Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 171K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 35,3%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,6%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,5%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,4%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,6%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 32 37,6%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    85

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
εχω ποσους ΗΛΙΘΙΟΥΣ γνωστους φιλους  που περιμενουν να βγουν με καποιον αλλο ετσι ωστε να κανει κονε αυτος για να γνωρισουνε γκομενα.

Απο αυτους δεν εχω γνωρισει ουτε την γατα τις γειτονιας τους και ολοι περιμενουν να τους γνωρισεις καποια για να γαμισουν.Και ειναι τοσο ηλιθιοι που θεωρουν οτι σου κανουν και την χαρη που ειναι μαζι σου.

Δεν ειναι μονο οι ελλεινηδες αλλα ειναι και οι ελλεινες που ειναι μαλακες και φλωροι.
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
εχω ποσους ΗΛΙΘΙΟΥΣ γνωστους φιλους  που περιμενουν να βγουν με καποιον αλλο ετσι ωστε να κανει κονε αυτος για να γνωρισουνε γκομενα.

Απο αυτους δεν εχω γνωρισει ουτε την γατα τις γειτονιας τους και ολοι περιμενουν να τους γνωρισεις καποια για να γαμισουν.Και ειναι τοσο ηλιθιοι που θεωρουν οτι σου κανουν και την χαρη που ειναι μαζι σου.

Δεν ειναι μονο οι ελλεινηδες αλλα ειναι και οι ελλεινες που ειναι μαλακες και φλωροι.

ΛΕΣ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ.
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
τι να πουμε και εμεις οι παππουδες που εχουμε να φλερταρουμε απο την μεταπολιτευση
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Οι μισές επιλογές είναι ίδιες. Anyway, είμαι της άποψης ότι οι ελληνίδες από τότε που σηκώσανε κεφάλι, δεν εντυπωσιάζονται από το φλερτ και το απαξιώνουν, αντιδρώντας πολύ άσχημα. Την ίδια στιγμή, φυσικά, διαμαρτύρονται ότι άντρες δεν υπάρχουν πια και τους πάτησε το τρένο.
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Ειδικά στα μέσα μεταφοράς υπάρχει "χώρος" για φλερτ αλλά συνήθως είναι πολύ δύσκολο κανείς να προσεγγίσει... Εκτός αν είναι ο super κούκλος ή της κάνει το κλικ με τη πρώτη ματιά... Άλλες πάλι λένε τους άντρες πως δεν φλερτάρουν και φοβούνται, άλλες λένε τους άνδρες κάμακες. Άλλες λένε πως δεν ξέρουμε να φλερτάρουμε. Υπάρχουν πολλών ειδών απόψεις.

Όχι μόνο στα ΜΜΜ αλλά και σε άλλα μέρη μπορείς να φλερτάρεις. Μια απλή "καλημέρα" ή ένα "γεια σου" αποτελεί απόπειρα φλερτ που μπορεί να προχωρήσει σε κάτι περισσότερο, αν η γυναίκα ανταποκριθεί και συνεχίσει την κουβέντα. Και πιστεύω ότι η απλή προσέγγιση είναι η καλύτερη για μια γνωριμία μεταξύ δυο αγνώστων.  
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Οι μισές επιλογές είναι ίδιες. Anyway, είμαι της άποψης ότι οι ελληνίδες από τότε που σηκώσανε κεφάλι, δεν εντυπωσιάζονται από το φλερτ και το απαξιώνουν, αντιδρώντας πολύ άσχημα. Την ίδια στιγμή, φυσικά, διαμαρτύρονται ότι άντρες δεν υπάρχουν πια και τους πάτησε το τρένο.
Έχω κάνει κάποιες αλλαγές στη ψηφοφορία και έχουν μειωθεί οι ερωτήσεις
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Όχι μόνο στα ΜΜΜ αλλά και σε άλλα μέρη μπορείς να φλερτάρεις. Μια απλή "καλημέρα" ή ένα "γεια σου" αποτελεί απόπειρα φλερτ που μπορεί να προχωρήσει σε κάτι περισσότερο, αν η γυναίκα ανταποκριθεί και συνεχίσει την κουβέντα. Και πιστεύω ότι η απλή προσέγγιση είναι η καλύτερη για μια γνωριμία μεταξύ δυο αγνώστων.  
Αν φλερτάρεις με "καλημέρα" και "γεια σου", είναι η μόνη περίπτωση που δε θα αδικήσω την άλλη να σε στείλει από κει που ήρθες.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Οι μισές επιλογές είναι ίδιες. Anyway, είμαι της άποψης ότι οι ελληνίδες από τότε που σηκώσανε κεφάλι, δεν εντυπωσιάζονται από το φλερτ και το απαξιώνουν, αντιδρώντας πολύ άσχημα. Την ίδια στιγμή, φυσικά, διαμαρτύρονται ότι άντρες δεν υπάρχουν πια και τους πάτησε το τρένο.
οπως εχω πει και αλλη φορα εδω μεσα οι ελλεινηδες ειναι :
ειναι σολο για να μπορουν να πηδιουνται με καμια δεκαρια γιατι εφοσον μπορουνε και τους την πεφτουν ολοι να μην πηδηχτουνε και να ειναι με ενα?και εαν αυτος ο ενας βγει μαλακας τοσο χρονο  θα χασουνε? Μετα αυτα τα λενε γιατι ειναι για το ξεκαρφωμα δεν ειμαι με κανενα (πηδιεμαι με πολλους)γιατι δεν υπαρχουν αντρες.Υστερα με το να εισαι καιρο με καποιον τον μαθαινεις και ξερεις εαν αυτα που σου λεει ειναι άληθεια η οχι .οποτε για αυτες δεν υπραχουν αντρες.
οπου ακουτε τετοια μακρια η να ζειτατε καποιο τεστ οτι ειναι υγιεις.και να κρατατε πισινη
Αυτες που λενε τετοια δεν υπαρχουν αντρες

, αυτες που δεν μιλανε ειναι σιγανα ποταμακια  ,

αυτες που εχουν μια ταση να κρυβουν την ζωη τους εχουν κανει οτι δεν εχεις κανεις εσυ σε 10 ζωεες,

αυτες που λενε ποσο καλες ειναι ειναι τοσο χαλια που  θα αρχισεις να πιστευεις στον διαολο γιατι ειναι καλος αγγελος,

αυτες που λενε τι εχουν κανει για σενα δεν εχουν κανει τιποτα και σε δουλευουν ,

αυτες που λενε τι αδικοι που ειναι οι αλλοι με αυτες ειναι πιο αδικες αυτες με τους αλλους

   
και γενικα αυτες  που λενε παρομοια με τα παραπανω
να ξερεται οτι ειναι το χειροτερο ειδος ανθρωπου που θες να συναντησεις.

τους λογους τους ξερουνε ολοι και ειναι απλοι οταν εισαι κατι δεν το λες για να το πιστεψει ο αλλος αλλα ουτε και εσυ αυτο φαινεται δηαλδη εαν εισαι καλος ανθρωπος αυτο φαινεται εαν εισαι πουτασνα αυτο φαινεται θελει τον καιρο του βεβαια.
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Αν φλερτάρεις με "καλημέρα" και "γεια σου", είναι η μόνη περίπτωση που δε θα αδικήσω την άλλη να σε στείλει από κει που ήρθες.

Καμία έως τώρα δεν με έχει στείλει. Αντίθετα ανταποδίδουν και χαμογελούν και κάποιες κολλάνε. Και στις γυναίκες αρέσει η απλή προσέγγιση. Οι χυδαίοι παίρνουν δρόμο.
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Καμία έως τώρα δεν με έχει στείλει. Αντίθετα ανταποδίδουν και χαμογελούν και κάποιες κολλάνε. Και στις γυναίκες αρέσει η απλή προσέγγιση. Οι χυδαίοι παίρνουν δρόμο.

Σε όλα αυτά υπάρχει ένα μεγάλο ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ. αυτό διαπιστώνω.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Καμία έως τώρα δεν με έχει στείλει. Αντίθετα ανταποδίδουν και χαμογελούν και κάποιες κολλάνε. Και στις γυναίκες αρέσει η απλή προσέγγιση. Οι χυδαίοι παίρνουν δρόμο.
Θα είναι επειδή θέλει πολύ μυαλό, για να είσαι καθημερινός και συνηθισμένος. Μετά τουλάχιστον ξέρεις τι να πεις ή σχολιάζεις τον καιρό;  :2funny:
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Πάντως η χυδαιότητα που παρατηρώ σε μερικούς δεν είναι καθόλου ευχάριστο πράγμα..

Οι κοπέλες πλέον έχουν καταλάβει πως είναι περιζήτητες ακόμα και οι μέτριες εμφανισιακά και έχουν την εντύπωση της θεάς.. Ωστόσο κατά βάθος οι περισσότερες νιώθουν πολύ άσχημες και αναζητούν διαρκώς την επιβεβαίωση.
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.325
Κριτικές
2
Like
398
Πόντοι
36
πληροφοριακα να σας πω πως το καμακι στους δρομους του Βελγιου απο δω και μπρος θα τιμωρειται με προστιμο 250 ευρω(!!)

οι Βελγιδες διαμαρτυρονταν πως δεν μπορουσαν να κυκλοφορησουν λογω ερωτικων πειραγματων των αντρων....  :headbang:


οποτε μιλαμε για ενα καθολικο φαινομενο μαλακινσης....
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
πληροφοριακα να σας πω πως το καμακι στους δρομους του Βελγιου απο δω και μπρος θα τιμωρειται με προστιμο 250 ευρω(!!)
Χα! Αναρωτιέμαι πως θα αποδεικνύεται ότι έγινε απόπειρα καμακίου. Με κάμερες ή μπάτσους σε κάθε στενό;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom