Νέα

Θα κάνατε σοβαρή σχέση με μία strip woman;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα george_gk2003
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 177K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πολλοι ειμαι σιγουρος εχουν ερωτευτει επαγγελματια. Για να δουμε... !?

  • Εχω ερωτευει

    Ψήφοι: 28 59,6%
  • Δεν εχω ερωτευτει

    Ψήφοι: 19 40,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    47

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.145
Like
1.809
Πόντοι
216
Όλα υπάρχουν , αλλά τα έχουμε πει πολλάκις. Η έννοια σοβαρή σχέση (στην οποία αναφέρεται το thread) και εν ενεργεία stripper δεν... Εκτός αν δε ξέρουμε τη σημασία των λέξεων. Τώρα για όλων των άλλων ειδών σχέσεων ΝΑΙ. Και μάλιστα μπορούμε να περάσουμε και πολύ πολύ καλά! Αρκεί να γνωρίζουμε το πως και το γιατί :hi:

Η ερώτηση εμπεριέχει την εξής συνθήκη υποθέτω: ότι η πιθανότητα να σε κερατώσει, είναι η ίδια όπως με κάθε άλλη κοπέλα. Σωστά;
Οπότε στην εξίσωση απομένει η ερώτηση "πόσο σε πειράζει που είναι στρίπερ και την παίρνουν μάτι και άλλοι άντρες κάθε βράδυ;".
Γιατί αν κάνουμε το συνειρμό στρίπερ->κέρατο, τότε φυσικά και δεν ξεκιινά κανείς σχέση.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
527
Like
735
Πόντοι
86
Η ερώτηση εμπεριέχει την εξής συνθήκη υποθέτω: ότι η πιθανότητα να σε κερατώσει, είναι η ίδια όπως με κάθε άλλη κοπέλα. Σωστά;
Οπότε στην εξίσωση απομένει η ερώτηση "πόσο σε πειράζει που είναι στρίπερ και την παίρνουν μάτι και άλλοι άντρες κάθε βράδυ;".
Γιατί αν κάνουμε το συνειρμό στρίπερ->κέρατο, τότε φυσικά και δεν ξεκιινά κανείς σχέση.
Καταρχήν δε κάνω συγκρίσεις, μιας το θέμα αφορά strippers. Το τι ισχύει για "όλες τις άλλες κοπέλες" τα γνωρίζουμε πολύ καλά
Να την παίρνουν απλά μάτι? Ελλάδα?
Βασικά γνώριζα κοπέλα που έκανε σχέση και σταμάτησε να κάνει ακόμα και lap dances και απλά χόρευε stage και άραζε για ποτά. Την συνέχεια ας μη την γράψω :tooth:
 

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
13
Like
622
Πόντοι
310
Καταρχήν δε κάνω συγκρίσεις, μιας το θέμα αφορά strippers. Το τι ισχύει για "όλες τις άλλες κοπέλες" τα γνωρίζουμε πολύ καλά
Να την παίρνουν απλά μάτι? Ελλάδα?
Βασικά γνώριζα κοπέλα που έκανε σχέση και σταμάτησε να κάνει ακόμα και lap dances και απλά χόρευε stage και άραζε για ποτά. Την συνέχεια ας μη την γράψω :tooth:
Χώρισε κ συνέχισε,.. σιγά μην έχανε χρόνο κ χρημα
 

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
13
Like
622
Πόντοι
310
Αυτες οι κοπελες να ξερετε ειναι 20 φορες πιο σοβαρες και πιο ξηγημενες σε μια σχεση απο καθε καριολα που θα γνωρισετε εξω.
Κι οποιος πει το αντίθετο δεν του απανταων καν γιατι ειναι μονοκυτταρος Οργανισμός.
Εφόσον υπάρχει η σταθερή χρηματοροη!!(την είχα πατήσει)
 

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
13
Like
622
Πόντοι
310

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
587
Κριτικές
27
Like
1.937
Πόντοι
1.196
Αυτό μου είπε φίλος ιδιοκτήτης στριπτιτζαδικου, πες έχουμε κάτι ανάγκες φέρε κάνα φράγκο..
Και εγγυημένο ότι θα φας καλά...με χρυσά κουτάλια.
ΑΝ ΣΕ ΚΑΨΟΥΡΕΥΤΕΙ.
ΑΝ ΣΤΑ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΨΟΥΡΕΦΤΕΙ
 

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
13
Like
622
Πόντοι
310
Και εγγυημένο ότι θα φας καλά...με χρυσά κουτάλια.
ΑΝ ΣΕ ΚΑΨΟΥΡΕΥΤΕΙ.
ΑΝ ΣΤΑ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΨΟΥΡΕΦΤΕΙ
Δεν τα έδινε στον άλλο, απλα το έβλεπε δουλεια, όσα περισσότερα πάρω γιατί έφυγε πήγε στη χώρα της. Έφτιαχνε σπίτι στο χωριό της μάνας της
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
322
Κριτικές
8
Like
2.280
Πόντοι
721
Πσσσσ σοβαρότατη σχέση θα έκανα, όχι απλά σοβαρή. Κι εννοείται ότι θα την παντρευόμουν και θα της έγραφα άμεσα όλα μου τα υπάρχοντα αν αντιλαμβανόμουν ότι με είχε ερωτευτεί πραγματικά...
 

memmas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
28
Κριτικές
12
Like
467
Πόντοι
290
Το να ερωτευτείς ή να σε ερωτευτεί γυναίκα από τον ευρύτερο χώρο, στριπτίζ μπουρδελο μασάζ μπαρ, παίζει και είναι μέσα στη ζωή.
Αν πραγματικά την αγαπάς δεν θα δεχτείς να συνεχίσει σε αυτή τη δουλειά και ούτε και αυτή θα θέλει.
Ναι έχω ερωτευτεί και την επόμενη μέρα σταμάτησε τη δουλειά και κάναμε οικογένεια που άντεξε και πολύ στο χρόνο.
Τώρα χωρίσαμε όπως πολλά ζευγάρια στην εποχή μας για άλλους λόγους . Η δουλειά αυτή δεν μπήκε ποτέ εμπόδιο στη σχέση μας ούτε καν σαν κουβέντα. Ήταν και είναι ακόμη σαν να μην υπήρξε αυτή η περίοδος στη ζωή της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom