Νέα

Ταξιδάκι στο Λονδίνο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ais8hsh
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 508
  • Εμφανίσεις 164K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.654
Κριτικές
15
Like
11.226
Πόντοι
3.846

costas1988

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
169
Κριτικές
1
Like
129
Πόντοι
1
Εσυ δε ρωτούσες και στο θέμα της Κυπρου;
Τι ακριβως δεν καταλαβες ότα σου ειπαμε οτι το Λονδινο ειναι πανακριβο και δεν αξίζει για σεξοτουρισμό;
Εγω θα το κρίνω φίλε μου αν είναι πανακριβο…
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.654
Κριτικές
15
Like
11.226
Πόντοι
3.846
Εγω θα το κρίνω φίλε μου αν είναι πανακριβο…
Επειδή σε βλέπω δυνατό παίχτη, πες μας για τι budget σκέπτεσαι να δώσεις για έσκορτ 1 ώρας στο Λονδίνο και θα σου πούμε εμείς που έχουμε πάει αν είσαι μέσα ή όχι.
 

costas1988

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
169
Κριτικές
1
Like
129
Πόντοι
1
Επειδή σε βλέπω δυνατό παίχτη, πες μας για τι budget σκέπτεσαι να δώσεις για έσκορτ 1 ώρας στο Λονδίνο και θα σου πούμε εμείς που έχουμε πάει αν είσαι μέσα ή όχι.
φιλαρακι ειναι ολα θέμα εμπιριας ζωής...μια φορα θα το κανω...οχι κάθε μερα... τα χρηματα δεν ειναι θέμα
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
κωστα μια καλη επιλογη που ειχα δοκιμασει ηταν η helen εσθονη στο houseofdivine,δεν ειχα δει κατι αλλο γτ με βολεψε το συγκριμενο και εχει προγραμμα να δεις ποιες κοπελες δουλευουν καθε μερα στο 1 και στο 2. Παρε τηλεφωνο νωρις η απο την προηγουμενη καλυτερα για να μη φας ακυρο.
 

Ivanone

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
diva και
Οι πιο πολλές συνεργάζονται με διάφορα γραφεία. Δεν υπάρχει αποκλειστικότητα. Παίζει πολύ photoshop και μη περιμένεις μοντέλα με 150 GBP incall. Τα σπίτια είναι συνήθως χάλια. Προτείνω το outcall αλλά κοστίζει. Και αυτό αξίζει Για φτηνό outcall
Τι μου θύμησες τώρα ...
έχεις απόλυτο δίκιο.
 

linear

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
763
Κριτικές
15
Like
3.388
Πόντοι
1.436
φιλαρακι ειναι ολα θέμα εμπιριας ζωής...μια φορα θα το κανω...οχι κάθε μερα... τα χρηματα δεν ειναι θέμα
Καθυστερημένη απάντηση και δεν ξέρω αν σου φανεί χρήσιμη. Εργάστηκα κάποια χρόνια στο Λονδίνο. Η εμπειρία μου είναι η εξής: υπάρχουν γραφεία για όλα τα βαλάντια από λογικές τιμές μέχρι αρκετές χιλιάδες λίρες. Μπορείς να μπεις captain 69 ή από αλλά σάιτ και να βρεις. Φίλος εκεί μου είχε προτείνει το 00-44 τελεία νετ. Είναι οικονομικό, έχει καθημερινές κοπέλες, φοιτήτριες κλπ που ψάχνουν να συμπληρώσουν εισόδημα. Το συγκεκριμένο γραφείο ήταν κορυφαίο όχι τόσο ως ρόστερ όσο για την ποιότητα των λεσβιακών που προσέφερε. Αν ζητούσες ντούο, τρίο ή ακόμα και τετράδα σου πρότειναν κορίτσια που πραγματικά γούσταραν. Πραγματικά σέβονταν τον πελάτη και αν σε μάθαιναν σου πρότειναν κορίτσια και σχήματα οι ίδιοι. Είχα περάσει αξέχαστα βράδια εκεί. Εν ολίγοις αν σου αρέσουν οι καλές, πραγματικές παρτούζες δοκίμασε και θα με θυμηθείς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom