Νέα

Ταξιδάκι στο Λονδίνο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ais8hsh
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 510
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Εγω αυτο που εχω συμπερανει ξημεροβραδιαζομενος σε αγγλικα κλαμπακια ειναι οτι οι αγγλιδες ειναι ξεμπουρδελα αλλα γαμιουνται μονο με αγγλους.Αν δεν εισαι αγγλος δυσκολα πηδας ξεμπουρδελο στην αγγλια...στην ελλαδα ειναι αλλη ιστορια...
 

pilot2005

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
2.945
Εγω αυτο που εχω συμπερανει ξημεροβραδιαζομενος σε αγγλικα κλαμπακια ειναι οτι οι αγγλιδες ειναι ξεμπουρδελα αλλα γαμιουνται μονο με αγγλους.Αν δεν εισαι αγγλος δυσκολα πηδας ξεμπουρδελο στην αγγλια...στην ελλαδα ειναι αλλη ιστορια...
Σωστός. Ειδικά με έγρωμους. Πιο πιθανό να γαμήσεις καμιά Ισπανίδα ή Γαλλίδα. Πάνε πολλές διακοπές και γίνοντε κουδούνια από τα ξύδια. Εμένα Γαλλίδα ήταν τόσο σουρωμένη και μου την έπεφτε μπροστα στο γκόμενό της εκεί που δούλευα. Βέβαια ο τύπος δεν ήξερε Αγγλικά αλλά και κουφός να ήσουν έβλεπες πως το γκομενάκι είχε όρεξη και ψαχνώταν.
 

spatoula

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
για ποιες περιοχές ή ακόμη καλύτερα μαγαζιά είναι πιο ζεστά τα πράματα?
να χει και χαβά γιατί θα μαστε 3 άτομα ένας κ ένας...!
 

spatoula

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
και απόσο ξέρω κινεζάκια στο λονδίνο είναι πάρα μα πάρα πολλά και ψιλοχύμα... ε?
 

pilot2005

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
2.945
Κοίτα κατέβα oxford street. Εκεί έχει πολλά μαγαζιά για ψώνια και άρα έχει γκόμενες. Επίσης καλή φάση είναι να αγοράσεις all day ticket για το λεωφορείο που κάνει βόλτα όλο το κέντρο. Όπου θες σταματάς κατεβαίνεις και μετά πέρνεις το επόμενο και συνεχίζεις. Θα σας πάει παντού. Το σχέδιο είναι απλό. Όπου δεις εμπορικό δρόμο κατεβαίνεις και αρχίζεις την καταδρομική. Παντού έχει διάσπαρτα καφέ και πολλές γυναικοπαρέες. Έχει πολλά κινεζάκια αλλά όλα τα λεφτά είναι οι Ινδές. Τα απόλυτα μουνιά.
 

spatoula

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Ινδές ε? μμμμ..
για βράδυ σε pubs τι προτείνει ο σεφ pilot2005 ?
 

pilot2005

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
2.945
Ινδές ε? μμμμ..
για βράδυ σε pubs τι προτείνει ο σεφ pilot2005 ?
Βάζεις που θα μείνεις και σου βγάζει ότι παίζει εκεί γύρω. Στο κέντρο προτείνω να κατέβεις Soho. Clubs, pubs, και μπουρδέλα. Πάνω από όλα πολλά ξέκωλλα Αγγλιδάκια που κυκλοφορούν μόνο με τα απαραίτητα ρούχα. Καλό βόλι.
 

spatoula

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
καλό site.
thanks φίλος
άμα έχεις τίποτα άλλο να προτείνεις μη διστάσεις..
 

pilot2005

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
2.945
καλό site.
thanks φίλος
άμα έχεις τίποτα άλλο να προτείνεις μη διστάσεις..
Θα σου έλεγα να μας φέρεις κάνα στρινγκ τρόπαιο αλλά άσε λέω να πάω σύντομα να αποκτήσω τα δικά μου τρόπαια....
 

spatoula

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
α έτσι είναι το έθιμο?
3 βράδιες θα ναι... 3 άτομα θα μαστε... διάθεση φουλ...
ταξίδι στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366

Ακολουθώντας τις συμβουλές του συναγωνιστή yiaramis (boundless respect and we are talking the upper limit, if you know what I mean, και κυρίως fellow bibiπληκτος - που είναι αυτή η ψυχή; ) προχθές το βράδυ πήρα την Gina:

Πολύ καλό value for money (200 λίρες είναι χαρτζηλίκι στο Λονδίνο), πλήρης ώρα, A-levels, extra ball εντός του χρόνου αυτού, πράγμα που αποτελεί από μόνο του μέγα επίτευγμα για την αφεντιά μου.

Το μόνον - (μείον)συνιστά το γεγονός ότι δεν είμαι fan των Asian girls, του Βασιλείου του Σιάμ συμπεριλαμβανομένου. Πιθανόν μου έχει μείνει απωθημένο από σχέση με Κορεάτισσα που αποδείχθηκε χειρότερη bitch  από την χείριστη Ελεεινίδα (με πιθανό δικαιλογητικό ότι ήταν  second generation μεγαλωμένη στις ΗΠΑ) ..... 
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
351
Like
34
Πόντοι
1
Μάγκες πάω κι γω ταξιδάκι Λονδίνο. Επειδή έχω κολλήσει πολύ με το θέμα ξενοδοχείο, έχετε να προτείνεται κάνα καλό; Κατά προτίμηση κοντά στο victoria station και όχι πολύ ακριβό.
thaaaanks!!!
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
σατυρε με αυτα τα στανταρ που ζητας ευκολα θα βρεις...προσεχε μονο γιατι μεσα μαρτη ειναι οτ πασχα τους!! αν δεν βρεις στην βικτωρια κοιτα και στο παντινγκτον! πμ μου να σου πω μερικα μην πουν οτι κανω διαφημιση!! :rockon: :rockon: :grin: :grin:
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
Τωρα το ειδα!! ρε συ συντροφε!! 1,50 η τζινα!! δεν λεω καλο κομματι αλλα......δεν εσκυβε????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μάγκες πάω κι γω ταξιδάκι Λονδίνο. Επειδή έχω κολλήσει πολύ με το θέμα ξενοδοχείο, έχετε να προτείνεται κάνα καλό; Κατά προτίμηση κοντά στο victoria station και όχι πολύ ακριβό.
thaaaanks!!!
Δες εδω! Καλό και φτηνό!
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.718
Κριτικές
7
Like
646
Πόντοι
96
παιδιά θα ήθελα απλα να ενημερώσω για κάτι που άκουσα πριν απο μερικά χρόνια και συνέβη στο Λονδίνο.
Δύο παιδιά (το ένα το γνώριζα) είχανε πάει σε στριπτιζάδικο, ρωτήσανε πόσο κάνει το ποτό τους προτού καθήσουνε.
τους λέει η γκαρσόνα, One fifty με δικαιωμα να λάβετε μέρος σε διαγωνισμό τσιμπουκιού τους λέει.
ΟΚ λένε, και κάθονται.
με το που πήγανε να φύγουνε, ηρθε να πληρωθει και τους ζητησε 300 λίρες.
τελικά το one fifty το εννοούσανε one hundred fifty.
Πηγανε να διαμαρτυρηθούνε γιατί δεν είχανε τόσα χρήματα μαζί τους, κατέβηκαν 4 bodybuilderάδες τους πήρανε τις ταυτότητες και τους στείλανε στην τράπεζα κατευθείαν.
Μαλάκες φυσικά που δεν πηγανε στην αστυνομία, αλλά κάτσε να αποδείξεις ότι δεν είπε 150 η γκόμενα ή αν το μαγαζί δεν είχε την υποστήριξη της αστυνομίας.
Προσέχετε λίγο που πηγαίνετε και ρωτάτε πρώτα φίλους σας. όχι μόνο για Λονδίνο αλλά γενικά παντού. Ζητάτε πάντα διευκρινίσεις. Η απάτη παραμονεύει πάντα εξω απ'την πόρτα σας (για να μην πω και μέσα)
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
Μάγκες πάω κι γω ταξιδάκι Λονδίνο. Επειδή έχω κολλήσει πολύ με το θέμα ξενοδοχείο, έχετε να προτείνεται κάνα καλό; Κατά προτίμηση κοντά στο victoria station και όχι πολύ ακριβό.
thaaaanks!!!

Αυτό εδώ
που έχω μείνει είναι τόσο δίπλα στο Victoria Station που έχει ενδιάμεση πόρτα και σκάλα και μπαίνεις απευθείας από τον σταθμό. Ούτε έξω δεν χρειάζεται να βγείς.

Αλλά: πολύ ακριβό για τα λεφτά του, δωμάτια μικρά και ψιλοάθλια αλλά με τηλεόραση LCD 22''. Και προσπαθούνε να τα πάρουνε από παντού.
Τι να κάνεις όμως, μεγάλη πίκρα η υπόθεση Ξενοδοχείο στο Λονδίνο. Για να μείνεις κάπου αξιοπρεπώς πρέπει να δώσεις ένα κάρο λεφτά και πάλι δεν το αξίζει.
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
351
Like
34
Πόντοι
1
Ναι ρε παιδιά. Όσα ξενοδοχεία φθηνά βρίσκω στο Λονδίνο και διαβάζω reviews διαπιστώνω ότι έχουν προβλήματα του στυλ δεν έχει θέρμανση, είναι παλιά, βρομάνε, δεν έχουν δικιά τους τουαλέτα. Τι γίνεται ρε πούστη μου; Τι γυφτιά είναι αυτή;
 

specialguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Μετα από 5 χρόνια στο Λονδινο μπορώ να σας πώ οτι δεν πάμε ποτέ στα μπαράκια του Σοχο που εχουν κράχτες και λοιπά γιατι με όλα αυτα κάτι παει στραβά...

Το σκηνικό με τα 150 ή και παραπάνω ειναι γνωστό, αλλα τα μπαρ δεν εχουν την υποστηρηξη της αστυνομιας, τους λες δεν εχω λεφτα κι αν σου παρουν την ταυτοτητα πας στην αστυνομια ειναι απλα η φαση οτι προσπαθουν να σε πιασουν στον πανικό σου...

Η μονη περιπτωση για καλό γαμήση ειναι οι διαφορες κάρτες στους θαλάμους αλλα τίποτε άλλο, τα μπουρδελα συνηθως αθλια, για σεξ τριπ δεν λέει! Αν μένεισ μονιμα υπάρχουν καλά κλαμπακια,swinger nights etc που ειναι πολυ καλη φαση...

Γενικα οι αγγλοι δεν εχουν συνηθισει να πληρωνουν για σεξ!



παιδιά θα ήθελα απλα να ενημερώσω για κάτι που άκουσα πριν απο μερικά χρόνια και συνέβη στο Λονδίνο.
Δύο παιδιά (το ένα το γνώριζα) είχανε πάει σε στριπτιζάδικο, ρωτήσανε πόσο κάνει το ποτό τους προτού καθήσουνε.
τους λέει η γκαρσόνα, One fifty με δικαιωμα να λάβετε μέρος σε διαγωνισμό τσιμπουκιού τους λέει.
ΟΚ λένε, και κάθονται.
με το που πήγανε να φύγουνε, ηρθε να πληρωθει και τους ζητησε 300 λίρες.
τελικά το one fifty το εννοούσανε one hundred fifty.
Πηγανε να διαμαρτυρηθούνε γιατί δεν είχανε τόσα χρήματα μαζί τους, κατέβηκαν 4 bodybuilderάδες τους πήρανε τις ταυτότητες και τους στείλανε στην τράπεζα κατευθείαν.
Μαλάκες φυσικά που δεν πηγανε στην αστυνομία, αλλά κάτσε να αποδείξεις ότι δεν είπε 150 η γκόμενα ή αν το μαγαζί δεν είχε την υποστήριξη της αστυνομίας.
Προσέχετε λίγο που πηγαίνετε και ρωτάτε πρώτα φίλους σας. όχι μόνο για Λονδίνο αλλά γενικά παντού. Ζητάτε πάντα διευκρινίσεις. Η απάτη παραμονεύει πάντα εξω απ'την πόρτα σας (για να μην πω και μέσα)
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
ξερει κανεις τιποτα για το gentlemensparties  .com? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom