Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 170K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 35,7%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 31 36,9%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,7%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,5%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,9%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 32 38,1%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    84

Επισκέπτης
Λοιπόν, το ραντεβού έγινε αργα χτες το απογευμα.

Δεν θα μπώ σε details, σαφως. Ενα τίπ ομως, διδακτικον. Ο αντρας της δεν την γαμαει πλέον. (Μιλάμε για μούναρο, για τα δικά μου τα γούστα, οπως θα δείτε απο την περιγραφη στην αρχή - που επίσης έχει και αψογη παρουσια/ομιλια/επικοινωνια).

Δεν ξερω γιατι και δεν με ενδιαφερει. Σαν καλός hobby fucker δεν εκανα καμια ερωτηση που θα εθετε σε κίνδυνο το objective. Ειναι επίσης κανονας ότι ενα απο τα συστατικα του καλού, ''παρανομου'' γαμησιού ειναι και τα αναπαντητα ερωτηματικα...
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Πάντως είμαστε περίεργα όντα οι άντρες.Δε θέλουμε να μάς γαμάνε τη γυναίκα,αλλά θέλουμε να γαμήσουμε του άλλου.Δε θέλουμε να μάς γαμήσουν την αδερφή ή την κόρη,αλλά των άλλων θέλουμε.
Τα δικά μας δικά μας,και τα δικά τους δικά μας.Δεν είναι λογικά πράγματα αυτά.

το καλο ειναι οτι κανεις να το κανεις με την γυναικα παρεα  ;)
 

cheetah

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Κι εγώ γάμησα χθες μια παντρεμένη... παντρεμένος κι εγώ... έπεσε κέρατο προς όλες τις κατευθύνσεις...!

Αnyway, εγώ πιστεύω ότι η διαφορά είναι στο ότι ο άντρας καμιά φορά γαμάει για να γαμήσει, ενώ η γυναίκα σπάνια το βλέπει έτσι. Εμένα πάντως, με 3-4 παντρεμένες που έχω πάει ώς τώρα, ΟΛΕΣ κολλήσανε! Πάλι καλά που ήταν παντρεμένες δηλαδή κι έτσι ξέμπλεξα επειδή είχαν κι εκείνες ΠΟΛΥ λερωμένη την φωλιά τους! Οπότε... κόρακος κοράκου μάτι βγάζει? Δεν βγάζει!

Μ'αρέσει που σε άλλο ποστ έλεγες σε κάποια (το σκιουράκι αν δεν κάνω λάθος) ότι θα ζήλευε και θα θελε να είναι στη θέση της γυναίκας σου.
Αξιοζήλευτη η θέση της κερατούς γκαστρωμένης πράγματι.
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
το καλο ειναι οτι κανεις να το κανεις με την γυναικα παρεα  ;)

συνάδερφε Neoklis με αυτό που γράφεις μου θύμισες μια ελληνική ταινία με τον Ψάλτη που είναι το πρώτο  καμάκι στο νησί αλλά την αδερφή του δεν θέλει να την πηράξει κανείς.... :grin: :grin:
 

tzes65

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ο γάμος μερικές φορές επιδρά απρόβλεπτα στο σεξ. Γυναίκα φιλου του ανακοίνωσε με το που έκανε το δεύτερο παιδί ότι δεν ήθελε πλέον σεξ. Καθόλου. Λουκέτο. Μιλάμε για γυναίκα που την κατάβρισκε στο κρεββάτι.

Εγώ πριν χωρίσω είχα σταματήσει να πηδάω τη γυναίκα μου για κανά τρίμηνο. Αν κι από εμφάνιση ήταν και είναι ωραία γυναίκα, ήταν επίσης και μία μόνιμα κατσουφιασμένη, ανικανοποίητη στρίγγλα. Αν την πηδούσε άλλος, άλλοι, ή ολόκληρο στρατόπεδο στ' αρχίδια μου, εγώ δεν ήθελα ούτε να τη βλέπω. Τώρα που την ξεπέρασα την πηδάω και πάλι που και που όταν ζητάει κανά έξτρα φράγγο έτσι για τη ξεφτίλα ή όταν έρχεται στο εξοχικό με τα παιδιά και δεν έχω άλλη διαθέσιμη. Αν κι είμαι ευγενικός μαζί της λόγω παιδιών, ξέρει ότι την έχω γραμμένη κι έχει γίνει πολύ συγκαταβατική μπας και.... αμ δε.... το δις εξαμαρτείν...
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
με βλεπω εργένη for ever!!!! :grin: 
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
εμένα πάλι λογο προβλήματος που δημηουργήθηκε κατα την γεννα δεν μπορει να κανει σεξ (εχει αφορητους πονους με το που παω να μπω μεσα της. ουτε δακτυλο δεν μπορει). πηγαμε σε γιατρους και ολοι τις λενε πως ειναι μια χαρα. μονο γλυψιμο κτλ αντέχει. ετσι μιας και ειναι bi που και που φερνουμε γυναικες για τριο.
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
ε ρε παιδια τι δυστυχια ειναι αυτη του παντρεμενου στις μερες μας...
 

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
420
Πόντοι
281
πως το εκανες το κολπο για πες και σε εμας μπας και πεισουμε
την δικη μας......γιατι αλλιως δεν το βλεπω το 3ιο!!!!
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
οταν την γνωρισα την ρωτησα αν εχει παει με γυναικες. και μου ειπε ναι (ειχε μαλιστα και video). αν ελεγε οχι δεν θα την παντρευομουνα.

απο μικρος ελεγα οτι η γυναικα που θα παντρευτω θα ειναι ξανθια, θα εχει μεγαλα βυζια, λεφτα και θα ειναι και bi.
 

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
420
Πόντοι
281
εσυ δεν εισαι αγορι μου  απλως ανθρωπος..........ο μικρος μαγος εισαι!!!!!  το τζινι το εσπασες μετα;;;
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
ο απόλυτος συνδιασμός  ;)
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
εσυ δεν εισαι αγορι μου  απλως ανθρωπος..........ο μικρος μαγος εισαι!!!!!  το τζινι το εσπασες μετα;;;

μην το λες... δεν το θεωρο και πολυ τυχη να μην μπορω να κανω σεξ ΚΑΙ με την γυναικα μου.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
μην το λες... δεν το θεωρο και πολυ τυχη να μην μπορω να κανω σεξ ΚΑΙ με την γυναικα μου.

ομολογω οτι αυτο ειναι προβλημα!

αλλα ο φιλος livemark εννοει αυτο:

απο μικρος ελεγα οτι η γυναικα που θα παντρευτω θα ειναι ξανθια, θα εχει μεγαλα βυζια, λεφτα και θα ειναι και bi.

 

tzes65

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Άψογος και πολύ προχωρημένος. Και να φανταστείς εγώ μικρός όυτε καν ήξερα ότι υπάρχουν bi. Ούτε τα μεγάλα βυζιά ούτε τα λεφτά μας ενδιέφεραν, το μόνο ζητούμενο ήταν η γκόμενα να έχει μουνί και να το δίνει.
 

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
420
Πόντοι
281
Αναμεσα στο σοβαρο και το αστειο.........Ξερεις τι ειναι να ξενογαμας και με τις ευλογιες της γυναικας σου;;;;
Το μονο κακο ειναι οτι θα εχει και ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΠΟΨΗ!!!!
 

Επισκέπτης
οταν την γνωρισα την ρωτησα αν εχει παει με γυναικες. και μου ειπε ναι (ειχε μαλιστα και video). αν ελεγε οχι δεν θα την παντρευομουνα.

απο μικρος ελεγα οτι η γυναικα που θα παντρευτω θα ειναι ξανθια, θα εχει μεγαλα βυζια, λεφτα και θα ειναι και bi.

Σε συγχαίρω! Ειναι ωραίο να βλέπεις οτι υπαρχουν ξεκαθαρα objectives!

Θα συμφωνήσω ΑΠΟΛΥΤΑ και στα ΛΕΦΤΑ. Ακούγετε απλο, αλλα οι χειρωτερες καρόλες που εξελίσονται σε αρχι-καριόλες, τερατα, στρίγγλες ηταν ΑΦΡΑΓΚΕΣ. Επίσης οι φραγκατες, εχουν λιγότερα αποθημένα. Και σαφως μικρότερη πιθανοτητα να βγαλουν ανασφαλειες.

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ

ΓΑΜΑΤΕ φτωχες, ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΤΕ πλούσιες.
 

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
420
Πόντοι
281
Για πες μας  την συνταγη και εμας.................
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom