Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 376K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Είναι αρκετα συμμετοχική και ομιλητικη αλλα δεν φιλαει συνήθως και δεν τα παίρνει στο στόμα......
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.567
Like
5.334
Πόντοι
2.306
Είναι αρκετα συμμετοχική και ομιλητικη αλλα δεν φιλαει συνήθως και δεν τα παίρνει στο στόμα......
Αν θυμάμαι πάλι τα επαιρνε για πλάκα και στόμα και στο προσωπο επειδής ήταν απιστευτη πως τα ζηταγε!
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Αν θυμάμαι πάλι τα επαιρνε για πλάκα και στόμα και στο προσωπο επειδής ήταν απιστευτη πως τα ζηταγε!
Στο τέλος στο Κουκάκι και στο Στουρνάρη δεν το έκανε....αν είναι επιλεκτικό, πάσο......
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.567
Like
5.334
Πόντοι
2.306
Στο τέλος στο Κουκάκι και στο Στουρνάρη δεν το έκανε....αν είναι επιλεκτικό, πάσο......
Εννοούσα φίλε το έκανε πιο παλιά. Μάλλον το έκοψε από όταν ξεκίνησε στα μασατζιδικα
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Εννοούσα φίλε το έκανε πιο παλιά. Μάλλον το έκοψε από όταν ξεκίνησε στα μασατζιδικα
Απο όσα λενε συναγωνιστές, παλιά πρέπει να έκανε πολλα.....
Καποια στιγμή απείχε και όταν γύρισε, είχε την τρέλα αλλα χωρίς κορδέλα....
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.567
Like
5.334
Πόντοι
2.306
Απο όσα λενε συναγωνιστές, παλιά πρέπει να έκανε πολλα.....
Καποια στιγμή απείχε και όταν γύρισε, είχε την τρέλα αλλα χωρίς κορδέλα....
Αν δεν καίγεσαι για τελείωμα στόμα η πρόσωπο απαραίτητα δεν θα χάσεις! Για εμένα ειναι πολύ όμορφη με ωραίο κορμί και η πίπα της είναι απίστευτη
 
  • Like
Αντιδράσεις: kbm

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
268
Κριτικές
14
Like
525
Πόντοι
291
40-45 ήταν αρκετά παλαιότερα.....τώρα είναι γύρω στα 50-52
Φιλε αλήθεια δε γνωρίζω την ηλικία της , δε παίζει κ πολύ ρόλο , μασάζ ταντρα κ πίπα με ρυθμό πληρωνεισ, δεν πληρώνεις μοντέλο εσκοστ σύνοδο …. πάντως αν ισχύει για 50-52 είναι τοπ για την ηλικία της , κ πάλι μπράβο ,
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
268
Κριτικές
14
Like
525
Πόντοι
291
Με νοιάζει αδερφέ το πώς είναι. Με νοιάζει.
Σε ευχαριστώ όμως για την περιγραφή Μου αρέσει
Ε καλά δεν είναι κ μπουρουχα ενοειται σε νοιάζει αλλά πιστεύω είναι μέσα στα αποδεκτά όρια για τους περισσότερους , πχ για μένα είναι πολύ καλή για σένα μπορεί ν είναι κάτι άλλο . Σίγουρα όμως πιστεύω ότι όσο κ να ποικίλουν τα γούστα είναι μέσα στα όρια της καλης περίπτωσης ….
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
281
Like
1.102
Πόντοι
201
πσντως ο χωρος στο Κολονακι που ηταν παλιοτερα σου εβγαζε ποιο καβλιλα και βρωμια
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
460
Κριτικές
24
Like
1.310
Πόντοι
1.071
Καλησπέρα συναγωνιστές να ρωτήσω τι ώρες εργάζεται το κορίτσι?
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
καλησπέρα,

έχει πάει κανείς στον καινούργιο χώρο , να μας πει εντυπώσεις?????????????????
 

Emilios86

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
6
Like
12
Πόντοι
0
καλησπέρα,

έχει πάει κανείς στον καινούργιο χώρο , να μας πει εντυπώσεις?????????????????

Την επισκέφθηκα πριν κανα 3 μηνο. Είναι σε ένα μικρό διαμερισματάκι πίσω από τον Άρειο πάγο. Ψιλόκαθαρο αλλά με πολύ μικρό μπάνιο. Η ζωή είναι γυναικάρα, πολύ καλο σώμα και βυζαρες. Την επισκέφθηκα για την εμπειρία του ταντρα.. σε αυτό το κομμάτι είναι φοβερή και αξίζει η εμπειρία!
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
652
Πόντοι
96
Την επισκέφθηκα πριν κανα 3 μηνο. Είναι σε ένα μικρό διαμερισματάκι πίσω από τον Άρειο πάγο. Ψιλόκαθαρο αλλά με πολύ μικρό μπάνιο. Η ζωή είναι γυναικάρα, πολύ καλο σώμα και βυζαρες. Την επισκέφθηκα για την εμπειρία του ταντρα.. σε αυτό το κομμάτι είναι φοβερή και αξίζει η εμπειρία!
μόνο με αυτοκίνητο πας εκεί ή παίζει μετρό ηλεκτρικός ?
 

Emilios86

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
6
Like
12
Πόντοι
0
Με αμάξι πήγα. Πρωί δεν παίζει parking. Το απόγευμα είναι πιο καλά..
 

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
Η Ζωή πολύ καλή αν και έχει μεγαλώσει και πάρει μερικά κιλά . Βασικό πλεονέκτημα είναι ότι είναι Ελληνίδα και συνεννοήσαι εύκολα. Έχει μεγάλη εμπειρία αλλά πρέπει να εμπλουτίσει λίγο το πρόγραμμά της. Νομίζω ότι θα αλλάξει πάλι χώρο και θα αφήσει το διαμέρισμα πίσω από τον Α.Π. Μπορεί να έχει ήδη φύγει δηλαδή.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.012
Κριτικές
2
Like
3.394
Πόντοι
456
Η Ζωή πολύ καλή αν και έχει μεγαλώσει και πάρει μερικά κιλά . Βασικό πλεονέκτημα είναι ότι είναι Ελληνίδα και συνεννοήσαι εύκολα. Έχει μεγάλη εμπειρία αλλά πρέπει να εμπλουτίσει λίγο το πρόγραμμά της. Νομίζω ότι θα αλλάξει πάλι χώρο και θα αφήσει το διαμέρισμα πίσω από τον Α.Π. Μπορεί να έχει ήδη φύγει δηλαδή.
Δεν ειμαι σιγουρος οτι ειναι ελληνιδα αλλα πρεπει να ειναι πολλα χρονια στην ελλαδα .μεχρι πριν απο 9 μερες ηταν πισω απο τον αρειο παγο.γι' αυτο ειμαι σιγουροτατος.
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.628
Πόντοι
2.596
Δεν ειμαι σιγουρος οτι ειναι ελληνιδα αλλα πρεπει να ειναι πολλα χρονια στην ελλαδα .μεχρι πριν απο 9 μερες ηταν πισω απο τον αρειο παγο.γι' αυτο ειμαι σιγουροτατος.
Δηλαδή από που είναι;
Νομίζω Ελληνίδα είναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom