Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 171K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 35,3%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,6%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,5%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,4%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,6%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 32 37,6%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    85

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
πληροφοριακα να σας πω πως το καμακι στους δρομους του Βελγιου απο δω και μπρος θα τιμωρειται με προστιμο 250 ευρω(!!)

οι Βελγιδες διαμαρτυρονταν πως δεν μπορουσαν να κυκλοφορησουν λογω ερωτικων πειραγματων των αντρων....  :headbang:


οποτε μιλαμε για ενα καθολικο φαινομενο μαλακινσης....
Ναι δα τι μαλακια και αυτο . Θα τους βαλουν και προστιμο αμα γαμανε σιγα σιγα.και οιγκομενες αλλο που δεν θελουν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
πληροφοριακα να σας πω πως το καμακι στους δρομους του Βελγιου απο δω και μπρος θα τιμωρειται με προστιμο 250 ευρω(!!)

οι Βελγιδες διαμαρτυρονταν πως δεν μπορουσαν να κυκλοφορησουν λογω ερωτικων πειραγματων των αντρων....  :headbang:


οποτε μιλαμε για ενα καθολικο φαινομενο μαλακινσης....

ξενέρωτος λαός οι Βέλγοι.
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Στην Ελλάδα δεν νομίζω να υπάρξει τέτοιο θέμα. Εξάλλου εδώ δεν υπάρχουν πολλοί που φλερτάρουν.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Χα! Αναρωτιέμαι πως θα αποδεικνύεται ότι έγινε απόπειρα καμακίου. Με κάμερες ή μπάτσους σε κάθε στενό;
Αμα η αλλη στραβωσει μαζι σου παει και λεει οτι τις εκανες καμακι ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ και σε γαμανε αυτοι μετα .Οποτε τωρα οι γκομενες θα γινουνε ολες πλουσιες γιατι ολες θα λενε οτι τους ττην πεσανε τις βιασανε και παει λεογντας.
Δεν λενε οι μαλακες οι βελγοι οτι οταν αυτη φορα το σουπερ μινι που ολα ειναι χυμα και εμενα μου σηκωνεται στο μπαμ αν θα πρεπει να πληρωσει αυτη γιατι με προκαλει ..
καλοι μαλακες και αυτοι :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Εγώ είμαι κοντός και τα μούτρα μου είναι σαν κωλοτρυπίδι..http://[URL unfurl="true"]www.sherv.net/cm/emo/icons-land/shy.gif[/img[/URL]]
Πλακώθηκα στα γυμναστήρια μήπως και μου κάτσει καμιά θυληκή γάτα, αλλά τπτ.. Αναρωτιέμαι αν ήμουν λογάς, αν θα χα καμιά τύχη..  :think:

[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSf5o5rhe9wj2WPAzMeopJUViAows_vK_oT7KqaNnPWr76YZrfX3w&t=1
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Εγώ είμαι κοντός και τα μούτρα μου είναι σαν κωλοτρυπίδι..http://[URL unfurl="true"]www.sherv.net/cm/emo/icons-land/shy.gif[/img[/URL]]
Πλακώθηκα στα γυμναστήρια μήπως και μου κάτσει καμιά θυληκή γάτα, αλλά τπτ.. Αναρωτιέμαι αν ήμουν λογάς, αν θα χα καμιά τύχη..  :think:

[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSf5o5rhe9wj2WPAzMeopJUViAows_vK_oT7KqaNnPWr76YZrfX3w&t=1

Είναι και αυτό μια προσέγγιση.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Αμα η αλλη στραβωσει μαζι σου παει και λεει οτι τις εκανες καμακι ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ και σε γαμανε αυτοι μετα .Οποτε τωρα οι γκομενες θα γινουνε ολες πλουσιες γιατι ολες θα λενε οτι τους ττην πεσανε τις βιασανε και παει λεογντας.
Δεν λενε οι μαλακες οι βελγοι οτι οταν αυτη φορα το σουπερ μινι που ολα ειναι χυμα και εμενα μου σηκωνεται στο μπαμ αν θα πρεπει να πληρωσει αυτη γιατι με προκαλει ..
καλοι μαλακες και αυτοι :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Ε, ας εφαρμοστεί κι εδώ ο νόμος να γίνουμε ξαφνικά πρωταθλητές στο φλερτ.  :2funny:
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.325
Κριτικές
2
Like
398
Πόντοι
36
Στην Ελλάδα δεν νομίζω να υπάρξει τέτοιο θέμα. Εξάλλου εδώ δεν υπάρχουν πολλοί που φλερτάρουν. Ελάχιστοι θα λεγα.

δεν ειναι το θεμα αυτοι που φλερταρουν αλλα οι χαζομαρα στο γυναικειο μυαλο

1000 φορες περισσοτερο θα ξενερωσουν τωρα αμα δεν τους κοιταει κανεις...

Αλλα το επαιζαν ντιβες...μας ενοχλουν, αμαν πια, ας μας αφησουν στην ησυχια μας,...οι πολυποθητες

αμα δεν κοιτανε και  δεν πειραζουν.......''χαθηκε το φλερτ''  :headbang:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
δεν ειναι το θεμα αυτοι που φλερταρουν αλλα οι χαζομαρα στο γυναικειο μυαλο

1000 φορες περισσοτερο θα ξενερωσουν τωρα αμα δεν τους κοιταει κανεις...

Αλλα το επαιζαν ντιβες...μας ενοχλουν, αμαν πια, ας μας αφησουν στην ησυχια μας,...οι πολυποθητες

αμα δεν κοιτανε και  δεν πειραζουν.......''χαθηκε το φλερτ''   :headbang:

εγω να ξεκαθαρισω την αποψη μου δεν με χαλα να με βρισει μια γκομενα αυτο που με χαλα με κανει χαλια ρε παιδι μου ειναι η βλακεια και η ηλιθιοτητα ΝΑΙ ειναι τοσο ηλιθιες οι ελλεηνιδες
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Το φλερτ ειναι ομορφο οταν το κανεις σε ανθρωπο που το δεχεται με ομορφο τροπο.....
Υπαρχουν και αγαρμπα φλερτ απο αγαρμπα αγορια αλλα και ξυνες κοπελες που δεν δεχονται ομορφα κατι που θα πεις.... (οταν αυτο φυσικα ειναι κατι ομορφο και οχι καμια χοντραδα)


Οταν κανεις φλερτ και πεφτεις συνεχως σε ξυνες, καποια στιγμη αποκαρδιωνεσαι και σταματας να ασχολησαι !!!!

Παιζει μεγαλο ρολο το θαρρος και η ανεση που "επιδηκνυεις" ("" = καπου εχει λαθος αυτη η λεξη αλλα δε βαριεσαι) καθως και ο τροπος που μιλας και το τι λες
 

Natta

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2012
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ είμαι κοντός και τα μούτρα μου είναι σαν κωλοτρυπίδι..http://[URL unfurl="true"]www.sherv.net/cm/emo/icons-land/shy.gif[/img[/URL]]
Πλακώθηκα στα γυμναστήρια μήπως και μου κάτσει καμιά θυληκή γάτα, αλλά τπτ.. Αναρωτιέμαι αν ήμουν λογάς, αν θα χα καμιά τύχη..  :think:

[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSf5o5rhe9wj2WPAzMeopJUViAows_vK_oT7KqaNnPWr76YZrfX3w&t=1

ο γενναίος  :fuck2:
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Το φλερτ ειναι ομορφο οταν το κανεις σε ανθρωπο που το δεχεται με ομορφο τροπο.....
Υπαρχουν και αγαρμπα φλερτ απο αγαρμπα αγορια αλλα και ξυνες κοπελες που δεν δεχονται ομορφα κατι που θα πεις.... (οταν αυτο φυσικα ειναι κατι ομορφο και οχι καμια χοντραδα)


Οταν κανεις φλερτ και πεφτεις συνεχως σε ξυνες, καποια στιγμη αποκαρδιωνεσαι και σταματας να ασχολησαι !!!!

Παιζει μεγαλο ρολο το θαρρος και η ανεση που "επιδηκνυεις" ("" = καπου εχει λαθος αυτη η λεξη αλλα δε βαριεσαι) καθως και ο τροπος που μιλας και το τι λες

Συμφωνώ απόλυτα!
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Το φλερτ ειναι ομορφο οταν το κανεις σε ανθρωπο που το δεχεται με ομορφο τροπο.....
Υπαρχουν και αγαρμπα φλερτ απο αγαρμπα αγορια αλλα και ξυνες κοπελες που δεν δεχονται ομορφα κατι που θα πεις.... (οταν αυτο φυσικα ειναι κατι ομορφο και οχι καμια χοντραδα)


Οταν κανεις φλερτ και πεφτεις συνεχως σε ξυνες, καποια στιγμη αποκαρδιωνεσαι και σταματας να ασχολησαι !!!!

Παιζει μεγαλο ρολο το θαρρος και η ανεση που "επιδηκνυεις" ("" = καπου εχει λαθος αυτη η λεξη αλλα δε βαριεσαι) καθως και ο τροπος που μιλας και το τι λες
Μητσο το ψηστηρι που κανεις στα τραβελια μεσα απο το αμαξι,
δε λεγεται ουτε καμακι ουτε φλερτ.
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Το φλερτ ειναι ομορφο οταν το κανεις σε ανθρωπο που το δεχεται με ομορφο τροπο.....

Ακριβώς έτσι είναι...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Μητσο το ψηστηρι που κανεις στα τραβελια μεσα απο το αμαξι,
δε λεγεται ουτε καμακι ουτε φλερτ.

για πες μου, οταν κανει φλερτ και ρωταει δεκα φορες "τι ειπες?" επειδη δεν ακουει την απαντηση "παρατα μας" στις ποσες φορες θα ειναι ασχημο να του πει το " ΡΕ ΑΕΙ ΓΑΜΗΣΟΥ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ"
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
για πες μου, οταν κανει φλερτ και ρωταει δεκα φορες "τι ειπες?" επειδη δεν ακουει την απαντηση "παρατα μας" στις ποσες φορες θα ειναι ασχημο να του πει το " ΡΕ ΑΕΙ ΓΑΜΗΣΟΥ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ"
Εξαρταται ποσα οιστρογονα κουβαλαει ο τραβελος. Οσο περισσοτερα, τοσο πιο συμπονοια θα δειξει στο ζαβο.

Μου εχει τυχει κουφοτραβελο. Δεν ακουγε το "παργαλατσο με ζωνη"... εννοωντας το στραπ-ον... :grin:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Χαλούσαμε τα λεφτά μας στο ΑΚΡΩΤΗΡΙ, στο ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ, στη Μπαρμπαρέλλα κάνοντας τους ιδιοκτήτες πάμπλουτους.... με την ελπίδα πως ίσως γνωρίσουμε κάνα γκομενάκι και το τακτοποιήσουμε... one night stand  και άλλες μαλακίες...
  Τα μόνα λεφτά που δεν έχω μετανιώσει στη ζωή μου είναι αυτά που χω φάει στις πουτάνες. Δεν έχω κλάψει ούτε ένα ευρώ, ακόμα και στις πιο αποτυχημένες επιλογές μου.
  Όλες οι γκόμενες που ήθελα να γαμήσω σαν τρελός, δεν με ήθελαν καθόλου... Όσες με γουστάρανε δεν τις ήθελα εγώ.
  Σε 45 χρόνια που χω στην πλάτη μου, οι μόνες αληθινά μάγκικες ξήγες που χα από γυναίκες, ήταν από τις πουτάνες.
  Κάποτε είχα βοηθήσει μία πουτάνα Σαλονικιά να βρει σπιτι στην Αθήνα να μείνει. Βγήκαμε δυο τρεις φορές βόλτα και μου κάθησε για να με ευχαριστήσει. Τέτοιο γαμήσι, δεν μου το χουν κάνει ποτέ, όσες γκόμενες κι αν είχα. Η Αννούλα... καλή της ώρα.
  ΜΟΝΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ... Οι πιο αληθινές γυναίκες που θα γνωρίσετε.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Χαλούσαμε τα λεφτά μας στο ΑΚΡΩΤΗΡΙ, στο ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ, στη Μπαρμπαρέλλα κάνοντας τους ιδιοκτήτες πάμπλουτους.... με την ελπίδα πως ίσως γνωρίσουμε κάνα γκομενάκι και το τακτοποιήσουμε... one night stand  και άλλες μαλακίες...
   Τα μόνα λεφτά που δεν έχω μετανιώσει στη ζωή μου είναι αυτά που χω φάει στις πουτάνες.
Δεν έχω κλάψει ούτε ένα ευρώ, ακόμα και στις πιο αποτυχημένες επιλογές μου.
  Όλες οι γκόμενες που ήθελα να γαμήσω σαν τρελός, δεν με ήθελαν καθόλου... Όσες με γουστάρανε δεν τις ήθελα εγώ.
  Σε 45 χρόνια που χω στην πλάτη μου, οι μόνες αληθινά μάγκικες ξήγες που χα από γυναίκες, ήταν από τις πουτάνες.
  Κάποτε είχα βοηθήσει μία πουτάνα Σαλονικιά να βρει σπιτι στην Αθήνα να μείνει. Βγήκαμε δυο τρεις φορές βόλτα και μου κάθησε για να με ευχαριστήσει. Τέτοιο γαμήσι, δεν μου το χουν κάνει ποτέ, όσες γκόμενες κι αν είχα. Η Αννούλα... καλή της ώρα.
  ΜΟΝΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ... Οι πιο αληθινές γυναίκες που θα γνωρίσετε.
επειδή έτυχε να συμμετάσχω (τυχαία) σε κάποιο προηγούμενο thread με θέμα τα long dates των ct/cg και το νόημα τους,
τώρα αντιλαμβάνομαι ότι το πάζλ συμπληρώθηκε

το μόνο που θα πώ είναι ότι καλύτερα να έχουμε αυτογνωσία παρά να κατηγορούμε με την πρώτη ευκαιρία τις κακές ελεηνίδες , τίποτα δεν είναι τυχαίο σ'αυτή τη ζωή , όλα η συμπεριφορά μας τα προκαλεί...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
επειδή έτυχε να συμμετάσχω (τυχαία) σε κάποιο προηγούμενο thread με θέμα τα long dates των ct/cg και το νόημα τους,
τώρα αντιλαμβάνομαι ότι το πάζλ συμπληρώθηκε

το μόνο που θα πώ είναι ότι καλύτερα να έχουμε αυτογνωσία παρά να κατηγορούμε με την πρώτη ευκαιρία τις κακές ελεηνίδες , τίποτα δεν είναι τυχαίο σ'αυτή τη ζωή , όλα η συμπεριφορά μας τα προκαλεί...
δραση=αντιδραση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom