Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 171K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 35,7%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 31 36,9%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,7%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,5%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,9%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 32 38,1%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    84

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
423
Πόντοι
281
τιμοκαταλογο;;;; Για την συνταγη;;!!! με κλεβεις!!!!
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
η συναταγη ειναι η κοπέλα να το έχει μέσα της, να έχει δλδ την απορια για το πως θα ήταν να κανει σεξ με μια κοπέλα. αν δεν το θέλει απο μόνη της (έστω και για την εμπειρία) βράστα.
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
η συναταγη ειναι η κοπέλα να το έχει μέσα της, να έχει δλδ την απορια για το πως θα ήταν να κανει σεξ με μια κοπέλα. αν δεν το θέλει απο μόνη της (έστω και για την εμπειρία) βράστα.

νομίζω ότι η περισσότερες γυναίκες θα ηθέλαν να κάνουν sex με άλλη γυναικά απο εμπειρία η απο περιέργεια
 

tzes65

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Το δοκίμασα με την πρώην μου, τελικά μου είπε δεν γούσταρε, όταν την έγλυφε η άλλη αυτή σκεφτόταν πως την έγλυφα εγώ για να χύσει. Της άρεσε όμως όταν κάναμε παρτούζα μ΄έναν τύπο που γνωρίσαμε στις διακοπές, μας ξεθέωσε και τους δύο.
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Γεια σε όλους

Πίστεύω ότι την τέχνη του φλέρτ ή την μαθαίνεις μικρός η πετάει το πουλάκι, σα το ποδήλατο.

Τι λέτε?
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Γειά σου Dom.

Την τέχνη αυτή τη μαθαίνεις όσο εξασκείσαι. Σημαντικό μέρος της αδρανεί (αλλά δεν χάνεται) όταν είσαι σε μακροχρόνια σχέση ή παντρεμένος.

Τα δεδομένα αλλάζουν γιατί αλλάζουν και οι γκόμενες. Οποιος δεν προσαρμόζεται πεθαίνει. Αν πορεύεσαι με στυλάκι δεκαετίας '80 - 90 μάλλον έχεις μειωμένες πιθανότητες επιτυχίας.

Από την άλλη, υπάρχουν κάποια βασικά - κλασσικά θέματα τα οποία δεν αλλάζουν.

Συμφωνώ ότι οι βάσεις τίθενται νωρίς. Χωρίς θεμέλια δεν μπορείς να σηκώσεις όροφο.
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
και εγώ έτσι πιστεύω, αν καποιος δεν έκανε φλέρτ όταν ήταν στο σχολείο χάνει την αυτοπεπήθισή του μεγαλώνοντας
 

illusion30

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Η απάντηση του cheetah στον lioma ήταν όλα τα λεφτά!
 

Επισκέπτης
συνάδερφε Neoklis με αυτό που γράφεις μου θύμισες μια ελληνική ταινία με τον Ψάλτη που είναι το πρώτο  καμάκι στο νησί αλλά την αδερφή του δεν θέλει να την πηράξει κανείς.... :grin: :grin:

Μόνο που δε το έγραψα εγώ αυτό που παρέθεσες...
 

homan

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
727
Κριτικές
6
Like
267
Πόντοι
6
Το δοκίμασα με την πρώην μου, τελικά μου είπε δεν γούσταρε, όταν την έγλυφε η άλλη αυτή σκεφτόταν πως την έγλυφα εγώ για να χύσει. Της άρεσε όμως όταν κάναμε παρτούζα μ΄έναν τύπο που γνωρίσαμε στις διακοπές, μας ξεθέωσε και τους δύο.
Δηλαδη εφαγες καλα ε? καμμια τετοια φιλη δεν εχεις να μας συστησεις .Αλλα ο τυπος που λες τι ρολο επαιξε του ανδρα η της γυναικας και αν επαιξε του ανδρα αρεσε στην φιλη σου να σε βλεπαι εσενα να κανεις την γυναικα?
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
Σχετικα με τους κεραταδες...
Αφου οι αρκετοι αντρες σημερα  ( και αυτο ειναι σιγουρο) ειτε ειναι μαμακηδες, ειτε δεν ασχολουνται με την γυναικα τους , ειτε ειναι αχρηστοι , ειτε βρομιαριδες , ειτε... ειτε δεν ξερω και γω τι..  ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΜΓΗ?
 

Επισκέπτης
Μ'αρέσει που σε άλλο ποστ έλεγες σε κάποια (το σκιουράκι αν δεν κάνω λάθος) ότι θα ζήλευε και θα θελε να είναι στη θέση της γυναίκας σου.
Αξιοζήλευτη η θέση της κερατούς γκαστρωμένης πράγματι.

Κι όμως επιμένω ;) Αλλά που να καταλάβεις κι εσύ! Aaaaanyway :)
 

spiounos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
66
Like
1
Πόντοι
0
Άσε το ποιός είναι σωστός και ποιός δεν είναι. Η ερώτηση είναι η εξής θύτης ή θύμα;Ρομαντικός ή σκληρός; Πονηρός ή αθώος; Τώρα το αν μπορώ να σου πω ότι μπορώ ΕΓΩ να σου κάνω μάθημα περι ηθικής θα το πιστέψεις;Και όμως να το πιστέψεις!Είμαι της άποψης ότι όταν είσαι ελεύθερος μπορείς να κάνεις ότι θέλεις, όταν όμως παντρευτείς κάνεις οικογένεια αλλιώς αν κάνεις ότι έκανες όσο ήσουν ελεύθερος άνοιξε μπουρδέλο!Α και που είσαι δεν κατηγορώ σε καμία περίπτωση τους παντρεμένοςυ που πάνε στα μπουρδέλα...Για να πάει ο άνθρωπος εκεί σημαίνει ότι το πρόβλημα είναι βαθύτερο...

Επίσκεψη σε ένα μπουρδέλο = μακριά από γκόμενα και προβλήματα στο γάμο.........    αντέχεις την μουρμούρα? εγώ όχι.
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Το θέμα που θα ήθελα να ανοίξω πιστεύω οτι έχει μεγάλο ενδιαφέρον.
" Καμάκια που έχετε ξεπεράσει τον εαυτό σας ''
Δηλαδή να μιλήσουμε για τα πιο απίστευτα καμάκια άσχετα από το ποσοστό επιτυχίας τους.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
Γαμάω από 14,5 (είμαι 37, αμετανόητος εργένης) και φυσικά όλα αυτά τα χρόνια έχουν γίνει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΣΚΗΝΙΚΑ...  :grin:
Δεν θα ξεχάσω όμως την διαδήλωση που είχαν κάνει καλοκαίρι οι τουρίστριες στην Ρόδο... με πλακάτ στους δρόμους "ΓΑΜΗΣΤΕ ΜΑΣ! ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ AIDS"
Ηταν η εποχή που είχε πρωτοεμφανιστεί η φοβερή αυτή ασθένια και δεν υπήρχε ακόμα επαρκής ενημέρωση... με αποτέλεσμα όλα τα "καμάκια" να φοβόμαστε και να μην την πέφτουμε...  :2funny:
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.112
Like
142
Πόντοι
16
Δεν θα ξεχάσω όμως την διαδήλωση που είχαν κάνει καλοκαίρι οι τουρίστριες στην Ρόδο... με πλακάτ στους δρόμους "ΓΑΜΗΣΤΕ ΜΑΣ! ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ AIDS"
εγινε και αυτο???? τι αλλο θα μαθουμε εδω μεσα!!! :grin: :grin:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Εγω παιδια βασικα ντρεπομαι και δεν εχω πολλα να σας πω :(.Παντως για αυτο το σκηνικο στη Ροδο το ειχα ακουσει και εγω.Κατι Αγγλιδες νομιζω ειχαν κατεβει με πανο, ετσι δεν ειναι Duracell ??? Τελειωμενα πραγματα δηλαδη ........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom