Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 171K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 35,7%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 31 36,9%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,7%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,5%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,9%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 32 38,1%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    84

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
απλά θα έλεγα , ότι εμείς διαμορφώνουμε το μέλλον μας
αν κάποιος είναι μαλάκας και όπως είναι αναμενόμενο θα βυθίζεται ες αει στη μαλακία
πάντα θα βρίσκει τρόπους να κατηγορεί τους άλλους για την κατάντια του
αλλά αν είχε αυτογνωσία θα κοίταζε πως να βελτιωθεί ουσιαστικά...

υγ: αυτό ήταν μια προσωπική γενική διαπίστωση , δεν απευθυνόταν σε κανένα άτομο συγκεκριμενά , για να μην παρεξηγηθούμε κιόλας...
 

ErastisGR

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
5
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
0
Για να κατεθεσω την αποψη μου γενικα θεωρω τις Ελληνιδες απο τις πιο δυσκολες γκομενες στον κοσμο, οχι μονο για να ριξεις αλλα γενικα λογω ψυχολογιας, δεν ξερω τι θελω, αλλαζω διαθεση ξανα ξανα μεσα σε ενα ενα λεπτο κτλ.

Αλλα μαγκες υπαρχουν εκει εξω ενα σωρο γκομενες που ψαχνονται και οποιος ασχοληθει λιγο σοβαρα θα εχει τις ευκαιριες του. Μπορει να φαει πολλες κατραπακιες αλλα η μαγκια ειναι να μην κωλοσεις...Περα απο την εμφανιση και τα φραγκα ειναι επισης η αυτοπεποιθηση, η υπομονη, η επιμονη, και πανω απο ολα η καλη διαθεση. Για παρτη μας το κανουμε γιατι η φυση μας ειναι να ειμαστε κυνηγοι. Αρα το κανουμε για να περναμε καλα...Οποιος παει φοβισμενος και κατσουφης το εχασε...

Αλλωστε ενας που αγωνιζεται μπορει να χασει,αυτος που δεν αγωνιζεται εχει χασει ηδη...
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Για να κατεθεσω την αποψη μου γενικα θεωρω τις Ελληνιδες απο τις πιο δυσκολες γκομενες στον κοσμο, οχι μονο για να ριξεις αλλα γενικα λογω ψυχολογιας, δεν ξερω τι θελω, αλλαζω διαθεση ξανα ξανα μεσα σε ενα ενα λεπτο κτλ.

Αλλα μαγκες υπαρχουν εκει εξω ενα σωρο γκομενες που ψαχνονται και οποιος ασχοληθει λιγο σοβαρα θα εχει τις ευκαιριες του. Μπορει να φαει πολλες κατραπακιες αλλα η μαγκια ειναι να μην κωλοσεις...Περα απο την εμφανιση και τα φραγκα ειναι επισης η αυτοπεποιθηση, η υπομονη, η επιμονη, και πανω απο ολα η καλη διαθεση. Για παρτη μας το κανουμε γιατι η φυση μας ειναι να ειμαστε κυνηγοι. Αρα το κανουμε για να περναμε καλα...Οποιος παει φοβισμενος και κατσουφης το εχασε...

Αλλωστε ενας που αγωνιζεται μπορει να χασει,αυτος που δεν αγωνιζεται εχει χασει ηδη...

μπράβο φίλε. συμφωνώ μαζί σου.  :thumbsup:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
λοιπον.... θα σας πω εγω για τα καμακια σε λιγο
μερικα πολυ σπουδαια πραγματα....

 

Επισκέπτης
Χαλούσαμε τα λεφτά μας στο ΑΚΡΩΤΗΡΙ, στο ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ

Όντως τα λεφτά που φαγώθηκαν στα 2 ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΗΓΑΝ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ.

Από ξενυχτάδικα τα λεφτά που χαλαλίζω ήταν όσα είχα φάει στην αυτοκίνηση μέχρι και τέλη του 1989.ΜΕΤΑ ΕΓΙΝΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ 2 ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΘΕΝΤΑ ΚΩΛΟΜΑΓΑΖΑ.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Για να κατεθεσω την αποψη μου γενικα θεωρω τις Ελληνιδες απο τις πιο δυσκολες γκομενες στον κοσμο, οχι μονο για να ριξεις αλλα γενικα λογω ψυχολογιας, δεν ξερω τι θελω, αλλαζω διαθεση ξανα ξανα μεσα σε ενα ενα λεπτο κτλ.

Αλλα μαγκες υπαρχουν εκει εξω ενα σωρο γκομενες που ψαχνονται και οποιος ασχοληθει λιγο σοβαρα θα εχει τις ευκαιριες του. Μπορει να φαει πολλες κατραπακιες αλλα η μαγκια ειναι να μην κωλοσεις...Περα απο την εμφανιση και τα φραγκα ειναι επισης η αυτοπεποιθηση, η υπομονη, η επιμονη, και πανω απο ολα η καλη διαθεση. Για παρτη μας το κανουμε γιατι η φυση μας ειναι να ειμαστε κυνηγοι. Αρα το κανουμε για να περναμε καλα...Οποιος παει φοβισμενος και κατσουφης το εχασε...

Αλλωστε ενας που αγωνιζεται μπορει να χασει,αυτος που δεν αγωνιζεται εχει χασει ηδη...

Λες και παμε στα βουνα στο επος του 40
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Ε, ας εφαρμοστεί κι εδώ ο νόμος να γίνουμε ξαφνικά πρωταθλητές στο φλερτ.  :2funny:

φανταζεσαι να φας προστιμο επειδη φλερταρησες ελλεηνιδα;δηλαδη,τρως που τρως ενα σωρο πεταμενα λεφτα για παρτη της,μεσα στην σχεση,γιατι αργα η γρηγορα το χτικιο θα στο βγαλει,και οσο και αν εχεις γαμησει,στο τελος θα γυρισεις και θα πεις οτι ειναι πεταμενα τα λεφτα και ο χρονος που διεθεσες γι'αυτην,αλλα να φας προστιμο και που την φλερταρες χωρις καν να γαμησεις; :S
 

ErastisGR

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
5
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
0
Λες και παμε στα βουνα στο επος του 40
Αλλοι το βλεπουν σαν μαχη,αλλοι για χαβαλε, αλλα για οποιο λογο κανουμε το πεσιμο θεωρω οτι πρεπει να γινεται σωστα...Και μηξεχναμε και μια αλλη παραμετρο:Απο ασσυδοτο καμακι "ετσι για το χαβαλε" την ειδανε supermodel πολλα μπαζα που κυκλοφορουν εκει εξω...
 

Επισκέπτης
Ο πραγματικός μπουρδελιάρης έχει απαγορέψει στον εαυτό του το φλερτ:

ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ, ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΝΝΟΗΘΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΦΛΕΡΤΑΡΟΥΜΕ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΜΕ ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ. ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟΥΣ ΠΟΥ ΣΠΑΤΑΛΑΝΕ ΜΙΑ ΖΩΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΟΝ ΠΙΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΡΙΞΟΥΝ ΜΙΑ ΗΛΙΘΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ. ΕΜΕΙΣ ΓΑΜΑΜΕ ΜΟΝΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ. ΖΗΤΩ ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ!

Picker  :rockon:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Ο πραγματικός μπουρδελιάρης έχει απαγορέψει στον εαυτό του το φλερτ:

ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ, ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΝΝΟΗΘΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΦΛΕΡΤΑΡΟΥΜΕ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΜΕ ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ. ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟΥΣ ΠΟΥ ΣΠΑΤΑΛΑΝΕ ΜΙΑ ΖΩΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΟΝ ΠΙΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΡΙΞΟΥΝ ΜΙΑ ΗΛΙΘΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ. ΕΜΕΙΣ ΓΑΜΑΜΕ ΜΟΝΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ. ΖΗΤΩ ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ!

Picker   :rockon:


  ΖΗΤΩ!!!  (Αλλά εγώ φλερτάρω κιόλας μετά από το γαμήσι....)

 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
338
Κριτικές
4
Like
61
Πόντοι
1
ΤΟ ΦΕΡΥ ΜΠΟΤ ΤΟ ΦΕΡΥ ΜΠΟΤ! Καμάκι στα φέρρυ.

Λόγω δουλειάς και καταγωγής, περνάω αρκετες ώρες τον χρόνο σε πλοια.Θα μοιραστώ μαζί σας μια απλή στρατηγική που αυξάνει τις πιθανότητες για καμάκι.Ας πούμε τα πλεονεκτήματα του πλοιου σε σχέση με άλλα μέσα ταξιδίου πχ τρενο κτελ(που εισαι locked σε μια θεση).Μεγάλοι χώροι, πολυς κόσμος, ευκολία μετακινησης από θέση σε θεση, ευκολία εντοπισμού στόχου, Optional καμπινες.

Η στρατιγική περιλυπτικα ειναι η εξής.
Ας υποθέσουμε ότι ταξιδευουμε μόνοι μας. Χρειαζόμαστε μια καλή δικαιολογία να καθυστερήσουμε να βρουμε θέση. Έχοντας την τσάντα στο χέρι καθόμαστε στην ουρα του κυλικειου για καφέ με το που μπαινουμε.Καθυστερουμε όσο γίνεται. Θέλουμε να καθησον όλοι και ταυτοχρονα να αφήσουμε χρόνο στα κορίτσια να μας δουν. Παίρνουμε το καφεδάκι στο χέρι. Κια τώρα ξεκινάει το σκαν. Γυρνάμε δείχνωντας λίγο σαν κουρασμένοι ψάχνωντας μια θέση. Στόχος μας ειναι μια θέση στην οποία κάθεται ΜΙΑ κοπελα και στο τραπεζάκι ειναι ΕΝΑΣ χυμος/ καφές/κτλ (σημάδι ότι ταξιδευει μόνη της). Με τα πράματα στην πλάτη και με ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΕΙΑ  ζητάμε να μοιραστούμε το τραπεζάκι. Εκεί ειναι το κριτικαλ ποιντ, να δειχνεις φορτωμένος με πραγματα και να εισαι ευγενικός. Λογικά θα πεί ναι μόνο από ευγένεια, και το πρώτο και καθοριστικο βήμα κοντά στην επιτυχια έγινε. Στα υπολοιπα ειναι μπλα μπλα που εδώ δεν μπορώ να βοηθήσω . Αν ειστε τυχεροι μπορει να κατεβένετε στο ιδιο νησι η να ανανεωσετε ραντεβου μεσω τηλ FB για αλλη φορα η ακόμα πιο τυχεροι εαν ο χρόνος του ταξιδιου το επιτρεπει για ψησιμο και καμπίνα.(ζητάτε απο την ρεσεψιον εαν υπάρχει διαθέσημη).

TIPS!
1. το ξέρω οτι είστε στο τρέξιμο και στην βαβούρα, αλλά θα πρέπει να έχετε κάνει μπανιο και να προσέξετε τι θα φορέσετε. το ξέρω οτι πάτε διακοπες και ολα ειναι χύμα, αλλά ενα προσεγμένο- καθαρό- χαλραο λοοκ μετράει γιατι κερδίζεις την συγκρηση με τον γύρω κόσμο και όπως και να ειναι μόνο από αυτο που βλέπει θα κρινει αν θα καθησεις διπλα της.

2. Μεγαλυτερες πιθανότητες ειναι τα πλοια που ΠΑΝΕ προς τους προορισμους, όχι αυτά που γυρνάνε. Στο πηγαινε οι ψυχολογία ειναι στο ΦΟΥΛ, διακοπες ενθουσιασμος ξεκουραση όρεξη για γνωρημιες κ φλερτ, στο γύρνα ειναι πεσμένη λογω τέλους διακοπων, πολλες ειναι κουρασμενες από τα ξενυχτια ειδικα της τελευταιας μερας κτλ.

3. εαν ειμαστε με φίλους, η χωρίζουμε και ο καθένας ψάχνει ή εαν ειμαστε πχ 3 ψάχνουμε κοριτσοπαρέα με 3 κορίτσια. πάλι το ιδιο σκηνικο που να κάτσουμε, στέλνουμε τον πιο τολμηρο η πιο ομορφο της παρέας να ρωτήσει εαν μπορούμε να καθήσουμε δίπλα κτλ.

Στατιστικα δουλεει σε εμενα κάθε καλοκαίρι και έχω πολλές καλές στατιστικές με θεαματκά αποτλέσματα.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
ΤΟ ΦΕΡΥ ΜΠΟΤ ΤΟ ΦΕΡΥ ΜΠΟΤ! Καμάκι στα φέρρυ.

Λόγω δουλειάς και καταγωγής, περνάω αρκετες ώρες τον χρόνο σε πλοια.Θα μοιραστώ μαζί σας μια απλή στρατηγική που αυξάνει τις πιθανότητες για καμάκι.Ας πούμε τα πλεονεκτήματα του πλοιου σε σχέση με άλλα μέσα ταξιδίου πχ τρενο κτελ(που εισαι locked σε μια θεση).Μεγάλοι χώροι, πολυς κόσμος, ευκολία μετακινησης από θέση σε θεση, ευκολία εντοπισμού στόχου, Optional καμπινες.

Η στρατιγική περιλυπτικα ειναι η εξής.
Ας υποθέσουμε ότι ταξιδευουμε μόνοι μας. Χρειαζόμαστε μια καλή δικαιολογία να καθυστερήσουμε να βρουμε θέση. Έχοντας την τσάντα στο χέρι καθόμαστε στην ουρα του κυλικειου για καφέ με το που μπαινουμε.Καθυστερουμε όσο γίνεται. Θέλουμε να καθησον όλοι και ταυτοχρονα να αφήσουμε χρόνο στα κορίτσια να μας δουν. Παίρνουμε το καφεδάκι στο χέρι. Κια τώρα ξεκινάει το σκαν. Γυρνάμε δείχνωντας λίγο σαν κουρασμένοι ψάχνωντας μια θέση. Στόχος μας ειναι μια θέση στην οποία κάθεται ΜΙΑ κοπελα και στο τραπεζάκι ειναι ΕΝΑΣ χυμος/ καφές/κτλ (σημάδι ότι ταξιδευει μόνη της). Με τα πράματα στην πλάτη και με ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΕΙΑ  ζητάμε να μοιραστούμε το τραπεζάκι. Εκεί ειναι το κριτικαλ ποιντ, να δειχνεις φορτωμένος με πραγματα και να εισαι ευγενικός. Λογικά θα πεί ναι μόνο από ευγένεια, και το πρώτο και καθοριστικο βήμα κοντά στην επιτυχια έγινε. Στα υπολοιπα ειναι μπλα μπλα που εδώ δεν μπορώ να βοηθήσω . Αν ειστε τυχεροι μπορει να κατεβένετε στο ιδιο νησι η να ανανεωσετε ραντεβου μεσω τηλ FB για αλλη φορα η ακόμα πιο τυχεροι εαν ο χρόνος του ταξιδιου το επιτρεπει για ψησιμο και καμπίνα.(ζητάτε απο την ρεσεψιον εαν υπάρχει διαθέσημη).

TIPS!
1. το ξέρω οτι είστε στο τρέξιμο και στην βαβούρα, αλλά θα πρέπει να έχετε κάνει μπανιο και να προσέξετε τι θα φορέσετε. το ξέρω οτι πάτε διακοπες και ολα ειναι χύμα, αλλά ενα προσεγμένο- καθαρό- χαλραο λοοκ μετράει γιατι κερδίζεις την συγκρηση με τον γύρω κόσμο και όπως και να ειναι μόνο από αυτο που βλέπει θα κρινει αν θα καθησεις διπλα της.

2. Μεγαλυτερες πιθανότητες ειναι τα πλοια που ΠΑΝΕ προς τους προορισμους, όχι αυτά που γυρνάνε. Στο πηγαινε οι ψυχολογία ειναι στο ΦΟΥΛ, διακοπες ενθουσιασμος ξεκουραση όρεξη για γνωρημιες κ φλερτ, στο γύρνα ειναι πεσμένη λογω τέλους διακοπων, πολλες ειναι κουρασμενες από τα ξενυχτια ειδικα της τελευταιας μερας κτλ.

3. εαν ειμαστε με φίλους, η χωρίζουμε και ο καθένας ψάχνει ή εαν ειμαστε πχ 3 ψάχνουμε κοριτσοπαρέα με 3 κορίτσια. πάλι το ιδιο σκηνικο που να κάτσουμε, στέλνουμε τον πιο τολμηρο η πιο ομορφο της παρέας να ρωτήσει εαν μπορούμε να καθήσουμε δίπλα κτλ.

Στατιστικα δουλεει σε εμενα κάθε καλοκαίρι και έχω πολλές καλές στατιστικές με θεαματκά αποτλέσματα.


  Κι αν δεν βρεις καμμία κοπέλα με το σκαν που κάνεις.... θα αναγκαστείς να κάτσεις όπου ναναι αφού τις καλύτερες θεσεις θα στις έχουν πάρει οι άλλοι...
  Καμάκι στο φέρρυ μπωτ μωρ αδερφέ μου;...

  Και στο νησί τι θα κανεις; Θα παίζεις πεντόβολα;

 
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
ΤΟ ΦΕΡΥ ΜΠΟΤ ΤΟ ΦΕΡΥ ΜΠΟΤ! Καμάκι στα φέρρυ.

γραμμή Πειραιάς- κρήτη, ταξιδεύω μόνος, καμπινα :grin:, η βαλιτσούλα στο δώμα και το σακ βουαγιάζ ανά χείρας, βόλτα στο καράβι μιας και ήταν νωρίς για ύπνο.. πρώτα, γυροβολιά να δούμε κανά κώλο :kissass: και τι παίζει :boobies: μετά από καμία ωρίτσα ψιλοκαμακιού, ομιλίας στο τηλ και παίζοντας με τις ψωλούδες στα αρώματα πάμε για φαγητό..τα ξεκωλάκια συνήθως πάνε στο σελφ σέρβις..το αλά καρτ τις πέφτει πολύ! παίρνουμε φαγάκι και εντοπίζεται στο βάθος ένα μοναχό, μελαχρινό, ψηλό, με έντονες καμπύλες και περίεργο βλέμμα..πηγαίνοντας στο τραπέζι μου, το οποίο βρίσκεται απένταντί της ακριβώς, την βλέπω να σκανάρει και της χαμογελάω..αλλάζει βλέμμα, βλέπεις, το'παιζε ντιβέ.

τσούκου-τσούκου, τρώω φεύγει νωρίτερα από μένα, τελειώνω κι εγώ το γεύμα.. φεύγοντας και πηγαίνοντας κάπου να αράξω την βλέπω σε κάποιο σαλόνι να πίνει μία κορόνα.. κι άλλο μήνυμα...

φτάνει 12 και ανεβαίνω στο μπαρ, παίζει και πάολα :tits2: και τρελαίνομαι, τι καλύτερο από ένα ποτάκι πριν τον ύπνο, εκείνη κατεβαίνει και την βλέπω να κατευθύνεται στον διάδρομο των καμπινών και της λέω "νωρίς δεν είναι για ύπνο;" μου απαντάει "και που θα πάω θα κοιμηθώ;".. ανταποκρίθηκε όπως ακριβώς περίμενα και της απαντώ "τα ίδια κι εγώ, μάλλον φταίει το ταξίδι, πάω να πιω λίγο φάρμακο, μου κάνεις παρέα;" ( όπως είπα, έπαιζε πάολα κι εκείνη την ώρα έπαιζε αυτό ) γέλασε και έρχεται μαζί μου χωρίς κάτι άλλο, γίνονται οι απαραίτητες συστάσεις, λίγα κοινωνικά ακόμη και ψηστήρι στη γωνία που την έχωσα γτ είχε κόσμο  :headbang: το "μαγαζί" :uglystupid: την έκρυψα να μην μας βλέπουν οι μλκες :cool2: σε λίγο περάσαμε στο χαμούρεμα και κατόπιν, στην καμπίνα της όπου ήταν άδεια.

άντε Καλά Χριστούγεννα  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom