες που την πηδάνε μέσα σε ένα χρόνο.

Σίγουρα αρκετές φαίνονται φυσιολογικές.
Αλλά το χρήμα είναι χρήμα και πάντα είναι η πρώτη τους προτεραιότητα.

Βέβαια μικρές εξαιρέσεις πάντα υπάρχουν.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.696
Κριτικές
23
Like
2.870
Πόντοι
3.820
Ο μόνος τρόπος για να επιτευχθεί αυτό είναι:

1. Να θέλει η ίδια η κοπέλα να σταματήσει πλήρως το επάγγελμα.

2. Να της προσφέρεις όλα αυτά που αποκτά από την εργασία της συν αρκετά ακόμα για να εξασφαλίσει το μέλλον της και να μην αισθάνεται ότι μπορεί να την παρατήσεις.

Έχουν τρομερές ανασφάλειες που καλύπτονται συνολικά από όλους τους άντρες που τις πηδάνε.

Είναι ακατόρθωτο στη πράξη ένας άντρας να μπορέσει να αντικαταστήσει οικονομικά τους 5,000 αντρες που την πηδάνε μέσα σε ένα χρόνο.

Σίγουρα αρκετές φαίνονται φυσιολογικές.
Αλλά το χρήμα είναι χρήμα και πάντα είναι η πρώτη τους προτεραιότητα.

Βέβαια μικρές εξαιρέσεις πάντα υπάρχουν.

στα 2 πρωτα εισαι σωστος,το 3ο ειναι ακυρο,εχεις μπερδεψει την οριτζιναλ στριπερ με την στριπερ που βιζιταρει για τα εξτραδακια της

ξερω παρα πολλες καταστασεις ..θυμαμαι μια ουκρανεζα που καβλαντιζα,ειχε εμφανιστει τοτε στο μαγαζι μεγας σπονσορας και γω  της εκανα πλακα παντρεψου τον, να εξασφαλιστεις,μου λεγε δεν τον γουσταρω δεν ειναι ο τυπος μου και τετοια κτλ..οταν ειδε οτι αυτος σοβαρολογουσε γιατι ειχε χωσει πολυ χρημα-σαμπανιες καθε βραδυ κτλ- ξερεις μου λεει οσο πιο πολλα λεφτα βαζει τοσο πιο πολυ "ερωτευεσαι"..τον παντρευτηκε τωρα και περναει ζωη χαρισαμενη παρολο που αυτος ειναι χωρισμενος με αλλη στριπερ κ εχει και παιδια  :headbang: τωρα αν του κανει και κανα παιδι διοτι ειναι και 30 φευγα, θα κλειδωσει  την διατροφη ασχετα αν αυτος την βαρεθει μετα  
 

LionDuke

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
108
Like
86
Πόντοι
1
Τι ορίτζιναλ και ξε-ορίτζιναλ ;

Δηλαδή πήγαινε ο τύπος και ξόδευε και δεν την πήδαγε, απλώς την κοίταγε ;

Χα χα χα.

Όλες το ίδιο είναι.
Αλλη περισσότερο άλλη λιγότερο.

Αυτές έχουν και 20 από έξω που τις πηδάνε και τις χατζιλικώνουν.

Άλλα από ψέματα είναι μανούλες.

Ορίτζιναλ στρίπερ ;

Πρώτη φορά το ακούω !!!

Μόνο στο Moulin Rouge θα μπορούσε να συμβαίνει αυτό καθότι ο μισθός της πιστεύω θα της καλύπτει αρκετά έξοδα.
 

LionDuke

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
108
Like
86
Πόντοι
1
Οι Ουκρανέζες είναι ειδική περίπτωση.
Παντρεύονται για την άδεια παραμονής και μισθοί εκεί είναι της συμφοράς.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.696
Κριτικές
23
Like
2.870
Πόντοι
3.820
Τι ορίτζιναλ και ξε-ορίτζιναλ ;

Δηλαδή πήγαινε ο τύπος και ξόδευε και δεν την πήδαγε, απλώς την κοίταγε ;

Χα χα χα.

Όλες το ίδιο είναι.
Αλλη περισσότερο άλλη λιγότερο.

Αυτές έχουν και 20 από έξω που τις πηδάνε και τις χατζιλικώνουν.

Άλλα από ψέματα είναι μανούλες.

Ορίτζιναλ στρίπερ ;

Πρώτη φορά το ακούω !!!

Μόνο στο Moulin Rouge θα μπορούσε να συμβαίνει αυτό καθότι ο μισθός της πιστεύω θα της καλύπτει αρκετά έξοδα.

εχεις την εντυπωση οτι οποιοι ξοδευουν τις πηδανε?  ο συγκεκριμενος οπως και πολλοι ακομα ,γκομενα  ηθελε να την βγαλει πρωτιστως και εχωνε..απλα αυτη δεν το δωσε γρηγορα γιατι τον καταλαβε..το παιζε κυρια..με την κριση απο το 10 και μετα μπηκαν τα σπεσιαλ πριβε κ τα γαμησια στα στριπ..οι πουτανες το κανανε κ μεσα στο μαγαζι,οπως κ πολλες το χαν διπορτο στουντιο,στριπτηζαδικο..αυτες που χαρακτηρισα ως "οριτζιναλ",παραδοσιακες πες το οπως θες, ηταν αυτες που μενανε στα ποτα κ γαμησια σε κλειστο κυκλο  με φορτωγκες,οπως γινοταν και παλαιοτερα..με 5000 αντρες δεν πηγαιναν εκτος και αν το εγραψες σχημα λογου..
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.696
Κριτικές
23
Like
2.870
Πόντοι
3.820
Οι Ουκρανέζες είναι ειδική περίπτωση.
Παντρεύονται για την άδεια παραμονής και μισθοί εκεί είναι της συμφοράς.

η συγκεκριμενη δεν ειχε τετοιο θεμα..το χε φτιαξει με λευκο γαμο παλαιοτερα...
 

LionDuke

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
108
Like
86
Πόντοι
1
εχεις την εντυπωση οτι οποιοι ξοδευουν τις πηδανε?  ο συγκεκριμενος οπως και πολλοι ακομα ,γκομενα  ηθελε να την βγαλει πρωτιστως και εχωνε..απλα αυτη δεν το δωσε γρηγορα γιατι τον καταλαβε..το παιζε κυρια..με την κριση απο το 10 και μετα μπηκαν τα σπεσιαλ πριβε κ τα γαμησια στα στριπ..οι πουτανες το κανανε κ μεσα στο μαγαζι,οπως κ πολλες το χαν διπορτο στουντιο,στριπτηζαδικο..αυτες που χαρακτηρισα ως "οριτζιναλ",παραδοσιακες πες το οπως θες, ηταν αυτες που μενανε στα ποτα κ γαμησια σε κλειστο κυκλο  με φορτωγκες,οπως γινοταν και παλαιοτερα..με 5000 αντρες δεν πηγαιναν εκτος και αν το εγραψες σχημα λογου..
.

Ότι πείς.
Δεν έχω αντίρρηση.

Είπαμε original striper.
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
712
Κριτικές
131
Like
6.743
Πόντοι
17.336
Σχέση σοβαρή;;;μπαααα...είχα σχέση με strip woman... Σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να χαρακτηριστεί σοβαρή ... Σχέση ναι...με πάρα πολύ όμορφες στιγμές...αλλά και με βέβαιη ημερομηνία λήξης...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom