Νέα

Tantrazoe

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα taz7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.794
Κριτικές
24
Like
3.763
Πόντοι
1.446
Συμφωνώ 100/100 με τον baby face. Αν την είχα γράψει εγώ την κριτική θα είχα γράψει ακριβώς τα ίδια.
Φίλε μόνο μια ερώτηση έχω . Αυτό που λες στο τέλος για το τηλέφωνο στο είπε η ίδια; Ρωτάω γιατί εγώ είχα την εντυπωςη ότι δεν έχει πρόβλημα και το έχω δωσει σε όποιον το ζήτησε. Μήπως έχω κάνει μαλάκια;

Μόλις σου απάντησα με pm. Και πάλι σ' ευχαριστώ!
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.794
Κριτικές
24
Like
3.763
Πόντοι
1.446

pastan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0

καλά χρόνια σ όλους ,
taz7 θα μπορούσα μήπως να έχω και εγώ το τηλέφωνο επικοινωνίας

ευχαριστώ
 

panosglob

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
78
Like
8
Πόντοι
0
Ρε παιδιά δεν καταλαβαίνω. Γίνεται κριτική για την κοπέλα αλλά δεν λέτε το τηλέφωνο για να το δίνει η ίδια και να ελέγχει. Μέχρι εκεί λογικό. Γιατί δεν ενημερώνετε αν θέλει η γιατί δεν παραθέτετε με ποιον τροπο μπορούμε να επικοινωνήσουμε και να κρίνει εκείνη αν ήμαστε οκ για να μας συναντήσει; Σε κάθε περίπτωση θα με ενδιέφερε! Ευχαριστώ!
 

ALBIZIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
Καλή χρονιά,
Θυμάμαι την ΖΩΗ από την Ομήρου όταν πρωτοήρθε στην Ελλάδα.  Έδειχνε ντροπαλή αλλά ήταν καλή σε όλα. Τότε έκανε συχνά διπλό με την Ρούλα. Και στη Ζανας έδινε μάχες (με την καλή έννοια) να πάρει τους πελάτες. Πιστεύω  ότι θα πάει καλά στο νέο της ξεκίνημα.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
Όσον αφορά δε την επικοινωνία μαζί της, θέλει να την χειρίζεται η ίδια προσωπικά, καθότι με το νέο έτος θα οργανωθεί διαδικτυακά, όπως μου δήλωσε. Μέχρι τότε παρακαλώ θερμά όσους δεν έχουν ανταλλάξει στο παρελθόν πληροφορίες μαζί μου και είναι αλεξιπτωτιστές στο σάιτ να μην μπουν άδικα στον κόπο να μου ζητήσουν το τηλ. της. Ζητώ συγγνώμη αν γίνομαι δυσάρεστος, αλλά το προτιμώ από τις υπεκφυγές και τις δικιολογίες.

    Προκειται για την Ελληνιδα Ζωη που ηταν πριν κανα 2χρονο στην Ζανα ????????  Απο Χαλκιδα ή κατι τετοιο ? 

    ΑΝ ναι δωστε μας κανα λινκ οταν οργανωθει.

 

talladmirer

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.777
Like
19
Πόντοι
16
???????????????????????????????????????????????
 

Συνημμένα

  • thganouria_zwi.jpg
    thganouria_zwi.jpg
    33,2 KB · Εμφανίσεις: 119

kolakisultron14

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Πρώτον το μαγαζί δεν είναι δικό μου για να κάνω promotion. Έκανα ενημέρωση για όποιον ενδιαφέρεται.
Και δεύτερον αν διαβάσεις καλύτερα θα δεις ότι ρώτησα αν μπορώ να ποστάρω το τηλέφωνο, μου είπαν ότι δεν μπορώ και γιαυτό το έδωσα με ΡΜ σε όποιον μου το ζήτησε.
Αυτά.

Στειλε πμ το τηλέφωνο να γίνει η δουλειά...
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
176
Κριτικές
2
Like
187
Πόντοι
1
Εγινε συναντηση με τη Ζωη και επιβεβαιωνω τα σχολια των παιδιων. Καλο τυπακι, επαγγελματιας που σεβεται τα χρηματα που βγαζει.
Καλο μασαζ, πολυ καλα τα παρελκομενα.
Ξεκινημα με γυμνο lap-dance, συνεχεια με βαθια πιπα, παθιασμενο σεξ και τελος με 40' περιπου εντονο μασαζ. 
 

speedy74

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα μπορειτε να μου στειλετε παρακαλω το τηλ της ζωης ? ευχαριστω.
 

nnngeorge

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
καλημερα , μπορω να εχω το τηλ με πμ
 

George GGG

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα κάποιος PM το τηλέφωνο, ευχαριστώ !
 

kostasada4

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Αν ήταν εύκολο θα ήθελα και εγώ το τηλέφωνο της Ζωής με PM, διότι με ενδιαφέρει ο συνδιασμός του καλού ΜΑΣΑΖ. Ευχαριστώ εκ των προτέρων σε όποιον απαντήσει...
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
847
Κριτικές
3
Like
81
Πόντοι
6
Δεν είναι σωστή η εικόνα που έχεις . . . στο Σ45 έκανε θαύματα από πίσω.
αρα εχει υποβαθμισει υπηρεσιες η υπαρχει περιπτωση με εξτρα να εχεις λοκο;;;ξερει κανεις;;
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
αρα εχει υποβαθμισει υπηρεσιες η υπαρχει περιπτωση με εξτρα να εχεις λοκο;;;ξερει κανεις;;
αυτες οι συνεννοησεις,νομιζω γινονται καλυτερα με τις ιδιες τις κοπελες.
 

nnngeorge

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Εχει καπου αγγελια για να βρω το τηλεφωνο της η μπορει να μου το στειλει ισως καποιος που το εχει ;
 

katsikas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Καλημέρα,αφου δεν εχει πρόβλημα η Ζωη μπορει καποιος να μου στειλει το τηλ.της?Ευχαριστω. :kneel:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom