Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

KostisKPap

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2018
Μηνύματα
8
Like
1
Πόντοι
0
Καλησπέρα ! Τελικά η ζωη είναι Αθήνα η Κρήτη ;
 

Mysthsxysths

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
112
Like
275
Πόντοι
21
Γνωριζουμε αν ειναι αθηνα και αν δουλευει ακομα?
 

massagemedusa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
9 Ιουν 2023
Μηνύματα
551
Like
1.261
Ξέρουμε που βρίσκεται η Ζωή;;;
Καλημέρα αυτή τη στιγμή η ζωή βρίσκεται στην κρήτη αλλά στις 22 του μηνός στα δουλεύεις στο χώρο μας ιπποκράτους 67 μασάζ μέδουσα για λίγες μέρες για κάποιους ραντεβού σας μπορείτε να επικοινωνήσετε με το χώρο του καταστήματος για να κλείσετε ένα ραντεβού με τη ζωή από τις 22 του μήνα και μετά
 

massagemedusa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
9 Ιουν 2023
Μηνύματα
551
Like
1.261
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

στον χώρο μας
(ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ 67 ΑΘΗΝΑ)
Screenshot_20230727_192736_Gallery.jpg
Screenshot_20230727_192754_Gallery.jpg

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

♡ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ♡

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ
ΖΩΗ ( TANTRAZOE)
ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
---------------------
ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΣΑΒΒΑΤΟ
11:00 - 21:00
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΑΝΟΙΧΤΑ 11:00 - 19:00

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ ΜΑΣΑΖ

ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ

ΤΖΑΚΟΥΖΙ 7 ΑΤΟΜΩΝ

Χ Α Μ Α Μ

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Παρέχουμε προγράμματα body to body.
Και αυταρχικό πρόγραμμα

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΤΕ
ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ:
massagemedusa.gr

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του καταστήματος
6982144716

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
 

Island_boy

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2023
Μηνύματα
44
Like
210
Πόντοι
20
Βλέποντας ότι η Ζωή κάνει πέρασμα από την Αθήνα για λίγες μέρες κι έχοντας πολύχρονο απωθημένο να χαρώ τις υπηρεσίες τις (ήμουν στο εξωτερικό απ όταν ξεκίνησε το νήμα αυτό) έκλεισα να τη δω προχθες το πρωί.
Ο χώρος του Medusa (χωρίς να ισχυρίζομαι ότι είμαι γνώστης όλων των αντίστοιχων ιδρυμάτων) είναι εξαιρετικός από όλες τις απόψεις που αφορούν τους χώρους, τη καθαριότητα και την ευκολία συνενόησης από τηλεφώνου. Η ύπαρξη parking στα +++.
Ήθελα οπωσδήποτε να γευτώ και το massage, για το οποίο έχουν γράψει τόσοι και τόσοι, οπότε έκλεισα για 1 ώρα (100 Ε).
Ας πούμε πρώτα για τη Ζωή, σήμερα κοντά στα -ηντα. Προσέχει πολύ τον εαυτό της και το κορμί της βάζει κάτω πολλές με τη μισή της ηλικία. Σφιχτό και απαλό παντού, στήθος φταγμένο αλλά εξαιρετικό στην υφή, πρόσωπο όπως στις φωτό πιο πάνω (ελάχιστα σημάδια του χρόνου) με πολύ περιποίηση από την επιστήμη που όμως δεν προκαλεί αρνητικά. Χαρακτήρας πρόσχαρος και ομιλητικός, με πολλά χιλιόμετρα στον αγώνα, εξαιρετική επαγγελματίας, σε ψυχολογεί εντός 5λέπτου για το τι θέλεις και τι σ αρέσει.
Στα του αγώνα θα πω ότι, εκτός από τα φιλιά που είναι γνωστό ότι δεν αφήνει, περιποιήθηκα ιδιαίτερα με τη γλώσσα τα βυζάκια, τις τρυπούλες και τα πατουσάκια της όπως έχει περιγραφεί τόσες φορές προηγουμένως. Περνώντας στο κυρίως πιάτο όμως διαπίστωσα μια διαφορά. Όλα είναι κάπως διεκπεραιωτικά. Το μασάζ body to body (περιλαμβάνει και ανέβασμα με τα γόνατα στη πλάτη) κάπως μηχανικό και τυποποιημένο. Αντίθετα το (τάντρα) μασάζ της επίμαχης περιοχής (με edging με τη διέγερση να σταματά λίγο πριν την εκτόνωση και πάλι απ την αρχή) ήταν καλύτερο.Το τέλος θα ερχόταν έτσι αλλά είπα να δοκιμάσω και το μουνάκι της με τα πόδια της στους ώμους μου.
Πλησιάζοντας τα δεύτερα -ήντα δεν είμαι για πολλαπλές πιστολιές μέσα σε 1 ώρα αλλά στο τέλος της συνεδρίας αισθάνθηκα κάπως. Θες ότι μέχρι να ανέβουμε στο δωμάτιο, να κάνω ντουζάκι και να έρθει έτοιμη πήγε και τέταρτο, θες ότι όταν σφύριξε τη λήξη για το 2ο ντουζάκι ήταν παρά πέντε, έμεινα με την ερώτηση τι θα είχαμε προλάβει αν είχα πάρει το μισάωρο πρόγραμμα... Ένα πεταχτό φιλί ίσως αν δεν απαγορευόταν και αυτό? ;)
Γενικά δεν μπορώ να πω ότι θα επαναλάμβανα τη συνάντηση. Τα απωθημένα σε οδηγούν πολλές φορές σε απογοητεύσεις!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
497
Like
880
Πόντοι
81
Λυπηρό που δεν ικανοποιήθηκες όσο ήθελες και έπρεπε. Τα 100 που έδωσες δεν είναι καθόλου λίγα.
Εφόσον δεν είχες αβάσιμες προσδοκίες, πάει να πει ότι ή ήταν σε κακιά μέρα πράγμα που δεν δικαιολογείται από τα 100€, ή δουλεύει πλέον στο ρελαντί πράγμα δεν είναι έκπληξη μετά από πολλά χρόνια την ίδια δουλειά σε διάφορες παραλλαγές, cg ct τάντρα στριπ μασάζ κτλ. Αντικειμενικά έχει μεγαλώσει αρκετά, και ας διορθώνει ατέλειες με μακιγιάζ ή με επεμβάσεις, γυμναστήρια διατροφή και τα λοιπά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Νομίζω ότι το σχόλιο αφορούσε τη Κρήτη για την οποία δεν γνωρίζω τι προσφέρει. Εδώ είναι όλο το πακέτο...
Χαχα διακρισεις
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
720
Like
1.304
Πόντοι
206
Βλέποντας ότι η Ζωή κάνει πέρασμα από την Αθήνα για λίγες μέρες κι έχοντας πολύχρονο απωθημένο να χαρώ τις υπηρεσίες τις (ήμουν στο εξωτερικό απ όταν ξεκίνησε το νήμα αυτό) έκλεισα να τη δω προχθες το πρωί.
Ο χώρος του Medusa (χωρίς να ισχυρίζομαι ότι είμαι γνώστης όλων των αντίστοιχων ιδρυμάτων) είναι εξαιρετικός από όλες τις απόψεις που αφορούν τους χώρους, τη καθαριότητα και την ευκολία συνενόησης από τηλεφώνου. Η ύπαρξη parking στα +++.
Ήθελα οπωσδήποτε να γευτώ και το massage, για το οποίο έχουν γράψει τόσοι και τόσοι, οπότε έκλεισα για 1 ώρα (100 Ε).
Ας πούμε πρώτα για τη Ζωή, σήμερα κοντά στα -ηντα. Προσέχει πολύ τον εαυτό της και το κορμί της βάζει κάτω πολλές με τη μισή της ηλικία. Σφιχτό και απαλό παντού, στήθος φταγμένο αλλά εξαιρετικό στην υφή, πρόσωπο όπως στις φωτό πιο πάνω (ελάχιστα σημάδια του χρόνου) με πολύ περιποίηση από την επιστήμη που όμως δεν προκαλεί αρνητικά. Χαρακτήρας πρόσχαρος και ομιλητικός, με πολλά χιλιόμετρα στον αγώνα, εξαιρετική επαγγελματίας, σε ψυχολογεί εντός 5λέπτου για το τι θέλεις και τι σ αρέσει.
Στα του αγώνα θα πω ότι, εκτός από τα φιλιά που είναι γνωστό ότι δεν αφήνει, περιποιήθηκα ιδιαίτερα με τη γλώσσα τα βυζάκια, τις τρυπούλες και τα πατουσάκια της όπως έχει περιγραφεί τόσες φορές προηγουμένως. Περνώντας στο κυρίως πιάτο όμως διαπίστωσα μια διαφορά. Όλα είναι κάπως διεκπεραιωτικά. Το μασάζ body to body (περιλαμβάνει και ανέβασμα με τα γόνατα στη πλάτη) κάπως μηχανικό και τυποποιημένο. Αντίθετα το (τάντρα) μασάζ της επίμαχης περιοχής (με edging με τη διέγερση να σταματά λίγο πριν την εκτόνωση και πάλι απ την αρχή) ήταν καλύτερο.Το τέλος θα ερχόταν έτσι αλλά είπα να δοκιμάσω και το μουνάκι της με τα πόδια της στους ώμους μου.
Πλησιάζοντας τα δεύτερα -ήντα δεν είμαι για πολλαπλές πιστολιές μέσα σε 1 ώρα αλλά στο τέλος της συνεδρίας αισθάνθηκα κάπως. Θες ότι μέχρι να ανέβουμε στο δωμάτιο, να κάνω ντουζάκι και να έρθει έτοιμη πήγε και τέταρτο, θες ότι όταν σφύριξε τη λήξη για το 2ο ντουζάκι ήταν παρά πέντε, έμεινα με την ερώτηση τι θα είχαμε προλάβει αν είχα πάρει το μισάωρο πρόγραμμα... Ένα πεταχτό φιλί ίσως αν δεν απαγορευόταν και αυτό? ;)
Γενικά δεν μπορώ να πω ότι θα επαναλάμβανα τη συνάντηση. Τα απωθημένα σε οδηγούν πολλές φορές σε απογοητεύσεις!
Οταν ηταν στη Ζανα δεν γλωσσοφιλα,εκανε καλο μασαζ,αλλα στα του αγωνα δεν εφτανε τη Λια.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
34
Like
3.066
Πόντοι
4.365
Τελικά τι έγινε με Ζωή;

Τριήμερο πέρασμα και γεια σας;
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
963
Like
820
Πόντοι
86
Βλέποντας ότι η Ζωή κάνει πέρασμα από την Αθήνα για λίγες μέρες κι έχοντας πολύχρονο απωθημένο να χαρώ τις υπηρεσίες τις (ήμουν στο εξωτερικό απ όταν ξεκίνησε το νήμα αυτό) έκλεισα να τη δω προχθες το πρωί.
Ο χώρος του Medusa (χωρίς να ισχυρίζομαι ότι είμαι γνώστης όλων των αντίστοιχων ιδρυμάτων) είναι εξαιρετικός από όλες τις απόψεις που αφορούν τους χώρους, τη καθαριότητα και την ευκολία συνενόησης από τηλεφώνου. Η ύπαρξη parking στα +++.
Ήθελα οπωσδήποτε να γευτώ και το massage, για το οποίο έχουν γράψει τόσοι και τόσοι, οπότε έκλεισα για 1 ώρα (100 Ε).
Ας πούμε πρώτα για τη Ζωή, σήμερα κοντά στα -ηντα. Προσέχει πολύ τον εαυτό της και το κορμί της βάζει κάτω πολλές με τη μισή της ηλικία. Σφιχτό και απαλό παντού, στήθος φταγμένο αλλά εξαιρετικό στην υφή, πρόσωπο όπως στις φωτό πιο πάνω (ελάχιστα σημάδια του χρόνου) με πολύ περιποίηση από την επιστήμη που όμως δεν προκαλεί αρνητικά. Χαρακτήρας πρόσχαρος και ομιλητικός, με πολλά χιλιόμετρα στον αγώνα, εξαιρετική επαγγελματίας, σε ψυχολογεί εντός 5λέπτου για το τι θέλεις και τι σ αρέσει.
Στα του αγώνα θα πω ότι, εκτός από τα φιλιά που είναι γνωστό ότι δεν αφήνει, περιποιήθηκα ιδιαίτερα με τη γλώσσα τα βυζάκια, τις τρυπούλες και τα πατουσάκια της όπως έχει περιγραφεί τόσες φορές προηγουμένως. Περνώντας στο κυρίως πιάτο όμως διαπίστωσα μια διαφορά. Όλα είναι κάπως διεκπεραιωτικά. Το μασάζ body to body (περιλαμβάνει και ανέβασμα με τα γόνατα στη πλάτη) κάπως μηχανικό και τυποποιημένο. Αντίθετα το (τάντρα) μασάζ της επίμαχης περιοχής (με edging με τη διέγερση να σταματά λίγο πριν την εκτόνωση και πάλι απ την αρχή) ήταν καλύτερο.Το τέλος θα ερχόταν έτσι αλλά είπα να δοκιμάσω και το μουνάκι της με τα πόδια της στους ώμους μου.
Πλησιάζοντας τα δεύτερα -ήντα δεν είμαι για πολλαπλές πιστολιές μέσα σε 1 ώρα αλλά στο τέλος της συνεδρίας αισθάνθηκα κάπως. Θες ότι μέχρι να ανέβουμε στο δωμάτιο, να κάνω ντουζάκι και να έρθει έτοιμη πήγε και τέταρτο, θες ότι όταν σφύριξε τη λήξη για το 2ο ντουζάκι ήταν παρά πέντε, έμεινα με την ερώτηση τι θα είχαμε προλάβει αν είχα πάρει το μισάωρο πρόγραμμα... Ένα πεταχτό φιλί ίσως αν δεν απαγορευόταν και αυτό? ;)
Γενικά δεν μπορώ να πω ότι θα επαναλάμβανα τη συνάντηση. Τα απωθημένα σε οδηγούν πολλές φορές σε απογοητεύσεις!


μετα από τόσα χρόνια , είναι φυσικό , κατ΄΄ εμέ , να έχει χάσει (κάθε) όρεξη και κέφι . ( αν υποθέσουμε ότι υπήρχε κάποιο εξ αρχής).
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.330
Κριτικές
37
Like
7.017
Πόντοι
3.446
Ρε παιδιά ακόμη με την ζωή ασχολείστε?? Ημαρτον !!!! Νισαφι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom