Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kinky_boy

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
44
Πόντοι
1
Έχει μετονομαστεί ολόκληρο σοι προς τιμήν του κωλόγερου.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.632
Κριτικές
36
Like
35.214
Πόντοι
18.565

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
Έχει μετονομαστεί ολόκληρο σοι προς τιμήν του κωλόγερου.
Αυτο ειναι που λενε "γαμω το σοι σου κωλο-γερε" για το σοι 4 που συνηθιζω να μενω :grin:
Βλέπω σε λίγο εκτός από τα γενέθλια του βασιλιά να γιορτάζουν και την πρώτη ημέρα που ο κωλογερος επισκέφτηκε την χώρα. Θα κάνουν και αναπαραστάσεις, αλλά δεν θα επιτρέπεται η είσοδος σε ανήλικους για ευνόητους λόγους :) :) :)
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.632
Κριτικές
36
Like
35.214
Πόντοι
18.565
Σοι 4, γνωστό ως Κωλο-σοι.
Και οχι μονο.
maxresdefault.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
Eχω γραψει πανω απο 250 μερες Μπανγκοκ, στα 12 χρονια. Καποιες εκατονταδες χιλιομετρα την Σουκχουμβιτ, πανω κατω. :tn04:

αρα περιπου κανα μηνα καθε χρονο ! ειναι σεβαστο νουμερο ! μεγαλυτερα διαστηματα πρεπει προσπαθησεις πετυχεις! για παραδειγμα 2μηνο και 3μηνο ! ειναι μεγαλη η διαφορα ! απο το να πας για ενα μηνα περιπου! τις πρωτες μερες κανεις καποια μαζεμενα ... αλλα μετα λογω ανεσης χρονου και χαλαρωμενος αν μπορεις να συγκρατηθεις και δεν κανεις αλογιστα εξοδα , τοτε μπορεις να περασεις παρα πολυ ομορφα και οικονομικα !
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
αυτο τον ξερουν και εκει γιαυτο κρατανε το θεμα του immigration σε οσο σφιχτο επιπεδο μπορουν ως την διαρκεια διοτι αν μεινεις αρκετο καιρο και καλυτερα περνας και βλεπεις οτι μπορεις αν μπεις σε καθημερινους ρυθμους οτι δεν χρειαζετε χαλας τοσα λεφτα! ετσι γινεσε απο αυτους που δεν τους συμφερουν ως τουριστες !

ενω ο τουριστας που παει απο 10 μερες εως 1 μηνα αναγκαστικα θα κανει περισσοτερα εξοδα και ετσι θα τους φερει και περισσοτερο εισοδημα στο συνολο !
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
για παραδειγμα ενα μπατζετ χωρις αεροπορικα μαζι με ξενοδοχειο ομως στα 1500 ευρω , μπορει καποιος το φαει σε 10 με 20 μερες μαζεμενες αλλα μπορει την βγαλει και διμηνο με χαλαρες κινησεις και οχι συνεχομενα πηδηματα και βολτες και σιγα σιγα περασει και καλυτερα με το ιδιο μπατζετ !
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
αντε να σας δωσω και ενα σπουδαιο τιπ !

τη χαμηλη περιοδο οσοι πανε για κανα διμηνο λογω οτι οι γυναικες εχουν περασει ολη τη φαση της υψηλης σεζον που και μεγαλυτερες χρεωσεις μπορουσαν να κανουν και ζητηση αρκετη υπηρχε , αν πας στη χαμηλη σεζον και αραξεις και δεν θελεις και τοσες εναλλαγες μεταξυ γυναικων ευκολα αραζεις με καποια οικονομικα ! βεβαια πρεπει να το ψαξεις λιγο ... αλλα ειναι εφικτο !

συν οτι ειναι αναλογως και τα γουστα που εχει ο καθενας μας και το τι ζηταει !
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
επισης στις γυναικες εκει μην τους λετε οτι εχετε παει αρκετες φορες και οτι ερχεστε επι χρονια ! να τους λετε το πολυ πολυ οτι εχετε ξανα επισκεφτει το μερος αλλη μια φορα για λιγες μερες ! διοτι αυτους ψαχνουν να νομιζουν οτι μπορουν να τους παραμυθιασουν !
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
βεβαια υπαρχουν και αυτοι που πανε επι χρονια και παλι παραμυθιαζονται ... αλλα για αυτους δεν υπαρχει λυση ετσι κι αλλιως χαχαχαχχα!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.632
Κριτικές
36
Like
35.214
Πόντοι
18.565
Επειδη ειμαι καλοπερασακιας αλλα θελω να ειμαι και κοντα
Από τα καλύτερα της Σουκχουμβιτ, το είχα βρει προσφορά πριν από κάτι χρόνια, κάτω από 80 ευρω  και είχα μείνει 4 ημέρες γιατί με εξυπηρετούσε το πούλμαν που εβαζε για μια έκθεση.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.632
Κριτικές
36
Like
35.214
Πόντοι
18.565
Κριτική από το tripadvaisor για το Nana hotel (δεν έχω μείνει ποτέ).
"Κάθε τετραγωνικό εκατοστό του δωματίου, είναι ποτισμένο με ιδρώτα και σπέρμα"
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.632
Κριτικές
36
Like
35.214
Πόντοι
18.565
Τα τελευταία 2 χρόνια κάνουν ανακαίνιση στα δωμάτια και ίσως να το δοκιμασω. Πιο κεντρικό στην μουνοπιατσα δεν γίνεται. (Εκτός από το Ρουαμσιτ που είναι πάνω από το υπόγειο του Θερμαε, αλλά εκεί δεν έχουν ηχομόνωση τα δωμάτια και ξυπνάς από τις 6 το πρωί).
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Η Πισινα του Landmark
 

Συνημμένα

  • DSC_0029.jpg
    DSC_0029.jpg
    1 MB · Εμφανίσεις: 67
  • Like
Αντιδράσεις: 968

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
Κριτική από το tripadvaisor για το Nana hotel (δεν έχω μείνει ποτέ).
"Κάθε τετραγωνικό εκατοστό του δωματίου, είναι ποτισμένο με ιδρώτα και σπέρμα"

εγω εχω μεινει μια φορα ! τιποτα το ιδιαιτερο σαν δωματιο ! αλλα το να βρισκεις κοπελα κατω στη ντισκο και να ανεβαινεις απλα πανω στο δωματιο ! ειναι μοναδικη αισθηση !

τα υπολοιπα τριγυρω παντως ξενοδοχεια δεν μου πολυαρεσαν επισης και οι τιμες παιζαν πανω απο 1000μπατ το βραδυ!
 
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
426
Κριτικές
13
Like
705
Πόντοι
311
καμια τρυπουλα απο τις αγαπημενες και λατρεμενες ασιατισες δε θα δουμε ρε παιδια ??χαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom