Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
αραγε η ντισκο στη νανα λειτουργει ακομη κανονικα ? ειχε και ενα ωραιο αφτερ κλαμπακι εκει κοντα πανω σε οροφο ψιλοχωμενο ! που πανω απο το μπαρ ειχε ενα ενυδρειο με ενα ζωντανο καρχαρια (μικρουλης ηταν τοτε , τωρα λογικα θα μεγαλωσε και θα τον αμολησαν) χααχαχαχαχ
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
γενικοτερα η μπανγκοκ δεν προτεινετε παντως ως προορισμος , μεγαλες αποστασεις, μετακινησεις δυσκολες (εκτος απο τα μερη που ειναι διπλα σε υπεργειο ή υπογειο μετρο) , το να πεσεις σε αυξημενη κινηση μεγαλη πιθανοτητα και γενικοτερα αν πας για λιγες μερες θα ψιλοδεινοπαθησεις διοτι δεν θα ξερεις που ακριβως να πας , ποσο ποιο υψηλα ειναι οι τιμες αν δεν ξερεις πως να κινηθεις και αλλα πολλα!

γενικοτερα ειναι μερος προς αποφυγην ! παροτι υποτιθετε οτι ειναι η πρωτευουσα και ολοι νομιζουν οτι εφοσον στους τουριστικους προορισμους οι τιμες ειναι Χ για παραδειγμα εκει θα ηταν Ψ λιγοτερο μιας και ειναι η πρωτευουσα!
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
εχει την μαγεια του επειδη εχει παρα μα παρα πολλα μερη βεβαια , αλλα χρειαζετε να εχεις πολλες μερες μπροστα σου για να μαθεις λιγο πως να κινηθεις εκει και οπως και να εχει ειναι μια πρωτευουσα!

οπως και στην αθηνα εχει παρα μα παρα πολλες επιλογες αλλα αν πας για λιγες μερες μονο στα τουριστικα σημεια περιοριζεσε και αυτα με δυσκολια!
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
στην αθηνα για παραδειγμα αν πεις οτι κανει καποιος σεξοτουρισμο , στα στουντιο και στα στριπ θα περιοριστει αντε και σε κανα εσκορτ απο κανα γραφειο που εχει σελιδα. δεν θα καταφερει να παει στο μεταξι και να βρει το στανταρακι το καλο που θα του αποδωσει ! ετσι ειναι και εκει! :dancing:
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
θυμαμαι εναν τουριστα εδω στη αθηνα , που τον στειλαν σε στριπ και τον ψιλομαδησαν ! μια δυο φορες ! (του καναν και φουλ προγραμμα σε πριβε βεβαια αλλα χαλασε αρκετα!) , την τριτη μερα ετυχε τον γνωρισω του λεω αντι να πας στο στριπ εκει εχει ενα στουντιο μπες μεσα και περνα με την κοπελα ! παει δινει ενα 50αρικακι βγαινει με το χαμογελο ! παει και στου τζονυ για ενα χοτντογκ και ηταν κατα ευχαριστημενος ! μετα με τα ρεστα πηγε και ηπιε και ενα ποτακι στο στριπ , μπαινωντας μεσα λεγαν ολες τους καλως το λαγο! αμ δεν πλεον ο ανθρωπος ηπιε δυο ποτακια χαζεψε λιγο τα σοου και γυρισε χαρουμενος χωρις να κερασει , χωρις χορους , χωρις πριβε πλεον!  :dancing:

απο εκει που του πηραν τις δυο μερες περιπου στο 1000αρικο για να εχει μερικα ποτα,χορους και ενα πηδημα στο πριβε του στριπ που οπως και να εχει ειναι μια ξεπετα! απο την τριτη μερα εδινε 100αρικακι και απο αυτο επαιρνε και ρεστα και εκανε ποιο καλη διασκεδαση! :dancing: :dancing: :dancing:
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
το αλλο θεμα που ειναι ενδιαφερον για συζητηση ειναι το εξης!

υπαρχει κοσμος που κανει οικονομιες αρκετο καιρο μπορει και ολοκληρη τη χρονια για να παει κατω 10 με 20 μερες το καλοκαιρι !

και αυτες με περιορισμενο μπατζετ (κανα 100αρικο μερα) συν αεροπορικα !


και οταν λεω οικονομιες οχι απλα περιοριζουν τις εδω διασκεδασεις που θα ηταν κατι θεμιτο , αλλα να ειναι σχεδον απομωνομενοι απο δραστηριοτητες και εξοδους ωστε να μαζεψουν το επιθυμητο ποσο ! (γαμημενη κριση)!

μηπως θα ηταν καλυτερα να κοιταζαν πως μπορουν να ανεβασουν την εδω ποιοτητα ζωης τους , απο το να πανε μονο 10 με 20 μερες σε ενα μερος που ναι μεν θα ειναι αρκετα καλα , αλλα μετα γυρνανε παλι στα βασανα και στις υποχρεωσεις και με αβεβαιοτητα και με ελλειψη των εδω διασκεδασεων ?

τι λετε?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.707
Κριτικές
36
Like
35.482
Πόντοι
18.565
το αλλο θεμα που ειναι ενδιαφερον για συζητηση ειναι το εξης!

υπαρχει κοσμος που κανει οικονομιες αρκετο καιρο μπορει και ολοκληρη τη χρονια για να παει κατω 10 με 20 μερες το καλοκαιρι !

και αυτες με περιορισμενο μπατζετ (κανα 100αρικο μερα) συν αεροπορικα !


και οταν λεω οικονομιες οχι απλα περιοριζουν τις εδω διασκεδασεις που θα ηταν κατι θεμιτο , αλλα να ειναι σχεδον απομωνομενοι απο δραστηριοτητες και εξοδους ωστε να μαζεψουν το επιθυμητο ποσο ! (γαμημενη κριση)!

μηπως θα ηταν καλυτερα να κοιταζαν πως μπορουν να ανεβασουν την εδω ποιοτητα ζωης τους , απο το να πανε μονο 10 με 20 μερες σε ενα μερος που ναι μεν θα ειναι αρκετα καλα , αλλα μετα γυρνανε παλι στα βασανα και στις υποχρεωσεις και με αβεβαιοτητα και με ελλειψη των εδω διασκεδασεων ?

τι λετε?
Πρέπει επείγοντος να πας Ταυλανδη. :grin:
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
Πρέπει επείγοντος να πας Ταυλανδη. :grin:

εμ αυτο λεω ! οτι πολυ κοσμος καλο θα ηταν να παει αλλα μηπως δεν αξιζει τοσες στερησεις για να παει λιγες μερες εκει ?

για μενα προσωπικα στη συγκεκριμενη φαση που ειμαι δεν μου κανει ουτε ζεστη ουτε κρυο να παω.
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
403
Like
127
Πόντοι
1
Eχω γραψει πανω απο 250 μερες Μπανγκοκ, στα 12 χρονια. Καποιες εκατονταδες χιλιομετρα την Σουκχουμβιτ, πανω κατω. :tn04:

Εγώ σχεδόν 100 μέρες (σε 5 χρόνια) και ειλικρινά νιώθω πως την έχω βαρεθεί, σαν πόλη. Κίνηση, φασαρία, χαμός.
Έχει σημασία να γνωρίζεις κάθε φορά νέο κόσμο εκεί (ευτυχώς είναι εύκολο αυτό), αλλιώς δεν παλεύεται.
Μόλις φεύγω λίγο πιο έξω, ανασαίνω.
Στην πρωτεύουσα κάθεσαι μόνο για την ποικιλία και τη νυχτερινή ζωή, ως ένα βαθμό.
Εντάξει, εσύ από όσο κατάλαβα έχεις και επαγγελματικές υποχρεώσεις.


Αυτός ο Kaleidoscope έχει διαλύσει το νήμα, χίλιες σελίδες για να διαβάσουμε τα μονολεκτικά ανούσια/τρολιάρικα ποστ του. Έλεος.
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
395
Κριτικές
1
Like
63
Πόντοι
1
Εγώ σχεδόν 100 μέρες (σε 5 χρόνια) και ειλικρινά νιώθω πως την έχω βαρεθεί, σαν πόλη. Κίνηση, φασαρία, χαμός.
Έχει σημασία να γνωρίζεις κάθε φορά νέο κόσμο εκεί (ευτυχώς είναι εύκολο αυτό), αλλιώς δεν παλεύεται.
Μόλις φεύγω λίγο πιο έξω, ανασαίνω.
Στην πρωτεύουσα κάθεσαι μόνο για την ποικιλία και τη νυχτερινή ζωή, ως ένα βαθμό.
Εντάξει, εσύ από όσο κατάλαβα έχεις και επαγγελματικές υποχρεώσεις.


Αυτός ο Kaleidoscope έχει διαλύσει το νήμα, χίλιες σελίδες για να διαβάσουμε τα μονολεκτικά ανούσια/τρολιάρικα ποστ του. Έλεος.
Το ειπα και εγω τις προαλλες αλλα δεν ακουστηκα.
Kaleidoscope φιλε εχεις παει Ταυλανδη η οτι γραφεις ειναι απο ιντερνετικες γνωσεις?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.707
Κριτικές
36
Like
35.482
Πόντοι
18.565
Το ειπα και εγω τις προαλλες αλλα δεν ακουστηκα.
Kaleidoscope φιλε εχεις παει Ταυλανδη η οτι γραφεις ειναι απο ιντερνετικες γνωσεις?
Η, δεν έχει πάει, η, τον έχει βαρεσει το σύνδρομο στερησης :grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Ολοι μας το χουμε το συνδρομο αυτο.Μου λειπει ηδη το μερος.

Και εγώ σύνδρομο στέρησης εχω πάθει !!

Για αυτό κάνω εντατική θεραπεία αποτοξίνωσης σε μασατζίδικα και call girls !!!

 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.707
Κριτικές
36
Like
35.482
Πόντοι
18.565
Και εγώ σύνδρομο στέρησης εχω πάθει !!

Για αυτό κάνω εντατική θεραπεία αποτοξίνωσης σε μασατζίδικα και call girls !!!
Το βλέπουμε κύριε. Έχετε πάρει σβαρνα όλα τα γραφεία και όλα τα ελαιοτριβεία, για να αντιμετωπίσετε το σύνδρομο στέρησης.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Το βλέπουμε κύριε. Έχετε πάρει σβαρνα όλα τα γραφεία και όλα τα ελαιοτριβεία, για να αντιμετωπίσετε το σύνδρομο στέρησης.

Είχα μπάτζετ για ταξίδι που δεν έκανα οπότε σκέφτηκα να το αξιοποιήσω εποικοδομητικά !! :grin: :grin:

Θεραπεύεται η στέρηση της Ασιάτισας με Σλάβες ??  :grin:

Θα απαντήσω στο "φιλοσοφικού" τύπου ερώτημα σε ένα περίπου μήνα !!! :grin:

Με τις αφρικανές πάντως απέτυχα !!! :grin:


 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.185
Κριτικές
1
Like
33.242
Πόντοι
6.256
Το βλέπουμε κύριε. Έχετε πάρει σβαρνα όλα τα γραφεία και όλα τα ελαιοτριβεία, για να αντιμετωπίσετε το σύνδρομο στέρησης.
Πεταμένα λεφτά, τίποτα δε θα καταφέρει.
Απλά επιβαρύνει την καταστασή του
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.839
Πόντοι
34.478
Και εγώ σύνδρομο στέρησης εχω πάθει !!

Για αυτό κάνω εντατική θεραπεία αποτοξίνωσης σε μασατζίδικα και call girls !!!
εγω στο εχω πει για εμενα η Ταυλανδη ειναι για αλλα πραγματα ))))))) κι ουχι για γυναικες
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
εγω στο εχω πει για εμενα η Ταυλανδη ειναι για αλλα πραγματα ))))))) κι ουχι για γυναικες

Σε κάποιο βαθμο ( διαφορετικό για τον καθένα ) ισχύει !!

Αλλά αν ταξιδέψεις σε ένα μέρος χωρίς να γευτείς το κρασί και τις γυναίκες του δεν εχεις καταλάβει τίποτα απο αυτό !!

Και αυτό στο λεει κάποιος που ολη του τη ζωή ταξιδεύει, εχει αλλάξει 14 διαβατήρια, και έχει επισκεπτεί 74 αισίως χώρες.
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.839
Πόντοι
34.478
Σε κάποιο βαθμο ( διαφορετικό για τον καθένα ) ισχύει !!

Αλλά αν ταξιδέψεις σε ένα μέρος χωρίς να γευτείς το κρασί και τις γυναίκες του δεν εχεις καταλάβει τίποτα απο αυτό !!

Και αυτό στο λεει κάποιος που ολη του τη ζωή ταξιδεύει, εχει αλλάξει 14 διαβατήρια, και έχει επισκεπτεί 74 αισίως χώρες.
39 εγω,εχω χεσει μεχρι Τοκυο )))))) μην διαφημιζομαστε 2 φορες Ταυλανδη. Εχω γευτει τις γυναικες εκει
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom