Νέα

Ταξιδάκι στο Λονδίνο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ais8hsh
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 508
  • Εμφανίσεις 164K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Bareback είναι σεξ χωρίς προφυλακτικό. "Oral without (at discretion)" & "Oral without Protection" είναι το στοματικό άνευ.

Ένα δείγμα bareback είναι αυτές:
(φτηνή BBW)
(και κουλούρι άνευ)

Ναι και στην Αθηνα υπαρχουν αυτες!! για πηδημα χωρις συνηθως το διαφημηζουν ως εξης!!

Penetration (Protected) η unprotected!

Ειναι τρομερα επικυνδινο το ακαλυπτο σεξ με τανα!!
 

medaphoar

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
41
Like
0
Πόντοι
11
τα χριστουγεννα θα παω νιουκαστλ να δω κατι φιλαρακια..
το πιθανοτερο ειναι να κανω μια διημερη και στο λονδινο και να την τσεκαρω την κυρια...
εχεις δοκιμασει;
Γραφω μονο για κοπελες που εχω συναντησει.
 

ntaes

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
11
Κριτικές
15
Like
28
Πόντοι
10
Γραφω μονο για κοπελες που εχω συναντησει.

Λέω να κάνω μια συγκεντρωτική ενημέρωση για το τι παίζει στο Λονδίνο:

1.Στο Soho είναι η περιοχή που αντιστοιχεί (τηρουμένων των αναλογιών ) στη Φυλής/Μεταξι.Συνήθως υπάρχει η ένδειξη Adult ή Model στην είσοδο.

2.Στους τηλ. θαλάμους (λίγα χρόνια πριν περισσότερο τώρα λιγότερο γιατί έχει μειωθεί ο αριθμός των χρηστών) υπάρχουν καρτέλες με τηλ. είναι στυλ Studio αλλά περιττό να πώ οτι η φωτογραφία δεν έχει καμία σχέση με την πραγματικότητα.Είναι λαχείο αυτή η επιλογή.

3.Μέσω sites ισχύει ότι και στρην Αθήνα.

4.Μια αξιόπιστη επιλογή είναι το Adult work.Βέβαια χρειάζεται λίγο τύχη κι εδώ.Αν επιλεγεί το in call αυτό έχει κάποιο ρίσκο και χρειάζεται να είναι κάποιος αρκετά εξοικειωμένος με αυτού του είδους περιπτώσεις στο Λονδίνο:

Συνήθως τα διαμερίσματα αυτά είναι σε υποβαθμισμένες περιοχές σε εργατικές πολυκατοικίες. Αν κάποιος ξέρει τι εννοώ θα καταλάβει (όχι καθαρά, εγκληματικότητα ,γκετο ,νταβατζήδες κλπ).
Πρέπει να έχεις ένα επίπεδο στη γλώσσα.
Αν δεν σ' αρέσει η γκόμενα και πρέπει να φύγεις ίσως θα πρέπει να πληρώσεις όλο το συμφωνηθές ποσό.Διαφορετικά μπορεί να μπλέξεις.

5.Τέλος υπάρχουν διάφοροι Κύπριοι στα Κυπριακά μαγαζιά που σε πάνε σε διαμερίσματα, έχουν ασφαάλεια, εκεί θα δεις 5-6 γκόμενες να διαλέξεις 1 άντε 2 θα αξίζουν αλλά το ελάχιστο είναι 250 λίρες την ώρα.

6. Πολύ εύκολα στα μπαρ των ξενοδοχείων και στα στριπτιζάδικα, αλλά θα πρέπει ναχει βάλει κανείς στην πάντα καμιά 500 λίρες.

Αυτά !
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.730
Πόντοι
3.425
Δεν συμφωνω, καποια μερη ειναι μια χαρα, αρκει να ξερεις τις περιοχες. επισης, οι εργατικες στο Λονδινο, δεν εχουν καμμια σχεση με τις εργατικες στην Ελλαδα. Αλλη φαση....αυτο που πρεπει να κοιταζουμε ειναι τα reviews στο adultwork. Ειναι σημαντικο και αναγκαιο. Προσωπικα, προτιμω το σαιτ αυτο παρα στριπτιτζαδικα, και τηλεφωνικους θαλαμους και soho

Π
 

cover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
128
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
Καλημερα, καλο μηνα και καλα Χριστουγεννα...

Αυριο θα ειμαι και εγω για 1 βραδυ στην πρωτευουσα του νησιου... Διαβασα στο thread για σεξ παρτυ αλλα ηταν το 2006 δημοσιευση...
Εχετε καμια ιδεα που πρεπει να αποτανθω για ενα χαλαρωτικο βραδυ?
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.730
Πόντοι
3.425
Καλημερα, καλο μηνα και καλα Χριστουγεννα...

Αυριο θα ειμαι και εγω για 1 βραδυ στην πρωτευουσα του νησιου... Διαβασα στο thread για σεξ παρτυ αλλα ηταν το 2006 δημοσιευση...
Εχετε καμια ιδεα που πρεπει να αποτανθω για ενα χαλαρωτικο βραδυ?


Π
 

cover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
128
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
Σε ευχαριστω φιλε ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ....

Ρε παιδια να ρωτησω κατι?
Σε αυτα τα παρτυς οταν η τυπισες γλυφουν οποιο πουτσο βρουν μπροστα τους δεν ειναι πολυ ευκολο να κολλησεις οτιδηποτε?
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.730
Πόντοι
3.425
Σε ευχαριστω φιλε ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ....

Ρε παιδια να ρωτησω κατι?
Σε αυτα τα παρτυς οταν η τυπισες γλυφουν οποιο πουτσο βρουν μπροστα τους δεν ειναι πολυ ευκολο να κολλησεις οτιδηποτε?

τι να κολλησεις? οχι δε κολλας....
 

gix_s

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Παίδες διάβασα κάμποσες σελίδες στο thread αλλά δεν βρήκα αυτό που θέλω:

Στο Λονδίνο υπάρχει κάτι σαν το Sandy's Superstars του Manchester?

 

gix_s

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0

Για μένα το έβαλες? Ευχαριστώ αλλά έχω την εντύπωση ότι το δεύτερο είναι κάτι σαν στούντιο και στο πρώτο γίνεται χαμός, δεν πολυβγαίνει άκρη. Στο Sandy's φαίνεται άλλη φάση, μπαίνεις, αράζεις, διαλέγεις επι τόπου κτλ... Ε και τα δωμάτια φαίνονται υπερκαταπληκτικά! Θα μου πεις τι σε νοιάζει το δωμάτιο και η διαδικασία? Ε εντάξει, αν είναι να πάω σε στούντιο πάμε κι εδώ και έχει και καλά νάκια οπότε οκ... Μια από τα ίδια κι εκεί δεν ψήνομαι, αν παίξει κάτι διαφορετικό ναι! Οπότε αν παίζει κάτι σαν Sandy's ή μπορεί να παίξει κανά τέτοιο αν και το φοβάμαι! :cheesy:
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
επιτρεψτε μου να καταθεσω κι εγω την από 5ετίας εμπειρία μου στο london.

έχει ό,τι θες και το εννοω, κοριτσια απ ολες τις ακρες του κοσμου και εχεις την ευκαιρια να δοκιμασεις γευσεις.

εκει οι κοπελες εχουν απο το νομο το δικαιωμα να εκδιδονται σε ενα διαμερισμα που πληρωνουν. τί κανουν λοιπόν ερχονται λονδινο για σπουδες και επειδη δε τα βγαζουν περα με τα εξοδα το ριχνουν και λιγο στην πουτανια. δουλευουν στην αρχη με γραφεια και οταν ξεψαρωσουν μονες τους.

αν παρεις από γραφειο σε στελνει σ οποια την ωρα εκεινη ειναι διαθεσιμη κοντα στην περιοχη που βρισκεσαι χωρις να εχεις και μεγαλες δυνατοτητες επιλογης από τη μεγαλη λιστα που σου εμφανιζει στο σιτε. στις περιοχες που μενουν οι κοπελες δεν υπαρχει κινδυνος ασφαλειας γι αυτο αφοβα να τις επισκέπτεστε. εγω εχω παει σε σπίτι πανω από δεκα φορες και ουτε υποψια κινδυνου αντιμετωπισα. μενουν σε πολυκατοικιες που κατοικούν και οικογενειες και ασκουν την πουτανια τους διακριτικα.

εχεις τη δυνατοτητητα να παρεις το τηλεφωνο της κοπελας και την κλεισεις χωρις το γραφειο την αλλη μερα, το δινουν πολυ ευκολα συνηθως. αλλα αν θες μπορεις πολυ ευκολα να βρεις και ανεξάρτητες από σιτε ή απο το adultwork ή στο  craigslist.co.uk στο σπιτι τους ή στο ξενοδοχειο σου. υπαρχουν πολλες μα παρα πολλες ανεξαρτητες.

τηλεφωνεις κανονιζεις την τιμη και λαμβανεις sms με την διευθυνση για το ταξι.

οι τιμες, στα γραφεια για 1 ωρα με δυο γυρους και ακαποτη πιπα η τιμη ειναι 150-200 λιρες.
για τις ανεξαρτητες στο τελευταιο ταξιδι επαιζε γυρω στα 100-120.

το ωραιο με το λονδινο ομως ειναι η ποικιλια. συνιστω σχιστοματικο απο ταϊλανδη, ειναι  πολυ περιποιητικες

 

asdas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1


Ίσως λίγο άσχετο αλλά θα παραθέσω και εγώ τις γνώσεις μου για τις Αγγλίδες. Τώρα Αγγλίδες υπάρχουν πολλών λογιών. Οι Native, δηλαδή αυτές που οι προγόνοι τους ήταν στην Αγγλία και πριν 6οο χρόνια πριν και αυτοί που είναι είτε απόγονοι μεταναστών, μιξ ρεις και δεν σημαζεύεται. Εγώ πρωσοπικά θεωρώ Αγγλίδες μόνο τις Νατιβ και δεν σηκώνω κουβέντα ούτε λογοκρισίά. Ο καθένας έχει την άποψη του.
Οι νεαρές Αγγλίδες το φιλί το δίνουν για πλάκα σε κλαμπ και οπουδήποτε. Αν ςίναι χαλαρές και σας γουστάρουν λίγο μπορεί να σας φιλήσουν και οι ίδιες. Μάλλον το θεωρούν μέρος της διασκέδασης τους. Για το σεξ όμως τα πράγματα λίγο περιπλέκονται. Ναι αν είναι πιομένες χαλαρώνουν πολύ και οι αντιστάσεις αλλά εγώ γουστάρω τα καλά κορίτσια. Υπόψη δεν πάνε όλες στα μπαρ. Για να γαμήσεις Αγγλίδα πρέπει να σε θαυμάσει για οποιοδήποτε λόγω, που να μετράει σε αυτην. Π.χ Αν είσαι φοβερός χωρευτής, αν έχεις βίλα που την έφτιαξες εσύ, αν είσαι φοβερά πνευματικό άτομο ,  :grin: αν την έχεις 33 ποντους  :grin:  δεν μετράει και τόσο..........
Επίσης οι πόλεις είναι άλλοι κόσμοι από την επαρχία που εκεί μένουν οι πραγματικοί Άγγλοι.........Η πολιτισμική Αγγλία είναι στις πόλεις αν και οι άνθρωποι κάνουν κοινωνικές ομάδες. Δεν αναμιγνύονται και τόσο εύκολα αν και γίνεται. Οι Ινδοί είναι με τους Ινδούς, οι Σιχ με τους Σιχ οι Έλληνες με τους Έλληνες. Στις πόλεις έχει και πολύ κακομοιριά και αλητεία για αυτό να προσέχετε. Επίσης επειδή λένε ότι οι Άγγλοι αποδέχονται την ομοφιλοφιλία και οτιδ΄γποτε διαφορετικό, οποιαδήποτε ανωμαλία, στις πόλεις ίσως να μην δίνουν σημασία αφού έχει και μπαρ για γκέουλες, στην επαρχία όμως που ζουν οι περισσότεροι Νατιβ Ενγκλισ δεν θα το χωνέψουν εάν ένα μέρος της οικογένειας τους είναι ομοφυλόφιλο. Αυτά από συζητήσεις με τους ίδιους. Ναι έχω δει ζευγάρι γκει που είχαν υιοθετήσει και μωρό, έχω δει ζευγάρι με λεσβίες, σιγά το πράγμα.............Έχει κορίτσια Αγγλίδες φοβερά, κάποιοι που είχαν σχέση μαζί τους λένε ότι δεν κάνουν για μακροχρόνια σχέση αλλά έγω δεν έκανα σχέση για να ξέρω.
Επίσης πάνε τον γονότυπο των Ελλήνων, ¨)
Οι μεγαλύτερες πάνε για σεξ με ομορφούλιδες 30αριδες πιο εύ :zfuck:κολα ¨)
 

asdas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1


Ίσως λίγο άσχετο αλλά θα παραθέσω και εγώ τις γνώσεις μου για τις Αγγλίδες. Τώρα Αγγλίδες υπάρχουν πολλών λογιών. Οι Native, δηλαδή αυτές που οι προγόνοι τους ήταν στην Αγγλία και πριν 6οο χρόνια πριν και αυτοί που είναι είτε απόγονοι μεταναστών, μιξ ρεις και δεν σημαζεύεται. Εγώ πρωσοπικά θεωρώ Αγγλίδες μόνο τις Νατιβ και δεν σηκώνω κουβέντα ούτε λογοκρισίά. Ο καθένας έχει την άποψη του.
Οι νεαρές Αγγλίδες το φιλί το δίνουν για πλάκα σε κλαμπ και οπουδήποτε. Αν ςίναι χαλαρές και σας γουστάρουν λίγο μπορεί να σας φιλήσουν και οι ίδιες. Μάλλον το θεωρούν μέρος της διασκέδασης τους. Για το σεξ όμως τα πράγματα λίγο περιπλέκονται. Ναι αν είναι πιομένες χαλαρώνουν πολύ και οι αντιστάσεις αλλά εγώ γουστάρω τα καλά κορίτσια. Υπόψη δεν πάνε όλες στα μπαρ. Για να γαμήσεις Αγγλίδα πρέπει να σε θαυμάσει για οποιοδήποτε λόγω, που να μετράει σε αυτην. Π.χ Αν είσαι φοβερός χωρευτής, αν έχεις βίλα που την έφτιαξες εσύ, αν είσαι φοβερά πνευματικό άτομο ,  :grin: αν την έχεις 33 ποντους  :grin:  δεν μετράει και τόσο..........
Επίσης οι πόλεις είναι άλλοι κόσμοι από την επαρχία που εκεί μένουν οι πραγματικοί Άγγλοι.........Η πολιτισμική Αγγλία είναι στις πόλεις αν και οι άνθρωποι κάνουν κοινωνικές ομάδες. Δεν αναμιγνύονται και τόσο εύκολα αν και γίνεται. Οι Ινδοί είναι με τους Ινδούς, οι Σιχ με τους Σιχ οι Έλληνες με τους Έλληνες. Στις πόλεις έχει και πολύ κακομοιριά και αλητεία για αυτό να προσέχετε. Επίσης επειδή λένε ότι οι Άγγλοι αποδέχονται την ομοφιλοφιλία και οτιδ΄γποτε διαφορετικό, οποιαδήποτε ανωμαλία, στις πόλεις ίσως να μην δίνουν σημασία αφού έχει και μπαρ για γκέουλες, στην επαρχία όμως που ζουν οι περισσότεροι Νατιβ Ενγκλισ δεν θα το χωνέψουν εάν ένα μέρος της οικογένειας τους είναι ομοφυλόφιλο. Αυτά από συζητήσεις με τους ίδιους. Ναι έχω δει ζευγάρι γκει που είχαν υιοθετήσει και μωρό, έχω δει ζευγάρι με λεσβίες, σιγά το πράγμα.............Έχει κορίτσια Αγγλίδες φοβερά, κάποιοι που είχαν σχέση μαζί τους λένε ότι δεν κάνουν για μακροχρόνια σχέση αλλά έγω δεν έκανα σχέση για να ξέρω.
Επίσης πάνε τον γονότυπο των Ελλήνων, ¨)
Οι μεγαλύτερες πάνε για σεξ με ομορφούλιδες 30αριδες πιο εύ :zfuck:κολα ¨)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Μην κανεις αναλυσεις!!

Οι Αγγλιδες οι πιο ξεκωλες γυναικες της Ευρωπης (Δυτικης)!! Ολα τα αλλα γαρνιτουρα.
 

asdas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1
Μην κανεις αναλυσεις!!

Οι Αγγλιδες οι πιο ξεκωλες γυναικες της Ευρωπης (Δυτικης)!! Ολα τα αλλα γαρνιτουρα.

  Και στην Ελλάδα γνώρισα περίεργα καβλιάρικα ξέκολα. Απ' όλα έχει ο μπαξές, ειδικά στα μεγάλα Αστικά Κέντρα και μιλάμε για κοπέλες κανονικές και όχι αυτές της μαρμαλάδας. Ναι έχει Αγγλίδες Καράμουνα που δουλεύουν σε Μασαζ Παρλούρ αποκλειστικά και όταν τις δεις μόνες τους λες τι Αγγελοι είναι αυτές. Παρ όλα αυτά οι κοινωνίες και εκεί είναι οι ίδιες. Μια φορά στο Leicester είδα ένα νεαρό να κυκλοφορεί μια μουνάρα Αγγλίδα (κανονική κοπέλα) και ένας που περνούσε Άγγλος πλασιέ με το ημιφορτηφό του να λέει  ' The bastard' προφανώς από ζήλια.............
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom