Νέα

Ταξιδάκι στο Λονδίνο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ais8hsh
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 508
  • Εμφανίσεις 164K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
δεστε λίγο το ukbustybabes.com και busty-models.co.uk και ο Θεός βοηθός....
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
από το sandyssuperstαrs στο μαντσεστερ...τι να λέμε τώρα...
 

Συνημμένα

  • zsn3.jpg
    zsn3.jpg
    44,8 KB · Εμφανίσεις: 75

Επισκέπτης
από το sandyssuperstαrs στο μαντσεστερ...τι να λέμε τώρα...
Φίλε τι μου θύμησες τώρα! Έχω ζήσει μεγάλες στιγμές εκεί! Υπουργε όταν πηγα πρωτη φορα εκει ζήτησα ακριβως αυτο το πράγμα βελουδινο κορμι ατριχο!!!
Mπορεί και να είναι το καλύτερο μέρος στην Ευρώπη!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ειχα παει στο λονδινο στις 16 μεχρις τις 20 Δεκεμβριου για ενα συνεδριο της δουλιας μου. πραγματικα δεν το περιμενα αφου μου ειχε πει ενας συναδελφος που παει συχνα να ρωτησω τον πορτιερη για "γυναικεια συντροφια" και μου εδωσε 3 τηλεφωνα. Στο πρωτο που πηρα μου ειχαν πει 250 για δυο ωρες, στο δευτερο 350 απο 11 μεχρι ωρα 2 το πρωι, πηρα το δευτερο και δωσαμε ραντεβου στο μπαρ του ξενοδοχειου , στο holidayin εμενα , στο μπαρακι χαμος ο κοσμος και πολλα μουνακια με επιχιριματιες δωστου τσιλιμπουρδιματα, παιδια δεν το πιστευα στα ματια μου, ηρθε η γκομενα λορεν το ονομα της δεν ξερω εαν ειναι το αληθινο, ενας θεομουνος, ηπιαμε κανενα ποτακι , α ξεχασα 15 λιρες τιπ στον πορτερη, μετα πιγαμε επανω, τι να πω , βυζαρες και κολο ωραιο, καναμε τα δικα μας , εγω κουρασμενος ο μαλακας μετα το σεσσιον με πηρε ο υπνος κανα μισαωρο, το μωρο με ξυπνησε και αρχισαμε παλι, ντουσακι μαζι , μασσαζ , πιππα και πισοκολιτο στο μπανιο, τετοιο γαμησι καιρο ειχα να κανω, τρεις φορες τα πιτσιλισα, μειναμε μεχρι τις 3 το πρωι εδωσα κατι παραπανω στο κοριτσι, πολυ ευγενικο, προσπαθησα να παρω φωτογραφια αλλα δεν ηθελε, παντως το υχαριστιθικα, και να φανταστεις οτι στην αρχη το σκεφτομουνα πολυ, ελεγα που να δωσω τωρα ενα 400 εφυγε αλλα χαλαλι. Πολυ ακριβο ομως μωρο. φορουσε και ενα ωραιο ασπρο φορεμα, φιδι το κορμι της,  25 χρονων, 1,70 ρωσσιδα, πρασινα ματια, απο μεσα εσωρουχα δαντελε, μολις την ειδα καβλωσα. εχω τηλεφωνο για οσους συναγωνιστες τυχανει να πανε στο λονδινο.

Απλα για να το ξακαθαρισουμε..εδωσες 350 λιρες Αγγλιας ετσι ? Οχι ευρω..Αν μιλαμε για λιρες φιλε μου, σαν πολλα ακουγονται για Ρωσσιδακι..
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Φίλε τι μου θύμησες τώρα! Έχω ζήσει μεγάλες στιγμές εκεί! Υπουργε όταν πηγα πρωτη φορα εκει ζήτησα ακριβως αυτο το πράγμα βελουδινο κορμι ατριχο!!!
Mπορεί και να είναι το καλύτερο μέρος στην Ευρώπη!

Ετσι .. / και να γυαλιζει η επιδερμιδα της στο ημιφως του δωματιου και μετα γλυψιμο  :crazy: :crazy: :crazy:
 

Επισκέπτης
Μάρτιο θα είμαι εκεί.Θα περάσω καλά άραγε.........?
 

Επισκέπτης
Το θέμα είναι να βρούμε και κανά εισητήριο γιατί αλλιώς δε τη κοπάνάμε απο γκόμενα μόνοι μας για εκεί!
 

specialguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Δεν νομιζω οτι δινω μονο την αρνητικη εικονα! Λεω τα πραγματα όπως ειναι Εχει κι πολυ καλα κομματια απλα η δουλια γινετε απο τηλεφωνο και απο αγγελια μονο

Τα μπουρδελα και το ψωνιστηρι στον δρομο ειναι οτι χειροτερο υπαρχει εκει (μπορει βεβαια να ειναι καλυτερα απο το μεταξουργειο εδω!)

Ειναι καλα περνας καλα δεν το συζηταω αλλα δεν ειχα και δεν εχω τα χρηματα να κανω διατριβη στο θεμα! Ασε που στην Αγγλια γνικοτερα οι κοπελες δεν εχουν ιδιαιτερες αναστολες και μπορεις να γαμησεις πεζοντας σε μια pub πολυ ανετα!
 

Επισκέπτης
Δεν νομιζω οτι δινω μονο την αρνητικη εικονα! Λεω τα πραγματα όπως ειναι Εχει κι πολυ καλα κομματια απλα η δουλια γινετε απο τηλεφωνο και απο αγγελια μονο

Τα μπουρδελα και το ψωνιστηρι στον δρομο ειναι οτι χειροτερο υπαρχει εκει (μπορει βεβαια να ειναι καλυτερα απο το μεταξουργειο εδω!)

Ειναι καλα περνας καλα δεν το συζηταω αλλα δεν ειχα και δεν εχω τα χρηματα να κανω διατριβη στο θεμα! Ασε που στην Αγγλια γνικοτερα οι κοπελες δεν εχουν ιδιαιτερες αναστολες και μπορεις να γαμησεις πεζοντας σε μια pub πολυ ανετα!


Τα parties τι λένε εκεί συναγωνιστή?Αξίζουν?Έχει εμπειρία κανείς?
 

Επισκέπτης
Τα parties τι λένε εκεί συναγωνιστή?Αξίζουν?Έχει εμπειρία κανείς?

Η Αγγλια δεν ειναι και απο τις καλυτερες χωρες για σεξοτουρισμο αλλα ευκολα κανεις κατασταση με κοπελες εκει.Απο γνωστο μου που ειναι εκει φοιτητης λεει οτι στα διαφορα φοιτιτικα παρτυ ειναι ευκολα τα πραγματα.
 

Επισκέπτης
Η Αγγλια δεν ειναι και απο τις καλυτερες χωρες για σεξοτουρισμο αλλα ευκολα κανεις κατασταση με κοπελες εκει.Απο γνωστο μου που ειναι εκει φοιτητης λεει οτι στα διαφορα φοιτιτικα παρτυ ειναι ευκολα τα πραγματα.


Θα είμαι εκεί 4μέρες μόνο.Ούτε στο πανεπιστήμιο δεν προλαβαίνω να γραφτώ.Μιλάω για τα Adultparties που γίνονται επι πληρωμης.
 

Επισκέπτης
Θα είμαι εκεί 4μέρες μόνο.Ούτε στο πανεπιστήμιο δεν προλαβαίνω να γραφτώ.Μιλάω για τα Adultparties που γίνονται επι πληρωμης.

Δεν ξερω κατι για αυτα τα παρτυ.Και εγω σκεφτομαι να ανεβω σε εναν φιλο στο universe εκει για 4-5 μερες και θα κινιθω κυριως στον χωρο του universe μπας και παιζετε παιχνιδι ευκολα εκει :)
 

Επισκέπτης
Άν έχεις γνωστό είναι καθαρή  δουλεία εκεί.Δεν χρειάζεται τίποτα.Οι γκόμενες είναι πολύ έυκολες και δεν κολάνε πουθενά.γαμίουντε για πλακα.Χρόνο δεν έχουμε δυστυχώς.
 

specialguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Τα παρτυ ειναι καλα! αρκει να ξερεις καλα αγγλικα και να ξερεις να μοιραζεσε!
 

Επισκέπτης
Άν έχεις γνωστό είναι καθαρή  δουλεία εκεί.Δεν χρειάζεται τίποτα.Οι γκόμενες είναι πολύ έυκολες και δεν κολάνε πουθενά.γαμίουντε για πλακα.Χρόνο δεν έχουμε δυστυχώς.

Ναι αλλα ο γνωστος μου ειναι λιγο "καμενος" και δεν εχει ενδιαφερθει να  γνωρισει γκομενες.λολ
 

Επισκέπτης

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom