Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
Για να μη "παραμυθιαζονται",οσοι δεν εχουν παει,τετοια μωρα σαν αυτα που ποσταρε ο συναγωνιστης stefan,ΔΕΝ βρισκονται ευκολα στις "πιατσες"...
Χρειαζεται πολυ ψαξιμο και να εχεις κανει βεβαια αρκετα ταξιδια,ωστε να γνωριζεις τα κατατοπια..
Και χωρις να ειμαι υπερβολικος πιστευω οτι στις "πιατσες",το ποσοστο γυναικων ΤΕΤΟΙΑΣ ομορφιας ΔΕΝ ξεπερναει το 1%...
Σε αλλες περιοχες,μακρυα απο μπαρ που συχναζουν τουριστες και σε διαφορα μαγαζια (πωλητριες) η αν "μπλεχτειτε" λιγο με τον τοπικο πληθυσμο και ζησετε λιγο τη καθημερινοτητα τους,χρησιμοποιηστε τα μεσα μαζικης μεταφορας,περπατηστε στο δρομο,θα βρειτε αρκετα τετοια "διαμαντια"...
Αυτες ομως πρεπει να τις προσεγγισετε με διαφορετικο τροπο...Οχι με το κλασικο "Χαλοου γιου αρε βερυ μπιουτιφουλ,λετσ γκοου του μαι χοτελ.."
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
Σιγουρα εχει δικιο ο συναγωνιστης pipinomaniac για τις περιοχες που συχναζουν οι λιγοτερο ταλαιπωρες κοπελες που αυτο τις κραταει πιο φρεσκες και ομορφες..αυτα τα κοριτσια μπορει να ειναι πωλητριες ,να δουλευουν σε διαφορα γραφεια η να ειναι ακομα και ρεσεψιονιστ στο ξενοδοχειο που μενουμε..ανοιχτα ματια σε ολες τις περιπτωσεις και κατι θα κατσει πολυ πιο ευκολα καμια φορα και απο τις αλλες..και ειναι και θεμα στατιστικης : στις τοσες γυναικες που κυκλοφορουν εκει και που ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ για αντρες βρισκεις και καλυτερες ,δεν χρειαζετε να επιλεγουμε παντα την ευκολη λυση..τουρισμο κανουμε και μακρια απο αγχει και αμαν και πως να τον χωσουμε καπου...
 

kosa

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
204
Like
0
Πόντοι
1
:grin: καλησπερα σε ολους αν εκαι ειχαμε μια μικρη ασθενεια με την επιστροφη( η τον ερχομο καλητερα) :badair: ολα καλα πηγαινουν για τους γνωριζοντες :sleeping: αρχισε να μας αρεσει εδω που  ηλθαμε, και σε μια 2 μερες θα αρχισουμε τις βολτες  :dancing: το Udon Thani ειναι μια ωραια πολη στα συνορα με το Λαος  υπεροχα τοπια και πολυ καλος κοσμος νιωθεις απο την πρωτη μερα  πως εισαι δικος τους οπως λεει και ο Σωτηρης :grouphug: μολις κανω καποιες επισκευες στο pc :uzi: εδω  θα εχουμε φωτο και περιγραφες  :knockinb: Κωστα οπως πανε τα πραγματα γρηγορα θα σε ακολουθησω στο   δρομο που χαραξες :smitten:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
στις τοσες γυναικες που κυκλοφορουν εκει και που ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ για αντρες βρισκεις και καλυτερες ,δεν χρειαζετε να επιλεγουμε παντα την ευκολη λυση..τουρισμο κανουμε και μακρια απο αγχει και αμαν και πως να τον χωσουμε καπου...
Μακαρι,ΟΛΟΙ οσοι συμμετεχουν σε αυτο το φορουμ,να παρουν στα σοβαρα και να υιοθετησουν αυτη την αποψη...
Εγω παντως στο τελευταιο ταξιδι τις τελευταιες μερες "το'παιξα" ετσι..
Και εζησα "στιγμες" που δε μπορουσα να φανταστω οσο ακολουθουσα τη "πεπατημενη"...δηλαδη μπαροτσαρκα-φορτωμα και μπουμ-μπουμ...
Τελικα υπαρχει πολυ καλυτερος τροπος να περασεις στη Ταυλανδη καλα...
Δε θα μπω σε λεπτομερειες,αλλα...ΨΑΞΤΕ ΤΟ...
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
το Udon Thani ειναι μια ωραια πολη στα συνορα με το Λαος  υπεροχα τοπια και πολυ καλος κοσμος νιωθεις απο την πρωτη μερα  πως εισαι δικος τους οπως λεει και ο Σωτηρης :grouphug:
Χαίρομαι που σιγά-σιγά βρίσκουμε και άλλα ωραία μέρη εκτός Πουκέτ, Παττάγιας και Μπανγκόκ. Το Udon Thani μου άρεσε πολύ και θα το επισκέπτομαι πολύ συχνά. Υπέροχα τοπία, ελάχιστοι ξένοι(συγκριτικά με αλλού), απλός και όμορφος κόσμος, για μένα μια πραγματική όαση μακριά από την ελληνική καθημερινότητα. Ο Σωτήρης είναι ο καλύτερος ξεναγός για αυτό το μέρος μιας και γνωρίζει σχεδόν τα πάντα για αυτή την περιοχή.
 

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
pantos an einai kapoios bankong as afisei ena minimataki na pioume ena kafe!!!!giati proti mera eimai edo kai niotho oti prepei na me chiparw me gprs gia na min xatho...ti na min xathw pou xathika kiolas girnontas apo to siam me to skytrain kai den ebriska to hotel
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
pantos an einai kapoios bankong as afisei ena minimataki na pioume ena kafe!!!!giati proti mera eimai edo kai niotho oti prepei na me chiparw me gprs gia na min xatho...ti na min xathw pou xathika kiolas girnontas apo to siam me to skytrain kai den ebriska to hotel

Λωτα Λωτα εαν ξελουν θα σου πουνε :grin: :grin:
 

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
μονο η Πατταγιά ειναι γιαυτα,γιαυτο σου λεω ασε τα πουκετ και παμε walking street  :rockon: :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny:

ενταξει ρε δεν κανουμε ολοκηρο ταξιδι μονο για αυτα αμα ειναι παμε μεχρι την πλατεια βικτωριας που να τραβιομαστε ταυλανδη,το θεμα ειναι να δουμε και κανα ωραιο μερος.ΣΟΥ ΠΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΗΣΤΟΣ :tickedoff:
 

Pireotis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
ενταξει ρε δεν κανουμε ολοκηρο ταξιδι μονο για αυτα αμα ειναι παμε μεχρι την πλατεια βικτωριας που να τραβιομαστε ταυλανδη,το θεμα ειναι να δουμε και κανα ωραιο μερος.ΣΟΥ ΠΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΗΣΤΟΣ :tickedoff:
Μεγαλε δικιο. Δεν συνηθιζω να ανακατευωμαι στους λατρεις της κιτρινης φυλης. Αλλα εαν μαγγες θελεται κατι ξεχωριστο και οχι 5 το κιλο για κοιταχτε και την Κουβα.  :rockon: :rockon: :rockon:
Τα καλυτερα χασαπικα μετα την Βαρβακειο τα εχει το Phuket και η Pattaya. :dancing: :dancing: :dancing:

Εδω οι γονεις οι ιδιοι ειναι οι νταβατζηδες που θα πληρωσεις λητρα για το μωρο. Ημαρτον  :S :S :S
Και καπακι ελεος  :S :S :S

Κολλητοι σεβωμαι και την κουλτουρα και τα ετσι  :dancing: :dancing: :dancing:
Αλλα βαλε το μωρο να σου τραγουδισει :uglystupid: :uglystupid: Να σου χορεψει  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Εδω την πατουσα δεν κανει να της δει και μην ξεχνατε οτι στην Ταυλανδη εχουν το ρεκορ του συντομοτερου ερωτα στην γη  :S :S :S
5 λεπτα :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Φυσικα αμα εισαι ρεστος μαμας με 10 ευρωπουλα  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Con pun caap αυτη Con pun cap εγω. Τελειωσαμε.......... :headbang: :headbang: :headbang:
 

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
Ρε Pireoti τι λες; Εχεις πάει κάτω; Που τα είδες τα 5 λεπτά; Μήπως μπερδεύτηκες με την πλατεία Βικτωρίας;;; Τώρα αυτά για χασάπικα και κιλά που λες δεν κατάλαβα πως το εννοείς αλλά αν εννοείς χάλια ποιότητα διαφωνώ κάθετα. Δεν ξέωρα αν είναι καλύτερα από Κούβα ή όχι γιατί δεν έχω πάει ποτέ Κούβα , αλλά να προσέχουμε και λίγο τι λέμε...
 

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
αντε να κανω και μια προσπαθει με μια σαβουρα ακομα

Καλά μιλάμε, απίστευτη γυναίκα, 3 ταξίδια έχω κάνει μέχρι τώρα εκεί κάτω και πουθενά δεν συνάντησα τέτοιο όμορφο μωρό. Είσαι πολύ τυχερός, ιδίως από την στιγμή που την γνώρισες και στην Πατάγια....
Εντωμεταξύ, τόσες φορές μπήκα και βγήκα στο συγκεκριμένο εμπορικό, ήθελα να ήξερα, που κοιτούσα ο άνθρωπος???!!!!!!

 

mgreek

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
369
Like
0
Πόντοι
1
Μεγαλε δικιο. Δεν συνηθιζω να ανακατευωμαι στους λατρεις της κιτρινης φυλης. Αλλα εαν μαγγες θελεται κατι ξεχωριστο και οχι 5 το κιλο για κοιταχτε και την Κουβα.  :rockon: :rockon: :rockon:
Τα καλυτερα χασαπικα μετα την Βαρβακειο τα εχει το Phuket και η Pattaya. :dancing: :dancing: :dancing:

Εδω οι γονεις οι ιδιοι ειναι οι νταβατζηδες που θα πληρωσεις λητρα για το μωρο. Ημαρτον  :S :S :S
Και καπακι ελεος  :S :S :S

Κολλητοι σεβωμαι και την κουλτουρα και τα ετσι  :dancing: :dancing: :dancing:
Αλλα βαλε το μωρο να σου τραγουδισει :uglystupid: :uglystupid: Να σου χορεψει  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Εδω την πατουσα δεν κανει να της δει και μην ξεχνατε οτι στην Ταυλανδη εχουν το ρεκορ του συντομοτερου ερωτα στην γη  :S :S :S
5 λεπτα :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Φυσικα αμα εισαι ρεστος μαμας με 10 ευρωπουλα  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Con pun caap αυτη Con pun cap εγω. Τελειωσαμε.......... :headbang: :headbang: :headbang:

Ένα post που πραγματικά χρειάζεται αποκρυπτογράφηση...

Ούτε τα μισά δεν κατάλαβα...
 

Gambino

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
307
Like
304
Πόντοι
21
ενα γενικο του τι παιζει απο μασαζ γκογκος freelancers ,τιμες κτλ θα ειναι χρησιμο
Απο μασατζιδικα για κανονικο μασαζ εχει ατελειωτα και ειναι πολυ καλη πηγη για sex.Πας κανεις το μασαζ σου(εχει και extra αν πληρωσεις)και κλεινεις ραντεβου για το βραδυ οταν σχολασει.Τα μασατζιδικα κλεινουν συνηθως 12 ή 2 το βραδυ.
Αν θελεις το περιφημο  body&body μασαζ θα πας στο Cristins,ειναι πολυ ευκολο να το βρεις.Το μασαζ με το σωμα δεν με ενθουσιασε αλλα το ολο σκηνικο ειναι μια ξεχωριστη εμπειρια,να το δοκιμασεις οπωσδηποτε.
Στα go-go bar και στα στριπτιζαδικα εχει καποια καλα "κομματια" αλλα συνηθως ζητανε περισσοτερα λεφτα.Παντως στα στριπτιζαδικα κανουν ωραιο show τα κοριτσια.
Εγω συνηθως "εβγαζα" γκομενακια στις ντισκο,που ειναι σε στυλ καμακι-γκομενας.Δηλαδη πας την γνωριζεις,την κερνας κανενα ποτακι,χορο και μετα φορτωμα.Τις κρατουσα ολο το βραδυ μεχρι την αλλη μερα το απογευμα και τις εδινα 1000Bth,αλλα τις πληρωνα  τα φαγητα και τα ποτα.
Με τα κοριτσια δεν μιλαμε ποτε για λεφτα εκτος αν πει αυτην θελω τοσα,μετα κανονιζεις.Τα λεφτα τα βαζουμε διακριτικα στο τσαντακι λιγο πριν φυγει...
Καλη πηγη ειναι και τα αμετρητα μπαρακια της Bangla,πας πινεις τα ποτακια σου με οποια κοπελα σου αρεσει και κλεινεις ραντεβου για μετα οταν σχολασει αν δεν θες να πληρωσεις barfine.
Το θεμα των τιμων ειναι σχετικο,ετυχε γκομενα σε go-go να μου ζηταει  3000Bth και φυσικα δεν την πηρα.Οταν σχολασε και συναντηθηκαμε τυχαια στην ντισκο ερχοταν με 1000Bth...
Εμεις δεν διναμε πανω απο 1000Β στις γκομενες και σχεδον ολες μας επαιρναν τηλεφωνο  για να ξαναβρεθουμε.
Αυτα τα ολιγα,αν θες τιποτε αλλο ρωτα...

ΥΓ1:Το πιο σημαντικο απ'ολα ειναι οτι πρεπει να κανεις ΠΑΖΑΡΙΑ ΠΑΝΤΟΥ ειδικα σε ρουχα-δωρα κτλπ.
ΥΓ2:Πολυ σημαντικο ειναι να παρεις ταυλανδεζικη καρτα στο κινητο,ενα τηλεφωνο πηρα Ελλαδα απο το κινητο μου cosmote και με χρεωσε 4.40Ε για 1λεπτο και 20δ.Ασε που ειναι απαραιτητο για τα γκομενακια.
ΥΓ3:PHUKET FOR EVER IN MY HEART.. :dancing: :dancing:
 

kosa

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
204
Like
0
Πόντοι
1
Μεγαλε δικιο. Δεν συνηθιζω να ανακατευωμαι στους λατρεις της κιτρινης φυλης. Αλλα εαν μαγγες θελεται κατι ξεχωριστο και οχι 5 το κιλο για κοιταχτε και την Κουβα. 


θες να το συζητησουμε   εκει φιλε γινεται εμποριο κανονικο  :uglystupid: :idiot:

Τα καλυτερα χασαπικα μετα την Βαρβακειο τα εχει το Phuket και η Pattaya. : :2funny:


[b]εδω πραγματκα δεν σε καταλαβα αλλα ειδα πολλα μοσχαρια στην κουβα . Εμπορος κρεατων εισαι??? :boobies[/b]:

Εδω οι γονεις οι ιδιοι ειναι οι νταβατζηδες που θα πληρωσεις λητρα για το μωρο. Ημαρτον   
Και καπακι ελεος   

γιατι στην Κουβα ειναι αλλοι. παντως ουτε στην Πατταγια ουτε στο Ουντον ουτε στην Μπανγκοκ ειδα  γονεις με παιδια  να κανουν αυτοι την δουλεια???? στην Κουβα εσυ δεν ειδες????

Κολλητοι σεβωμαι και την κουλτουρα και τα ετσι   
Αλλα βαλε το μωρο να σου τραγουδισει   Να σου χορεψει 

 
]
 

 
]


Εδω την πατουσα δεν κανει να της δει και μην ξεχνατε οτι στην Ταυλανδη εχουν το ρεκορ του συντομοτερου ερωτα στην γη   
5 λεπτα   


μαλλον τοσο κανεις εσυ δικαιωμα σου


Φυσικα αμα εισαι ρεστος μαμας με 10 ευρωπουλα 
 

δηλαδη εσυ εχεις λεφτα εεεεεεεεεεεε  να βγουμε κανα βραδυ  να μου τα δειξεις



Con pun caap αυτη Con pun cap εγω. Τελειωσαμε.......... 


 
Sawadee ka my friend και περαστικα :jerking:
 

Sikelos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα...
Έχω πολύ καιρό να γράψω εδώ αν και βλέπω συχνά τα post σας :)
Είναι να κανονίσω ταξιδάκι προς τα κάτω αλλα δεν γουστάρω να πάω μονος μου πρώτη φορα κάτω υπάρχει κανεις που κατεβαίνει κάτω και θέλει να συνταξιδέψουμε??
Ευχαριστώ
 

george777

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
σε ευχαριστω gambino. οι τιμες για body to body ποσο ειναι? εχει διαφορα το body με το soappy αυτο δεν το χω ξεκαθαρισει ακομα :think:
thanasi τι ηθελες ρε φιλε και μου ειπες για το κρασακι του τσου :2funny: :2funny: :2funny:.βλεπω τα τραγουδια τους και μου ερχεται αυτο στο μυαλο και εμενα τωρα κατευθειαν.ρεζιλι θα γινω θα γελαω σαν τον μαλακα. απο τωρα γελαω που τα βλεπω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom